Автор Тема: 14 військових загинули разом з генералом Кульчицьким.  (Прочитано 9138 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Турчинов: Терористами з російської зброє ПЗРК був збитий наш вертоліт. 14 військових загинули разом з генералом Кульчицьким.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Мрак.
Пора б і самому главковерху туди злітати...

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
якщо це не привід для миттєвої зачистки словянська то вже не знаю що могло б бути
сотня жителів тієї дири не варті життя одного вояки з того вертольота

Offline буковинка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 172
 :smilie2:
точно злив хтось інфу, що там летів генерал
суки... :smilie9:

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Турчинов: Терористами з російської зброє ПЗРК був збитий наш вертоліт. 14 військових загинули разом з генералом Кульчицьким.
А Турчинов зачем?Констатировать факты вместо того чтобы снять всю продажную генеральскую верхушку?Я уверен что свои и навели на вертолет бандюков.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
якщо це не привід для миттєвої зачистки словянська то вже не знаю що могло б бути
сотня жителів тієї дири не варті життя одного вояки з того вертольота

там є наші, хоч і мало
і їм нема куди тікати

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Турчинов: Терористами з російської зброє ПЗРК був збитий наш вертоліт. 14 військових загинули разом з генералом Кульчицьким.
А Турчинов зачем?Констатировать факты вместо того чтобы снять всю продажную генеральскую верхушку?Я уверен что свои и навели на вертолет бандюков.

Та шо там наводить? Он на гору регулярно летал. По сути летающая мишень....

Offline Inesa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 611
скільки ще повинно загинути, щоб до деяких дійшло, що ВЖЕ війна і що ВЖЕ потрівно воювати

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Турчинов: Терористами з російської зброє ПЗРК був збитий наш вертоліт. 14 військових загинули разом з генералом Кульчицьким.
А Турчинов зачем?Констатировать факты вместо того чтобы снять всю продажную генеральскую верхушку?Я уверен что свои и навели на вертолет бандюков.

Та шо там наводить? Он на гору регулярно летал. По сути летающая мишень....
Я даже не удивлюсь если строго по часам.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Похоже, что пока наши чего-то ждали, боевики перевооружились.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
мля, вже генерали пішли. а АТО все товчеться на місці. вчора на 5-му журналісти запитували у бородатого речника, чому після успіхів (як у Донецьку, наприклад) наші відступають. у відповідь він щось промичав нерозбірливе та й усе.

ці смерті - цілком на совісті командування. може, після загибелі генерала хтось вже почне щось робити більш активно..
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Fram

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 93
  • Стать: Чоловіча
  • Чистяково
Неееее, ребята, пока всю старую гвардию мусоров и йопаных генералов не переебошить, толку не будет.
Вечная слава погибшим воинам. Смерть и позор предателям.
крылатая фраза тут

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
якщо це не привід для миттєвої зачистки словянська то вже не знаю що могло б бути
сотня жителів тієї дири не варті життя одного вояки з того вертольота

там є наші, хоч і мало
і їм нема куди тікати

Не вірю, що немає куди. Є програми SOS. Я двічі пропонував допомогу з тимчасовим житлом, фіг хто звернувся, всім тільки гроші давай. Поки їхню зону комфорту не приб'ють вони нікуди не виїдуть. І як виїдуть то давай мітинги влаштовувати, що помитися немає де двічі на день.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
якщо це не привід для миттєвої зачистки словянська то вже не знаю що могло б бути
сотня жителів тієї дири не варті життя одного вояки з того вертольота

там є наші, хоч і мало
і їм нема куди тікати

Не вірю, що немає куди. Є програми SOS. Я двічі пропонував допомогу з тимчасовим житлом, фіг хто звернувся, всім тільки гроші давай. Поки їхню зону комфорту не приб'ють вони нікуди не виїдуть. І як виїдуть то давай мітинги влаштовувати, що помитися немає де двічі на день.

в соц мережах?
киньте лінк, пліз

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Неееее, ребята, пока всю старую гвардию мусоров и йопаных генералов не переебошить, толку не будет.
Вечная слава погибшим воинам. Смерть и позор предателям.

Затягивание войны выгодно слишком многим. Например тем, кто зарабатывает на армии деньги.
« Останнє редагування: Травня 29, 2014, 01:50:44 13:50 від Декодер »

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
вот вам и "реконструктор"

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Простий маркер - доки зрадник командир 25 бригади Швець не постане перед трибуоналом, нічого не змінеться.
Доки не відсторонений і не відданий під слідство пенсіонер Крутов, нічого не зміниться.
Доки не звільнений підарас начальник Генерального штабу, нічого не зміниться.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
якщо це не привід для миттєвої зачистки словянська то вже не знаю що могло б бути
сотня жителів тієї дири не варті життя одного вояки з того вертольота

там є наші, хоч і мало
і їм нема куди тікати

Не вірю, що немає куди. Є програми SOS. Я двічі пропонував допомогу з тимчасовим житлом, фіг хто звернувся, всім тільки гроші давай. Поки їхню зону комфорту не приб'ють вони нікуди не виїдуть. І як виїдуть то давай мітинги влаштовувати, що помитися немає де двічі на день.

в соц мережах?
киньте лінк, пліз

http://vostok-sos.org/migrant-registration/

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
ці смерті - цілком на совісті командування. може, після загибелі генерала хтось вже почне щось робити більш активно..

после гибели генерала, генералы туда больше летать не будут, ото и все последствия будут.  :smilie2:

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Знову "Пливе кача по Тисині..."
...зі сльозами...


Спіть, хлопчики...
Ми помстимо!

Вічна пам'ять Героям!

Слава Україні!
Смерть ворогам!

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Неееее, ребята, пока всю старую гвардию мусоров и йопаных генералов не переебошить, толку не будет.
Вечная слава погибшим воинам. Смерть и позор предателям.

Затягивание войны выгодно слишком многим. Например тем, кто зарабатывает на армии деньги.

100500
Вони лише зараз входять у смак після багаторічного "посту".

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Неееее, ребята, пока всю старую гвардию мусоров и йопаных генералов не переебошить, толку не будет.
Вечная слава погибшим воинам. Смерть и позор предателям.

Затягивание войны выгодно слишком многим. Например тем, кто зарабатывает на армии деньги.

100500
Вони лише зараз входять у смак після багаторічного "посту".

У Міноборони передали прокуратурі посадовців, що наживалися на збройних силах
Четвер, 29 травня 2014, 13:50


Міністр оборони відсторонив від посад посадовців, які відповідали за матеріальне забезпечення збройних сил, через зловживання.
Про це він повідомив у Верховній Раді.
"Ми проводимо роботу, направлену на те, щоб не було зловживань. На жаль такі зловживання є. Тільки вчора я  віддав наказ про усунення деяких посадовців, які відповідали за забезпечення збройних сил, від посад і передачі їх справ до прокуратури", - зазначив він.
"Зловживання є чисельні, але ми тримаємо на контролі, щоб їх не допустити", - додав він.
Коваль не уточнив, про яких саме посадовців йдеться.

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Всіх генералів у вєртальоти і хай кружляють над славЄнском, хто не хоче рапорт на звільнення...або ж наводити порядок у тому скотопітомніку
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
 Той хто кричить про негайну зачистку Слов"янська взяли б та й зачистили б його. В великих містах із значною кількістю населення надзвичайно важко проводити військові операції. Не можна дозволити смерть мирних громадян, руйнування їх житла (Росія тільки буде цьому рада)....це приведе до смерті величезної кількості українських військових, яких і так недостатньо. Важливо, що кричать про необхідність воювати найбільше ті, хто сидить біля дисплеїв комп"ютерів.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Всіх генералів у вєртальоти і хай кружляють над славЄнском, хто не хоче рапорт на звільнення...або ж наводити порядок у тому скотопітомніку

В один, старий. можна не робочий. І зятягнути в Славянськ трактором.

Нема чого пілотів і техніку підставляти.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча


Відео брехня. Сьогодні мало хмар і листя на гілці мало би бути.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Всіх генералів у вєртальоти і хай кружляють над славЄнском, хто не хоче рапорт на звільнення...або ж наводити порядок у тому скотопітомніку

 У першу чергу Турчинова із його Григян потрібно було б туди помістити. Це українці гинуть по їх вині, бо вони довели країну до цього стану.

Offline Lightning

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 625
Відео брехня. Сьогодні мало хмар і листя на гілці мало би бути.
Видео смонтировано из Сирии.
Уже было такое в самом начале АТО.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Відео брехня. Сьогодні мало хмар і листя на гілці мало би бути.
Видео смонтировано из Сирии.
Уже было такое в самом начале АТО.

то другое

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Той хто кричить про негайну зачистку Слов"янська взяли б та й зачистили б його. В великих містах із значною кількістю населення надзвичайно важко проводити військові операції. Не можна дозволити смерть мирних громадян, руйнування їх житла (Росія тільки буде цьому рада)....це приведе до смерті величезної кількості українських військових, яких і так недостатньо. Важливо, що кричать про необхідність воювати найбільше ті, хто сидить біля дисплеїв комп"ютерів.

Україна зовсім не перша проводить ті чи інші силові дії в таких умовах, все давно вже з'їджено і висрано, так що не треба тут нести свої маразми... все те що робиться, робиться лише для досягнення якоїсь досить опосередкованої мети, проте якої, нажаль - не дуже зрозуміло, а от кінцева залишається завжди незмінною - БАБЛО...
« Останнє редагування: Травня 29, 2014, 02:12:59 14:12 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!