Автор Тема: ВО Свобода отримала "добро" на формування своєї роти добровольців на Схід  (Прочитано 2518 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Євген Карась

Цілком вірогідно, що найближчим часом матимемо зелене світло на формування роти "С14". В складні одного славного добровольчого батальйону. Кількість місць обмежена.

Хто може підтримати інвентарем чи воєнспецами - звертайтесь.

Наостанок забавна байка з реальності:

- Ми майже добилися перерахунку голосів на дільницях. Але щойно прийшли тітушки від УДАРу, набили всім морди і забрали протоколи. Все. Перерахунку не буде. Тепер вже й ....-кий бачить сенс лише їхати на війну.

Якщо вернемся - ще всіх підрахуєм.

 :upa

Чупс

  • Гість
А от Свободі - вірю.

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693

Offline Cage

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 308
А от Свободі - вірю.

а я доверяю простым свободовцам, а их парт.верхушке - нет

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Та коли вже буть формувати хоча б полки? Бо наразі більше батальонів угрупувань не видно...  :smilie2:

Не думаю, що бажаючих замало...

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
 Роздуплились. Рота від цілої "Свободи" - потужна допомога. До кінця бойових дій встигнуть сформуватись? Напевне, у більшості не із членів лідерів партії.  І у бій їх звичайно поведе легендарний лідер!? 

Offline BOB.K

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 407
  • Українська нац. ідея: Bід'їбіться від нас! (c)ЛП
Роздуплились. Рота від цілої "Свободи" - потужна допомога. До кінця бойових дій встигнуть сформуватись? Напевне, у більшості не із членів лідерів партії.  І у бій їх звичайно поведе легендарний лідер!?

А нічьо шо 'Дніпро' сам Коломойський не веде у бій?
Чи у вас тільки свобода болить/зудить?

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Роздуплились. Рота від цілої "Свободи" - потужна допомога. До кінця бойових дій встигнуть сформуватись? Напевне, у більшості не із членів лідерів партії.  І у бій їх звичайно поведе легендарний лідер!?

А нічьо шо 'Дніпро' сам Коломойський не веде у бій?
Чи у вас тільки свобода болить/зудить?

 А Коломойський колись виступав з позиції української національної держави і її безкорисного захисту?
Мене "Свобода" турбує лише у тому сенсі, що я вважаю дії її лідерів хибними і шкідливими для збереження Україною незалежності. Я вважаю, що дії її лідера нерозумні і ведуть до смерті українців.

Offline BOB.K

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 407
  • Українська нац. ідея: Bід'їбіться від нас! (c)ЛП
Роздуплились. Рота від цілої "Свободи" - потужна допомога. До кінця бойових дій встигнуть сформуватись? Напевне, у більшості не із членів лідерів партії.  І у бій їх звичайно поведе легендарний лідер!?

А нічьо шо 'Дніпро' сам Коломойський не веде у бій?
Чи у вас тільки свобода болить/зудить?

 А Коломойський колись виступав з позиції української національної держави і її безкорисного захисту?
Мене "Свобода" турбує лише у тому сенсі, що я вважаю дії її лідерів хибними і шкідливими для збереження Україною незалежності. Я вважаю, що дії її лідера нерозумні і ведуть до смерті українців.

І тому ти вирішив зудіти навіть коли вони роблять шось корисне?
Акуітельна логіка.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Роздуплились. Рота від цілої "Свободи" - потужна допомога. До кінця бойових дій встигнуть сформуватись? Напевне, у більшості не із членів лідерів партії.  І у бій їх звичайно поведе легендарний лідер!?

А нічьо шо 'Дніпро' сам Коломойський не веде у бій?
Чи у вас тільки свобода болить/зудить?

 А Коломойський колись виступав з позиції української національної держави і її безкорисного захисту?
Мене "Свобода" турбує лише у тому сенсі, що я вважаю дії її лідерів хибними і шкідливими для збереження Україною незалежності. Я вважаю, що дії її лідера нерозумні і ведуть до смерті українців.

У цікаві часи живемо...

Особисто я певен, що такі політсили, як "Свобода" і Ляшко, наприклад, створювались виключно з політтехнологічних міркувань і, скажімо, очільники "Свободи" навіть у страшних снах не снили тим, що їм доведеться реально "відповідати за базар". Ну справді: які війни в Європі ХХІ-го століття?

Але історія посміялася зі свободівського начальства і їхня фейковість стала очевидною.

А от Ляшко на диво добре використав ситуацію і зміг вийти з фактично нуля на солідні позиції. 

"Дивні діла Твої,..."

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча


 А Коломойський колись виступав з позиції української національної держави і її безкорисного захисту?
Мене "Свобода" турбує лише у тому сенсі, що я вважаю дії її лідерів хибними і шкідливими для збереження Україною незалежності. Я вважаю, що дії її лідера нерозумні і ведуть до смерті українців.

У цікаві часи живемо...

Особисто я певен, що такі політсили, як "Свобода" і Ляшко, наприклад, створювались виключно з політтехнологічних міркувань і, скажімо, очільники "Свободи" навіть у страшних снах не снили тим, що їм доведеться реально "відповідати за базар". Ну справді: які війни в Європі ХХІ-го століття?

Але історія посміялася зі свободівського начальства і їхня фейковість стала очевидною.

 
Абсолютно вірно! Тільки я це передбачав, коли спостерігав за їх діяльністю.
А от Ляшко на диво добре використав ситуацію і зміг вийти з фактично нуля на солідні позиції. 

"Дивні діла Твої,..."

 Ну, стосовно Ляшка я лише не знаю, чи воно робить спробу проводити хоча б частково свою політику, чи таки він абсолютна лялька в руках його управлінців. Буду здивований, якщо його врешті решт таки не приберуть....
« Останнє редагування: Травня 29, 2014, 10:40:53 22:40 від Sojuznuk »

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941

У цікаві часи живемо...

Особисто я певен, що такі політсили, як "Свобода" і Ляшко, наприклад, створювались виключно з політтехнологічних міркувань і, скажімо, очільники "Свободи" навіть у страшних снах не снили тим, що їм доведеться реально "відповідати за базар". Ну справді: які війни в Європі ХХІ-го століття?

Але історія посміялася зі свободівського начальства і їхня фейковість стала очевидною.



 :smiley24:

Offline Fancier

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 42
Євген Карась

Цілком вірогідно, що найближчим часом матимемо зелене світло на формування роти "С14". В складні одного славного добровольчого батальйону. Кількість місць обмежена.

Хто може підтримати інвентарем чи воєнспецами - звертайтесь.

Наостанок забавна байка з реальності:

- Ми майже добилися перерахунку голосів на дільницях. Але щойно прийшли тітушки від УДАРу, набили всім морди і забрали протоколи. Все. Перерахунку не буде. Тепер вже й ....-кий бачить сенс лише їхати на війну.

Якщо вернемся - ще всіх підрахуєм.

 :upa
дибилы.что ещё сказать

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Роздуплились. Рота від цілої "Свободи" - потужна допомога. До кінця бойових дій встигнуть сформуватись? Напевне, у більшості не із членів лідерів партії.  І у бій їх звичайно поведе легендарний лідер!?

А нічьо шо 'Дніпро' сам Коломойський не веде у бій?
Чи у вас тільки свобода болить/зудить?

 А Коломойський колись виступав з позиції української національної держави і її безкорисного захисту?
Мене "Свобода" турбує лише у тому сенсі, що я вважаю дії її лідерів хибними і шкідливими для збереження Україною незалежності. Я вважаю, що дії її лідера нерозумні і ведуть до смерті українців.

І тому ти вирішив зудіти навіть коли вони роблять шось корисне?
Акуітельна логіка.

 Щось корисне це нищення патріотів України? Я розумію, що Україна страждає через те, що багато українців не розуміють елементарного із того, що відбувається.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
До кінця бойових дій встигнуть сформуватись?

Саме десь такий план, очевидно.
Їм, бачся, для формування РОТИ бійців треба було "добро" чиєсь (від нової вдали), а для формування ПОЛКУ носіїв смолоскипів для фекального походу, щоб лякати східняків - не треба було "добра" (від вдади Януковича).

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Ну, стосовно Ляшка я лише не знаю, чи воно робить спробу проводити хоча б частково свою політику, чи таки він абсолютна лялька в руках його управлінців. Буду здивований, якщо його врешті решт таки не приберуть....

А як його тепер прибереш з рейтингом під 10 відсотків? Я ж чого його й виділив: Тягнибоку, щоб залишитись у політиці, треба буде своїм патронам вилизати все, що можна, і не факт, що ті не пошлють його геть, бо "Свободу" ж створювали не для самостійної гри.

А Ляшко сьогодні може навпаки, послати своїх ляльководів, бо вони йому більше не потрібні. Тож це їм доведеться тепер йти до нього на прийом.   :smilie5:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Ну, стосовно Ляшка я лише не знаю, чи воно робить спробу проводити хоча б частково свою політику, чи таки він абсолютна лялька в руках його управлінців. Буду здивований, якщо його врешті решт таки не приберуть....

А як його тепер прибереш з рейтингом під 10 відсотків? Я ж чого його й виділив: Тягнибоку, щоб залишитись у політиці, треба буде своїм патронам вилизати все, що можна, і не факт, що ті не пошлють його геть, бо "Свободу" ж створювали не для самостійної гри.

А Ляшко сьогодні може навпаки, послати своїх ляльководів, бо вони йому більше не потрібні. Тож це їм доведеться тепер йти до нього на прийом.   :smilie5:
Ви спраді такий наівний?  Хто такий Ляшко? - картинкав телевізорі.  Позбавте ляшка телеєкранів і Ляшко зникне. Як зникла свого часу Вітренко - нема Натахи в телевізорі все забули навіть хто така. а свого часу наводила жах. Так і з Тягнибоком - поки пан Олег торгував фейсом на всіх каналах - був популярний, зьявився навіть феномен Свободи - всі стали покладати на неї надії. Зник пан Олег з екранів - свобода виявляється нічого не робить, нічого не можить, а вона і раніше такою ж була, то на єкрані нам створили ілюзорну картинку - Свобода це реальна сила. І шо? Кукловоди вони не за мотузочки смикають, зараз нові технології - є картинка на єкрані і всим здається що це реальність, насправді- реаліті шоу. Хто володіє телеканалами той володіє політиками, отака реальність хлопчики й дівчатка...
Батя, мы стараемся ...

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Роздуплились. Рота від цілої "Свободи" - потужна допомога. До кінця бойових дій встигнуть сформуватись? Напевне, у більшості не із членів лідерів партії.  І у бій їх звичайно поведе легендарний лідер!?

А нічьо шо 'Дніпро' сам Коломойський не веде у бій?
Чи у вас тільки свобода болить/зудить?

'Дніпро' в боях давно не отмечался...
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
До кінця бойових дій встигнуть сформуватись?

Саме десь такий план, очевидно.
Їм, бачся, для формування РОТИ бійців треба було "добро" чиєсь (від нової вдали),

 Може і пошлють рядових членів, комусь ж потрібно розраховуватись за помилки лідера....

а для формування ПОЛКУ носіїв смолоскипів для фекального походу, щоб лякати східняків - не треба було "добра" (від вдади Януковича).

 Ото ж то і воно. Замість того, щоб шукати шляхи для порозуміння, вони йшли шляхом протистояння і активізовували проти української ідеї іншу частину громадян.
 До речі, звідки у них були гроші на поїздки такої кількості людей в інші міста і т.і...?


Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Усі мотиви Свабоди стали очевидними, коли вони отримали вдадні портфелі.

Параноїдальне бажання стати нарешті "істеблішментом" перемогло.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Усі мотиви Свабоди стали очевидними, коли вони отримали вдадні портфелі.

Параноїдальне бажання стати нарешті "істеблішментом" перемогло.

Я не розумію навіщо Свбода брали ці пару посад міністрів? В уряді вони нічого не вирішують. Чому б не віддати ці посади представникам сходу? (ректору ДОНТУ і т.д.). Був би національний уряд.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Усі мотиви Свабоди стали очевидними, коли вони отримали вдадні портфелі.

Параноїдальне бажання стати нарешті "істеблішментом" перемогло.

Я не розумію навіщо Свбода брали ці пару посад міністрів? В уряді вони нічого не вирішують. Чому б не віддати ці посади представникам сходу? (ректору ДОНТУ і т.д.). Був би національний уряд.

І це запитує доросла людина, завсідник політфорумів?

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
включили говномети, ату свободу - ату, а інші всі блядь дартаняни... треба було зробити як удар? і віддати всю владу юлькашні?, Ви блядь не в курсі що махніцький сам не назначає прокурорів - квоти блядські знову.. а й шо пиздіти, їхав сьогодні з таксистом - свобода хуйова, ніхуя не робить,  пояснив що ми робимо розсказав що сам роблю - задумався таксист.
НЕ ХУЙ ЗОМБОЯЩИК ДИВИТИСЬ МОЗОК ВКЛЮЧАЙТЕ
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
включили говномети, ату свободу - ату, а інші всі блядь дартаняни... треба було зробити як удар? і віддати всю владу юлькашні?, Ви блядь не в курсі що махніцький сам не назначає прокурорів - квоти блядські знову.. а й шо пиздіти, їхав сьогодні з таксистом - свобода хуйова, ніхуя не робить,  пояснив що ми робимо розсказав що сам роблю - задумався таксист.
НЕ ХУЙ ЗОМБОЯЩИК ДИВИТИСЬ МОЗОК ВКЛЮЧАЙТЕ

Що ти мелеш? А хто квоти дерибанить? БЮТ і Свобода, хіба ні? Свободу хтось в потилицю штовхав, чи самі пнулись до корит? А тепер - минєтакіє? Такіє-такіє! От народ на виборах преза це вам і сказав. І ще скаже.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
вася дивись список удару в київраді, тоді будеш вякати, удар не пішов в уряд тому що нема у них людей....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
включили говномети, ату свободу - ату, а інші всі блядь дартаняни... треба було зробити як удар? і віддати всю владу юлькашні?

 Ні, просто не потрібно було перешкоджати (відбирати голоси) Нашій Україні і Ющенку, де були справжні фахівці які непогано знали систему управління державою. А вони йшли у владу нічого не вміючи по її керівництву. Крім того, як вже писалось вище, своїми діями розколювали українське суспільство навпіл. Що і сприяло умовам для початку громадянським протистоянням.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
вася дивись список удару в київраді, тоді будеш вякати, удар не пішов в уряд тому що нема у них людей....

Людей немає ні в Удару, ні у Свободи. Людей взагалі немає. А ті, що були, ті пішли...