Автор Тема: Может ли солдат воевать при питании 17,50 в день?  (Прочитано 489 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Яценюк на заседаии Кабмина сегодня.


Шановні колеги! Я хотів би розпочати з питань підтримання української армії. Щойно у нас відбулася нарада у виконуючого обов'язки Президента України з керівництвом Міністерства оборони, Генерального штабу, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії.

Сьогодні на порядку денному стоїть декілька питань. Перше питання щодо збільшення грошового забезпечення для військовослужбовців, які задіяні в АТО. Я не можу розкривати цифри загальної кількості, які зараз наших військовослужбовців задіяні, але сьогодні приймемо рішення про збільшення грошового забезпечення для українських героїв, які боронять незалежність країни.

Друге питання, яке мене не просто турбує, турбують багато питань, але які є неприйнятні, – це те, що стосується харчування. Декілька сюжетів на телебаченні, які пройшли, вимагають від нас не просто реальних дій, а негайних дій. Загалом зараз оплата на харчування на день – 17,5 грн. На жаль, в Збройних Силах України була повністю знищена система тилового забезпечення, у тому числі і харчування, на відміну від МВС і Державної прикордонної служби. І з огляду на це нам треба сьогодні друге рішення прийняти – про збільшення витрат на харчування.

При цьому окремо, пане Міністр, ми з Вами сьогодні мали розмову з цього приводу, що одна справа – збільшити витрати, а інша справа – щоб до кожного військовослужбовця це дійшло, тому що там ще на цьому шляху буде три чи п’ять посередників, які під час бойових дій захочуть ще побачити свої доходи.

Тому в рамках вирішення проблеми – це зміна логістики постачання і забезпечення військовослужбовців.

 

КОВАЛЬ М.В. – Зрозуміло, виконуємо.

 

ЯЦЕНЮК А.П. – Третє питання стосовно виплат загиблим і членам сімей – частина коштів передбачена у відповідних бюджетах міністерств, частина, Людмило Леонтіївно, це те, що ми повинні зробити через фонди.

 

ДЕНІСОВА Л.Л. – Ми зараз виплачуємо родинам Небесної сотні. Вже виплати всім, хто звернувся, це 36 родин, до управлінь соцзахисту і призначено 68 пенсій із втрати годувальника. Зараз родини визначаються, хто буде отримувати ту допомогу на загиблого. Як тільки визначаться – ми ці виплати всі забезпечимо.

 

ЯЦЕНЮК А.П. – Віталію Григоровичу, до Вас є прохання і до шановного Володимира Борисовича. Ви пригадуєте, що ми з вами проїхалися по декільком областям України, розпочали ми це з Вінниці, забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців. Я прошу терміново взяти всі прізвища, обдзвонити всі сім`ї, перевірити житлові умови і дати конкретний перелік – кого потрібно забезпечити житлом. Це той мінімум, який держава має як свій обов`язок. Підключити всіх, кого можемо підключити: голови адміністрацій, бізнес, всіх.

 

ЯРЕМА В.Г. – У нас є ще категорія постраждалих під час подій на Майдані. Це люди, які отримали тяжкі тілесні ушкодження. До тяжких тілесних ушкоджень відносяться такі ушкодження, які пов`язані з втратою руки, ока. Сьогодні ці люди за свій рахунок пролікувалися. Я вношу таку пропозицію, щоб нам Міністр охорони здоров`я підготував список цих людей і будемо вносити пропозиції щодо виплати їм також допомоги.

Прошу підтримати.

 

МУСІЙ О.С. – Прошу надати нам доручення, і ми виконаємо протягом тижня і надамо перелік.

 

ЯЦЕНЮК А.П. – Ви вже його отримали.

 

МУСІЙ О.С. – Протокольне, офіційно.

 

ЯЦЕНЮК А.П. – Щойно я завершив, шановні члени Кабінету Міністрів, телефонну розмову з Міністром палива та енергетики і з Головою правління НАК „Нафтогаз України”.

Наша урядова делегація зараз знаходиться в Берліні і проводяться тристоронні перемовини у форматі Європейський Союз, від Європейського Союзу в перемовинах щодо вирішення газової кризи бере участь Комісар Оттінгер, Україна, яка представлена міністром і головою правління, і Росія, яка представлена відповідно керівником російського "Газпрому" паном Міллером.

Сьогодні ми завершили всі процедури підготовки до подачі до Арбітражного суду в Стокгольмі. Ось такий невеличкий позов, який називається, до речі, «просьба об арбитраже».

Для того, щоб подати відповідний позов ми закрили ті рахунки, які є безспірними у наших відносинах з російським "Газпромом". Це є виключно ті рахунки, де ціна визначена 268 дол. США за 1 тис. куб. м газу. Загалом таких безспірних рахунків є на 786 млн. дол. США. Це є для нас підставою для того, щоб подавати до суду, так як ми визнаємо виключно ціну в 268 дол. США.

Після завершення цього раунду переговорів Єврокомісія звернулася провести ще у понеділок у Брюсселі в тристоронньому форматі ще один раунд перемовин по врегулюванню газової кризи. Наголошую чітко позицію Кабінету Міністрів України: ціна в розмірі майже 500 дол. США Україною ніколи не буде прийнята і за такою ціною Україна ніколи не буде купувати газ. У понеділок пройде, сподіваюсь, остаточний раунд переговорів і ці переговори або завершаться підписанням угоди, або завершаться подачею позову, як було чітко нами заявлено.

Тепер прошу перейти до питань порядку денного. Дякую за увагу пресі!
ігнор Квант

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Залежить від того, чи готують самі. У цьому випадку - досить нормальна сума, НМД, враховуючи, що все купують за гуртовою (оптовой) ціною.

Offline Eney

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16314
  • Стать: Чоловіча
Залежить від того, чи готують самі. У цьому випадку - досить нормальна сума, НМД, враховуючи, що все купують за гуртовою (оптовой) ціною.
Ну так нехай і буде не 17.50, а десь хоча б... навскидку - 30-ть. Щоб взагалі питання не виникали.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Залежить від того, чи готують самі. У цьому випадку - досить нормальна сума, НМД, враховуючи, що все купують за гуртовою (оптовой) ціною.
Ну так нехай і буде не 17.50, а десь хоча б... навскидку - 30-ть. Щоб взагалі питання не виникали.
Так - я не врахував останні події. Для мене 17-50 це все ще більше за 2 долари.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Залежить від того, чи готують самі. У цьому випадку - досить нормальна сума, НМД, враховуючи, що все купують за гуртовою (оптовой) ціною.

+++
Я колись читав статтю про ВМС Британії, там цікавий факт був
На харч. 1 моряка йде в день £2.20 чи щось таке (це в цінах 2009р. Ну але ідею ви зрозуміли) це з мясом і т.п.
А в Україні багато власних продуктів які дешевші за європ.рівень цін

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
на 17.5 можна і м'ясом годувати, якби не пиздили

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
вчера репортаж на тв  был из конторы, которая сухпай  пакует - работают, не покладая рук... и набор неплохой...