Автор Тема: АТО. Питання мети та тактики  (Прочитано 4551 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
АТО. Питання мети та тактики
« : Травня 31, 2014, 12:52:56 00:52 »
Шановні, може, я щось не розумію в антитерористичних операціях, але поточна АТО виглядає як лайно.

В першу чергу - тому, що я не розумію її головної мети. А це питання для мене має вже суто практичне значення.

Отже, АТО може переслідувати дві цілі, на вибір:

1. Знищити або переловити терористів.

2. Вигнати їх накуй сцаними тряпками в їхній смердючий Мордор та повернути контроль над територіями.

Мета обумовлює тактику. Перша мета - це не беззмістовні пересування броньованих колон, а рейдові групи на окупованій терористами території. Які накривають будь-яке виявлене кубло та лихо звалюють. Hit and run. Бажано ці нальоти робити вночі, щоб мирні жители не дуже страждали. В кінці операції лікарі голіруч тихо колять галоперидол та забирають до психушки недобитих терористів, які в очікування нічного штурму кілька тижнів просиділи на блокпостах та в захоплених будівлях без сну, здригаючись на кожен шорох та час від часу серячи в штани.

Друга - це те саме, тільки після нальоту відбиті населенні пункти та інші важливі точки займають сильні гарнізони з усіма причиндалами: блокпости, бронетехніка, вертушки, військові патрулі, комендантська година. Карочі, фашистська хунта в повний зріст.

От тепер питання: яку мету переслідує ця АТО, якщо в ній є тільки блокпости, а українські сили ведуть виключно оборонні бої?


Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #1 : Травня 31, 2014, 12:57:14 00:57 »
Наше АТО не поддается тупой логике. Наше АТО это импровизация поэта, вдохновение композитора и сюрреализм художника

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #2 : Травня 31, 2014, 01:00:06 01:00 »
Наше АТО не поддается тупой логике. Наше АТО это импровизация поэта, вдохновение композитора и сюрреализм художника

а польоту мислі скульптора там нема?

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #3 : Травня 31, 2014, 01:08:51 01:08 »
Наше АТО не поддается тупой логике. Наше АТО это импровизация поэта, вдохновение композитора и сюрреализм художника

а польоту мислі скульптора там нема?

Один полет был, и очень эффективный я вам скажу...

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #4 : Травня 31, 2014, 01:15:23 01:15 »
Доброї ночі шановному панству!  (хоча можливо, хтось подумає - яка вона нах добра!) Ну то таке...
В мене питання до Васі - що там з дАнецкім аеропортом- хто його контролює? Бо по тілівізору мелять таке, що хєр розбереш.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #5 : Травня 31, 2014, 01:18:31 01:18 »
Доброї ночі шановному панству!  (хоча можливо, хтось подумає - яка вона нах добра!) Ну то таке...
В мене питання до Васі - що там з дАнецкім аеропортом- хто його контролює? Бо по тілівізору мелять таке, що хєр розбереш.

наші, наші контролюють. А от навкруги орки шастають, пострілюють.

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #6 : Травня 31, 2014, 01:20:02 01:20 »
Шановні, може, я щось не розумію в антитерористичних операціях, але поточна АТО виглядає як лайно.

В першу чергу - тому, що я не розумію її головної мети. А це питання для мене має вже суто практичне значення.

Отже, АТО може переслідувати дві цілі, на вибір:

1. Знищити або переловити терористів.

2. Вигнати їх накуй сцаними тряпками в їхній смердючий Мордор та повернути контроль над територіями.

Мета обумовлює тактику. Перша мета - це не беззмістовні пересування броньованих колон, а рейдові групи на окупованій терористами території. Які накривають будь-яке виявлене кубло та лихо звалюють. Hit and run. Бажано ці нальоти робити вночі, щоб мирні жители не дуже страждали. В кінці операції лікарі голіруч тихо колять галоперидол та забирають до психушки недобитих терористів, які в очікування нічного штурму кілька тижнів просиділи на блокпостах та в захоплених будівлях без сну, здригаючись на кожен шорох та час від часу серячи в штани.

Друга - це те саме, тільки після нальоту відбиті населенні пункти та інші важливі точки займають сильні гарнізони з усіма причиндалами: блокпости, бронетехніка, вертушки, військові патрулі, комендантська година. Карочі, фашистська хунта в повний зріст.

От тепер питання: яку мету переслідує ця АТО, якщо в ній є тільки блокпости, а українські сили ведуть виключно оборонні бої?

все гарно...
Коваля чули? у армії навіть броників нема на всіх...
ті ж під Волховахою... тупо зрешетили
над цим працюють і кожного дня йде покращення обмундирування...

сунутися без броників? ... краще почекати...
так, терористи стають сильнішими, але тупо підставитися під кулі з відомим наперед результатом?

вертольоти... 2 збиті
1. не на всіх стоять системи захисту під ПЗРК... як ви бачили, над Донецьким аеропортом ВОНИ БУЛИ... а от при транспортуванні продуктів і ротації військових - ні... дофіга трупів.

над цим працюють... це все коштує час, гроші... і нажаль за цей час військових вбивають, але при активних діях було би в рази гірше.

2. миротворці... наші військові, шо виконували миротворчі операції... а це реально найбільш професійні наші військові, шо мали реальну практику і були в умовах війни - їх повернули... не знаю скільки, але повернули - ВОНИ РЕАЛЬНО ПОТРІБНІ ТУТ.

3. тепловізори, як сказав Коваль, найближчим часом вони вже будуть. це би дуже допомогло в т.ч. і в нічних боях

***
знаєте, як послухаєш причини... то розумієш, шо краще поки оборонятися...
з голою задницею вперед... "МИ ЗА ЦЕНОЙ НЕ ПОСТОІМ" - Я НЕ ХОЧУ ТАКОГО ВІДНОШЕННЯ ДО  АРМІЇ, ТА ПРОСТО ДО ЛЮДЕЙ.

наявність поодинока, броників, нормальних снайперок, оснащених захисток від ПЗРК вертольотів... була очевидно замалою ДЛЯ НАСТУПУ... максимум поки шо - СТРИМАННЯ.

я надіюсь на краще... а людей треба берегти.
« Останнє редагування: Травня 31, 2014, 01:22:51 01:22 від Leo_poLD »

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #7 : Травня 31, 2014, 01:24:38 01:24 »
Проводить АТО не дает местное население.
Вот такие вот тетки по-сути решают сейчас судьбу Донбасса:
http://youtu.be/KDvQ9FRhXnM?t=7m20s

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #8 : Травня 31, 2014, 01:25:45 01:25 »
Доброї ночі шановному панству!  (хоча можливо, хтось подумає - яка вона нах добра!) Ну то таке...
В мене питання до Васі - що там з дАнецкім аеропортом- хто його контролює? Бо по тілівізору мелять таке, що хєр розбереш.

наші, наші контролюють. А от навкруги орки шастають, пострілюють.

Дякую.

Вибачаюсь за офтоп (про АТО напишу трохи пізнше), але ще цікавлять наступні питання - чи можливо зараз виїхати з Донецька легковим автомобілем в сторону Дніпра? Наскільки це небезпечно, якщо це можливо.  І ще одне питання - щоб виїхати залізницею, що там з квитками (напрямок той же - хоча б до Дніпра)?

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #9 : Травня 31, 2014, 01:29:33 01:29 »
Шановні, може, я щось не розумію в антитерористичних операціях, але поточна АТО виглядає як лайно.

В першу чергу - тому, що я не розумію її головної мети. А це питання для мене має вже суто практичне значення.

Отже, АТО може переслідувати дві цілі, на вибір:

1. Знищити або переловити терористів.

2. Вигнати їх накуй сцаними тряпками в їхній смердючий Мордор та повернути контроль над територіями.

Мета обумовлює тактику. Перша мета - це не беззмістовні пересування броньованих колон, а рейдові групи на окупованій терористами території. Які накривають будь-яке виявлене кубло та лихо звалюють. Hit and run. Бажано ці нальоти робити вночі, щоб мирні жители не дуже страждали. В кінці операції лікарі голіруч тихо колять галоперидол та забирають до психушки недобитих терористів, які в очікування нічного штурму кілька тижнів просиділи на блокпостах та в захоплених будівлях без сну, здригаючись на кожен шорох та час від часу серячи в штани.

Друга - це те саме, тільки після нальоту відбиті населенні пункти та інші важливі точки займають сильні гарнізони з усіма причиндалами: блокпости, бронетехніка, вертушки, військові патрулі, комендантська година. Карочі, фашистська хунта в повний зріст.

От тепер питання: яку мету переслідує ця АТО, якщо в ній є тільки блокпости, а українські сили ведуть виключно оборонні бої?

 :smilie11:

 Что за высер? Ты расскажи лучше, что там внутри делается? Что , например, предпринимает мент, когда видит "ополченца" и вообще, может там все за ДНР. Ну так тогда в ООН надо обращаться и зачем лишнии жертвы.  :smilie11:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #10 : Травня 31, 2014, 01:32:56 01:32 »
Вибачаюсь за офтоп (про АТО напишу трохи пізнше), але ще цікавлять наступні питання - чи можливо зараз виїхати з Донецька легковим автомобілем в сторону Дніпра? Наскільки це небезпечно, якщо це можливо.  І ще одне питання - щоб виїхати залізницею, що там з квитками (напрямок той же - хоча б до Дніпра)?

Легковим - можна, хоча це, звісно, лотерея. На дніпровському напрямку три блокпости: два колорадських, на виїзді з Донецька та на Карлівці, де влаштували засідку "Донбасу". Перед Красноармійськом - українські вояки. Далі все спокійно. Інформація станом на день виборів, бо, кажуть, 28-го колорадський пост у Донецьку вояки хуйнули, але ще не перевіряв.

Потяги ходять, окрім приміських електричок. Квитки є.

Astronaut

  • Гість
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #11 : Травня 31, 2014, 01:33:05 01:33 »
Что за высер? Ты расскажи лучше, что там внутри делается? Что , например, предпринимает мент, когда видит "ополченца" и вообще, может там все за ДНР. Ну так тогда в ООН надо обращаться и зачем лишнии жертвы.  :smilie11:
Высер это у тебя, а Вася прав.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #12 : Травня 31, 2014, 01:52:39 01:52 »
про АТО.
Те що абасраков назвав у свій час АТО ( і як в перший же день його проведення повбивали наших і одного цівільного :smilie2:) зараз вже треба називати бойовими діями або війною з бандформуваннями. Але це якось багато букв, так що хай буде АТО.
Мета - не допускати розповзання цієї хуйні далі по території і по можливості боронити кордон з мордором.  Тактика.  З тактикою якось не дуже як бачимо. Блок пости потрібні, але  якщо диверсійна група вирішила проїти по полям вночі понад лісосмугами, яка ймовірність що їх взагалі хтось виявить?  Питання...
По прикордонним районам взагалі швах. Там наразі "нам бі до утра продєржаться.." 
Ну десь так..

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #13 : Травня 31, 2014, 01:56:00 01:56 »
Что за высер? Ты расскажи лучше, что там внутри делается? Что , например, предпринимает мент, когда видит "ополченца" и вообще, может там все за ДНР. Ну так тогда в ООН надо обращаться и зачем лишнии жертвы.  :smilie11:
Высер это у тебя, а Вася прав.

 Что прав? Он "журналист" у нас вроде. Я ему,  1н конкретный вопрос поставил. -"Что , например, предпринимает мент, когда видит "ополченца" и вообще, может там все за ДНР".  Если у него нет ответа, то не надо дебильных вопросов - "А када призовники с Волыни все здесь зачистят". 
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #14 : Травня 31, 2014, 01:56:34 01:56 »
про АТО.
Те що абасраков назвав у свій час АТО ( і як в перший же день його проведення повбивали наших і одного цівільного :smilie2:) зараз вже треба називати бойовими діями або війною з бандформуваннями. Але це якось багато букв, так що хай буде АТО.
Мета - не допускати розповзання цієї хуйні далі по території і по можливості боронити кордон з мордором.  Тактика.  З тактикою якось не дуже як бачимо. Блок пости потрібні, але  якщо диверсійна група вирішила проїти по полям вночі понад лісосмугами, яка ймовірність що їх взагалі хтось виявить?  Питання...
По прикордонним районам взагалі швах. Там наразі "нам бі до утра продєржаться.." 
Ну десь так..

Если вы помните во время майдана овощ тоже проводил АТО, а Аваков ничего умнее не придумал как тоже проводить АТО, хоть бы назвал по другому идиот, естественно силовики впали в ступор. Ведь янык проводит АТО - плохо, юльки проводят АТО - хорошо. У силовиков возник диссонанс

Astronaut

  • Гість
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #15 : Травня 31, 2014, 02:02:24 02:02 »
Шановні, може, я щось не розумію в антитерористичних операціях, але поточна АТО виглядає як лайно.

В першу чергу - тому, що я не розумію її головної мети. А це питання для мене має вже суто практичне значення.

Отже, АТО може переслідувати дві цілі, на вибір:

1. Знищити або переловити терористів.

2. Вигнати їх накуй сцаними тряпками в їхній смердючий Мордор та повернути контроль над територіями.

Мета обумовлює тактику. Перша мета - це не беззмістовні пересування броньованих колон, а рейдові групи на окупованій терористами території. Які накривають будь-яке виявлене кубло та лихо звалюють. Hit and run. Бажано ці нальоти робити вночі, щоб мирні жители не дуже страждали. В кінці операції лікарі голіруч тихо колять галоперидол та забирають до психушки недобитих терористів, які в очікування нічного штурму кілька тижнів просиділи на блокпостах та в захоплених будівлях без сну, здригаючись на кожен шорох та час від часу серячи в штани.

Друга - це те саме, тільки після нальоту відбиті населенні пункти та інші важливі точки займають сильні гарнізони з усіма причиндалами: блокпости, бронетехніка, вертушки, військові патрулі, комендантська година. Карочі, фашистська хунта в повний зріст.

От тепер питання: яку мету переслідує ця АТО, якщо в ній є тільки блокпости, а українські сили ведуть виключно оборонні бої?
Думаю що Пасторат Зєвакова або сцяв, або навмисне не брав на себе відповідальності, або і те і інше, щоб не дай бог їх ні в чому не звинуватили, а там би вже обраний президент нехай вирішує. Способів насправді вистачає, були б яйця. От і подивимось після інавгурації.

Astronaut

  • Гість
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #16 : Травня 31, 2014, 02:04:10 02:04 »
Что за высер? Ты расскажи лучше, что там внутри делается? Что , например, предпринимает мент, когда видит "ополченца" и вообще, может там все за ДНР. Ну так тогда в ООН надо обращаться и зачем лишнии жертвы.  :smilie11:
Высер это у тебя, а Вася прав.

 Что прав? Он "журналист" у нас вроде. Я ему,  1н конкретный вопрос поставил. -"Что , например, предпринимает мент, когда видит "ополченца" и вообще, может там все за ДНР".  Если у него нет ответа, то не надо дебильных вопросов - "А када призовники с Волыни все здесь зачистят".
Ты знаешь, что правильно поставленный вопрос это половина ответа? Вот и нарисуй вторую, конкретный такой :smilie7:

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #17 : Травня 31, 2014, 02:08:35 02:08 »
про АТО.
Те що абасраков назвав у свій час АТО ( і як в перший же день його проведення повбивали наших і одного цівільного :smilie2:) зараз вже треба називати бойовими діями або війною з бандформуваннями. Але це якось багато букв, так що хай буде АТО.
Мета - не допускати розповзання цієї хуйні далі по території і по можливості боронити кордон з мордором.  Тактика.  З тактикою якось не дуже як бачимо. Блок пости потрібні, але  якщо диверсійна група вирішила проїти по полям вночі понад лісосмугами, яка ймовірність що їх взагалі хтось виявить?  Питання...
По прикордонним районам взагалі швах. Там наразі "нам бі до утра продєржаться.." 
Ну десь так..

Если вы помните во время майдана овощ тоже проводил АТО, а Аваков ничего умнее не придумал как тоже проводить АТО, хоть бы назвал по другому идиот, естественно силовики впали в ступор. Ведь янык проводит АТО - плохо, юльки проводят АТО - хорошо. У силовиков возник диссонанс

нє-нє. у овоча була КТО. це дві великі різниці.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #18 : Травня 31, 2014, 02:22:49 02:22 »
Проводить АТО не дает местное население.
Вот такие вот тетки по-сути решают сейчас судьбу Донбасса:
http://youtu.be/KDvQ9FRhXnM?t=7m20s

Тут треба щоб до всіх вояків дійшло розуміння що проти нас розпочата війна. Взагалі всьому суспільству треба прозріти нарешті. Дуже багато народу ще в "коматозі", ніяк не дойде до мізків що війна.  Ну можу припустити, що в багатьох просто ввімкнувся в голові запобіжник від поганих думок - важкувато в стані постійного стресу бути.
Але тут потрібно щоб бійці зрозуміли дуже конкретну річ - або ми зупинимо навалу мордора, або ці чурки будуть згодом хазяйнувати на нашій землі. Це потрібно ясно і чітко зрозуміти. Це правда, безжальна і гола. Не підтримую заяви про те, що в донбасі не треба трbмати оборону, і давайте якось щоб самі донецькі якось там розлулили все. Не розрулять. І рашиди на донбасі не зупиняться. Будуть лізти, закидувать диверсійно-терористичні групи, провокаторів.
Про "нарваних" цивльних що кидаються під танки - якщо водій не може себе заставити переїхати таких активістів, то командиру треба взяти калаша і випустити чергу по ногах тьоток і дядьок. Скоріш за все ніхто не помре, але больовий шок у тьоток буде запорукою проїзду нашої бронетехніки. По іншому ніяк. Час вже нарешті стати злими.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #19 : Травня 31, 2014, 02:27:44 02:27 »
Також проти нарваних тьоток чомусь не використовуть слозогінний газ і світлошумові гранати. Дивно якось це все. Хоча, я вже не дивуюсь.

Astronaut

  • Гість
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #20 : Травня 31, 2014, 02:29:13 02:29 »
Також проти нарваних тьоток чомусь не використовуть слозогінний газ і світлошумові гранати. Дивно якось це все. Хоча, я вже не дивуюсь.
Там суцільні дива.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #21 : Травня 31, 2014, 02:40:32 02:40 »
Згідно з доступною інформацією в АТО двічі відносно маштабно діяла наша спецура.
Спецназ УДО зачистив 5 км зону навколо Карачуна. В Донецьку якийсь спецназ відбив аеропорт.
І там і там обійшлося без втрат з нашого боку (начебто). Отже, якісь грамотні специ у нас є. Але ось чому вони так мало використовуються - хз.

Фактично зараз вся АТО - це блокпости с бійцями МВД, НацГвардії (в основному мобілізовані та строковики) і ЗСУ (то само).
Навіть, якщо їх всіх одягнути в супер бронежилети і дати кожному по теповізору - з цими військами не варто заходити в міські квартали, в яких засіли бійці Гіркіна, Восток і т.п.
 
Для цього треба спецура.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #22 : Травня 31, 2014, 02:52:29 02:52 »
яка в пізду ато? пайки тирять, броники доходять тільки з рук в руки, суцільне распіздяйство, мені шкода волиняк  під волновахою але блядь навіть я цивільний розумію що командир вїбався. якби я так себе вів у бізнесі ходив би з голою жопою.
інша справа великопузі генерали..., ну не повірю я в ситуацію коли перевіряючий зі штабу матюкав за неустані одіяла а йому змовчали, я б штик ножа запхав би по самі гланди і прикопав би в сусідньому буераку, після майдану... нема жалю до вошей і колорадів рука не здригнеться...
КОЛІЇВЩИНА СКОРО... ПІДАРАСАМ БОЯТИСЬ...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46877
  • Never give in!
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #23 : Травня 31, 2014, 03:04:58 03:04 »
АТО - це суміш ідіотизму, боягузства, і героізму. Чого тут бракує так це холодного жорстокого розрахунку, професіоналізму виконання, та нестандартності.
If you are going through hell, keep going.

Offline sklm

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 513
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #24 : Травня 31, 2014, 03:13:30 03:13 »
2 ТС:
фиг его знает, очень мало инфы оттуда. такое впечатление что задачи:
- удержать позиции
- намолотить чужие трупы с минимумом своих
а что будет позже - посммотрим..


для пиздливой диванной сотни: идиоты , ну почитайте ФБ Бабченко хоть и включите мозк..
https://www.facebook.com/babchenkoa?fref=ts

там дофуя военных, каждый день бои местного значения о кторых никто не пишет, и диванная сотня не обсуждает.. ..
харьковский бат слобожанщина сегодян на прессухе сказал что у них 2 спецоперации было о которых они ничего расскзаывать не д будут, но обе прошли успешно..
инфа из региона особенно не уходит..

а вы тут сидите и ...

инфу лучше собирайте и постьте.. а то на 20 веток инфы в 10 постах макс..
« Останнє редагування: Травня 31, 2014, 03:19:18 03:19 від sklm »

Offline sklm

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 513
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #25 : Травня 31, 2014, 03:16:39 03:16 »
и еще добавочка для диванной пиздливой сотни:
по закону ато проводит СБУ!!! не МОУ, не МВС , а СБУ!!!

вы ми 24е у  СБУ видели на вооружении?? а артиллерию??  а десант??
и тд..
« Останнє редагування: Травня 31, 2014, 03:22:41 03:22 від sklm »

Offline sklm

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 513
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #26 : Травня 31, 2014, 03:22:02 03:22 »
ну например - это - АТО или нет?

Война на Донбассе: урки VS политические

http://hvylya.org/analytics/politics/voyna-na-donbasse-urki-vs-politicheskie.html

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #27 : Травня 31, 2014, 03:24:05 03:24 »
Проводить АТО не дает местное население.
Вот такие вот тетки по-сути решают сейчас судьбу Донбасса:
http://youtu.be/KDvQ9FRhXnM?t=7m20s

Тут треба щоб до всіх вояків дійшло розуміння що проти нас розпочата війна. Взагалі всьому суспільству треба прозріти нарешті. Дуже багато народу ще в "коматозі", ніяк не дойде до мізків що війна.  Ну можу припустити, що в багатьох просто ввімкнувся в голові запобіжник від поганих думок - важкувато в стані постійного стресу бути.
Але тут потрібно щоб бійці зрозуміли дуже конкретну річ - або ми зупинимо навалу мордора, або ці чурки будуть згодом хазяйнувати на нашій землі. Це потрібно ясно і чітко зрозуміти. Це правда, безжальна і гола. Не підтримую заяви про те, що в донбасі не треба трbмати оборону, і давайте якось щоб самі донецькі якось там розлулили все. Не розрулять. І рашиди на донбасі не зупиняться. Будуть лізти, закидувать диверсійно-терористичні групи, провокаторів.
Про "нарваних" цивльних що кидаються під танки - якщо водій не може себе заставити переїхати таких активістів, то командиру треба взяти калаша і випустити чергу по ногах тьоток і дядьок. Скоріш за все ніхто не помре, але больовий шок у тьоток буде запорукою проїзду нашої бронетехніки. По іншому ніяк. Час вже нарешті стати злими.

Мне другое непонятно, почему наше правительство не в состоянии воевать "на дальних подступах" - на информационном фронте.
Это более эффективно, менее затратно, и позволяет избегать жертв.

Ведь не суются же диверсанты в другие области. И это только потому, что там нет достаточной поддержки местных.
На Донбассе поддержка местных не по причине особой идейности, а просто потому что пустые головы набиты штампами. В мирной жизни пустоголовые безобидны. И очень тяжело привыкнуть к тому, что в военное время именно эти безобидные идиоты оказываются главными врагами (именно по причине своей пустоголовости).

Не хотел вдаваться в конспирологию, но Крым и Донбасс иногда кажутся троянскими конями, а вся нынешняя ситуация - просчитанной еще тогда, когда Крым передавали Украине. Еще десятки лет назад на Донбассе присутствовала труднообъяснимая ненависть к Киеву. Еще в советские времена.

С другой стороны заштампованность пустых голов поддается перепрограммированию. Тем более, что наши имеют огромный козырь - правду против лжи. Ретранслировать реальность всегда легче, чем выдумывать несуществующие картинки. Просто нужно хоть что-то делать. Почему у нас ничего не делают я не понимаю. Для начала можно было бы для тамошних патриотов обозначить посильную цель - не бороться с боевиками, а заткнуть поганый рот всем этим пустоголовым теткам. Потому что они как кость в горле, хотя на первый взгляд это не так заметно. Местным это вполне по силам.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #28 : Травня 31, 2014, 03:28:11 03:28 »
так блядь пастор при владі - а винна як завжди свобода.....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline sklm

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 513
Re: АТО. Питання мети та тактики
« Reply #29 : Травня 31, 2014, 03:28:24 03:28 »
Ведь не суются же диверсанты в другие области. И это только потому, что там нет достаточной поддержки местных.

совались.. по харькову 200 сепаров в бегах..
по днепр все знают

так что дело в силовых действиях тоже