Автор Тема: Допомога герою Майдана  (Прочитано 579 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Допомога герою Майдана
« : Травня 31, 2014, 09:56:05 21:56 »
Natali Prilutskaya добавила 3 новые фотографии — с Albert Zaslavskiy.

ТЕРМІНОВО!!!!
Хочеться кричати на ввесь світ, аби мене хтось почув!!
ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ???? Людина, наш Герой Майдану може втратити ногу!!! Чому на протязі трьох з половиною місяців, влада не виділила кошти на лікування тих, хто здобув перемогу і привів їх на ті крісла, що вони займають??? Куди дивляться Міністр Охорони Здоров"я?? Куди дивиться Верховна Рада???? Бездіяльність по відношенню до поранених, до людей, які ризикували своїм життям-це ЗРАДА УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ!!!!! ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ????НЕВЖЕ НЕ МОЖНА ЛІКУВАТИ БЕЗКОШТОВНО??? Невже ці люди не заслужили хоча б безкоштовного лікування?????
Звертаюсь до всіх!! Хто може-допоможіть цій людині!!! Це наш Герой-Майдану, який зазнав тяжких травм тоді, в лютому.. В нього була переломана ключиця, розбита голова та поломана нога..Роздроблена кістка .. Переніс численні операції, за свій рахунок!!!! Продав свій автомобіль, але йому не вистачило на лікування.. Зараз стоїть питання ампутації правої ноги, тому що гангрена...!!!!! В мене душа болить!!!! Я розумію, що найкраще лікування за кордоном. Але куди звернутись??? Підскажіть!!! І давайте зберемо разом кошти!!! Потрібно спасти цього Героя!!! Не залишайтесь осторонь!!!! Я бачила його на Майдані в січні і лютому, а познайомилась тільки сьогодні.. Попросив допомоги в мене за цього хлопчину сотник з Михайлівської барикади, Володя Кіт (він шкутильгає на одну ногу).Всі, хто був на Майдані, його знають як чесну і порядну людину!! Довіряти йому можна-це 200% Я його дуже добре знаю!! Хлопці плачуть, та вже не знають де шукати допомоги....Звати Героя Миколаєнко Микола Володимирович, 1978р.н. з м. Коростень... Його номер телефону:050-177-50-30. Телефон сотника Володимира: 096 476 82 91. Мій контактний телефон: 093 88 33 072. Можна передати гроші йому особисто, або через Володю. Якщо через банк-то даю свою карту.
Карта ПБ 5168 7423 0830 8349 Дзюба Наталія -це я. Будь-ласка допоможіть!! Часу зовсім мало!!!!

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Допомога герою Майдана
« Reply #1 : Червня 01, 2014, 11:20:06 23:20 »
Павло Подобєд
13 ч. назад
Друзі, писав, але повторюсь. У Києві, у військовому шпиталі, лежить важкопоранений офіцер ЗСУ, який втратив ногу. Хлопець дуже мужній та витривалий, на життя і долю не нарікає. Однак дозвілля як такого в нього немає. Якщо хтось з Вас має можливість пожертвувати ноутбук або нетбук - будь ласка відгукніться. Боєць матиме змогу читати новини, дивитися фільми, спілкуватися з родиною по Скайпу.

Мій телефон: 093 725 67 45, Павло.