Автор Тема: С.Хмара про РНБО и АТО  (Прочитано 3361 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: С.Хмара про РНБО и АТО
« Reply #30 : Червня 02, 2014, 02:15:12 02:15 »
А что не так? Все харашо  разве?  Есть дело по Пшонке, например, с детальной схемой обогащения? Или " самим треба"?   :laugh:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: С.Хмара про РНБО и АТО
« Reply #31 : Червня 02, 2014, 02:56:12 02:56 »
А что не так? Все харашо  разве?  Есть дело по Пшонке, например, с детальной схемой обогащения? Или " самим треба"?   :laugh:
Как я понял, кому то очиньплохо, что его отодвинули от корыта, и там сейчас чавкают другие :smiley25:
Могу достаточно искренне посочуствовать - недавно с некоторым удивлением обнаружил, что я латентный человеколюб :shuffle:

А так, конечно, у корыта хорошего мало... И полно параллелей между разными составами чавкающих.
Однако большая разница в том, что в районе корыта объявился достопамятный черный охотник, который теперь прогуливается "савсем рядом". А раз так, то появились реальные шансы, что он таки "вполює" немало визгливых четвероногих. А может они сами с перепугу в этом корыте утонут? :rotate: Негнаю, но до надежды должно умереть еще много чего разного :Prapor2:.

Есть еще масса приятных мелочей, отличающих нынешнюю весну от прошлогодней осени. Но для чуйства оптимизьма мне, например, достаточно состоявшегося расширения черных охотничьих угодий.

За сим топаю баиньки. Найт :au

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Re: С.Хмара про РНБО и АТО
« Reply #32 : Червня 02, 2014, 03:08:41 03:08 »
[
P.S. Лідусік, не забудь вкатать мені мінус в карму. Ти вже мінімум тричі це робила, але й "на старуху бывает проруха", сама ж, мабуть, знаєш :smiley25:. Так що нагадую, бо твій годинний таймаут на цю маленьку радість уже закінчується. Пора :lol:
[/quote]

Дурашка, я в хрещикинолики не граюсь, лишаю цю забаву для дітей.
А от ваші заяви тхнуть комуняцькою пропагухою. Колись один гебушник так мені і заявив народу не завжди потрібно казати правду. Але вони будували совок, імперію. А українці будують унітарну державу і вже життя показало, що на брехні нічого не збудуєш, а лише стратиш.
І.Франко писав: Шукайте правду і нею жийте!
Американці збудували країну прийнявши Біл про права. Першим пунктом записано Свобода слова.
Людина повинна виборювати свою свободу, а її не вибориш брехнею. Брехнею лише паразитують на чужих будовах.

Offline Doctor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 753
Re: С.Хмара про РНБО и АТО
« Reply #33 : Червня 02, 2014, 06:17:35 06:17 »
Цитувати
НМД це досить принизливо йти до ворога (а 112 канал - це канал Захарченко) та плакатись йому в жилетку. Ви так не вважаєте?
У народа ворогів немає, а лише пастухи які його стрижуть. От коли пастухи чубляться, то можуть і двічі постригти.
Захарченко це лише обгортка, а обгортку змінять, але суть буде та сама.
Чи кращі прийшли до влади після майдану? Хіба за них стояв майдан? Проти Янука, можливо, але не за них. Одну банду міняють на іншу. Якщо вся ця шарага депутатів за народ, то їх першими відправити на схід. Не зуміли вести політику миру і благополуччя, хай самі воюють.
А то виглядає що їм ця заваруха потрібна, щоб списати свою нездатність вести господарство країни. Погрязли у воровстві, кредитах, ошуканстві і на війну все спишуть, ворогів визначать.

Щоб країна піднялась, потрібен мир. Війна відкидає країну назад у злидні, а гріють на ній руки лише одиниці.
О, хто до нас прийшов, сама жива сурковська пропаганда власною персоною!
Ця, з дозволу присутніх людина, місяцями ганьбила Майдан останніми словами.
А тепер, бачите страждає "Чи кращі прийшли до влади після майдану? Хіба за них стояв майдан?"
І блудить, блудить, блудить словами... Професійне окозамалювання, російська школа, 80-й левел :Ganba:

Ти бач, і Захарченко не ворог, а лише обгортка. Просто обгортка. А ті, що прийшли, то це, бачите, банда. Як "вірно", уміло та незамітно розставлені акценти! Профі! По email так вчили прямо в Америці, чи в підвали Луб"янки на перекваліфікацію возили?

Яника, звичайно, по указівці зараз можна ганить ("отрезанный ломоть", а як раніше любила, у-у-у, пісня!), а Майдан - типу підтримувать. І втершись таким боком у довіру, переконувати людей, що добре законспіровані засоби інформаційної війни на кшалт каналів 24 чи 112 не що інше, як звичайнісінькі ЗМІ, зовсім не ворожі, бо, бачите, "у народа ворогів немає". Прямо таки зовсім у народа ворогів немає, яка скромниця вишукалася, навіть про себе забула? :smiley25: Пече мене цікавість, скільки ж коштує така "скромність"? Всі ті ж вікопомні 30 серебреників, чи Путлер масово зваблює продажних двоногих новими, нафтогазовими, диявольськими розцінками?! :moskali:

P.S. Лідусік, не забудь вкатать мені мінус в карму. Ти вже мінімум тричі це робила, але й "на старуху бывает проруха", сама ж, мабуть, знаєш :smiley25:. Так що нагадую, бо твій годинний таймаут на цю маленьку радість уже закінчується. Пора :lol:

 :smiley24:

Браво, Tide, Вы тоже заметили эту сурковскую подстилку так рьяно проклинавшую майдан при януке и называвшую погибших на майдане не иначе как майдаунами, а теперь оказывается и Захарченко обертка и "Хіба за них стояв майдан?"   :moskali: