Автор Тема: луганьск  (Прочитано 852 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
луганьск
« : Червня 03, 2014, 01:23:30 01:23 »
Не дай бог сіпаратісти надумали б захопити волинську область...
отруїли б
напоїли
зарізали
втопили і ще багато чого іншого -фантазія багата...
окремий привіт литвину і меншому янику - а де ваших 120 бойцов які хотіли взяти митницю...
пропали без сліду - номери не закрили -машини лишили на стоянках, які потім наші викупили...
мілості прошу к нашему шалашу, у нас навіть гопота записується в добровольці щоб цих сук мочить...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: луганьск
« Reply #1 : Червня 03, 2014, 01:25:46 01:25 »
щось ваших військових з волині критикують

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: луганьск
« Reply #2 : Червня 03, 2014, 01:29:08 01:29 »
критикують набраних силою, добровольців не беруть писав у попередніх темах, мене ссуки ізза зору не беруть три рази писав заяву, у мене прктика зі стрілецької зброї на порядок перевищує офіцерську з ВВ - так бля я по комісії сліпий....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: луганьск
« Reply #3 : Червня 03, 2014, 01:31:08 01:31 »
синій у сраку з роздовбаного АКеМа кладу з 12 куль 9 у область серця, при цьому не бачучи прицілу....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: луганьск
« Reply #4 : Червня 03, 2014, 01:36:06 01:36 »
на хуя мого швагра гнати який тільки одружився 23 роки сцикуну, 1 рік донечці його, коли я бля готовий морально і фізично - а не нужен ти нам бля - ти слепой...
в першу чергу до стінки воєнкомів....
є за що...
я бля думаю уже 2 місяць після майдану записатись добровольцем у будьякий батальйон - єдине що спиняє власна справа - відповідно життя моїх дітей- забезпечене... от так то блядь...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: луганьск
« Reply #5 : Червня 03, 2014, 03:09:22 03:09 »
на хуя мого швагра гнати який тільки одружився 23 роки сцикуну, 1 рік донечці його, коли я бля готовий морально і фізично - а не нужен ти нам бля - ти слепой...
в першу чергу до стінки воєнкомів....
є за що...
я бля думаю уже 2 місяць після майдану записатись добровольцем у будьякий батальйон - єдине що спиняє власна справа - відповідно життя моїх дітей- забезпечене... от так то блядь...

тут повинна втрутитися держава

- пенсiйне забеспечення на рiвнi 500 евро на людину при втратi чоловiка
- для вдов - приоритетне право на держ службу
- для дiтей - молжливiсть навчатися в кращих вузах безплатно