Автор Тема: ПП проведет азиатскую портретизацию всей страны?.....  (Прочитано 1398 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
..... или нет?

Вот эта партретизация, когда шнобель Преза, от детского сада , до крутого воровитого чиновника, как икона - это и есть московия..... ОРДА.

През- это нанятый народом чиновник, а не бог. 

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Южик, ты чо бухнул?
Объясни высокий смысл своего поста :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Южик, ты чо бухнул?
Объясни высокий смысл своего поста :smilie7:
его пороховый фейс нервирует

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Та правильно пише він. Цих фоток в рамочці, як гімна в кожній держ будувлі. Навіть в будці мусорській на дорозі висять. Ну кому воно треба? Краще б тих 100 грн на канц. товари потратили.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Кстати правильно пишет.С этими диктаторскими и ордынскими замашками надо кончать.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
у америці, до речі, президентські портрети теж по всіх держустановах висять.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Южанін, а якщо в нас (= в Канаді) в кожному класі - портрет Королеви Бритів, то це є азіятською портретизацією, чи ні?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Южанін, а якщо в нас (= в Канаді) в кожному класі - портрет Королеви Бритів, то це є азіятською портретизацією, чи ні?

це ганебний пережиток колоніального минулого.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
а я поддерживаю тс. Пусть вместо портретов вешают государственную символику.
А всем судьям после люстрации выносить приговоры только сидя на креслах, обтянутых кожей их продажных предшественников (ну или делать хоть маленькие вставочки, пару особо отличившихся пустить на раскрой).

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
А що, є якийсь закон про те, що портрети президента мають висіти у кожному кабінеті, класі і т.д.?..
Кому подобається фейс президента, нехай  собі й чіпляє...

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
хуйня нащот "азиатской"
это как раз чисто европейская традиция
амеры тоже портреты своих презов в гос.офисах тулят :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Трохи не в тему.

Знаєте, кому найбільше памятників у світі поставлено, не рахуючи вождів комунізму? Шевченку.

От я з цим теж би притормрзив. І з назвами вулиць на честь Шевченка теж. Ну вже досить їх. Але не зупиняються на досягнутому. Нажаль.
« Останнє редагування: Червня 05, 2014, 06:06:49 18:06 від Taras.ua »

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Азіатська. чи європейська, але традиція фігова, і її треба позбуватися. Королева - то інакше, королева явно не підходить під титул "найнятого менеджера"

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Азіатська. чи європейська, але традиція фігова, і її треба позбуватися. Королева - то інакше, королева явно не підходить під титул "найнятого менеджера"

а Барак Хуссейн Обама підходить?

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Азіатська. чи європейська, але традиція фігова, і її треба позбуватися. Королева - то інакше, королева явно не підходить під титул "найнятого менеджера"

а Барак Хуссейн Обама підходить?

думаєш висить на кожному посту  на дорозі?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Азіатська. чи європейська, але традиція фігова, і її треба позбуватися. Королева - то інакше, королева явно не підходить під титул "найнятого менеджера"

а Барак Хуссейн Обама підходить?

думаєш висить на кожному посту  на дорозі?

у кожному поліційному відділку точно висить.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Я голосовал за Порошенко, как за генерального чиновника, а не как за бога.

И поэтому я с генерального чиновника и спрашиваю.

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
у америці, до речі, президентські портрети теж по всіх держустановах висять.

Фокус на мой взгляд вот в чем. Фигуры лидеров запада не обладают такой сумасшедший неоднозначностью. Может это наивно звучит, но их портреты я воспринимаю как действительно лидеров своих наций что ли. Бывает висят в ряд по несколько штук и не обязательно в гос учреждениях. У амеров к ним нет особых претензий.
Давайте повесим портреты наших и проведем экскурс.
1. Х. пойми шо такое. Коммунист со стажем.
2. Алканафт, матерщинник, подозреваемый в убийствах, помилован за принятие единственного человеческого решения за всю свою жизнь. Комунист.
3. Наплямкавший зрадник. Трус. Комсомолец. Пчеловод. Как банкир не пойми что.
4. Позор нации. Голос Донбаса. Насильник, шапкокрад, член на лбу... Я хозяин вся страна. Пень.
5. ......

И это не берем советский период.

Offline Красти

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 374
  • Стать: Чоловіча
  • Сміх крізь сльози
Тут даже если ПП будет против, чинуши по своей подхалимской привычке сами навешают.
Quis custodiet ipsos custodes?

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Пэця хай би видав указ, що партрєт ПОПа(и) повинен бути в трієдінстві з Обамою та Меркель, і особливо в дитсадочках, і щей по світу трохи заялозить якісь пару репортажів, де мол дєцко 3 років перераховувало б це ось "плезиденд, це цьоця Анжеліка а це вуйчик Обама" хай би умілялися...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Arcobaleno

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
у америці, до речі, президентські портрети теж по всіх держустановах висять.

Гм... Не бачив... Державні прапори і емблеми установ, дійсно, на кожному кроці... Іноді трапляються портрети Вашінгтона, Лінкольна, Джефферсона, Франкліна чи інших батьків-засновників та історичних персонажів... Однак портрети чинного президента у всіх держустановах?? Хіба що в американських амбасадах за кордоном.
« Останнє редагування: Червня 05, 2014, 07:01:43 19:01 від Arcobaleno »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
у америці, до речі, президентські портрети теж по всіх держустановах висять.

Гм... Не бачив... Державні прапори і емблеми установ, дійсно, на кожному кроці... Іноді трапляються портрети Ващінгтона, Лінкольна, Джефферсона, Франкліна чи інших батьків-засновників та історичних персонажів... Однак портрети чинного президента у всіх держустановах?? Хіба що в американських амбасадах за кордоном.

значить для кіна їх спеціально вішають.

Offline Маковій

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 261
Южанін, а якщо в нас (= в Канаді) в кожному класі - портрет Королеви Бритів, то це є азіятською портретизацією, чи ні?

це ганебний пережиток колоніального минулого.


Трохи не так.

Я помітив інше - в усіх українських/російських чиновників невеликий портрет президента в рамочці стоїть на робочому столі. На заході як правило в таких місцях стоять портрети когось близького - сім'ї або дітей. Тобто щось дуже імтимне, своє.

От в цьому і проявляється азіатщина - президент найрідніший, прям атєц радной.