Автор Тема: Путіну подобається план Порошенка "зупинити кровопролиття"  (Прочитано 3983 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
"У нього (Порошенка) є план щодо цього, але який це план - це краще питати не в мене, а у нього. Він у двох словах про це сказав, але одна справа говорити про це тут, у Франції, інша справа - говорити у своїй власній країні", - підкреслив Путін.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/6/7028250/

А слова были: ПТН - ПНХ.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Коли Крим повертати  будуть?  :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Порошенко договорился о начале переговоров с Россией об урегулировании конфликта
Пятница, 06 июня 2014, 20:12
Версия для печатиКомментарии0
Новоизбранный президент Петр Порошенко заявляет о договоренностях с Россией о приезде ее представителя в Украину для начала переговоров по урегулированию ситуации.
Об этом он сказал во Франции.
"Состоялась короткая встреча... в формате Франция, Германия, Россия и Украина, где мы достигли договоренностей о трех вещах: в Украину приезжает представитель российский, с которым мы обсудим первые шаги по мирному урегулированию ситуации и план, который был предложен мной как президентом и в котором предусматривалось ряд шагов со стороны РФ и ряд шагов со стороны Украины", - сообщил Порошенко.
"Пока предварительно мы видим, что (план) может иметь хорошие шансы на реализацию", - отметил он.
По его словам, настроение во время встречи было напряженным, но хороший сигнал - начало переговоров.
"Ждем в ближайшее время заявления о признании выборов со стороны Российской Федерации... Мы посмотрим на начало переговоров в воскресенье", - добавил Порошенко.
Других деталей, по словам Порошенко, стороны пока решили не разглашать.
Как известно, президент России Владимир Путин и Порошенко договорились провести двустороннюю встречу для поиска путей прекращения боевых действий на востоке Украины в ближайшее время.
« Останнє редагування: Червня 06, 2014, 08:20:44 20:20 від PamTam »

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
"У нього (Порошенка) є план щодо цього, але який це план - це краще питати не в мене, а у нього. Він у двох словах про це сказав, але одна справа говорити про це тут, у Франції, інша справа - говорити у своїй власній країні", - підкреслив Путін.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/6/7028250/

А слова были: ПТН - ПНХ.
:lol:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
У мене лише одне питання до Порошенка - коли Крим будуть повертати?

На інше мені начхать.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Хуйло сподівається нам західний берег річки Іордан Донець та сектор Газа вугілля влаштувати?  :smilie9:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
У мене лише одне питання до Порошенка - коли Крим будуть повертати?

На інше мені начхать.

Нам Крим раніше ніж за 3 роки і нах не впав, бо совки знову взвиють, що не дали їм нормально вмерти в Росії.

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
У мене лише одне питання до Порошенка - коли Крим будуть повертати?

На інше мені начхать.

Порошенко отметил, что во время встречи с Путиным "настроение было очень напряженное" однако, несмотря на это, "хороший факт, что диалог начался". По словам новоизбранного президента, разговор шел непросто, "в том числе и реакция на поднятый мною вопрос о Крыме". Он также напомнил, что Украина будет "настойчиво добиваться тех целей, которые поставила перед собой".

http://zn.ua/POLITICS/poroshenko-ozhidaet-priznaniya-vyborov-so-storony-rf-146671_.html

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
У мене лише одне питання до Порошенка - коли Крим будуть повертати?

На інше мені начхать.

Порошенко отметил, что во время встречи с Путиным "настроение было очень напряженное" однако, несмотря на это, "хороший факт, что диалог начался". По словам новоизбранного президента, разговор шел непросто, "в том числе и реакция на поднятый мною вопрос о Крыме". Он также напомнил, что Украина будет "настойчиво добиваться тех целей, которые поставила перед собой".

http://zn.ua/POLITICS/poroshenko-ozhidaet-priznaniya-vyborov-so-storony-rf-146671_.html

Вот это нормально, говорить, тереть, но 2-3 года, что-бы все криссяне поумнели.

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647


Вот это нормально, говорить, тереть, но 2-3 года, что-бы все криссяне поумнели.

Согласен. Еще я бы добавил нарезку высказываний Путина за последние 3 месяца, пускай не забывают, что он им наобещал. Пусть сравнивают свое "покращення" за эти 2-3 года.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
У мене лише одне питання до Порошенка - коли Крим будуть повертати?

На інше мені начхать.

Ну тоді збирайте юрбу людей і їдьте швиденько на АТО. Якщо виб'єте Гіркіна і Ко, а також ДНР, то і домовлятися нам не буде про що з Росією. А якщо ні, то мовчіть тихенько. Я думаю, що все буде зроблено вірно. По-друге, це вже не ми вирішуємо, а США та ЄС.
У даній ситуації, на жаль, Крим нам уже не забрати до розвалу Росії. Та й навіть після розвалу не ясно чи зможемо і чи потрібен він нам буде.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Мене більше цікавить, який має бути "ряд шагов со сторони Украини"?..
От не можу ні до чого додуматись... :shuffle:

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Мене більше цікавить, який має бути "ряд шагов со сторони Украини"?..
От не можу ні до чого додуматись... :shuffle:

Русский язык и децентрализация власти скорее всего.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Мене більше цікавить, який має бути "ряд шагов со сторони Украини"?..
От не можу ні до чого додуматись... :shuffle:

Русский язык и децентрализация власти скорее всего.
Та ні, я вважаю, що це мілковато для хуйла. Ставки повинні бути більшими.

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Мене більше цікавить, який має бути "ряд шагов со сторони Украини"?..
От не можу ні до чого додуматись... :shuffle:

Русский язык и децентрализация власти скорее всего.
Та ні, я вважаю, що це мілковато для хуйла. Ставки повинні бути більшими.

Это максимум на который Украина может пойти, и минимум который даст возможность Путину сохранить свое лицо в России.

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
Мене більше цікавить, який має бути "ряд шагов со сторони Украини"?..
От не можу ні до чого додуматись... :shuffle:

%уйло рамси поплутав капітально.
Йому під час церемонії вказали наочно, що він дійсно сприймається як Адольф Хітлер.
Це не тільки моя думка. Оглядача на брит.каналі. Каже, що будуть %уйла пресувати не тільки за Україну, а взагалі за порушення "прав людини, права на свободу і права на релігію". І навів приклад, що в Криму мусульманам не дають молитися. Завершив, що Захід хоче все довести до кінця, але поступово: спочатку Донецьк-Луганськ, а потім (із посмішкою) Крим доведеться повернути Україні.

Тобто Захід повертається до риторики Рейгана, що Раша - то є просто імперія зла із притисненням прав і свобод людини.

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
"договоренность о том, что в Украину приедет российский представитель, с которым будут решаться конфликтные вопросы."
http://zn.ua/POLITICS/poroshenko-ozhidaet-priznaniya-vyborov-so-storony-rf-146671_.html

Интересно, кто это будет. Если опять Лукин, я думаю конфликт будет продолжаться. Интереснее будет если другой человек приедет, тогда получается Путин реально дрогнул.

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Мене більше цікавить, який має бути "ряд шагов со сторони Украини"?..
От не можу ні до чого додуматись... :shuffle:

1)нова конституція, що передбачає федералізацію;
2)російська мова - друга державна;
3)негайне припинення АТО і вивід ЗСУ з Півдня і Сходу;
4)роззброєння фашистських угрупувань і переслідування їх членів згідно закону;
5)офіційне визнання приєднання Криму до РФ.

Вам подобається? Варто домовлятись на таких передумовах? А на перемовинах росіяни хочуть обговорювати шляхи досягнення нейтралітету України, її гарантії щодо відмови від вступу до НАТО та ЄС.


Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Мене більше цікавить, який має бути "ряд шагов со сторони Украини"?..
От не можу ні до чого додуматись... :shuffle:

1)нова конституція, що передбачає федералізацію;
2)російська мова - друга державна;
3)негайне припинення АТО і вивід ЗСУ з Півдня і Сходу;
4)роззброєння фашистських угрупувань і переслідування їх членів згідно закону;
5)офіційне визнання приєднання Криму до РФ.

Вам подобається? Варто домовлятись на таких передумовах? А на перемовинах росіяни хочуть обговорювати шляхи досягнення нейтралітету України, її гарантії щодо відмови від вступу до НАТО та ЄС.

Я особисто проти всіх цих пропозицій.
Мене хвилює, щоб Порошенко не погодився на жодну з них.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Мене більше цікавить, який має бути "ряд шагов со сторони Украини"?..
От не можу ні до чого додуматись... :shuffle:

Русский язык и децентрализация власти скорее всего.
Та ні, я вважаю, що це мілковато для хуйла. Ставки повинні бути більшими.

Это максимум на который Украина может пойти, и минимум который даст возможность Путину сохранить свое лицо в России.

Не може Україна піти на державну російську - це буде наш програш "вчисту".  :smilie9: Дивиться, блядь, на Білорусь. Державна російська - гірша за незалежний Лугандон.
« Останнє редагування: Червня 06, 2014, 08:58:18 20:58 від Адам Жоржович »

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Мене більше цікавить, який має бути "ряд шагов со сторони Украини"?..
От не можу ні до чого додуматись... :shuffle:

1)нова конституція, що передбачає федералізацію;
2)російська мова - друга державна;
3)негайне припинення АТО і вивід ЗСУ з Півдня і Сходу;
4)роззброєння фашистських угрупувань і переслідування їх членів згідно закону;
5)офіційне визнання приєднання Криму до РФ.

Вам подобається? Варто домовлятись на таких передумовах? А на перемовинах росіяни хочуть обговорювати шляхи досягнення нейтралітету України, її гарантії щодо відмови від вступу до НАТО та ЄС.



Я особисто проти всіх цих пропозицій.
Мене хвилює, щоб Порошенко не погодився на жодну з них.

ТАК ОТОЖ !!!

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Щоб без кровопролиття?
Чудово.
План такий.
Всі колоради приймають цианід.

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647

Не може Укараїна піти на державну російську - це буде наш програш "вчисту".  :smilie9: Дивиться, блядь, на Білорусь. Державна російська - гірша за незалежний Лугандон.

При всій повазі, я з Вами не згоден. Українська мова буде державною, а російська - другою / регіональною / визнаною на другому місці. Обов'язкова здача чиновником іспиту з української мови.

Тут багато плюсів, в тому числі і "услишаніе" Донбасу і т.д. На мою скромну думку це треба буде робити рано чи пізно все одно.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Щоб без кровопролиття?
Чудово.
План такий.
Всі колоради приймають цианід.

Війну таки треба швидко завершити або якось домовлятися з кацапами (на прийнятних умовах: децентралізація, російська регіональна, Крим за Росією не визнаємо). Бажаючих воювати щось не багато


Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Мене більше цікавить, який має бути "ряд шагов со сторони Украини"?..
От не можу ні до чого додуматись... :shuffle:

Русский язык и децентрализация власти скорее всего.
Та ні, я вважаю, що це мілковато для хуйла. Ставки повинні бути більшими.

Это максимум на который Украина может пойти, и минимум который даст возможность Путину сохранить свое лицо в России.

Не може Укараїна піти на державну російську - це буде наш програш "вчисту".  :smilie9: Дивиться, блядь, на Білорусь. Державна російська - гірша за незалежний Лугандон.

Цей Порошенко у розмовах з західними лідерами вже позиціонує себе у якості "компромісного президента", тобто політика, що має враховувати інтереси і Сходу, і Заходу. Отже, він просто за означенням "компромісного президента" має погодитись хоч би на деякі з вимог колорадів. Порошенко не "президент Майдану". :smilie2:

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Щоб без кровопролиття?
Чудово.
План такий.
Всі колоради приймають цианід.

Війну таки треба швидко завершити або якось домовлятися з кацапами (на прийнятних умовах: децентралізація, російська регіональна, Крим за Росією не визнаємо). Бажаючих воювати щось не багато


Значить знову буде соромно за Україну. Як за часів сучого потроха Какуновича.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
здається, з президентом ми, м'ягко кажучи, поспішили

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
здається, з президентом ми, м'ягко кажучи, поспішили

Ви чекали анонс всеукраїнського хрестового походу на москалів?
А Що би Ви зробили  ?

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
здається, з президентом ми, м'ягко кажучи, поспішили

Ви чекали анонс всеукраїнського хрестового походу на москалів?
А Що би Ви зробили  ?

якщо і потрібно починати якісь переговори, то лише з позиції сили. спершу треба показати зубки, а потім домовлятися. спершу треба почати наступ, а потім домовлятися про умови капітуляції терористів. а про що можна домовлятися зараз? про донецько-луганську автономію?

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Я б саме це зробив - похід на сепараторів. А так буде громадянська війна. Тільки не донбаська, а всеукраїнська. Але то добре. ХАЙ ЖИВЕ КОЛІЇВЩИНА!!! :upa :upa :upa
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)