Автор Тема: ...вслед Турчинову...  (Прочитано 5035 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #60 : Червня 07, 2014, 02:05:52 14:05 »
Цитувати
А Турчинов сделал что мог и достойно ушел
.
Трубадуры и министрели, притормозите - никто никуда не ушел. Что ж вы человека должности лишаете раньше времени. Вас не поймешь. :smilie5:
Ну, до речі, як спікер він виглядає на своєму місці. Навіть теж не очікував. Схоже і за крісло не чіпляється. Ну, а за його діяльність, як в.о. президента дасть оцінку історія згодом. Без помилок там не обійшлося, але врешті корабель не розбило об скелі. Треба задраювати пробоїни і рухатись далі... Врахуємо також,що довелось фактично суміщати дві посади, а це теж не просто.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #61 : Червня 07, 2014, 02:47:31 14:47 »
Цитувати
А Турчинов сделал что мог и достойно ушел
.
Трубадуры и министрели, притормозите - никто никуда не ушел. Что ж вы человека должности лишаете раньше времени. Вас не поймешь. :smilie5:

Да тут и махновцу понятно должно быть :), был Турчинов и.о. и ушел. Я не пою ему диферамбы. Да Турчинов не фигура мирового маштаба. Но! Есть у нас политики и по подлее и менее чистоплотнее чем он. Мое скромное мнение, что Турчинов сам знает свое место и свои способности. Поэтому и ушел.

А то что сделают последователи нам предстоит увидеть очень скоро. Порошенко прошел инагурацию и стал главнокомандующим, началсь новая серия Санта-Барбары.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #62 : Червня 07, 2014, 04:14:43 16:14 »
Цитувати
А Турчинов сделал что мог и достойно ушел
.
Трубадуры и министрели, притормозите - никто никуда не ушел. Что ж вы человека должности лишаете раньше времени. Вас не поймешь. :smilie5:

Да тут и махновцу понятно должно быть :), был Турчинов и.о. и ушел. Я не пою ему диферамбы. Да Турчинов не фигура мирового маштаба. Но! Есть у нас политики и по подлее и менее чистоплотнее чем он. Мое скромное мнение, что Турчинов сам знает свое место и свои способности. Поэтому и ушел.

А то что сделают последователи нам предстоит увидеть очень скоро. Порошенко прошел инагурацию и стал главнокомандующим, началсь новая серия Санта-Барбары.
Махновцу то понятно, что в стране господствует юридический пофигизм. Нету такого понятия и.о. президента - это изобретение журналистов и компании, под молчаливое блядство юристов. В конституции черным по белому написано "при відсутності Президента  на голову Верховної Ради покладаєтья виконання деяких функцій Президента" это никоим образом не делает его каким то и.о. И должности такой - и.о президента нет и не было, так что уходить не с чего. Отак ху..ня малята.
Батя, мы стараемся ...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #63 : Червня 07, 2014, 10:42:05 22:42 »
Borys Filatov
2 ч. · отредактировано ·
И еще.
Валентиныч, при всех "но"...
Вы всегда брали трубку и никогда не давили и не давали "команд".
Спасибо Вам и низкий поклон.
Пусть каждый бы смог выдержать Вашу ношу...
Время такое было, что каждый должен отвечать за свой выбор и за свои действия самостоятельно. Многим должно быть стыдно.
Вам, уверен, что - нет.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #64 : Червня 07, 2014, 10:57:55 22:57 »
Цитувати
А Турчинов сделал что мог и достойно ушел
.
Трубадуры и министрели, притормозите - никто никуда не ушел. Что ж вы человека должности лишаете раньше времени. Вас не поймешь. :smilie5:

Да тут и махновцу понятно должно быть :), был Турчинов и.о. и ушел. Я не пою ему диферамбы. Да Турчинов не фигура мирового маштаба. Но! Есть у нас политики и по подлее и менее чистоплотнее чем он. Мое скромное мнение, что Турчинов сам знает свое место и свои способности. Поэтому и ушел.

А то что сделают последователи нам предстоит увидеть очень скоро. Порошенко прошел инагурацию и стал главнокомандующим, началсь новая серия Санта-Барбары.
Махновцу то понятно, что в стране господствует юридический пофигизм. Нету такого понятия и.о. президента - это изобретение журналистов и компании, под молчаливое блядство юристов. В конституции черным по белому написано "при відсутності Президента  на голову Верховної Ради покладаєтья виконання деяких функцій Президента" это никоим образом не делает его каким то и.о. И должности такой - и.о президента нет и не было, так что уходить не с чего. Отак ху..ня малята.
Может быть. Тогда надо было постановой ВР возложить обязанности Президента на кроля. Сеня куда больше сделал, чем пастор. А до этого, надо было все же "вежливо" выбросить овоща из окна Банковой  - хоть "какой-то " указ о сложении полномочий, по причине... бролезни или чего веселого. А то... сидит овощ в Ростове и все дули показывает. Слава Богу, что уже есть реальный през. Теперь от овоща толку... ну разве что карикатуры и маски делать. :upa

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #65 : Червня 07, 2014, 11:11:50 23:11 »
Цитувати
А Турчинов сделал что мог и достойно ушел
.
Трубадуры и министрели, притормозите - никто никуда не ушел. Что ж вы человека должности лишаете раньше времени. Вас не поймешь. :smilie5:

Да тут и махновцу понятно должно быть :), был Турчинов и.о. и ушел. Я не пою ему диферамбы. Да Турчинов не фигура мирового маштаба. Но! Есть у нас политики и по подлее и менее чистоплотнее чем он. Мое скромное мнение, что Турчинов сам знает свое место и свои способности. Поэтому и ушел.

А то что сделают последователи нам предстоит увидеть очень скоро. Порошенко прошел инагурацию и стал главнокомандующим, началсь новая серия Санта-Барбары.
Махновцу то понятно, что в стране господствует юридический пофигизм. Нету такого понятия и.о. президента - это изобретение журналистов и компании, под молчаливое блядство юристов. В конституции черным по белому написано "при відсутності Президента  на голову Верховної Ради покладаєтья виконання деяких функцій Президента" это никоим образом не делает его каким то и.о. И должности такой - и.о президента нет и не было, так что уходить не с чего. Отак ху..ня малята.
Может быть. Тогда надо было постановой ВР возложить обязанности Президента на кроля. Сеня куда больше сделал, чем пастор. А до этого, надо было все же "вежливо" выбросить овоща из окна Банковой  - хоть "какой-то " указ о сложении полномочий, по причине... бролезни или чего веселого. А то... сидит овощ в Ростове и все дули показывает. Слава Богу, что уже есть реальный през. Теперь от овоща толку... ну разве что карикатуры и маски делать. :upa
Хибна думка.Проти конституції,але що важливіше-в умовах шваху дві голови виявилися кращим ніж одна,бо кожний був на свому місці і не перетинався у діях.Крільвиявився кращим.але це списую на рахунок великої грошової допомоги заходу.Пастор робив,що міг(а міг по складу душі і здібностей не багато).З позитиву-попав як кур в ощип.Їшов на знайому до болю посаду вась-вась підкилимом і узгодження потоків,а попав в м"ясорубку війни і можливості втрати голови.Тому можна сказати,обійшлися малими втратами(стратегічними),як на таку особу.

Astronaut

  • Гість
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #66 : Червня 07, 2014, 11:44:16 23:44 »
Volodymyr Semkiv
До інавгурації нового президента України лишається менше доби. Сам час сказати одну річ. Хотів би висловити слова поваги в.о. президента і головнокомандувача України Олександру Турчинову. Я змінив до нього своє ставлення. До того Турчинов мені асоціювався з навіженим оратором, якого краще не випускати до мікрофона Майдану (хто чув, той зрозуміє). "Права рука" Тимошенко, "сірий кардинал" тощо.

Олександр Турчинов уперше здивував тоді, коли відмовився очолювати виборчий штаб Юлії Тимошенко. Погодьмося, в момент його призначення на посаду голови Верховної Ради ми всі були певні, що функція Турчинова – розчистити шлях до президентства ЮВТ. А він відійшов убік, кинув людину, з якою пліч-о-пліч стояв у політиці понад 15 років, зосередившись на загальнодержавних справах. Вікторія Сюмар зовсім недавно згадувала про те, наскільки працездатним виявився Турчинов. Хоча, звісно, в нього далеко не все виходило – але треба визнати, що не виходило всім. Турчинов зловив весь негатив як "главний по хунтє".

Що ще можна згадати? Вразило, що на свій день народження Турчинов попросив не дарувати дорогих подарунків (а тіпа ж голова держави), просив книжки. Мав їхати у Вільнюс на зустріч спікерів ЄС – скасував поїздку через загострення у Слов'янську. Сьогодні Денис Бігус згадував про те, як Турчинов провів через Верховну Раду законопроект про скасування одіозної тендерної норми, котру прописали для Міноборони. Ну і ще свіже – за пару днів до припинення виконання обов'язків президента він поїхав в зону АТО, хоча, в принципі, міг би взагалі не їздити. Показуха? А що йому показувати – я, наприклад, не думаю, що Турчинов надовго вирішив лишатися у великій політиці.

Часто я думаю: тоді, три місяці тому, ще до інтервенції Росії в Крим, до "русской вєсни" на Донбасі, – чи був більш достойний претендент на пост в.о. президента? Чи знаєте когось проворнішого з числа депутатів ВР, хто мав стати спікером? Єдиним альтернативним кандидатом, якого запропонували тоді на голосування, був Порошенко. Але ж ми розуміємо, що тоді пре-каденція Петра Олексійовича була б суцільною виборчою кампанією. Кажете, Гриценко? Ну, ми мусимо враховувати те, що спікер/в.о.президента мусив би виступати консолідуючою фігурою. Словом, думаю над лютневими виборами спікера і тепер упевнююся, що гідної альтернативи не було.

Коротше. Попри все, респект, Trueчинов!:)

П.С. Усвідомлюю, що нижче піде полеміка про провали: про здачу Криму, про запізніле АТО... Я маю свої аргументи – але на коментарі не відповідатиму, бо за пару годин сідаю в потяг і їду в Карпати. А ви потім розкажіть, як минула інавгурація:)

Фубл...  :at :at нащо таке постити?