Автор Тема: ...вслед Турчинову...  (Прочитано 5023 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
...вслед Турчинову...
« : Червня 07, 2014, 03:09:28 03:09 »
Volodymyr Semkiv
До інавгурації нового президента України лишається менше доби. Сам час сказати одну річ. Хотів би висловити слова поваги в.о. президента і головнокомандувача України Олександру Турчинову. Я змінив до нього своє ставлення. До того Турчинов мені асоціювався з навіженим оратором, якого краще не випускати до мікрофона Майдану (хто чув, той зрозуміє). "Права рука" Тимошенко, "сірий кардинал" тощо.

Олександр Турчинов уперше здивував тоді, коли відмовився очолювати виборчий штаб Юлії Тимошенко. Погодьмося, в момент його призначення на посаду голови Верховної Ради ми всі були певні, що функція Турчинова – розчистити шлях до президентства ЮВТ. А він відійшов убік, кинув людину, з якою пліч-о-пліч стояв у політиці понад 15 років, зосередившись на загальнодержавних справах. Вікторія Сюмар зовсім недавно згадувала про те, наскільки працездатним виявився Турчинов. Хоча, звісно, в нього далеко не все виходило – але треба визнати, що не виходило всім. Турчинов зловив весь негатив як "главний по хунтє".

Що ще можна згадати? Вразило, що на свій день народження Турчинов попросив не дарувати дорогих подарунків (а тіпа ж голова держави), просив книжки. Мав їхати у Вільнюс на зустріч спікерів ЄС – скасував поїздку через загострення у Слов'янську. Сьогодні Денис Бігус згадував про те, як Турчинов провів через Верховну Раду законопроект про скасування одіозної тендерної норми, котру прописали для Міноборони. Ну і ще свіже – за пару днів до припинення виконання обов'язків президента він поїхав в зону АТО, хоча, в принципі, міг би взагалі не їздити. Показуха? А що йому показувати – я, наприклад, не думаю, що Турчинов надовго вирішив лишатися у великій політиці.

Часто я думаю: тоді, три місяці тому, ще до інтервенції Росії в Крим, до "русской вєсни" на Донбасі, – чи був більш достойний претендент на пост в.о. президента? Чи знаєте когось проворнішого з числа депутатів ВР, хто мав стати спікером? Єдиним альтернативним кандидатом, якого запропонували тоді на голосування, був Порошенко. Але ж ми розуміємо, що тоді пре-каденція Петра Олексійовича була б суцільною виборчою кампанією. Кажете, Гриценко? Ну, ми мусимо враховувати те, що спікер/в.о.президента мусив би виступати консолідуючою фігурою. Словом, думаю над лютневими виборами спікера і тепер упевнююся, що гідної альтернативи не було.

Коротше. Попри все, респект, Trueчинов!:)

П.С. Усвідомлюю, що нижче піде полеміка про провали: про здачу Криму, про запізніле АТО... Я маю свої аргументи – але на коментарі не відповідатиму, бо за пару годин сідаю в потяг і їду в Карпати. А ви потім розкажіть, як минула інавгурація:)

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #1 : Червня 07, 2014, 03:09:44 03:09 »
Юрий Бутусов поделился фотографией Volodymyr Semkiv.
1 ч. · отредактировано ·
Это правда. Я тоже напишу статус с благодарностью Александру Валентиновичу. А потом, надеюсь, и книгу удастся с ним сделать, где я постараюсь рассказать на какой тонкой грани Турчинов удержал ситуацию в стране. Его часто называют "пастором". А это оказался настоящий мужик. Настоящий боец. Настоящий миссионер. Но не политический решала, нет. Никто не знает какой ценой далось ему это испытание. Учитывая состояние здоровья Александра Валентиновича, это было чистое самопожертвование. Мне кажется, он всю жизнь шел, чтобы выстоять и вывести народ через тернии этих супертяжелых шести месяцев. Я горжусь, что судьба свела меня с такой личностью. Спасибо ВАМ.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #2 : Червня 07, 2014, 03:11:07 03:11 »
бойцом оказался Турч, не бойцом - хз...история рассудит...но, как видим, есть и такие мнения про него ...

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #3 : Червня 07, 2014, 03:51:56 03:51 »
бойцом оказался Турч, не бойцом - хз...история рассудит...но, как видим, есть и такие мнения про него ...

Москву не спалив.  :smiley23: :Ganba:

Offline Bull3tt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 649
  • Стать: Чоловіча
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #4 : Червня 07, 2014, 04:16:56 04:16 »
бойцом оказался Турч, не бойцом - хз...история рассудит...но, как видим, есть и такие мнения про него ...

Москву не спалив.  :smiley23: :Ganba:

У него не было цели спалить Москву

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #5 : Червня 07, 2014, 06:25:01 06:25 »
У мене претензій до Турчинова немає. Він зробив що зміг.
If you are going through hell, keep going.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #6 : Червня 07, 2014, 07:06:18 07:06 »
підтримую

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #7 : Червня 07, 2014, 07:08:36 07:08 »
он всегда был на вторых ролях , а тут бац и ...  страну скатившуюся ниже плинтуса удержать
могло быть хуже
не агент пуйла



Турчинову - ГУТ 



Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #8 : Червня 07, 2014, 07:10:50 07:10 »
он всегда был на вторых ролях , а тут бац и ...  страну скатившуюся ниже плинтуса удержать
могло быть хуже
не агент пуйла



Турчинову - ГУТ


100%  :smiley24:

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #9 : Червня 07, 2014, 07:12:27 07:12 »
Где-то так. Я даже за то, пусть и будет себе спикером.
А как Турч Симонянина брехуном назвал? :smiley24:

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #10 : Червня 07, 2014, 07:24:33 07:24 »
Турчинов добрий Голова ВРУ.
А те, що у критичний момент поїхав у зону АТО  свідчить про його безвідповідальність: http://nuina.net/absoljutna-bezvidpovidalnist-politykiv-i-inavhuracija-prezydenta-ukrajiny/

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #11 : Червня 07, 2014, 08:03:58 08:03 »
Меня у власти раздражает одно-медлительность.Не знаю с чем это связано но умные люди во время войны решения принимают в три раза быстрее.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #12 : Червня 07, 2014, 08:22:13 08:22 »
Хто зна чи вішати на нього здачу крима та доведення до загострення ситуаціі на донбасі, коли стільки зрадників та ворожих агентів

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #13 : Червня 07, 2014, 08:37:25 08:37 »
Турч виявився поряднішим, ніж здавалось.
Kremlin delenda est.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #14 : Червня 07, 2014, 08:44:04 08:44 »
Підтримую.

Дивним чином змінилося моє ставлення до багатьох персон нашої політики.Радикальний Тягнибок виявився слабаком, кумедний Ляшко показав силу духу та патріотизм, Турчинов - витримку і послідовність.

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #15 : Червня 07, 2014, 08:45:27 08:45 »
Смачно Пастору панство відлизує, аж у вухах лящить! :smiley14: Лижіть хлопчики, глубокого вам удовлетворенія!
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #16 : Червня 07, 2014, 08:45:53 08:45 »
Хто зна чи вішати на нього здачу крима та доведення до загострення ситуаціі на донбасі, коли стільки зрадників та ворожих агентів
Одной сракой на двух креслах... тяжело удержаться. Да + партия его... ну прям ебсит. Да Юлька воду каламутит... Не завидую Турчу. Да и не военный он чел. Там нужен вояка, генерал до мозга костей... Турч пытался все рашить по-мирному, все ждал, когда атааны другу другу бошки поотрывают...  Но надо отдать ему должное, все же Майдан не прогадал, поставив на Турча и Кролика судьбу страны.  А мо... другого пути не было? Решили идт ва-банк? А тут и Донбасс загудел... Думали, что Путин уже на востоке и всем бабло из бочек раздает... Что ни говори, но хорошо и то, что ЕС поддержало Кролика. И тут Турч (Пастор) по рейтингу оказался... чуть ниже Кролика... Но теперь то что судить? Теперь Петя у нас "гудеть", а Турчу останется работа Спикера... :upa

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #17 : Червня 07, 2014, 08:55:47 08:55 »
За сдачу Крыма я его как раз и не осуждаю.Я осуждаю наших военных которым не хватило ума даже оставленную технику вывести со строя и оказались банальными чмошниками.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #18 : Червня 07, 2014, 09:05:59 09:05 »
Та молодец, что уж там.

Он  в свое время возглавляя СБУ имел доступ к разной информации, и
вполне возможно принимая решения учитывал факторы о которых многие и не догадывались.

Как бы там ни было, ситуацию в Украине он удержал.




Offline Arcobaleno

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #19 : Червня 07, 2014, 09:13:46 09:13 »
За сдачу Крыма я его как раз и не осуждаю.Я осуждаю наших военных которым не хватило ума даже оставленную технику вывести со строя и оказались банальными чмошниками.

Там справа не у розумі була... Хто мав виводити техніку з ладу? Ті самі вояки, які залишились в Криму й присягнули Росії? А таких була переважна більшість. В Криму було близько 18 тисяч українських вояків. З них виїхало на материк лише трохи більше трьох тисяч. Це була свідома зрада на місцях. Ані Тенюх, ані Турчинов нічого не могли зробити.
« Останнє редагування: Червня 07, 2014, 09:16:54 09:16 від Arcobaleno »

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #20 : Червня 07, 2014, 09:27:49 09:27 »
Веточка осанны говорите? Та я вам больше скажу, Виктор Федорыч тоже был неплохой парень, это ж не он Крым сдал (кто тот Крым сдал хузнает). А с Александром Валентинычем мы все таки добились немалых побед. Пусть правит.
Батя, мы стараемся ...

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #21 : Червня 07, 2014, 09:33:43 09:33 »
Слів подяки від мене не буде й близько. Турчинов, можливо, й намагався зробити все, але він просто виявився НЕЗДАТНИМ на адекватні та жорсткі заходи. Аналогічно - Аваков, аналогічно - Коваль, аналогічно - Крутов. На керівних посадах опинилися нікчеми, відверті ідіоти і цілком вірогідно зрадники, і я не схильний вважати це це випадковістю.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #22 : Червня 07, 2014, 09:48:40 09:48 »
Слів подяки від мене не буде й близько. Турчинов, можливо, й намагався зробити все, але він просто виявився НЕЗДАТНИМ на адекватні та жорсткі заходи. Аналогічно - Аваков, аналогічно - Коваль, аналогічно - Крутов. На керівних посадах опинилися нікчеми, відверті ідіоти і цілком вірогідно зрадники, і я не схильний вважати це це випадковістю.
100500.Не добавить ни убавить.
Батя, мы стараемся ...

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #23 : Червня 07, 2014, 09:59:30 09:59 »
Где-то так. Я даже за то, пусть и будет себе спикером.
А как Турч Симонянина брехуном назвал? :smiley24:
Турчинову - респект. Головою ВР він буде, але, сподіваюсь, недовго - до перевиборів.
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #24 : Червня 07, 2014, 10:27:13 10:27 »
також змінив свою думку щодо Турчинова в кращу сторону (не ідеалізую, але ставився ще донедавна значно гірше до нього)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Маленька жабка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #25 : Червня 07, 2014, 10:44:09 10:44 »
Турчинов умница. Мы все разные и далеко не все способны шашкой махать. Он сделал всё, что было в его силах. Вся страна ему очень благодарна. Есть большая его заслуга в том, что за эти месяцы страна не развалилась. Пусть Бог ему помогает всегда.  :Prapor2:
 

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #26 : Червня 07, 2014, 10:47:29 10:47 »
Слів подяки від мене не буде й близько. Турчинов, можливо, й намагався зробити все, але він просто виявився НЕЗДАТНИМ на адекватні та жорсткі заходи. Аналогічно - Аваков, аналогічно - Коваль, аналогічно - Крутов. На керівних посадах опинилися нікчеми, відверті ідіоти і цілком вірогідно зрадники, і я не схильний вважати це це випадковістю.

Мне это напоминает футбол, когда каждый болела на трибуне абсолютно точно знает лучше тренера и игроков, что и как нужно делать.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #27 : Червня 07, 2014, 10:48:26 10:48 »
Все юльки отметились? Манкурты хреновы.
Батя, мы стараемся ...

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #28 : Червня 07, 2014, 10:49:53 10:49 »
вслед турчинову плевать не стоит но и дифирамбов не дождется ...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: ...вслед Турчинову...
« Reply #29 : Червня 07, 2014, 10:50:20 10:50 »
ещё рано делать какието выводы....