Автор Тема: Інавгурація Порошенка  (Прочитано 8139 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #30 : Червня 07, 2014, 11:34:08 11:34 »
От оце мені сподобалось:

@OksanaDenysova  На виході Порошенко затримався біля солдата,який впав, спитавшись, очевидно,про його самопочуття

Ага, посмотрел только что в записи, интересно, что именно он ему сказал )

cолдатика сменили еще до того как Порох дошел до ступенек Рады, (на видео кастати видно как он промелькнул сзади)
это не важно
Важно то что Порох отреагировал на обратном пути  :smiley24:
Очень мудрый и правильный жест
Дай бог, чтобы и в дальнейшем Порох также четко и грамотно реагировал на неожиданные ситуации  :Prapor2:

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #31 : Червня 07, 2014, 11:48:37 11:48 »
звичайно, солдатика зразу змінили. порох цього не знав і на зворотньому шляху підійшов до солдата, спитав про самопочуття.
швидше за все солдат просто почав втрачати свідомість. тут могли скластися кілька факторів - це і сонце, це і хвилювання, це і певний страх. можливо він був на таких заходах вперше, можливо він має якісь проблеми зі здоровям.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #32 : Червня 07, 2014, 11:54:38 11:54 »
а шо там за пацан сидів в ложі з презиками ? син Луки ?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #33 : Червня 07, 2014, 11:55:40 11:55 »
В ситуації з курсантом Порошенко проявив себе прекрасно. Ви вірите, щоб яник призупинився?..
А щодо символізму...Було б добре, щоб падаюча зброя вказувала на припинення конфлікту. Я вже посперечалась зі знайомою, яка вважає, що це може бути знак, що ми не втримаємо в руках зброю проти Москви. :shuffle:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #34 : Червня 07, 2014, 12:02:33 12:02 »
а шо там за пацан сидів в ложі з презиками ? син Луки ?

цей?

син Пороха

чи був ще один?

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #35 : Червня 07, 2014, 12:03:22 12:03 »
Может это и был тот "сюрприз", который колорады обещали на инаугурацию? Солдатика нужно отправить в обычную часть. Нервишки слабые оказались.

Порошенко повел себя исключительно достойно в этой ситуации. Не дрогнул, когда это случилось и проявил человечность, когда выходил. Молоток!

Речь на меня произвела очень положительное впечатление. За исключением нескольких мутных мест, все было сказано правильно и достойно.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #36 : Червня 07, 2014, 12:05:02 12:05 »
В ситуації з курсантом Порошенко проявив себе прекрасно. Ви вірите, щоб яник призупинився?..
А щодо символізму...Було б добре, щоб падаюча зброя вказувала на припинення конфлікту. Я вже посперечалась зі знайомою, яка вважає, що це може бути знак, що ми не втримаємо в руках зброю проти Москви. :shuffle:

Ми не воюємо з Москвою. Україні ніхто не оголошував війни.
А взагалі, скажіть знайомій, хай не переймається дурницями.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #37 : Червня 07, 2014, 12:06:58 12:06 »
а шо там за пацан сидів в ложі з презиками ? син Луки ?

цей?

син Пороха

чи був ще один?

цей цей... то певно молодший син, бо старший по інакшому виглядає. з мамою кроче сидить поняв, дяки

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #38 : Червня 07, 2014, 12:07:31 12:07 »
Хтось знає, де можна подивитись, які підприємства Порошенко продав або продає?
Верховний суддя зачитував, що Порошенко не має підстав для відмови в президентстві. Серед пунктів було названо, що він не є власником і не входить в управління компаніями, які отримують прибуток.
От цікаво, це правда, чи вже брехня? :shuffle:

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #39 : Червня 07, 2014, 12:07:56 12:07 »
От оце мені сподобалось:

@OksanaDenysova  На виході Порошенко затримався біля солдата,який впав, спитавшись, очевидно,про його самопочуття

 :smiley24: :smiley15:

 :smiley15:

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #40 : Червня 07, 2014, 12:11:54 12:11 »
Інший ракурс

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #41 : Червня 07, 2014, 12:14:57 12:14 »
У Мустафи своє пояснення:

Mustafa Nayyem
2 хв · Kyiv ·
Петро Порошенко прибыл в Верховную раду. Во время прохода по красной дорожке у одного из солдатов роты почетного караула упало ружье, солдат покачнулся и чуть не упал сам. Судя по всему , солнечный удар - солдаты стояли в течение часа под солнцем.


Але все ж може і знак?
Долбоебизм генералов даже здесь проявился, вот так и везде. Про солдат суки нихрена не думают, только б подлизнуть получше вышестоящих.

Не піддавайтесь на провокації Мустафи, давно пора зрозуміти що він в усьому шукає скандали та інтриги, навіть там де їх немає. Чи ви думаєте, щоб солдатам за кутком парасольки та стільці поставили та холодного квасу, і за 5 хв потім вийшла на камери?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #42 : Червня 07, 2014, 12:17:58 12:17 »
У Мустафи своє пояснення:

Mustafa Nayyem
2 хв · Kyiv ·
Петро Порошенко прибыл в Верховную раду. Во время прохода по красной дорожке у одного из солдатов роты почетного караула упало ружье, солдат покачнулся и чуть не упал сам. Судя по всему , солнечный удар - солдаты стояли в течение часа под солнцем.


Але все ж може і знак?
Долбоебизм генералов даже здесь проявился, вот так и везде. Про солдат суки нихрена не думают, только б подлизнуть получше вышестоящих.

Не піддавайтесь на провокації Мустафи, давно пора зрозуміти що він в усьому шукає скандали та інтриги, навіть там де їх немає. Чи ви думаєте, щоб солдатам за кутком парасольки та стільці поставили та холодного квасу, і за 5 хв потім вийшла на камери?
Если вы считаете что это ненормально (а именно так и должно быть), я вам ничего не объясню.
Батя, мы стараемся ...

Offline Vadim

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 199
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #43 : Червня 07, 2014, 12:18:48 12:18 »
Интересно, что подумал Президент, когда заметил движение штыка у своего бока)  А солдатика надо сводить в СБУ на беседу, чуть Гаранта не заколол.
В целом выступил решительно, мне понравилось. Жду введение ВП и много мёртвых террористов.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #44 : Червня 07, 2014, 12:26:02 12:26 »
Интересно, что подумал Президент, когда заметил движение штыка у своего бока)  А солдатика надо сводить в СБУ на беседу, чуть Гаранта не заколол.

Да уж.. Но Петр молодец, не дернулся, не испугался. Янукович на его месте бы все портки себе обдрыстал.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #45 : Червня 07, 2014, 12:29:42 12:29 »
Солдат втримався трохи не впав перед Порошенком...

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #46 : Червня 07, 2014, 12:30:04 12:30 »
починаємо гадати, що це за знак і чого нам чекати.
а якщо серйозно, то виступ президента був досить сильним і безкомпромісним. чекаємо на адекватні дії.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #47 : Червня 07, 2014, 12:34:36 12:34 »
Этот День Победы ПОРОХОМ пропах.  :smilie5:

Ничего не могу с собою поделать - все время крутится в голове  :shuffle:
ігнор Квант

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #48 : Червня 07, 2014, 12:38:36 12:38 »
починаємо гадати, що це за знак і чого нам чекати.


Кагбе, символизирует, что в армии далеко не все в порядке. Есть колеблющиеся и не стойкие. Порошенке есть чем и кем там заняться. Это будет главный показатель, чего от него ждать.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #49 : Червня 07, 2014, 12:46:11 12:46 »
зараз на громадському обговорення доповіді пороха


Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #50 : Червня 07, 2014, 01:07:16 13:07 »
Солдат втримався трохи не впав перед Порошенком...


та писец...

заколоть же мог запросто...как-то настораживает, что шатать его начало именно в момент прохождения мимо пороха

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #51 : Червня 07, 2014, 01:20:22 13:20 »

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #52 : Червня 07, 2014, 01:29:25 13:29 »
пересматриваю щас в записи это мероприятие - утром не успел - что ж, по крайней мере гимн пели все, те что в кадр попадали...


Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #53 : Червня 07, 2014, 01:32:14 13:32 »
Хтось знає, де можна подивитись, які підприємства Порошенко продав або продає?
Верховний суддя зачитував, що Порошенко не має підстав для відмови в президентстві. Серед пунктів було названо, що він не є власником і не входить в управління компаніями, які отримують прибуток.
От цікаво, це правда, чи вже брехня? :shuffle:

Я взагалі не розумію питання. У США 20% населення акціонери, які живуть за рахунок дивідендів, тобто є співвласниками акціонерних товариств у тій чи іншій мірі. Реальна кількість акціонерів значно більша.
Чому Порошенку продавати свої акції? Підприємствами керує ж не він особисто, він отримує прибутки. Тим більше підприємства виробничі, а значить для країни, технології, робочі місця та податки.
Нам уже треба відвикати від того, що багаті - це значить погані люди. Не все тут однозначно. У нас куча олігархів, які живуть на бюджетних потоках, нічого не виробляють, а гроші вивозять в офшори. І чомусь до цих людей питань немає. Аж дивно.
Як на мене, набагато гірше те, що Тимошенко не може пояснити звідки у неї гроші на будинки, розкіш для донечки і т.д. Бо це нечесно. В Порошенка дуже багато чистих грошей.
Я би не "форсував події".

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #54 : Червня 07, 2014, 01:39:14 13:39 »
Хтось знає, де можна подивитись, які підприємства Порошенко продав або продає?
Верховний суддя зачитував, що Порошенко не має підстав для відмови в президентстві. Серед пунктів було названо, що він не є власником і не входить в управління компаніями, які отримують прибуток.
От цікаво, це правда, чи вже брехня? :shuffle:

Я взагалі не розумію питання. У США 20% населення акціонери, які живуть за рахунок дивідендів, тобто є співвласниками акціонерних товариств у тій чи іншій мірі. Реальна кількість акціонерів значно більша.
Чому Порошенку продавати свої акції? Підприємствами керує ж не він особисто, він отримує прибутки. Тим більше підприємства виробничі, а значить для країни, технології, робочі місця та податки.
Нам уже треба відвикати від того, що багаті - це значить погані люди. Не все тут однозначно. У нас куча олігархів, які живуть на бюджетних потоках, нічого не виробляють, а гроші вивозять в офшори. І чомусь до цих людей питань немає. Аж дивно.
Як на мене, набагато гірше те, що Тимошенко не може пояснити звідки у неї гроші на будинки, розкіш для донечки і т.д. Бо це нечесно. В Порошенка дуже багато чистих грошей.
Я би не "форсував події".
Я не кажу, чи це правильно, мій погляд не може бути єдино вірним.
Для мене важливіше інше, Порошенко - бреше (передвиборча обіцянка продати бізнес), Верховний суддя  - бреше (на інавгурації він сказав, що президент не отримує прибутку з підприємницької діяльності).
Мені не подобається, що президент моєї країни бреше. І я маю повне право за таке його критикувати.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #55 : Червня 07, 2014, 01:44:30 13:44 »
Петро - молодець, не розгубився.
Kremlin delenda est.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #56 : Червня 07, 2014, 01:45:48 13:45 »
А Хуйло було на інаугурації? Я просто не дивився

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #57 : Червня 07, 2014, 01:55:42 13:55 »
Солдат втримався трохи не впав перед Порошенком...


Это зомби, хотел заколоть нашего гаранта :gigi:

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #58 : Червня 07, 2014, 01:58:08 13:58 »
ігнор Квант

Offline Came Tak

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 97
Re: Інавгурація Порошенка
« Reply #59 : Червня 07, 2014, 01:58:25 13:58 »
Солдат втримався трохи не впав перед Порошенком...


та писец...

заколоть же мог запросто...как-то настораживает, что шатать его начало именно в момент прохождения мимо пороха

думаю просто тримався зі всіх сил до останнього, а тут ще хвилювання коли порох порівнявся з ним в одну лінію.