Автор Тема: Ось як можна легко стимулювати перехід на українську мову  (Прочитано 1485 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387

Offline palamars

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
  • Стать: Чоловіча
Бугага  :gigi:
Я коли до Львова їду, завжди розмовляю українською. Приємно, врешті-решт.
В Києві не так: іноді відповідають російською, тоді й сам збиваюся на російську.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Бугага  :gigi:
Я коли до Львова їду, завжди розмовляю українською. Приємно, врешті-решт.
В Києві не так: іноді відповідають російською, тоді й сам збиваюся на російську.


Як писав український поет Чехов,  москаля треба витискати з себе по краплині

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Класно!

Ще за мого дитинства в Дніпропетровську продавали виключно КАВУНИ (мені навіть було дивно, чому в букварику на літеру А був намальований кавун  :smilie5:), а зараз навіть в Києві на базарі торгують ЛУКОМ, КЛУБНИКОЙ та АРБУЗАМИ  :smilie9:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
А ще про українську мову  :gigi: - зараз на Громадському говорять Юрій Стець і Найем. І Стець вжив скорочення (каже, що всі зрозуміють) ЛОМ щодо Рахманіна, Найема, Мостової...

Що воно таке українською, допетрати не вдалось, але російською розшифровується - Лідєр Обществєнного Мнєнія.

Уявіть це скорочення, якщо те саме написати українською  :smiley14:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
А ще про українську мову  :gigi: - зараз на Громадському говорять Юрій Стець і Найем. І Стець вжив скорочення (каже, що всі зрозуміють) ЛОМ щодо Рахманіна, Найема, Мостової...

Що воно таке українською, допетрати не вдалось, але російською розшифровується - Лідєр Обществєнного Мнєнія.

Уявіть це скорочення, якщо те саме написати українською  :smiley14:
Щось не зрозумів  == Лідер Громадської Думки  ЛГД  -- уявив 
 
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
А ще про українську мову  :gigi: - зараз на Громадському говорять Юрій Стець і Найем. І Стець вжив скорочення (каже, що всі зрозуміють) ЛОМ щодо Рахманіна, Найема, Мостової...

Що воно таке українською, допетрати не вдалось, але російською розшифровується - Лідєр Обществєнного Мнєнія.

Уявіть це скорочення, якщо те саме написати українською  :smiley14:
Щось не зрозумів  == Лідер Громадської Думки  ЛГД  -- уявив

Ну мені подумалось - лідер суспільної думки
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Бугага  :gigi:
Я коли до Львова їду, завжди розмовляю українською. Приємно, врешті-решт.
В Києві не так: іноді відповідають російською, тоді й сам збиваюся на російську.

Я коли до Львова їду,  завжди намагаюся розмовлятии російською, чисто з пізнавальних прагнень  :smilie1:


Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
А ще про українську мову  :gigi: - зараз на Громадському говорять Юрій Стець і Найем. І Стець вжив скорочення (каже, що всі зрозуміють) ЛОМ щодо Рахманіна, Найема, Мостової...

Що воно таке українською, допетрати не вдалось, але російською розшифровується - Лідєр Обществєнного Мнєнія.

Уявіть це скорочення, якщо те саме написати українською  :smiley14:
Щось не зрозумів  == Лідер Громадської Думки  ЛГД  -- уявив 
 

Общество - Суспільство. Хе-хе.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
раіській мові потрібно присвоїти статус регіональної, і в конституції назвати її дамбаською, тоді завжди можна буде якомусь харків'янину сказати комплімант, "Ой яка гарна у вас дамбаська мова, ви напевно митець..." виходячи з ситуації, що склалася, носіїв домбаського діалєкту значно б поменшало...доречі дамбас був би услишан, і єму би єто льстіло...
« Останнє редагування: Червня 07, 2014, 10:31:03 22:31 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
раіській мові потрібно присвоїти статус регіональної, і в конституції назвати її дамбаською, тоді завжди можна буде якомусь харків'янину сказати комплімант, "Ой яка гарна у вас дамбаська мова, ви напевно митець..." виходячи з ситуації, що склалася, носіїв домбаського діалєкту значно б поменшало...доречі дамбас був би услишан, і єму би єто льстіло...
супер!  :lol:

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Класно!

Ще за мого дитинства в Дніпропетровську продавали виключно КАВУНИ (мені навіть було дивно, чому в букварику на літеру А був намальований кавун  :smilie5:), а зараз навіть в Києві на базарі торгують ЛУКОМ, КЛУБНИКОЙ та АРБУЗАМИ  :smilie9:

Я таких продавців довго лікую від цього.
І їм подобається.
Заходжу перевіряти потім.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Стимулювати перехід на українську мову можна тільки вищим ступенем суспільної організації носіїв цієї мови. Вищим ніж тих хто не володіє. Доступом до соціальних ліфтів за умови україномовності.  Ціни на цибулю теж входять в комплект, але це мікроскопічно
Україна за багато років не спромоглася створити свою культурну цілісну сферу. Візьміть хоча б кінематограф, спорт, елітарне мистецтво, і т.д.
Багато роботи. Потрібен Організатор який мислить глобально і довгострокова програма
Яка буде продовжуватись не залежно від зміни срак на табуретках