Автор Тема: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони  (Прочитано 2975 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
з 400 - 100 чоловік відмовилися їхати на схід.

Батальйон самооборони "Прикарпаття" відправляють на Схід, в солдат відсутні надійні бронежилети
07/06/2014 - 17:51

Про це повідомив депутат обласної ради Юрій Романюк.

"Як мені стало відомо з надійних джерел, у найближчі дні батальйон повинен бути перекинутий на Схід (з район міста Слов'янська), в зону бойових дій, де повинен прибути через +3 доби після відправки (точну дату і час я знаю), згідно Наказу Генерального Штабу МО України. Одна найголовніша проблема: на 450 бійців немає жодного бронежилета 4 (четвертого) класу захисту (гарантує захист від автоматної кулі калібру 7,62). В таких умовах відправка Прикарпатців на Схід є приреченим перетворенням людей на гарматне м'ясо, чого ми всі спільно допустити не маємо права!", - розповів політик.

Як зазначає Романюк, керівництво ОДА виконало наказ в.о. президента про сформування батальйону. Набрали людей, підготовку (таку-сяку) пройшли. Зброю і боєприпаси отримали. Навчальні стрільби на полігоні у Стороженецькому районі пройшли. Область, громада і обласні/районні/міські депутати перед батальйоном і державою свою місію виконали: гроші на батальйон виділили, знайшли і профінансували 2,9 млн. грн. на близько 500 бронежилетів 4 класу захисту. Гроші відправлені виконавцеві - обласному військовому комісаріату (уповноваженому державою органу на відповідні закупівлі).  Але, комісаріат близько 2-х тижнів погоджував з Міністерством оборони питання номенклатури, кількості, якості, ціни та виробника бронежилетів.

"МО-ГШ уповноважило/рекомендувало комісаріату купувати бронежилети у фірми "ТЕМП", яка має відповідну Ліцензію. Але, за останні 5 діб(!!!) комісаріат "НЕ зміг" зв"язатися з фірмою виробником, і НЕ уклало Договір на купівлю відповідної партії броніків. А до відправки батальйона всього лічені дні! Навіть, якщо б Договір був підписаний сьогодні, то на виготовлення партії броніків у 500 шт. потрібно мінімум місяць часу. Як, в таких умовах відправляти людей з Прикарпаття (та з будь-відки) на передову, без жодного бронежилета?
ЦЕ - свідомий, спланований злочин! Наказ - приречує людей на неминучу загибель!", - розповідає голова фракції "Батьківщина" в облраді.

Нагадаємо, Івано-Франківська область сформувала батальйон самооборони "Прикарпаття" чисельністю близько 450 бійців.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #1 : Червня 09, 2014, 06:52:41 18:52 »
і правильно
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #2 : Червня 09, 2014, 06:55:01 18:55 »
і правильно

так краще, аніж пасивність, що призводить до Волновахи.

їхати мають ті, хто розуміє що робить і свідомо це робить.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #3 : Червня 09, 2014, 07:10:23 19:10 »
отож бо і воно але їхати мають зі всіма технічними засобами - бронежилети, шоломи, наколінники, пнв, дронами і іншорю поїбенью я не згідний втрачати цвіт нації ізза товстих підарасів в керівництві АТО, литвинів всіх трьох коваля їхнього кума і дибіла пастора з абасраковим
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #4 : Червня 09, 2014, 07:19:50 19:19 »
А ще б я прийняла Закон, за яким біженці чоловічого роду від 20 до 50 років одразу йдуть до армії. А то якось дивно, коли я бачу здорового чоловіка зі своєю сім*єю, якого хтось на Волині до себе приютив, а самі волиніни (прикарпатьці, галичани, тощо) повинні все кидати та йти захищати їх домівку. Я розумію, що це захист своєї країни, і її захищають хлопці з усієї країни, але ж якось дико дивитися на тих чоловіків-біженців.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #5 : Червня 09, 2014, 07:22:26 19:22 »
Я от трохи не розумію цю параною з броніками в Україні.Броніки та ще високого класу захисту тяжкі і в них втрачається мобільність .На посту стояти ще куди не йшло а для активних дій цілком вистарчить легкого противідламкового .Якби когось з тих відказників запакувати в тяжкий бронік.дати автомат .8 магазинів.пару гранат.аптечку і флягу з водою а потім змусити пробігти 100 метрів то вони би інакше заспівали
Комуно здохни

Offline decyk

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 77
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #6 : Червня 09, 2014, 07:33:15 19:33 »
те що 100 чоловік відмовилося їхати на схід, це можливо не боягузство

я наприклад йшов би обороняти в разі потреби  Київ, Дніпропетрвськ, Харків, Херсон, Миколаїв, Одесу і інші міста

а йти на смерть за Словянськ, Донецьк, Луганськ, за людей які нас ненавидять, зардили, хоча розумію що таких і не так багато. Але зрадників і взаглі людей без позиції дуже там багато

то кого я маю захищати там ризикуючи життям

як тільки була б загроза моєму рідному Івано-Франківську я ні на хвилину не задумався йти захищати рідне місто чи ні, хоча мені вже і за 50 років.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46841
  • Never give in!
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #7 : Червня 09, 2014, 07:41:13 19:41 »
На Сході мають воювати виключно особи чоловічого роду із числа “біженців“ віком від 18 до 50 років.
Вони мають бути морально підтримані зпеціальними загороджувальними загонами, розташованими позаду них на відповідній відстані.
 :smiley14:
If you are going through hell, keep going.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #8 : Червня 09, 2014, 07:55:24 19:55 »
На Сході мають воювати виключно особи чоловічого роду із числа “біженців“ віком від 18 до 50 років.
Вони мають бути морально підтримані зпеціальними загороджувальними загонами, розташованими позаду них на відповідній відстані.
 :smiley14:
Ну, десь так.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #9 : Червня 09, 2014, 08:07:58 20:07 »
отож бо і воно але їхати мають зі всіма технічними засобами - бронежилети, шоломи, наколінники, пнв, дронами і іншорю поїбенью

Тобто поки не вийдемо на рівень ізраільскої армії (а краще - американської), воювати не будемо взагалі?  :smilie8:


PS.  "As you know, you go to war with the army you have, not the army you might want or wish to have at a later time".(c) you know who

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #10 : Червня 09, 2014, 08:15:10 20:15 »
те що 100 чоловік відмовилося їхати на схід, це можливо не боягузство

я наприклад йшов би обороняти в разі потреби  Київ, Дніпропетрвськ, Харків, Херсон, Миколаїв, Одесу і інші міста

а йти на смерть за Словянськ, Донецьк, Луганськ, за людей які нас ненавидять, зардили, хоча розумію що таких і не так багато. Але зрадників і взаглі людей без позиції дуже там багато

то кого я маю захищати там ризикуючи життям

як тільки була б загроза моєму рідному Івано-Франківську я ні на хвилину не задумався йти захищати рідне місто чи ні, хоча мені вже і за 50 років.

Це логіка, вибачте, "вуйків". Ми уже це проходили, моя хата скраю на рівні князівств і нас у 1240 році розбив Батий. Ми маємо йти до того, що немає моєї землі тільки Франківщини або Вінниччини і т.д. Наша Україна вся! Вся, і Донбас теж. Крим ми уже злили, тепер з Криму куча боєвиків до нас лізе через Азовське море. Давайте ще злиємо Донбас і потім будемо воювати з армією ДНР. Повірте, Росія її підготує та озброїть. Питання лише часу.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #11 : Червня 09, 2014, 08:21:47 20:21 »
те що 100 чоловік відмовилося їхати на схід, це можливо не боягузство

я наприклад йшов би обороняти в разі потреби  Київ, Дніпропетрвськ, Харків, Херсон, Миколаїв, Одесу і інші міста

а йти на смерть за Словянськ, Донецьк, Луганськ, за людей які нас ненавидять, зардили, хоча розумію що таких і не так багато. Але зрадників і взаглі людей без позиції дуже там багато

то кого я маю захищати там ризикуючи життям

як тільки була б загроза моєму рідному Івано-Франківську я ні на хвилину не задумався йти захищати рідне місто чи ні, хоча мені вже і за 50 років.
ну і дурень маломістечковий  ти тоді
Комуно здохни

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27059
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #12 : Червня 09, 2014, 08:22:34 20:22 »
те що 100 чоловік відмовилося їхати на схід, це можливо не боягузство

я наприклад йшов би обороняти в разі потреби  Київ, Дніпропетрвськ, Харків, Херсон, Миколаїв, Одесу і інші міста

а йти на смерть за Словянськ, Донецьк, Луганськ, за людей які нас ненавидять, зардили, хоча розумію що таких і не так багато. Але зрадників і взаглі людей без позиції дуже там багато

то кого я маю захищати там ризикуючи життям

як тільки була б загроза моєму рідному Івано-Франківську я ні на хвилину не задумався йти захищати рідне місто чи ні, хоча мені вже і за 50 років.

Це логіка, вибачте, "вуйків". Ми уже це проходили, моя хата скраю на рівні князівств і нас у 1240 році розбив Батий. Ми маємо йти до того, що немає моєї землі тільки Франківщини або Вінниччини і т.д. Наша Україна вся! Вся, і Донбас теж. Крим ми уже злили, тепер з Криму куча боєвиків до нас лізе через Азовське море. Давайте ще злиємо Донбас і потім будемо воювати з армією ДНР. Повірте, Росія її підготує та озброїть. Питання лише часу.

 :smiley15:

Я уже устал повторять людям эту прописную истину :(

Кстати, это мнение (озвученое decyk) еще один признак того что украинцы никак не отличаются по психологии с запада на восток.
Что там, что там регионализм в острой форме

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #13 : Червня 09, 2014, 08:28:24 20:28 »
:smiley15:

Я уже устал повторять людям эту прописную истину :(

Кстати, это мнение (озвученое decyk) еще один признак того что украинцы никак не отличаются по психологии с запада на восток.
Что там, что там регионализм в острой форме

Не завидило мені в карму плюсанути  :super: (мене тільки мінусють, паскуди  :weep:)
----
Повністю погоджуюсь, я вже стомився сперечатися на Вінницькому форумі, де ведеться агітація за те, що ми будемо воювати тільки на Віннччині, бо типу Донбас має воювати за себе сам.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #14 : Червня 09, 2014, 08:28:26 20:28 »
На Сході мають воювати виключно особи чоловічого роду із числа “біженців“ віком від 18 до 50 років.
Вони мають бути морально підтримані зпеціальними загороджувальними загонами, розташованими позаду них на відповідній відстані.
 :smiley14:

Вони навоюють... Лінії фронту нема, "заградотряд" не допоможе.
Kremlin delenda est.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27059
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #15 : Червня 09, 2014, 08:32:44 20:32 »
:smiley15:

Я уже устал повторять людям эту прописную истину :(

Кстати, это мнение (озвученое decyk) еще один признак того что украинцы никак не отличаются по психологии с запада на восток.
Что там, что там регионализм в острой форме

Не завидило мені в карму плюсанути  :super: (мене тільки мінусють, паскуди  :weep:)
----
Повністю погоджуюсь, я вже стомився сперечатися на Вінницькому форумі, де ведеться агітація за те, що ми будемо воювати тільки на Віннччині, бо типу Донбас має воювати за себе сам.

Держи +  :Razom:

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #16 : Червня 09, 2014, 08:56:48 20:56 »
отож бо і воно але їхати мають зі всіма технічними засобами - бронежилети, шоломи, наколінники, пнв, дронами і іншорю поїбенью я не згідний втрачати цвіт нації ізза товстих підарасів в керівництві АТО, литвинів всіх трьох коваля їхнього кума і дибіла пастора з абасраковим

зимою шанси були нижчі.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #17 : Червня 09, 2014, 08:57:31 20:57 »
те що 100 чоловік відмовилося їхати на схід, це можливо не боягузство

я наприклад йшов би обороняти в разі потреби  Київ, Дніпропетрвськ, Харків, Херсон, Миколаїв, Одесу і інші міста

а йти на смерть за Словянськ, Донецьк, Луганськ, за людей які нас ненавидять, зардили, хоча розумію що таких і не так багато. Але зрадників і взаглі людей без позиції дуже там багато

то кого я маю захищати там ризикуючи життям

як тільки була б загроза моєму рідному Івано-Франківську я ні на хвилину не задумався йти захищати рідне місто чи ні, хоча мені вже і за 50 років.

Це логіка, вибачте, "вуйків". Ми уже це проходили, моя хата скраю на рівні князівств і нас у 1240 році розбив Батий. Ми маємо йти до того, що немає моєї землі тільки Франківщини або Вінниччини і т.д. Наша Україна вся! Вся, і Донбас теж. Крим ми уже злили, тепер з Криму куча боєвиків до нас лізе через Азовське море. Давайте ще злиємо Донбас і потім будемо воювати з армією ДНР. Повірте, Росія її підготує та озброїть. Питання лише часу.
:smiley24:

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #18 : Червня 09, 2014, 08:58:50 20:58 »
ну то нехай Романюк спитає свого патрона Турчинова, чому у вояків немає бронежилетів...

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #19 : Червня 09, 2014, 09:09:43 21:09 »
А ось відео мабуть з цього батальйону


Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #20 : Червня 09, 2014, 09:21:34 21:21 »
те що 100 чоловік відмовилося їхати на схід, це можливо не боягузство

я наприклад йшов би обороняти в разі потреби  Київ, Дніпропетрвськ, Харків, Херсон, Миколаїв, Одесу і інші міста

а йти на смерть за Словянськ, Донецьк, Луганськ, за людей які нас ненавидять, зардили, хоча розумію що таких і не так багато. Але зрадників і взаглі людей без позиції дуже там багато

то кого я маю захищати там ризикуючи життям

як тільки була б загроза моєму рідному Івано-Франківську я ні на хвилину не задумався йти захищати рідне місто чи ні, хоча мені вже і за 50 років.
ну і дурень маломістечковий  ти тоді

А чому б великомістечковим мудрагелям не повоювати на сході. Тим більше, що завдяки власній мудрості їм вочевидь цілком зрозуміло, з ким саме і за що саме вони мають воювати.

Бо українцям іти воювати ворога під його ж командуванням, м'яко кажучи, не зовсім розумно.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #21 : Червня 09, 2014, 09:25:05 21:25 »
А чому б великомістечковим мудрагелям не повоювати на сході. Тим більше, що завдяки власній мудрості їм вочевидь цілком зрозуміло, з ким саме і за що саме вони мають воювати.

Бо українцям іти воювати ворога під його ж командуванням, м'яко кажучи, не зовсім розумно.

Ви про українців, яких записалося 25 тис. в рух опору Тимошенко? Тоді все ясно...

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #22 : Червня 09, 2014, 09:26:55 21:26 »
Вот американцы не тупые, где только не воевали, зато уже 200 лет не было войны на их земле.
Такшо лучче воевать на Донбассе, чем дождаться когда придется воевать у себя дома с превосходящими силами противника.

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #23 : Червня 09, 2014, 09:27:34 21:27 »
 х.з.шо за батальйоны...  если у нас ментов\сбу и пр. - сотни тысяч ...и оружие\снаряжение разное у них есть... зачем  бросать на передовкю неподготовленых людей :smilie11:

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #24 : Червня 09, 2014, 09:30:05 21:30 »
х.з.шо за батальйоны...  если у нас ментов\сбу и пр. - сотни тысяч ...и оружие\снаряжение разное у них есть... зачем  бросать на передовкю неподготовленых людей :smilie11:

нам армію треба будувати?

потрібен кістяк.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #25 : Червня 09, 2014, 09:31:35 21:31 »
Вот американцы не тупые, где только не воевали, зато уже 200 лет не было войны на их земле.
Такшо лучче воевать на Донбассе, чем дождаться когда придется воевать у себя дома с превосходящими силами противника.

 :smiley24: у Франківську тому й тихо, що сепаратюг шинкують далеко на Донбасі.Одеса та Харків вискочили з цього лайна у останній момент.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #26 : Червня 09, 2014, 09:32:50 21:32 »
х.з.шо за батальйоны...  если у нас ментов\сбу и пр. - сотни тысяч ...и оружие\снаряжение разное у них есть... зачем  бросать на передовкю неподготовленых людей :smilie11:

Дійсно незрозуміло куди поділись 130 тисячна армія, 30 000 сбушників, 200 тисяч ментів....

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #27 : Червня 09, 2014, 09:34:12 21:34 »
х.з.шо за батальйоны...  если у нас ментов\сбу и пр. - сотни тысяч ...и оружие\снаряжение разное у них есть... зачем  бросать на передовкю неподготовленых людей :smilie11:
Так отож. Куди поділась ця годована зграя? На вулицях бачу їх набагато менше, але ні разу не вірю, що позвільнювались. Десь заникались по кутках, справно виповзаючи за получкою.
І взагалі справа аж зовсім не в містечковості, мова про те, яким бісом зайняті "біженці" чоловічої статі призовного віку? Вояки з них, як з куя наган, нехай. Ну то лопати в руки і вперед на трудовий фронт, так само через військкомат. Роботи непочатий край.

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #28 : Червня 09, 2014, 09:43:55 21:43 »
Вот нащет контрактников в армии, да, вопрос. Их в армии типа дофуя, а воюют мобилизованные и добровольцы.
Это, блеать, не порядок, нам такая армия и даром не нужна. Все контрактники обязаны пройти через горнило АТО.  :smilie9:

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Івано-Франкісвськ - батальон самооборони
« Reply #29 : Червня 09, 2014, 09:58:26 21:58 »
А чому б великомістечковим мудрагелям не повоювати на сході. Тим більше, що завдяки власній мудрості їм вочевидь цілком зрозуміло, з ким саме і за що саме вони мають воювати.

Бо українцям іти воювати ворога під його ж командуванням, м'яко кажучи, не зовсім розумно.

Ви про українців, яких записалося 25 тис. в рух опору Тимошенко? Тоді все ясно...

Ви маєте на увазі маршала? Чи ту подільницю Пашинського, Портнова, Коломойського? Невже й туди стільки дурнів набралося?
Ні, все-таки руські та українці - один народ. І проблема у нас одна - дурні (а дороги - лише наслідок).