Автор Тема: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині  (Прочитано 1155 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« : Червня 10, 2014, 09:51:45 09:51 »
А можна я тут трохи понию?
Ви в курсі, де я живу. Маленьке Слобожанське місто Сватове, на 20 тис мешканців, північ Луганщини. Створене ще у 1660 році як козацьке сотенне містечко - може тому ми не далися москалям?)
Як би там не було, зараз у нас розташовані українські війська. Дякувати господу, що вони тут - може комусь треба були спокійні вибори, та додатково ми маємо тут відносно спокійне життя.
У нас стоять хлопці із усих куточків України - я в них питала.
Є мордатий вгодований беркут, є худі зелені строковики - охороняли нашу окружну комісію. Є загони добровольців патріотів. І усі вони їдять. Тричі на день.
Ось телефонувала меру міста - журналісти з Польщі (перед тим - із Білорусі), не мають де ночувати, забрели до нас і без грошей... Він каже - та в мене вже живуть і там і сям (називає усі існуючі підприємства міста) - спробуй у комунальному готелі. Ок.
Вояків у нас більше, ніж аборигенів.
Можна сказати, усе місто зараз на них працює. Підприємці пруть крупи, хліб, м'ясо, пряники. Хто нічого не виробляє - купує на ринку і також пре.
Ви гуляли коли-небудь весілля? Таке, щоб усе село і пару днів? Скільки треба харчів? А у нас таке "весілля" вже не один місяць. І гостей у нас - вистачить на десяток весіль.
Мені іноді кидають у особисті повідомлення номери карток - у Сватовому типу є наші житомиряни, а ти ж там, дай грошей. Скажу, що є і києвляни, і мешканці інших регіонів. Стоять за нас, за усю країну, герої.
Але у нас вже закінчується що давати. От видихається містечко, справді. А украінські воїни заслуговують більшого - хоч елементарного.
Тим, хто приїхав до нас крайнім - жити майже нема де - антисанітарія. Просять хлорку. Дзеркало щоб голитися. Цигарки. Не вистачає матрасів. Мвд щось обіцяє - але не поспішає.
А хлопці - як діти. Ти сказав, що заїдеш із цигарками і вони "гризуть підвіконня", чекаючи. І страшно подумати, що вони можуть повернутися додому не всі.
Допомагаємо, чим можемо. Але змушена просити своїх друзів із різних куточків України. Можливо, вам якась десятка не зробить погоди, а воякам - це пачка цигарок чи шкарпетки. Бо голі ж і босі - усе збирали миром. Особливо для добровольців.
Будемо вдячні, якщо відгукнетеся: 4405 8858 2959 0220, Приватбанк. Картка моя.

https://www.facebook.com/Iuliia.krasii/posts/887810094567728

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #1 : Червня 10, 2014, 09:58:35 09:58 »
А де, лядь, старшини? Де польові кухні? Де тили? Де постачання? Де, де, де...  У-у-у...
Зате у нас є "великий попутник української революції"...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #2 : Червня 10, 2014, 10:01:50 10:01 »
особливо зачіпає оте "голі і босі" або "хлопці, як діти"
обов'язково пришлю багато грошей на картку для голих і босих дітей,
бо хто ж боронитиме, як не вони
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #3 : Червня 10, 2014, 10:12:34 10:12 »
Дивуюсь я з невиправимої дитячості українців.
Немає грошей утримувати армію?
Перестаньте платити податки державі, гроші з'являться.
Складіть угоду зі збройними підрозділами про взаємозалік і переобрання ними на себе функцій податкового агента на час перебування в селищі.

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #4 : Червня 10, 2014, 10:23:36 10:23 »
Я вот никуя не понимаю! Когда я в 1984-86 служил срочную, то с двух лет пожалуй полгода жил в полевых условиях в палатке (в том числе месяц зимой). Деревянные нары, деревянный пол из поддонов (помните, какие палатки ставили титушкам зимой в Мариинке?), матрас, одеяло подушка, смена белья правда раз в неделю и баня раз в неделю. Дизель-генератор для освещения на пару десятков палаток (в каждой палатке - электролампочка). Ну и буржуйка конечно, потому как даже летом в лесу ночью прохладно и сыро. Вот и вся палатка. И никто не ныл, что там какая-то антисанитария. И это было мирное время.
Ну допустим, генераторы спиздили, можно заменить керосинкой. Но все остальное что, тоже спиздили? Еще раз пишу: вспомните палатки в Мариинке для синячья! Там все это было. Значит все это в армии есть! Только на передовую это все не поставляется!

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #5 : Червня 10, 2014, 10:27:03 10:27 »
Командири - лохи, бо не можуть забезпечити належні умови своїм підрозділам.

Offline Скептик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
  • Стать: Чоловіча
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #6 : Червня 10, 2014, 10:29:59 10:29 »
А де, лядь, старшини? Де польові кухні? Де тили? Де постачання? Де, де, де...  У-у-у...
Зате у нас є "великий попутник української революції"...

так хіба ж не справжній полковник все це повідминяв у армії?  :shuffle:

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #7 : Червня 10, 2014, 10:31:12 10:31 »
В новостях было, что вроде бы взяли за зад торговца американскими пайками.
На Крещатике зачитать пост ТС, а после, повесить за яйца продавца пайками, оставить вялиться на солнышке.
Уверен, и деньги появятся, и пайки пропадать не будут!

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #8 : Червня 10, 2014, 10:36:28 10:36 »
и ещё полезно сделать по поводу наград-повышений всяких полковников-генералов (в общем офицеров)
решать кого награждать и кто достоин повышения должны солдаты - непосредственно те кто с автоматом и под пулями.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #9 : Червня 10, 2014, 10:41:21 10:41 »
В новостях было, что вроде бы взяли за зад торговца американскими пайками.
На Крещатике зачитать пост ТС, а после, повесить за яйца продавца пайками, оставить вялиться на солнышке.
Уверен, и деньги появятся, и пайки пропадать не будут!
Це неправильний підхід - шукати й вішати стрілочників. Повісять одного, знайдуться інші.
Правильний підхід - швидка й незворотня заміна неефективної системи на ефективну.
В означеному випадку це означає, що там де влада не може забезпечити військові підрозділи, вона по факту втрачає свою легітимність і тому негайно обирається нова влада (аж до депутатів ВР).

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #10 : Червня 10, 2014, 10:42:46 10:42 »
А де, лядь, старшини? Де польові кухні? Де тили? Де постачання? Де, де, де...  У-у-у...
Зате у нас є "великий попутник української революції"...

так хіба ж не справжній полковник все це повідминяв у армії?  :shuffle:

А если бы не поотменял? Вы служили в совке срочную? Да, там были полевые кухни. Но никогда эти полевые кухни не отъезжали дальше пару км от складов с холодильниками, где хранилось мясо, масло, яйца, овощи и т.д.. А когда действительно были полевые условия, приближенные к боевым, армия переходила на сухпайки и никакая полевая кухня была не нужна. Вернее, в силу отсутсвия холодильников в полевых условиях, эта полевая кухня была бесполезна. Так что все правильно с отменой этих кухонь. В полевых условиях лучший выход - это сухпай, из которого кстати можно на костре или буржуйке вкусно приготовить горячее блюдо.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #11 : Червня 10, 2014, 10:48:22 10:48 »
А де, лядь, старшини? Де польові кухні? Де тили? Де постачання? Де, де, де...  У-у-у...
Зате у нас є "великий попутник української революції"...

так хіба ж не справжній полковник все це повідминяв у армії?  :shuffle:

ні
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #12 : Червня 10, 2014, 11:00:49 11:00 »
А если бы не поотменял? Вы служили в совке срочную? Да, там были полевые кухни. Но никогда эти полевые кухни не отъезжали дальше пару км от складов с холодильниками, где хранилось мясо, масло, яйца, овощи и т.д.. А когда действительно были полевые условия, приближенные к боевым, армия переходила на сухпайки и никакая полевая кухня была не нужна. Вернее, в силу отсутсвия холодильников в полевых условиях, эта полевая кухня была бесполезна. Так что все правильно с отменой этих кухонь. В полевых условиях лучший выход - это сухпай, из которого кстати можно на костре или буржуйке вкусно приготовить горячее блюдо.
Пан десь не там служив.
В радянській армії регулярно їздили в літні табори, де жили місяцями.
Їжу нормально готували на польових кухнях (для того вони й призначені).

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #13 : Червня 10, 2014, 11:09:24 11:09 »
А если бы не поотменял? Вы служили в совке срочную? Да, там были полевые кухни. Но никогда эти полевые кухни не отъезжали дальше пару км от складов с холодильниками, где хранилось мясо, масло, яйца, овощи и т.д.. А когда действительно были полевые условия, приближенные к боевым, армия переходила на сухпайки и никакая полевая кухня была не нужна. Вернее, в силу отсутсвия холодильников в полевых условиях, эта полевая кухня была бесполезна. Так что все правильно с отменой этих кухонь. В полевых условиях лучший выход - это сухпай, из которого кстати можно на костре или буржуйке вкусно приготовить горячее блюдо.
Пан десь не там служив.
В радянській армії регулярно їздили в літні табори, де жили місяцями.
Їжу нормально готували на польових кухнях (для того вони й призначені).

да, на полевых готовили! Только вы вспомните, где были все эти летние сборы! На оборудованных полигонах при крупных в.ч. Там все склады со жратвой были рядом. А представьте эти сборы в пару десятках км от склада-холодильника да еще при обстрелах. Все армии мира в таких условиях переходят на сухпай, ккая нахер полевая кухня!

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #14 : Червня 10, 2014, 11:34:25 11:34 »
Продовження

Люди добрі, ви такі добрі. З ранку почали надходити перші кошти. Командир, беручі в мене пакети із цигарками та пиріжками хвилювався, що я усе їм купую за власні кошти. Я пояснила, що попросила допомогу на їхні потреби через ФБ, в усіх українців і не лише.
Усім вітання і вдячність.
А хлопці за нас постоять.
UPD
В мене питають, чи дійшла та чи інша сума. Я зараз можу бачити лише загальну, без розділу на окремі суми. Увечері візьму у банку роздруківку та підключу до цієї картки смс-банкінг - бо щось ні цій картці нема)
Тоді буду знати одразу і відзвітую.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Юлія Красій про ситуацію на Луганщині
« Reply #15 : Червня 10, 2014, 11:35:12 11:35 »
В радянській армії регулярно їздили в літні табори, де жили місяцями.

ну так це ж були заздалегідь обладнані місця в які їздили з року в рік