Автор Тема: А какие дела у америкосов с наши институтом Патона могут быть?  (Прочитано 1306 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
У меня в Киеве есть дядюшка. Ему уже за 70 глубоко, но он всю жизнь проработал и до сих пор работает в институте Патона. Сколько помню он при совке не выводился с Байконура. У него дома даже висела "секретная" фотка Бурана, про который тогда ещё ни кто слыхом не слыхивал. Он кажись даже в свое время ленинскую премию получил. И вот теперь я узнаю что дядюшка мой в свои года уехал в штаты с группой из института в командировку и на долго. Зачем, молчит как партизан.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Пратт и Уитни-ПАТОН украинско-американский исследовательский центр
Сфера деятельности:   Авиация - научные исследования, проектные, внедренческие работы.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Прям америкоси?
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Прям америкоси?

Ну а кто в штатах живет? :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Американци.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Ну знамо дело - американцев интересует сварка трудносовместимых материалов.
Хоть кому-то пригодилось.
Главное, не ватникам ноу-хау уйдёт.
« Останнє редагування: Червня 10, 2014, 02:42:55 14:42 від акын »

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Ну знамо дело - американцев интересует сварка трудносовместимых материалов.
Хоть кому-то пригодилось.


А також нанесення захисних покрить, виявлення дефектів лиття, ремонт лопаток турбін...

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 

Будут мост через керченский пролив строить :weep:
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4865
Боже ж милий! Якщо інститут зварювання, то народ вважає, що там тільки зварюванням цікавляться. Патонівський інститут один із провідних (принаймні був років двадцять п'ять тому) повноцінних матераліалознавчих наукових закладів, де розробляли композити, покриття, технології для їх нанесення, пайку, зварювання (еге ж!), і т.п. Прикладів використання в критичних режимах - море. Один із найочевидніших - абліруючі матеріали. А взагалі може бути що завгодно, від пайки пари кераміка-метал до нових матеріалів.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Может для чернобыля что-то химичат- там металлоконструкций море....
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline kleynod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 871
мобільний трансклюкатор.



« Останнє редагування: Червня 10, 2014, 10:44:18 22:44 від kleynod »
Abnormal piglings activity detected!

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1633
Інститут Патона навіть з інститутом Філатова співпрацював, щось там в методиці операцій на очах розробляли, якесь зварювання тканин, які не можливо зшити

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1633
Будут мост через керченский пролив строить :weep:

ім. Аксьона?

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Кстати по Бурану....

институт патона делал для него покрытие(и оно считалось в то время лучшим).....

может пиндосы решили возобновить свои челенджеры??(или как они там назывались...уже не помню)

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4865
может пиндосы решили

Гадати зараз буде абсолютною спекуляцією. Нехай дядько повертається та зробить презентацію.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
я помню...когда у пиндосов навернулся многоразовик...там траблы были с покрытием..тоже.


Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
может пиндосы решили

Гадати зараз буде абсолютною спекуляцією. Нехай дядько повертається та зробить презентацію.
это к дрейку :gigi:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
может пиндосы решили

Гадати зараз буде абсолютною спекуляцією. Нехай дядько повертається та зробить презентацію.

Та я не гадаю. Я вообще. Просто стало интересно чем мог наш институт Патона америкосов заинтересовать. Т.с. в познавательных целях. Потому что в моем представлении это было что-то связанное со сваркой. Тем более что мой дядюшка на курсах сварщиков периодически подрабатывал.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9816
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Я недавно бачила інтерв"ю з представницею Ін. Патона, вона сказала, що в них працює міжнародний центр по розповсюдженню технологій. Яких самих я не в курсі, але вони зараз працюють на міжнародному рівні.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
да что тут думать - лопнул карбюратор в коллекционной модели Феррари из гаража главы Пентагона. вызвали пАчинить...  :smilie7:
 :smilie3:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4865
да что тут думать - лопнул карбюратор в коллекционной модели Феррари из гаража главы Пентагона. вызвали пАчинить...  :smilie7:
 :smilie3:

Не дуже смішно. Про основні напрямки роботи, і про те, що деякі з них були на світовому рівні, і вище його, я вже згадував. Я думаю, якщо там ще щось лишилося із старого запасу, то є чим американців здивувати.

P.S.
В дев'яностошостому мені там хлопці заварили блок циліндрів із алюмінієвого сплаву, що тріснув. Став кращий ніж був. :)

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
я помню...когда у пиндосов навернулся многоразовик...там траблы были с покрытием..тоже.


Буран злітав лише один раз, бо після ретельного дослідження його термоізоляції з'ясувалось, що вона зруйнована в кількох критичних місцях до небезпечної межі. Якимсь дивом катастрофи не сталося, але грошей на нові дослідження і переобладання побудованих човників в СРСР вже не було. Запускати Буран з екіпажен без відповідної модифікації не наважились. Горбачов не був таким дурнем, яким його малюють.  :smiley16:

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
да что тут думать - лопнул карбюратор в коллекционной модели Феррари из гаража главы Пентагона. вызвали пАчинить...  :smilie7:
 :smilie3:

Цікаво, що у Пентагоні право на службове авто за державний кошт має лише міністр оборони. Його зами за певних умов також можуть цим авто користуватись, а саме, коли вони заміщують його під час офіційних церемоній. Всі інші військові бюрократи їздять на своїх приватних машинах, а держава лише частково компенсує їхні витрати на пальне в службових відрядженнях.