Автор Тема: Ігор Луценко: 50 нацгвардійців йдуть пішки на Київ  (Прочитано 2889 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Igor Lutsenko
около часа назад · отредактировано
Зараз близько 50 нацгвардійців ідуть пішки на Київ з Нових Петрівців.
Їх обурило те, що за документами вони, виявляється, не воювали під Слов"янськом, а були в мирному Павлограді.
Якщо треба, можу дати контакти людей на місці. Пишіть у лічку.

АПДЕЙТ їду туди машиною, щоб допомогти з транспортуванням. Хто може теж автомобілем приєднатися і знає мій номер - дзвоніть)

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Молотки. На Майдане 3 они нам будут очень нужны.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Ну ахуеть
Теперь у нас и солдаты во время войны будут митинги устраивать?

Шеф гипы Мудачук будет рад

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Ну ахуеть
Теперь у нас и солдаты во время войны будут митинги устраивать?

Шеф гипы Мудачук будет рад

Якщо вичистемо крис зі штабів та керівництва, то й не буде мітингів. Пдрси в керівництві міноборони та мвс знущаються з наших солдатів.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Ну ахуеть
Теперь у нас и солдаты во время войны будут митинги устраивать?

Шеф гипы Мудачук будет рад

Якщо вичистемо крис зі штабів та керівництва, то й не буде мітингів. Пдрси в керівництві міноборони та мвс знущаються з наших солдатів.

Блять
Да надо, конечно, вычищать
Но когда во время войны (!) солдаты (!!) едут митинговать (!!!) за свои льготы (!!!!) - то это ебаная хуйня

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Ну ахуеть
Теперь у нас и солдаты во время войны будут митинги устраивать?

Шеф гипы Мудачук будет рад

Якщо вичистемо крис зі штабів та керівництва, то й не буде мітингів. Пдрси в керівництві міноборони та мвс знущаються з наших солдатів.

Блять
Да надо, конечно, вычищать
Но когда во время войны (!) солдаты (!!) едут митинговать (!!!) за свои льготы (!!!!) - то это ебаная хуйня

Ну, а який вихід ти бачиш, що роибити цим солдатам?

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Ну, а який вихід ти бачиш, що роибити цим солдатам?
Им ща и дезертирство припишут и пойдут бидолашни в никуда без пенсий и зарплат.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Ну, а який вихід ти бачиш, що роибити цим солдатам?


Через СМИ инфу давать
Или дождаться конца войны, а потом уже митинговать

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Ну, а який вихід ти бачиш, що роибити цим солдатам?


Через СМИ инфу давать
Или дождаться конца войны, а потом уже митинговать
+1

Offline Микроба

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 416
Ну что там? Дошли?

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Ну, а який вихід ти бачиш, що роибити цим солдатам?
Им ща и дезертирство припишут и пойдут бидолашни в никуда без пенсий и зарплат.

Гарно Україна про своїх солдат піклується.... Я б хотів побачити як служать солдатами сини Турчинова та Порошенка.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Igor Lutsenko
12 мин. назад
Зараз під Українським домом. Нацгвардійці дають імпровізовану прес-конференцію.


Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Ну, а який вихід ти бачиш, що роибити цим солдатам?


Через СМИ инфу давать
Или дождаться конца войны, а потом уже митинговать
Зі зрадниками в керівництві після війни доведеться звертатись до ворога. Гадаєте, він допоможе?

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Зі зрадниками в керівництві після війни доведеться звертатись до ворога. Гадаєте, він допоможе?


причем тут "зрадники" к "не дали льгот" ?

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Зі зрадниками в керівництві після війни доведеться звертатись до ворога. Гадаєте, він допоможе?


причем тут "зрадники" к "не дали льгот" ?

Не строй из себя дурня. Попробуй повоюй, если за спиной шулера и зрадники. Кидать нах автомат и домой. Или лучше брать автомат и к начальству. Несколько дырок в их тупых и алчных головах моментально закончат АТО

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Молотки. На Майдане 3 они нам будут очень нужны.

возможно..

http://inforesist.org/terroristy-iz-donbassa-uzhe-v-kieve-general-sbu/
Террористы из Донбасса уже в Киеве — генерал СБУ

 генерал height=283Бывший экс-глава СБУ Александр Скипальский высоко оценил решение руководства АТО о создании гуманитарного коридора для того, чтобы дать возможность мирным жителям покинуть зону боевых действий.
При этом он отметил, что вместе с мирными жителями через коридор могут уйти боевики и диверсанты. Необходимо поставить фильтры. «Я, например, достоверно знаю, что некоторые террористы, которые дежурили на блокпостах, уже находятся в Киеве и вывозят семьи.
Читайте также: Пророссийски настроенные беженцы из Донбасса могут стать серьезной проблемой для Украины
Вопрос, с какой целью? Возможно, они разочаровались, а возможно, прибыли с другой целью и заданиями. С каждым из них нужно работать, и это новые вызовы и новые задачи для наших правоохранительных органов», – заявил эксперт.
Для предотвращения «оттока террористов» необходимо наладить серьезную контрразведывательную работу, чего сейчас, пока, не наблюдается в деятельности наших силовых структур.По материалам Gordonua.com

Offline Микроба

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 416
Бойцы на Громадськом.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Ну, ну. "Нова влада" бреше так, як і попередня.
Що з брехні починається, довго не втримається.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Не строй из себя дурня. Попробуй повоюй, если за спиной шулера и зрадники. Кидать нах автомат и домой. Или лучше брать автомат и к начальству. Несколько дырок в их тупых и алчных головах моментально закончат АТО


Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Это несправедливо. Я уже прошел через все клише, которые только могут быть. Просто любое.
Я всегда считал Медведчука врагом украины №1 последние 20 лет. Я всегда говорил что это резидент ФСБ на Украине.
Ляпать ко мне Медведчука может только ярый украинофоб.

Astronaut

  • Гість
Это несправедливо. Я уже прошел через все клише, которые только могут быть. Просто любое.
Я всегда считал Медведчука врагом украины №1 последние 20 лет. Я всегда говорил что это резидент ФСБ на Украине.
Ляпать ко мне Медведчука может только ярый украинофоб.
Я тебе бы просто ляпнул. :smiley23:

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Погано, що у військових за весь цей час не з'явилось реального більш менш чесного мілітарного лідера, який би саме засяяв на політичному горизонті і представляв саме силовий блок.

Його б хоч трохи бзділи або й сильно б всиралися (невеликий приклад Юлій Гай, чи гроза укропатріотів маршал Жуков - знаєте таких?) так от коли не туди у підарка у формі сурло дивиться, змовились би тихенько,  зненацька невідомі напали на штаб АТО, на тилових щурів, пару терактів сукам в генштабі влаштували, списали б все на терористів, а так між рядками читався б фльор, що хто не буде працювати той буде в землі лежати... а так одні амеби блядь від сержанта до генералів армії чи яких там уже звань наплодили, добре хоч маршалів немає...

P.S. Кульчицького шкода, але він все одно був солдат а не лідер...
« Останнє редагування: Червня 10, 2014, 10:41:03 22:41 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Доречі цей обман з місцем проходження служби -це дуже нездорова фігня . Наші хлопці теж по документах ніби на яворівському полігоні а насправді під словянськом . Очевидно хтось в штабі вирішив зекономити на грошах . І оскільки це не поодинокий випадок , то я бачу що ця економія робиться згідно чийєісь неглансноі вказівки . Кого ? Авакова ? Реально хлопців кидають , бо отім хєр отримаєш статус учасника бойових дій

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Доречі цей обман з місцем проходження служби -це дуже нездорова фігня . Наші хлопці теж по документах ніби на яворівському полігоні а насправді під словянськом . Очевидно хтось в штабі вирішив зекономити на грошах . І оскільки це не поодинокий випадок , то я бачу що ця економія робиться згідно чийєісь неглансноі вказівки . Кого ? Авакова ? Реально хлопців кидають , бо отім хєр отримаєш статус учасника бойових дій

А отим кримським підролевам, присвоїли учасників бд ?
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Микроба

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 416
Надо шуметь об этой проблеме :upa

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Доречі цей обман з місцем проходження служби -це дуже нездорова фігня . Наші хлопці теж по документах ніби на яворівському полігоні а насправді під словянськом . Очевидно хтось в штабі вирішив зекономити на грошах . І оскільки це не поодинокий випадок , то я бачу що ця економія робиться згідно чийєісь неглансноі вказівки . Кого ? Авакова ? Реально хлопців кидають , бо отім хєр отримаєш статус учасника бойових дій

Не пониамю зачем. Неужели бабло тырят ?

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Доречі цей обман з місцем проходження служби -це дуже нездорова фігня . Наші хлопці теж по документах ніби на яворівському полігоні а насправді під словянськом . Очевидно хтось в штабі вирішив зекономити на грошах . І оскільки це не поодинокий випадок , то я бачу що ця економія робиться згідно чийєісь неглансноі вказівки . Кого ? Авакова ? Реально хлопців кидають , бо отім хєр отримаєш статус учасника бойових дій
а як вони по документам можуть бути під Славянском? - там що їх частина? не пойму суті питання?....

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Ну ахуеть
Теперь у нас и солдаты во время войны будут митинги устраивать?

Шеф гипы Мудачук будет рад

Якщо вичистемо крис зі штабів та керівництва, то й не буде мітингів. Пдрси в керівництві міноборони та мвс знущаються з наших солдатів.

Блять
Да надо, конечно, вычищать
Но когда во время войны (!) солдаты (!!) едут митинговать (!!!) за свои льготы (!!!!) - то это ебаная хуйня
Ты прав - солдаты во время войны должны просто пристрелить того йобаного генерала или полковника, который им выдал не те документы.
Батя, мы стараемся ...

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Ну, а який вихід ти бачиш, що роибити цим солдатам?
Им ща и дезертирство припишут и пойдут бидолашни в никуда без пенсий и зарплат.
с какой кстати....
парни были на боевых позициях,а их тупо приписали к другому городу по бумагам....

а боевые и обычное это разные деньги....зато какойто чинуша возьмёт и положит себе в карман...бабло....

у савика передали.

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Ну, а який вихід ти бачиш, що роибити цим солдатам?
Им ща и дезертирство припишут и пойдут бидолашни в никуда без пенсий и зарплат.
с какой кстати....
парни были на боевых позициях,а их тупо приписали к другому городу по бумагам....

а боевые и обычное это разные деньги....зато какойто чинуша возьмёт и положит себе в карман...бабло....

у савика передали.
бред... нет щас никаких боевых.. в армии токо премии.