Автор Тема: З фейсбуку Парасюка  (Прочитано 3436 раз)

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
З фейсбуку Парасюка
« : Червня 10, 2014, 09:39:36 21:39 »
Про "а-ля фуршет" (будь ласка зробіть репост)

Розпочну з негативного:

Поки доїхав до Мистецького Арсеналу постійно потрапляв в затори і ставав свідком того як "лексуси з мерседесами" наших посадовців спокійно виїжджали на зустрічну смугу і їхали, порушуючи всі відомі правила дорожнього руху. Вкотре усвідомив, що декому в нашій державі на закони наплювати.

Протягом перших 15 хвилин виникало єдине питання: що я тут роблю? Адже на бенкеті зібрався унікальний контингент тих, хто за всі роки незалежності "піклувався" про Україну, обіцяв нам світле майбутнє, але чомусь маємо, що маємо і не у всіх бідах винен путін. Кульмінацією стала поява Ахметова і регіоналівських недобитків. Нащастя, не було симоненка (чув, що він засмагає десь в загниваючій Європі). Регіонали ходили групками, спілкувались лише між собою і весь час оглядали по боках. Хотів підійти і "поспілкуватись", але вони відразу, нібито побачили когось знайомого, відвертались від мене і втікали.

Шокувало, що досі актуальна радянська традиція, коли чоловіки при зустрічі цілуються в губи. Як на мене, це огидно.

Про сам фуршет розповісти не можу, бо до столів не підходив. Не розумів як можна їсти-пити-святкувати, коли ще вчора був на сході і бачив, що там гинуть люди.

Також зробив висновок, що наша "політична еліта" в більшості зовсім не еліта. Принаймні культура поведінки, спілкування, споживання їжі зовсім у них не елітна.

Бачив, що багато людей стояли біля Арсеналу за загорожею і спостерігали як верхівка інавгурується. Я десь тричі виходив і питав: "Чого ви тут стоїте? Невже приємно на це все дивитись?" Мені відповідали: "Може хтось побачить і підійде, хочемо поспілкуватись, щоб нас почули." Ніхто так і не вийшов.

Намагався донести до деяких політиків думки простих людей, зробив висновок, що більшості на народ просто наплювати.

Не вдалось спіймати Авакова. Весь час ходив в компанії якогось високого хлопця. Казали, що це хтось із Майдану.

Список гостей складав не Порошенко і думаю, що навіть його не узгоджував. Існує така річ як протокол і згідно цього протоколу на подібні заходи запрошують усіх, хто коли-небудь був при владі. Ну а всіх решта - за бажанням. Відношу це до негативного, бо за всі роки незалежності в Україні при владі були ті, за ким давно в'язниця плаче. І от в більшості вони були присутні, а це, як на мене компрометувало і президента, і сам захід, і усіх нормальних людей, які туди прийшли. Як сказав мені один із запршених: "Треба було тут АТО проводити і в країні був би мир і спокій".

Тепер про позитивне:

Промова Порошенка. Сказав чітко, лаконічно, проєвропейськи і дуже патріотично. Зізнаюсь, що слухати його було приємно. Якщо ще й виконає все те, що сказав, будемо мати справжнього гетьмана в Україні. Дуже на це сподіваюсь, бо президенти-популісти вже набридли. Загалом, Порошенко вів себе дуже достойно.

Після промови Порошенка усі побігли його вітати і тиснути руку. Хто щиро, хто вислужувався. Особливо активними були регіонали. Відношу це до позитивного. Вони всіляко намагаються заскочити в останній вагон потяга. Не хотів би їх розчаровувати, але цей потяг давно пішов і регіоналам з комуністами вже нічого не світить. Для українського народу це дуже позитивно)

Приємно було поспілкуватись із розумними людьми, науковцями, письменниками. Зауважив, що вони також були шоковані списком запрошених.

Зустрів Мустафу Джемілєва, Михайла Саакашвілі, Володимира Вятровича. З Коломойським розмовляв в основному про батальйон "Дніпро", оскільки служу в його лавах.

До позитивного відношу також розмову із віце-прем'єром Яремою. Ми довго спілкувались про проблеми кадрових призначень, особливо в силових структурах. Я на прикладі Львівської області проілюстрував як корупціонери лізуть до влади. Ярема обіцяв з цим боротись. Справив враження порядної людини, якій дійсно небайдуже, що робиться в державі.

Гройсман також до позитивного. Має багато добрих ідей стосовно реформ в Україні.

На кінець незрозуміле і дивне: Не зміг знайти логічного пояснення, чому Луценко так активно і весело спілкується з тими, хто посадив його за ґрати.

Окремо хотів би прокоментувати фото із Ярославським і Богословською, яке опублікувала Українська правда. Це фото зробив Мустафа Наєм, який довго про щось розмовляв з Ярославським. Потім вони побачили мене і Ярославський попросив з ним сфотографуватись. Я не надав цьому значення, бо люди часто підходять навіть на вулиці і просять зробити фото на пам'ять. Звідки там взялась Інна Богословська не знаю, не зауважив, коли вона підійшла.
Шановні журналісти УП, не петворюйтесь на бульварне видання. Вам це не личить. Чомусь Мустафа виклав моє фото, але не опублікував з ким фотографувався він.

Ну ось, ніби все. Пообіцяв написати свої враження, обіцянку виконав).

В батальйоні отримав 3 дні відпочинку, тому ще встиг приїхати додому і побачити рідних. Сумно, що біля Рівного двигун моєї машини вирішив, що з нього досить, але дякуючи хлопцям з Правого сектора, все ж дістався до Львова.

Сьогодні повертаюсь на Схід


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #1 : Червня 10, 2014, 10:24:40 22:24 »
 :smiley24:
If you are going through hell, keep going.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #2 : Червня 11, 2014, 12:08:15 00:08 »
Цитувати
В батальйоні отримав 3 дні відпочинку, тому ще встиг приїхати додому і побачити рідних. Сумно, що біля Рівного двигун моєї машини вирішив, що з нього досить, але дякуючи хлопцям з Правого сектора, все ж дістався до Львова.
Чёрт, неужели он действительно существует!?  :smilie5:

Offline YW

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 52
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #3 : Червня 11, 2014, 12:19:24 00:19 »
ПС - це тіні забутих предків.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #4 : Червня 11, 2014, 12:57:41 00:57 »
Цитувати
В батальйоні отримав 3 дні відпочинку, тому ще встиг приїхати додому і побачити рідних. Сумно, що біля Рівного двигун моєї машини вирішив, що з нього досить, але дякуючи хлопцям з Правого сектора, все ж дістався до Львова.
Чёрт, неужели он действительно существует!?  :smilie5:

Може це назва якогось СТО на трасі?

Offline Shambaly

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 19
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #5 : Червня 11, 2014, 01:00:34 01:00 »
Чёрт, неужели он действительно существует!?  :smilie5:

Более того - у него даже есть помощники... Заходил недавно один, так и представился - "Помощник Парасюка". И так серьёзно посмотрел...  :laugh:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #6 : Червня 11, 2014, 06:05:24 06:05 »
Цитувати
В батальйоні отримав 3 дні відпочинку, тому ще встиг приїхати додому і побачити рідних. Сумно, що біля Рівного двигун моєї машини вирішив, що з нього досить, але дякуючи хлопцям з Правого сектора, все ж дістався до Львова.
Чёрт, неужели он действительно существует!?  :smilie5:

Може це назва якогось СТО на трасі?

Скоріш українського аналогу ААА.  :gigi:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #7 : Червня 11, 2014, 04:28:06 16:28 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #8 : Червня 11, 2014, 04:42:06 16:42 »
А как он вообще попал туда? Там все сотники были или какие то определенные?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #9 : Червня 11, 2014, 04:42:25 16:42 »
Давай, Парасюк, мочи колорадів і повертайся сюди. На АТО-2.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34297
  • Стать: Чоловіча
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #10 : Червня 11, 2014, 05:01:31 17:01 »
Цитувати
В батальйоні отримав 3 дні відпочинку, тому ще встиг приїхати додому і побачити рідних. Сумно, що біля Рівного двигун моєї машини вирішив, що з нього досить, але дякуючи хлопцям з Правого сектора, все ж дістався до Львова.
Чёрт, неужели он действительно существует!?  :smilie5:

АТО.  :smilie5:

Гукнули пацанів і доштовхали авто аж до Львова.  :laugh:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #11 : Червня 11, 2014, 05:04:37 17:04 »

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #12 : Червня 11, 2014, 05:05:31 17:05 »
глядя на этого парня щас верю его тем словам еще больше - он точно бы пошел со своей сотней на штурм межигорья

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #13 : Червня 12, 2014, 12:35:35 00:35 »
Похоже имеем дело с восходящей звездой украинской политики (надеюсь)

Свежее из фейсбука:

Якщо ви ставите собі питання, чому на посади й надалі призначають продажних і корумповани міліціонерів, відповідаю: сумки з грошима в обмін на зручні крісла в керівних кабінетах досі ніхто не відмінив. Вчора отримав інформацію, що таким собі рішалою за посади є теперішній заступник в.о. прокурора Махніцького Микола Голомша.
До прикладу, в Жовківському районі Львівщини начальником міліції збираются призначити "дуже чесного" міліціонера Уланова. Сьогодні цілий день отримую дзвінки від місцевих жителів, які просять не допустити призначення цієї особи. Наслухався вже стільки, що дивуюсь як він може керувати міліцією, якщо за ним тюрма плаче. Зі стандаотного: корупціонер, хам і бидло, яке вважає себе царем, бо має трохи влади. А окрім того, змушував людей переоформляти автомобілі на своє ім'я.
Пане Уланов, про посаду не мрійте. Якщо буде потреба, ми шинами закладемо усі міністерства. Дякувати Богу, на Майдані їх ще вдосталь. А якщо не вірите в силу українського народу, зателефонуйте своєму колезі Степанові Харабарі. Може його приклад буде для вас повчальним.
Пане в.о. прокурора Махніцький, усмиріть апетити своїх підлеглих, чи свої апетити. Маєте для цього всі важелі впливу. Те що завели справу на царьова тішить. Але поки вся країна стежить за цим блокбастером, Ви таємно протягуєте до влади не кращих за царьова ментів та прокурорів.
Також сьогодні мені телефонували люди з Черкас і розповідали, що в них якісь бандюки захопили озеро. "Доблесні" міністерські міліційонери і прокурори, допоможіть людям, бо якщо ми туди поїдемо, то буде, що читати на укрправді.
Шановні хапуги і корупціонери, вам дуже пощастило, що зараз в країні війна. Але вона скоро закінчиться, бо путін не всесильний. Тоді ми візьмемось за вас. Радив би подумати і краще по-доброму самоусунутись від влади, бо коли ми про це "попросимо", вас вже ніхто не врятує. Бо нас - чесних людей більше, бо ми хочемо будувати державу без хабарників і бандитів, бо з нами Бог і Україна!
P.S. Сьогодні до нас дійшов тепловізор. Дякую усім добрим людям, які присилали гроші і допомогли нам його придбати.
Посмотреть перевод

Offline Apropo

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 10
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #14 : Червня 12, 2014, 12:38:11 00:38 »
https://pbs.twimg.com/media/Bp2jRyEIUAAqWWD.jpg:large

...и в кроссах...

и форма новенькая, незапылившаяся
и сам умытый и чистенький

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #15 : Червня 12, 2014, 12:42:58 00:42 »

...и в кроссах...

Обычная обувь бойцов (к примеру, в Чечне)

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #16 : Червня 12, 2014, 12:52:11 00:52 »

Відеооператор. Член студентського братства.
Звєзда Майдана.

Offline Apropo

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 10
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #17 : Червня 12, 2014, 12:52:44 00:52 »
бейте меня, но от фотографии несет постановкой и селфи
как и от самого парасюка

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #18 : Червня 12, 2014, 12:57:06 00:57 »
бейте меня, но от фотографии несет постановкой и селфи
как и от самого парасюка
лови
 :punish:
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #19 : Червня 12, 2014, 01:10:23 01:10 »
бейте меня, но от фотографии несет постановкой и селфи
как и от самого парасюка
лови
 :punish:

а я добавлю  :punish:

не идеализирую Парасюка - но голова у него на месте и варит проукраински

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #20 : Червня 12, 2014, 01:20:03 01:20 »
бейте меня, но от фотографии несет постановкой и селфи
как и от самого парасюка

Ну так це ж його робота."Работал видеооператором, имеет небольшую студию, которая занимается видеосъемкой, снимает разные программы, праздники"

Также я был членом Конгресса украинских националистов

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #21 : Червня 12, 2014, 04:33:11 04:33 »
Давай, Парасюк, мочи колорадів і повертайся сюди. На АТО-2.

злые языки гутарят...шо парасюк сидит в центре днепопетровска и отвечает на телефонные звонки с одной там девчёнкой в офисе и занимается закупкой для батальона всяких там нужных вещей...

при всём к нему уважении...но он когда постоянно гутарит о своём возращении на восток и о том что он там чуть ли не рембо...

чуток поскромней ему надо быть.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #22 : Червня 12, 2014, 04:34:24 04:34 »
бейте меня, но от фотографии несет постановкой и селфи
как и от самого парасюка

Ну так це ж його робота."Работал видеооператором, имеет небольшую студию, которая занимается видеосъемкой, снимает разные программы, праздники"

Также я был членом Конгресса украинских националистов

и если не ошибаюсь играл в команде квн...львовской.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #23 : Червня 12, 2014, 04:40:52 04:40 »
бейте меня, но от фотографии несет постановкой и селфи
как и от самого парасюка
лови
 :punish:

а я добавлю  :punish:

не идеализирую Парасюка - но голова у него на месте и варит проукраински

а никто и не спорит и ничего плохого и не говорит...
но фото постановочное ...
я просто спрашивал людишек в днепре чем там парасюк занимается....
ответили так...
панты колотит :weep:

но на самом деле и на телефоне сидеть кому то надо и заниматься снабжением.

но парень молодец...
наверняка засветится его наверняка возьмут в какуюто новую партию на парламенские выборы...самое главное..что бы пройдя в парламент не испортился там как парни с поры всякие....там каськивы и гоп компания.

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #24 : Червня 12, 2014, 06:07:00 06:07 »
Похоже имеем дело с восходящей звездой украинской политики (надеюсь)

Схоже, маємо справу з черговим коломойським жополизом.

Мене терзають непевні сумніви: вони що, всі близькі родичі?:


Бєрьоза, Ярош, Дубілет, Турчинов і Вовочка Парасюк.



Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #25 : Червня 12, 2014, 06:30:51 06:30 »
Fire Horse, вони всі дуже змахують на Степана Андрійовича... :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline буковинка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 172
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #26 : Червня 12, 2014, 08:58:53 08:58 »

Мене терзають непевні сумніви: вони що, всі близькі родичі?:


А-а-аа-а!!! Нас захопили інопланєтяни!!!
вони всі клони!!!

(капєц... їх там шо - по фейс контролю відбирають?)

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #27 : Червня 12, 2014, 09:32:31 09:32 »
До речі, а хтось знає де зараз сотник Жан


Offline Apropo

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 10
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #28 : Червня 12, 2014, 09:47:52 09:47 »
а никто и не спорит и ничего плохого и не говорит...
но фото постановочное ...
я просто спрашивал людишек в днепре чем там парасюк занимается....
ответили так...
панты колотит :weep:

ну вот
а меня бьют
не сотворите себе кумира, люди!

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: З фейсбуку Парасюка
« Reply #29 : Червня 12, 2014, 11:33:26 11:33 »
Та никто кумира не творит. Просто лично мне этого пацана гораздо приятнее было бы видеть в раде, чем Поплавского, Яценко или Фарион, например. А что он там делает в батальоне, это не принципиально - картошку чистит, на телефоне сидит или выступает в качестве пресс-секретаря.