Автор Тема: Смотрю по тв на этого Ложкина!  (Прочитано 3462 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #30 : Червня 11, 2014, 09:55:17 09:55 »
Не переймайся. 6-м президентом таки стане Юлька...

не стане

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1633
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #31 : Червня 11, 2014, 09:56:57 09:56 »
а кого там призначили прибиральницею в кабінет Порошенка?
якої національності, на якій мові розмовляє, якого віросповідання, яких політичних поглядів дотримується, чи не прибирала часом в кабінеті інших президентів, чи не їздила на заробітки до Мацкви?

Взагалі потрібно таку анкету розробити і по ній всіх пропустити.

Кого призначать на МЗС і на МО - це сьогодні головне, а не хто буде закупати канцтовари для Порошенка.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #32 : Червня 11, 2014, 10:00:35 10:00 »
Не переймайся. 6-м президентом таки стане Юлька...

не стане

Стане-стане. Я не шутю.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #33 : Червня 11, 2014, 10:03:55 10:03 »
Про що мова... Звісно про помилки президента. Який ще нічого доброго не зробив, але помилок вже наробив чимало.
Це і призначення відверто непроукраїнські, це і запрошення на гулянку ворогів України. Особливо насторожує останнє. Там були 100%-ні вороги України, але, певно, не вороги Порошенка. Тоді Порошенко виходить хто у нас?.. Так отож...

БУ-га-га .
А я тут ще з квітня казав, що Петю до крісла не можна на гарматний вистріл.
Але ж у ющолюбів вкрай коротка пам"ять.

Не переймайся. 6-м президентом таки стане Юлька...
Ой, сумніваюсь...
Та й ситуація в країні зараз інша, воєнна. А чи розуміє Юлька сутність наявної ситуації ї? Під час предвиборчої кампанії точно не розуміла. Бо не їздила б 8 разів в Донбас, не вела б пустих переговорів з Ахметовим, вірячи в те, що Ахметов все розрулисть. А коли вона в останній передвиборчий тиждень запропонувала "Круглий стіл " в Донецьку, то відмовився навіть Кравчук, сказавши, що йому хоч і 80 років, але ще хоче трохи пожить.
От і набрала 12%.

Але зараз мова не про неї. А мова про те, що Петя, хоч в тюрмі 2,5 роки не сидів, але теж ситуацію в Україні не розуміє. Петя як і Юлька теж вірить , що все можна вирішити "домовившись".

та тільки я так скажу: "Х...й на лопаті!" З Путіним ніхто з них не домовиться! Війна закінчиться тільки тоді, коли будуть серйозні наступальні операції, введення військ стану в багатьох нас. пунктах і після звільненя буде зразу введена в кожен нас. пункт військова адміністрація, патрулі і т.д.
Ну і будувати зразу ж кордон, такий як між Ізраїлем і Палестиною.

Але ці очевидні речі чомусь не розуміла Юля і вперто не хоче розуміти й Петя. Але ж Петя зараз при владі!
Повторюю: ніякі словесні понти з Путіним і Лавровим не пройдуть: тільки тотальне знщення окупантів і взяття під контроль кожного нас. пункта Донбасу.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #34 : Червня 11, 2014, 10:03:59 10:03 »
Стане-стане. Я не шутю.

ні
сша і німеччина сказали НІ

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #35 : Червня 11, 2014, 10:05:31 10:05 »
ніякі словесні понти з Путіним і Лавровим не пройдуть

гадаєш ти єдиний в світі хто це розуміє?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #36 : Червня 11, 2014, 10:07:04 10:07 »
Не переймайся. 6-м президентом таки стане Юлька...

не стане

Стане-стане. Я не шутю.

Навряд. Бо для цього треба себе чимось проявити. На сьогодні - розумінням того, що під час війни не можна жити за правилами мирного часу.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #37 : Червня 11, 2014, 10:09:58 10:09 »
ніякі словесні понти з Путіним і Лавровим не пройдуть

гадаєш ти єдиний в світі хто це розуміє?
Я впевнений, що в Україні мільйони тих, хто теж це розуміє, так само як і я.
але проблема, що Петя цього не хоче розуміти. Інакше не заявляв би, що ми повинні будемо якнайшвидше припинити вогонь. І вже сьогодні його 5-й президентський день, а месиджів, що потрібно вводити військ стан ще не прозвучало.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #38 : Червня 11, 2014, 10:16:49 10:16 »
Я впевнений, що в Україні мільйони тих, хто теж це розуміє, так само як і я.
але проблема, що Петя цього не хоче розуміти.

тобто він дурніший за мільйони?
ти вважаєш таку сентенцію серйозною?

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #39 : Червня 11, 2014, 10:22:57 10:22 »
Лише Юлька достатньо чокнута, щоб піти ва-банк. А інакше ситуацію не врегулювати. Європоради і єврогроші не вирішать проблеми.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #40 : Червня 11, 2014, 10:24:00 10:24 »
Я впевнений, що в Україні мільйони тих, хто теж це розуміє, так само як і я.
але проблема, що Петя цього не хоче розуміти.

тобто він дурніший за мільйони?
ти вважаєш таку сентенцію серйозною?

Такого остаточного висновку про Петю я не зробив. Принаймні поки що. Але час іде, ситуація на сході кращою не стає, тільки погіршується. біженці їдуть.
І поки що, серйозних планів по воєнній політиці на сході Петьою ще озвучено не було.
Але ж я не забуваю, сьогодні тільки 5-й його президентський день. В той же час, перші його призначення - то вже навіть його палкі прихильники дивуються.

Отже, Петі треба швидше ворушитися. А ворушитися сьогодні- це ефективніше організовувати ведення воєнних дій ( в цілому).

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #41 : Червня 11, 2014, 10:27:14 10:27 »
Лише Юлька достатньо чокнута, щоб піти ва-банк. А інакше ситуацію не врегулювати. Європоради і єврогроші не вирішать проблеми.
Теоретично воно наче й так. Але піти ва-банк - це стати полководцем, організовувати війну.
А Юля, як не крути, баба. З бабською психологією важко бути полководцем.
Юля завжди спеціалізувалась на витрушуванні грошей з олігархату.
Але командувати Генеральним штабом - це, все ж таки, дещо інше. ТУт потрібна інша психологія, не жіноча.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #42 : Червня 11, 2014, 10:28:49 10:28 »
Порошенко похоже будет самый краткосрочный Президент.
А почему? Потому что мы Майдан не закончили. А почему?
Потому что нас войной отвлекли.
Но ничё.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #43 : Червня 11, 2014, 10:33:41 10:33 »
Крим просрали - БЮТ і Свобода портфелі ділили, Схід просираємо, президент портфелі ділить. Ну бля...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #44 : Червня 11, 2014, 10:44:57 10:44 »
Всьпрапало.
Україна гине.
А Пєтя - гад вже два дні нічого не робить для того щоб нам стало харашо, а ворогам люта смерть.
Крим вже не наш, Схід - зрада на зраді , і у  цей трагічний час, Пєтя пече Київські торти.Ну як це назвати?










Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #45 : Червня 11, 2014, 10:47:39 10:47 »
Крим просрали - БЮТ і Свобода портфелі ділили, Схід просираємо, президент портфелі ділить. Ну бля...
крим не просрали, а просто на крим напали як шакали. заставши нас зненацька коли міліція була деморалізована, армія ніяка, СБУ нашпиговане фсбешниками. Росія до цього готувалась давним давно, а Україна після втечі і "діяльності " Янука стояла перед розбитим коритом. І треба було швидко приймати рішення.

Ні БЮТ, ні Свобода не винні в тому, що так сталось. Якби в той час головними партіями були б УДАР і Солідарність то і їх ніяк не можна було звинувачувати за Крим. Бо були об"єктивні обставини і був конкретний військово політичний (аховий!) стан держави Україна.

Коли держава ніколи не готувалась воювати з хуйлостаном, а тут повний розвал і розгром в силових структурах і захоплений аеропорт в Сімферополі короблі що везли кацапських солдатів в севастополь.
Та й треба не забувати що таке населення криму. А сам крим - як котел, в нього важко увійти, але з нього важко й вийти.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #46 : Червня 11, 2014, 10:50:24 10:50 »
Всьпрапало.
Україна гине.
А Пєтя - гад вже два дні нічого не робить для того щоб нам стало харашо, а ворогам люта смерть.
Крим вже не наш, Схід - зрада на зраді , і у  цей трагічний час, Пєтя пече Київські торти.Ну як це назвати?

Петя не 2 дні при владі, а вже 5-й день сьогодні, не перекручуй.

І коли щоденні бойові дії, то ворушитися требе оперативніше. Але поки що - ноль на масу, крім заяви про "припинимо вогонь" і крім призначення радниками і в АП україноненависницьких негідників.

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #47 : Червня 11, 2014, 10:50:57 10:50 »
Мда... поміняли. Був Вілкул. Тепер став Ложкул.  :smiley16:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #48 : Червня 11, 2014, 10:51:58 10:51 »
5-й день!!!!? :smilie10:

Ганьба зраднику!

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #49 : Червня 11, 2014, 10:53:53 10:53 »
2006 .  " Любий друзь "  Ющенко робить Януковича прем*єром.  Ми тоді промовчали.

але не промовчали ПЕРЕД ЦИМ на виборах завдавши поразки ющенку

Яка на хєр поразка ? 52  відсотка ? Ти нічого не переплутав ?

поразка гна ПАРЛАМЕНТСЬКИХ виборах 2006-го року

І що це дало ?

Тільки ПР та комуністи виграли з того. Продовження історії всі знають.

Будемо замовляти на біс ?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #50 : Червня 11, 2014, 10:55:50 10:55 »
5-й день!!!!? :smilie10:

Ганьба зраднику!
Не паяснічай.
І не зраднику. А, повторюю, ворушитися треба швидше. Бо війна.

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #51 : Червня 11, 2014, 10:55:57 10:55 »
5-й день!!!!? :smilie10:

Ганьба зраднику!

5 днів , коли в країні війна це багато.

Offline ukrainochka15

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #52 : Червня 11, 2014, 11:09:50 11:09 »
взято з https://www.facebook.com/Mova.Online
Чи жалкую я, що голосував за П.Порошенка, в зв’язку із призначенням Ложкіна?.. – Ні.

Якщо коротко, то людина, стосовно котрої не маєш жодних ілюзій є, полюбе, кращою, ніж «шахраї на довірі», які постійно Тобі щось не моргаючи обіцяють, і весь час Тебе «намахують».

Бо ЦЕ ТУРЧИНОВ (а не Ложкін) незаконно забльокував підписання та введення в дію прийнятого ВРУ закону про скасування протиправного мовного закону ПР; це більшість на основі «Батьківщини» й УДАРу зробила одного зі співавторів цього «закону», С.Ківалова, главою Комітету з питань правосуддя (!); це Ю.Тимошенко заявила, що закон Ківалова-Колесніченка «треба обов’язково зберегти»; це Турчинов, Авакян і Ко (а знов-таки не Ложкін) свідомо здали Путіну спочатку Крим, а потім – і Донецьк та Луганськ. Це, зрештою, НЕ «Теленеделя», а «ГромадськеТВ» та «їм подібні» запустили у самий розпал кримської кампанії «духовний AIDS» повзучого «двуязичія» під ґаслом «Единая страна» и т. д.

Ложкін кращий від них для мене хоча б уже й тим, що НЕ ВДАЄ З СЕБЕ ні українця, ні людини лояльної до будь-чого українського, а отже – нікого й не вводив в оману стосовно того «ким він є», не роздавав БРЕХЛИВИХ передвиборчих обіцянок, що потім стають дрібною «розмінною монетою» і т.д. З ЛОЖКІНИМ УСЕ ЯСНО. Як і з Порошенком, власне, – теж…
« Останнє редагування: Червня 11, 2014, 11:31:40 11:31 від ukrainochka15 »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #53 : Червня 11, 2014, 11:11:07 11:11 »
5-й день!!!!? :smilie10:

Ганьба зраднику!

5 днів , коли в країні війна це багато.

Я просто не розумію суть закидів у цій гілці? Чому розумні СУП чєгі знижують планку до рівня бауїнських закидів : у нього морда стрьомная.
Зі. ця стрьомна морда капіталізувала свій холдінг з нуля до 1 ярду баксів (не крадучи з бюджету) починаючи з дешевого паперового листка.



Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #54 : Червня 11, 2014, 11:23:11 11:23 »
5-й день!!!!? :smilie10:

Ганьба зраднику!

5 днів , коли в країні війна це багато.

Я просто не розумію суть закидів у цій гілці? Чому розумні СУП чєгі знижують планку до рівня бауїнських закидів : у нього морда стрьомная.
Зі. ця стрьомна морда капіталізувала свій холдінг з нуля до 1 ярду баксів (не крадучи з бюджету) починаючи з дешевого паперового листка.
Да а еще - дед мороз существует и Элвис жив.
Батя, мы стараемся ...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #55 : Червня 11, 2014, 11:24:59 11:24 »
І що це дало ?
Тільки ПР та комуністи виграли з того. Продовження історії всі знають.

ну так і я про те
якщо вже вибрали президента то й підтримуйте його а не через рік жопою крутіть

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #56 : Червня 11, 2014, 11:25:37 11:25 »
5-й день!!!!? :smilie10:

Ганьба зраднику!

5 днів , коли в країні війна це багато.

Я просто не розумію суть закидів у цій гілці? Чому розумні СУП чєгі знижують планку до рівня бауїнських закидів : у нього морда стрьомная.
Зі. ця стрьомна морда капіталізувала свій холдінг з нуля до 1 ярду баксів (не крадучи з бюджету) починаючи з дешевого паперового листка.


Да а еще - дед мороз существует и Элвис жив.


Прикінь.І Цой.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #57 : Червня 11, 2014, 11:26:49 11:26 »
взято з https://www.facebook.com/Mova.Online
Чи жалкую я, що голосував за П.Порошенка, в зв’язку із призначенням Ложкіна?.. – Ні.

Якщо коротко, то людина, стосовно котрої не маєш жодних ілюзій є, полюбе, кращою, ніж «шахраї на довірі», які постійно Тобі щось не моргаючи обіцяють, і весь час Тебе «намахують».

Бо ЦЕ ТУРЧИНОВ (а не Ложкін) незаконно забльокував підписання та введення в дію прийнятого ВРУ закону про скасування протиправного мовного закону ПР; це більшість на основі «Батьківщини» й УДАРу зробила одного зі співавторів цього «закону», С.Ківалова, главою Комітету з питань правосуддя (!); це Ю.Тимошенко заявила, що закон Ківалова-Колесніченка «треба обов’язково зберегти»; це Турчинов, Авакян і Ко (а знов-таки не Ложкін) свідомо здали Путіну спочатку Крим, а потім – і Донецьк та Луганськ. Це, зрештою, НЕ «Теленеделя», а «ГромадськеТВ» та «їм подібні» запустили у самий розпал кримської кампанії «духовний AIDS» повзучого «двуязичія» під ґаслом «Единая страна» и т. д.

Ложкін кращий від них для мене хоча б уже й тим, що НЕ ВДАЄ З СЕБЕ ні українця, ні людини лояльної до будь-чого українського, а отже – нікого й не вводив в оману стосовно того «ким він є», не роздавав БРЕХЛИВИХ передвиборчих обіцянок, що потім стають дрібною «розмінною монетою» і т.д. З ЛОЖКІНИМ УСЕ ЯСНО. Як і з Порошенком, власне, – теж…
 Чи жалкую я, що голосував за П.Порошенка, в зв’язку із призначенням Ложкіна?.. – Ні. Якщо коротко, то людина, стосовно котрої не маєш жодних ілюзій є, полюбе, кращою, ніж «шахраї на довірі», які постійно Тобі щось не моргаючи обіцяють, і весь час Тебе «намахують». Бо ЦЕ ТУРЧИНОВ (а не Ложкін) незаконно забльокував підписання та введення в дію прийнятого ВРУ закону про скасування протиправного мовного закону ПР; це більшість на основі «Батьківщини» й УДАРу зробила одного зі співавторів цього «закону», С.Ківалова, главою Комітету з питань правосуддя (!); це Ю.Тимошенко заявила, що закон Ківалова-Колесніченка «треба обов’язково зберегти»; це Турчинов, Авакян і Ко (а знов-таки не Ложкін) свідомо здали Путіну спочатку Крим, а потім – і Донецьк та Луганськ. Це, зрештою, НЕ «Теленеделя», а «ГромадськеТВ» та «їм подібні» запустили у самий розпал кримської кампанії «духовний AIDS» повзучого «двуязичія» під ґаслом «Единая страна» и т. д. Ложкін кращий від них для мене хоча б уже й тим, що НЕ ВДАЄ З СЕБЕ ні українця, ні людини лояльної до будь-чого українського, а отже – нікого й не вводив в оману стосовно того «ким він є», не роздавав БРЕХЛИВИХ передвиборчих обіцянок, що потім стають дрібною «розмінною монетою» і т.д. З ЛОЖКІНИМ УСЕ ЯСНО. Як і з Порошенком, власне, – теж… ;-)

все зрозуміло крім одного - ДВА РАЗИ навіщо??

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #58 : Червня 11, 2014, 11:28:50 11:28 »
Я просто не розумію суть закидів у цій гілці? Чому розумні СУП чєгі знижують планку до рівня бауїнських закидів : у нього морда стрьомная.
Зі. ця стрьомна морда капіталізувала свій холдінг з нуля до 1 ярду баксів (не крадучи з бюджету) починаючи з дешевого паперового листка.

ні боря менеджер класний
він починав з брудної пожмаканої сорочки ідійсно організовував людей на працю
це не курченко що приходив НА ВСЕ ГОТОВЕ

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Смотрю по тв на этого Ложкина!
« Reply #59 : Червня 11, 2014, 11:32:35 11:32 »
Я просто не розумію суть закидів у цій гілці? Чому розумні СУП чєгі знижують планку до рівня бауїнських закидів : у нього морда стрьомная.
Зі. ця стрьомна морда капіталізувала свій холдінг з нуля до 1 ярду баксів (не крадучи з бюджету) починаючи з дешевого паперового листка.

ні боря менеджер класний
він починав з брудної пожмаканої сорочки ідійсно організовував людей на працю
це не курченко що приходив НА ВСЕ ГОТОВЕ

про це і товчу...А от багато хто з "патріотів " з кошерними прізвищами в цей час пиляли державні гроші Просвіти та співали повстанських пісень.