Автор Тема: Форумный срез  (Прочитано 4574 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Форумный срез
« Reply #30 : Червня 11, 2014, 04:04:49 16:04 »

а як дізнались про суп?
цікаво
Про СУП знав доволі давно, але тоді він мені здався відстійником, на якому зібрались найбільш агресивні юльки з Дурдому: Турчинофф, Олдвуд, Коровка, Суперглюк, Тетяна_діпі та кілька інших. Тому й не збирався реєструватись.

Ну а потрапив сюди після того, як з ЦУГу масово почали мігрувати притомні форумчани. Більшість з них зареєструвалась тут і повідомила решті, що тут хороша площадка. Правда зараз мало хто з них залишився.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Форумный срез
« Reply #31 : Червня 11, 2014, 04:05:18 16:05 »
читала до 2008
з 2008 мала доступ
в 2009 нік видалили
з 2010 по 2013 була в сендбоксі та на фупі
в 2014 нік знову видалили за "люлю"

задовбало  :smilie9:
знайшла СУП :smiley24: :Razom:

ого
какая богатая история взаимоотношений с фупом

у меня например все уныло - зарегился в 2004-ом, в 2014-ом забанили как и многих на тридцатку, ушел

історія то багата тільки сумно це все
спочатку ФУП був як зараз СУП :smiley24:
а потім тупа якась модерація
якісь челобітньіе до притули і т д
після третього разу тупого видалення мого ніку
я зрозуміла шо не судьба :smilie3:
Quo Vadis

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Форумный срез
« Reply #32 : Червня 11, 2014, 04:06:02 16:06 »

а як дізнались про суп?
цікаво
Про СУП знав доволі давно, але тоді він мені здався відстійником, на якому зібрались найбільш агресивні юльки з Дурдому: Турчинофф, Олдвуд, Коровка, Суперглюк, Тетяна_діпі та кілька інших. Тому й не збирався реєструватись.

Ну а потрапив сюди після того, як з ЦУГу масово почали мігрувати притомні форумчани. Більшість з них зареєструвалась тут і повідомила решті, що тут хороша площадка. Правда зараз мало хто з них залишився.

да, помню, был тут наплыв с цуга

потом они поняли, что срач out of control цуговкий развести не получится - хозяин ушел одним из первых

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Форумный срез
« Reply #33 : Червня 11, 2014, 04:06:16 16:06 »
десь 28-29 березня вони тихенько перебрались
з ФЕРу бо їм там забороняли говорити про крим
хтось із них читав ФУП
ну от і все
дуже освічені та толерантні люди як на мене

так колектив культурний

У них сьогодні історична подія - відбувся перший срачъ  :gigi:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Форумный срез
« Reply #34 : Червня 11, 2014, 04:07:48 16:07 »
десь 28-29 березня вони тихенько перебрались
з ФЕРу бо їм там забороняли говорити про крим
хтось із них читав ФУП
ну от і все
дуже освічені та толерантні люди як на мене

так колектив культурний

У них сьогодні історична подія - відбувся перший срачъ  :gigi:

 :fp :smilie5:

я вообще не понимаю их принципа общения - все в одной ветке ... сразу хочется вскрыть себе вены ))  не то шо у нас - шо ни пук - то новая ветка ))  раздор для души ))

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Форумный срез
« Reply #35 : Червня 11, 2014, 04:10:01 16:10 »
я вообще не понимаю их принципа общения - все в одной ветке ... сразу хочется вскрыть себе вены ))  не то шо у нас - шо ни пук - то новая ветка ))  раздор для души ))

Ну їх там на ФЕРі так надресирували. Десь через місяць хтось спробував створити сторонній тред - не убило. Вони вже почали створювати і спілкуватися в інших тредах, правда дуже обережно  :gigi:

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Форумный срез
« Reply #36 : Червня 11, 2014, 04:10:34 16:10 »
Поучаствую.  :br
п.2. Читал ФУП где-то с 2005-го. Региться было лень, дотерпел до СУПа  :smilie1:

 :smilie10: :smilie1:

9 лет читать ??? только читать ??? ... и что, никогда не возникало желания влезть и кому-то напихать ?  :smilie5:
Я елке напихал и получил 999, уже 1,5 года в бане чалюсь
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Форумный срез
« Reply #37 : Червня 11, 2014, 04:10:52 16:10 »
на фупі був ще року з 2000-го
коли там навіть реєстрації ще не було
один раз трохи змінив нік бо щось там впало і під старим не зміг переєструватися
3 або 4 рази потрапляв у темний бан але якось виповзав
а потім отримав 999 по стуку ментбастера за те що назвав лещенка підарасом
зараз все розбанено але виник цей фупоголік і старий фуп - бардак який я дуже не полюбляю

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Форумный срез
« Reply #38 : Червня 11, 2014, 04:12:37 16:12 »
я вообще не понимаю их принципа общения - все в одной ветке ... сразу хочется вскрыть себе вены ))  не то шо у нас - шо ни пук - то новая ветка ))  раздор для души ))

Ну їх там на ФЕРі так надресирували. Десь через місяць хтось спробував створити сторонній тред - не убило. Вони вже почали створювати і спілкуватися в інших тредах, правда дуже обережно  :gigi:

да...интересные ребята...

Экслер какой-то злочинний дрессировщик  :laugh:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Форумный срез
« Reply #39 : Червня 11, 2014, 04:13:50 16:13 »
на фупі був ще року з 2000-го
коли там навіть реєстрації ще не було
один раз трохи змінив нік бо щось там впало і під старим не зміг переєструватися
3 або 4 рази потрапляв у темний бан але якось виповзав
а потім отримав 999 по стуку ментбастера за те що назвав лещенка підарасом
зараз все розбанено але виник цей фупоголік і старий фуп - бардак який я дуже не полюбляю

Притула очччень не любит, когда ее людей обижают...это да

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Форумный срез
« Reply #40 : Червня 11, 2014, 04:14:35 16:14 »
В голосовалке не хватает: Зареген, читал, но вечные 999! И по сегодня 999, но я туда не вернусь.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Форумный срез
« Reply #41 : Червня 11, 2014, 04:14:45 16:14 »
Поучаствую.  :br
п.2. Читал ФУП где-то с 2005-го. Региться было лень, дотерпел до СУПа  :smilie1:

 :smilie10: :smilie1:

9 лет читать ??? только читать ??? ... и что, никогда не возникало желания влезть и кому-то напихать ?  :smilie5:
Так ФУП не единственный форум в Инете, да и здесь я пишу не часто.   :bv  Есть камрады, кто далеко не первую тысячу постов разменял. А в тот сложившийся междусобойчик на белом носороге въезжать как-то не тянуло.  :af 

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Форумный срез
« Reply #42 : Червня 11, 2014, 04:15:14 16:15 »
на фупі був ще року з 2000-го
коли там навіть реєстрації ще не було
один раз трохи змінив нік бо щось там впало і під старим не зміг переєструватися
3 або 4 рази потрапляв у темний бан але якось виповзав
а потім отримав 999 по стуку ментбастера за те що назвав лещенка підарасом
зараз все розбанено але виник цей фупоголік і старий фуп - бардак який я дуже не полюбляю

Притула очччень не любит, когда ее людей обижают...это да

та сука та гамнорота підметушилась - у самої мат через слово

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Форумный срез
« Reply #43 : Червня 11, 2014, 04:16:38 16:16 »
Регістрація була, потім довгий час не виходила на форум і нік десь пропав, з того часу тільки читала, бо зареєструватись було неможливо.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Форумный срез
« Reply #44 : Червня 11, 2014, 04:17:33 16:17 »
В голосовалке не хватает: Зареген, читал, но вечные 999! И по сегодня 999, но я туда не вернусь.

п.2  :smilie1:

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Форумный срез
« Reply #45 : Червня 11, 2014, 04:20:33 16:20 »
на фупе был с 2006. потом однажды не смог зайти. Подумал что ник удалили (оказалось поймал 999 хз за что). Поскольку не знал про 999 то пару раз попробовал добиться справедливости, но не был услышал и забил на фуп. почитать заходил, но писать ни возможности ни желания не было. Пару лет назад бан закончился, но узнал я об этом не скоро )))
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

  • Гість
Re: Форумный срез
« Reply #46 : Червня 11, 2014, 06:12:56 18:12 »
Был зареган, писал-читал. Первая рагистрация была в августе-сентябре 2004, когда началась предвыборная кампания, до этого по форумам вообще ни по каким не лазил. Вообще.

Потом там что-то у них слетело, зарегался по-новой, 2005 год. Читал-писал, пока не написал Притуле немного обидные слова, за что получил бан 999.

Разбанили в этом году, после того, как информационная диктаторша Украины Алёна Питула узнала про СУП, тогда разбанила всех скопом :)

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Форумный срез
« Reply #47 : Червня 11, 2014, 06:20:14 18:20 »
Писав практично від початку ФУП-у до 2005, потім регулярно почитував, після падіння баз даних акаунт втратив.

P.S. Проголосував за другий пункт ("лише читав"), бо я так зрозумів, що питалось про статус на ФУП-і на момент приходу на СУП. З приходом на СУП зловив себе на тому, що по пару місяців можу не заглядати на ФУП, чим далі, то тим рідше туди заглядаю. Таке враження, що ходиш у засраний сільский нужник - відкриєш, плюнеш - та підеш геть.  Хоча знаменита персональна гілочка про ОК! таки несподівано потішила... :gigi: :smilie7:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Форумный срез
« Reply #48 : Червня 11, 2014, 06:23:28 18:23 »
Писав практично від початку ФУП-у до 2005, потім регулярно почитував, після падіння баз даних акаунт втратив.

P.S. Проголосував за другий пункт ("лише читав"), бо я так зрозумів, що питалось про статус на ФУП-і на момент приходу на СУП. З приходом на СУП зловив себе на тому, що по пару місяців можу не заглядати на ФУП, чим далі, то тим рідше туди заглядаю. Таке враження, що ходиш у засраний сільский нужник - відкриєш, плюнеш - та підеш геть.  Хоча знаменита персональна гілочка про ОК! таки несподівано потішила... :gigi: :smilie7:

не читал...а что там, в двух словах ?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Форумный срез
« Reply #49 : Червня 11, 2014, 06:25:59 18:25 »
Писав практично від початку ФУП-у до 2005, потім регулярно почитував, після падіння баз даних акаунт втратив.

P.S. Проголосував за другий пункт ("лише читав"), бо я так зрозумів, що питалось про статус на ФУП-і на момент приходу на СУП. З приходом на СУП зловив себе на тому, що по пару місяців можу не заглядати на ФУП, чим далі, то тим рідше туди заглядаю. Таке враження, що ходиш у засраний сільский нужник - відкриєш, плюнеш - та підеш геть.  Хоча знаменита персональна гілочка про ОК! таки несподівано потішила... :gigi: :smilie7:

не читал...а что там, в двух словах ?
Ок! ПНХ.  :lol:

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Форумный срез
« Reply #50 : Червня 11, 2014, 06:27:14 18:27 »
Регістрація була, потім довгий час не виходила на форум і нік десь пропав, з того часу тільки читала, бо зареєструватись було неможливо.
А де відповідь, що був зареєстрований на ФУПі, міг читати та писати, але нік заблокували (увели чи ХЗ, але доступу позбавлений)
кстате, + 1.
до сих пор в темном бане (втором).
 Попытки восстановиться не предпринимал.
Голосовалка не подходит.
« Останнє редагування: Червня 11, 2014, 06:31:55 18:31 від Шоцемамо? »
ну и ладно...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Форумный срез
« Reply #51 : Червня 11, 2014, 06:29:05 18:29 »
А де відповідь, що був зареєстрований на ФУПі, міг читати та писати, але нік заблокували (увели чи ХЗ, але доступу позбавлений)
кстате, + 1.
до сих пор в темном бане (втором).
 Попытки восстановиться не предпринимал.
Голосовалка не подходит.

я данным опросом хотел проявить ситуацию в том, сколько бывших фупчегов сейчас оказалось на супе...так что если были на фупе и были зарегены - тогда п.1

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Форумный срез
« Reply #52 : Червня 11, 2014, 06:30:07 18:30 »
не читал...а что там, в двух словах ?

Там минимум ТРИ слова ! ;)

Каждый форумчанин, как выдастся свободная минутка заходит в ветку - и посылает ОК! нахуй прямым текстом. Некоторые отмечаются утром и вечером - типа проснулся, почистил зубы - и послал ОК! нахуй ! ;)

Там уже куча страниц в той ветке.

  • Гість
Re: Форумный срез
« Reply #53 : Червня 11, 2014, 06:31:16 18:31 »
Если кто помнит, на ФУПе до осени 2004 года вообще не было регистрации - просто заходишь, вводишь ник - хоть свой, хоть чужой - и пишешь. Я тогда под ником Чупа-чупс писал про Ющенко, всячески показывал его достоинства как будущего президента. И вот однажды захожу - смотрю, куча постов от моего ника, но я их не писал!

Оказалось, какая-то кремлядь зашла под моим ником и накатала постов. Потом уже ввели регистрацию.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Форумный срез
« Reply #54 : Червня 11, 2014, 06:32:57 18:32 »
не читал...а что там, в двух словах ?

Там минимум ТРИ слова ! ;)

Каждый форумчанин, как выдастся свободная минутка заходит в ветку - и посылает ОК! нахуй прямым текстом. Некоторые отмечаются утром и вечером - типа проснулся, почистил зубы - и послал ОК! нахуй ! ;)

Там уже куча страниц в той ветке.

аж заинтриговали что пойду сам посмотрю позже ))

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Форумный срез
« Reply #55 : Червня 11, 2014, 06:34:18 18:34 »
не читал...а что там, в двух словах ?

Там минимум ТРИ слова ! ;)

Каждый форумчанин, как выдастся свободная минутка заходит в ветку - и посылает ОК! нахуй прямым текстом. Некоторые отмечаются утром и вечером - типа проснулся, почистил зубы - и послал ОК! нахуй ! ;)

Там уже куча страниц в той ветке.

Цікаво, чому тільки Окея посилають. Там є ще купа таких достойників, яких було б варто посилати туди ж - щоб йому там було не нудно  :gigi:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Форумный срез
« Reply #56 : Червня 11, 2014, 06:34:47 18:34 »
Если кто помнит, на ФУПе до осени 2004 года вообще не было регистрации - просто заходишь, вводишь ник - хоть свой, хоть чужой - и пишешь. Я тогда под ником Чупа-чупс писал про Ющенко, всячески показывал его достоинства как будущего президента. И вот однажды захожу - смотрю, куча постов от моего ника, но я их не писал!

Оказалось, какая-то кремлядь зашла под моим ником и накатала постов. Потом уже ввели регистрацию.

Но по началу регистрация была свободная, как тут. Я так тогда и зарегился. Про возможности писать от других ников узнал только сейчас :), я был и остаюсь "чемний" и такая идея мене и в голову не приходила... :)

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Форумный срез
« Reply #57 : Червня 11, 2014, 06:36:08 18:36 »
Цікаво, чому тільки Окея посилають. Там є ще купа таких достойників, яких було б варто посилати туди ж - щоб йому там було не нудно  :gigi:

Ну, не знаю, треба ж з когось одного починати!  :gigi:

Мабуть він конкретно чимось допік ТС - а ідея несподівано "пішла в народ" і виник своєрідний форумний флешмоб.  :smilie7:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Форумный срез
« Reply #58 : Червня 11, 2014, 06:37:21 18:37 »
аж заинтриговали что пойду сам посмотрю позже ))

Не забудь послать !  :laugh:

Гілочка трохи потонула, даю пряму сзилку: http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,215038084

Вже 12 сторінок! :)
« Останнє редагування: Червня 11, 2014, 06:39:18 18:39 від Ronin »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Форумный срез
« Reply #59 : Червня 11, 2014, 06:38:35 18:38 »
10 років стажу читання ФУПу (різної інтенсивності, від цілий день на форумі до річних пауз). Коли захотілося писати, реєстрацію вже закрили.