Автор Тема: Гепа буде губером?  (Прочитано 3102 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Гепа буде губером?
« Reply #30 : Червня 11, 2014, 04:09:13 16:09 »
Та посмотрим. Есть тут кто из Харькова ? Что про Гепу скажете, как про губера ?

Сразу скажу свое мнение, на Западе Украины, он бы и мером никогда не стал.
Но то таке.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Гепа буде губером?
« Reply #31 : Червня 11, 2014, 04:11:11 16:11 »
Головою ОДА - буде Богословська :upa


НЭТ, предсказала http://ukrpravda.net/index.php?topic=3048.msg70473#msg70473
То єсть виразіла пожеланіє. І мєня услишалі :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Хі-хі

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Гепа буде губером?
« Reply #32 : Червня 11, 2014, 04:11:17 16:11 »
Охренеть,такое убожество,с таким интеллектом и постоянно под шмалью.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Гепа буде губером?
« Reply #33 : Червня 11, 2014, 04:12:58 16:12 »
Охренеть,такое убожество,с таким интеллектом и постоянно под шмалью.

кто, Гепа идиот? нее, это Допа идиот. Гепа хитрая сволочь.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Гепа буде губером?
« Reply #34 : Червня 11, 2014, 04:15:18 16:15 »
Охренеть,такое убожество,с таким интеллектом и постоянно под шмалью.

кто, Гепа идиот? нее, это Допа идиот. Гепа хитрая сволочь.

Да, Гепа не идиот. Но его моральные качества очень низкие.
Занижено понимание человечности, что-ли.

Интересно всё-таки мнение харьковчан о Гепе.

Если он его назначит губером - это будет ошибка Пороха.

Одно дело, когда выбрали его харьковчане, тогда они взяли на себя негатив  ничтожности Гепы как
человеческой натуры, своим выбором.

Теперь, же Порох будет замаран во всём гепинском гнусе.
« Останнє редагування: Червня 11, 2014, 04:19:35 16:19 від OlegSky »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Гепа буде губером?
« Reply #35 : Червня 11, 2014, 04:20:42 16:20 »
Да, Гепа не идиот. Но его моральные качества очень низкие.
Занижено понимание человечности, что-ли.

Интересно всё-таки мнение харьковчан о Гепе.

перетворив місто на свій бізнес-проект
деяким мешканцям подобається
як ПРИЗНАЧЕНИЙ губернатор може бутии корисним як виконавець чужої волі (що-що а виконувати він вміє)

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Гепа буде губером?
« Reply #36 : Червня 11, 2014, 04:24:39 16:24 »
Шо пацани, звучить фантастично? Та з урахуванням Ложкина на АП я уже не здивуюсь. Так сказать перші кроки Президента :smilie9: Можна сказать семимильні.

Це точно.
Поки що Порох підтверджує всі мої очікування, які я мала відносно нього перед виборами.
На жаль.. :smilie2:

Шавлія, на жаль у тебе глибина мислення всього ОДИН логічний крок вперед. У тебе є якісь національні посили, але при цьому очі по 5 копійок і куча істерик. Спокійніше, думати треба хоча б на ДВА-ТРИ кроки вперед.
Типу як Свобода із законами про мови: "А!!!!! Відміняємо, ми ж дорвались до влади!!!!! Це ж українська позиція!!!! Як же мова окупанта може бути в Україні регіональною!!!!!" . А подумати на крок вперед вони могли? І чим це закінчилося нагадати? Вже навіть той же Садовий кричав, що не треба цього робити, але ж вони "націоналісти". Тільки я щось цього націоналізму не бачив, коли зливали Крим і коли зливали Схід. Хтось  з націоналістів РЕАЛЬНО міг там щось порішати? Хтось би міг порішати ситуацію в Дніпрі? Серед націоналістів була альтернатива Коломойському? А в Харкові все спокійно думаєте, бо туди Тягнибок чи Фаріон приїхали і все порішали? Чи може таки домовилися з Кернесом і в Харкові все спокійно?

Порошенко треба домовлятися з місцевими елітами та впливовими людьми щодо збереження України. Головне зараз стабілізувати ситуацію, а мораль цих людей, які її стабілізують - діло десяте. Через пів-року - рік будуть вибори губернаторів і народ вибере кого захоче. Зараз задача - зберегти Україну. Для цього усі способи підходять. На Росію спрацював Гоблін і допоміг віджати Крим, то чим Гоблін поганий для Росії як держави? Ситуація стабілізується і його замінять на іншого, з нормальним партійним минулим в Єдиній Росії.
Ну Ви як дитина з наївними ідеалами.
« Останнє редагування: Червня 11, 2014, 04:27:14 16:27 від Kvant »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Гепа буде губером?
« Reply #37 : Червня 11, 2014, 04:32:29 16:32 »
Порошенко треба домовлятися з місцевими елітами та впливовими людьми щодо збереження України. Головне зараз стабілізувати ситуацію, а мораль цих людей, які її стабілізують - діло десяте. Через пів-року - рік будуть вибори губернаторів і народ вибере кого захоче. Зараз задача - зберегти Україну. Для цього усі способи підходять. На Росії спрацював Гоблін і допоміг віджати Крим, то чим Гоблін поганий для Росії як держави? Ситуація стабілізується і його замінять на іншого, з нормальним партійним минулим в Єдиній Росії.
Ну Ви як дитина з наївними ідеалами.


Так то воно так. Але тут проблема є настороженого відношення, і завищених очікувань від Порощенка . Треба зважити плюси від призначення Гепи, і мінуси для відношення України до Президента.
В Порошенка велика підтримка народу, він може послати всіх нахєр і ставити тих людей які йому не шкодять.

А Гєпі сказати просто:

"Ты сука зачем виебывался и людей щемил. Я тебя назначу, и значит все твои бывшие косяки на себя перетяну. Иди, падла, замом и целуй руки, что  вообще с тобой разговариваю. "

PS. Я до речі не впевнений за впливовість Гепи. Там є євреї харківські, це так.
Оскільки євреї трохи інакше ставляться до людей ( ну там -  "гої", " вибраний народ" та інша лабуда), то
їхню цинічну ментальність можливо Гепа й представляє. Тоді нехай знайдуть іншого, не  такого "відомого".
Їм же не вибори тепер треба проводити.


« Останнє редагування: Червня 11, 2014, 04:39:24 16:39 від OlegSky »

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Гепа буде губером?
« Reply #38 : Червня 11, 2014, 04:39:07 16:39 »
Порошенко треба домовлятися з місцевими елітами та впливовими людьми щодо збереження України. Головне зараз стабілізувати ситуацію, а мораль цих людей, які її стабілізують - діло десяте. Через пів-року - рік будуть вибори губернаторів і народ вибере кого захоче. Зараз задача - зберегти Україну. Для цього усі способи підходять. На Росії спрацював Гоблін і допоміг віджати Крим, то чим Гоблін поганий для Росії як держави? Ситуація стабілізується і його замінять на іншого, з нормальним партійним минулим в Єдиній Росії.
Ну Ви як дитина з наївними ідеалами.


Так то воно так. Але тут проблема э настороженого відношення, і завищених очікувань від Порощенка . Треба зважити плюси від призначення Гепи, і мінуси для відношення України до Президента.
В Порошенка велика підтримка народу, він може послати всіх нахєр і ставити тих людей які йому не шкодять.

А Гєпі сказати просто:

"Ты сука зачем виебывался и людей щемил. Я тебя назначу, и значит все твои бывшие косяки на себя перетяну. Иди, падла, замом и целуй руки, что  вообще с тобой разговариваю. "

Проблема в тому, що такі як Шавлія за Порошенка не голосували, а тепер себе нагнітають і куча претензій виставляють. Треба навчатися таки поважати вибір більшості українців. Ми ні разу не помилялися з Президентом і завжди вибирали краще з того, що було для наявної тоді структури населення, рівня розвитку громадського суспільства і т.д. Не помилилися навіть і в 1991 році і в 2010 році.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Гепа буде губером?
« Reply #39 : Червня 11, 2014, 04:39:23 16:39 »
В Порошенка велика підтримка народу, він може послати всіх нахєр і ставити тих людей які йому не шкодять.

такі речі взагалі ніколи не слід робити
посилати треба окремо ПО ОДНОМУ і НАЗАВЖДИ

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Гепа буде губером?
« Reply #40 : Червня 11, 2014, 04:39:52 16:39 »
В Порошенка велика підтримка народу, він може послати всіх нахєр і ставити тих людей які йому не шкодять.

такі речі взагалі ніколи не слід робити
посилати треба окремо ПО ОДНОМУ і НАЗАВЖДИ

Ну я це фігурально.  :smilie1: Мав на увазі не сильно заморочуватися реакціями місевих еліт, вказуючи
на їх минулі недопрацювання.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Гепа буде губером?
« Reply #41 : Червня 11, 2014, 04:40:51 16:40 »

PS. Я до речі не впевнений за впливовість Гепи. Там є євреї харьківські це так.
Оскільки євреї трохи інакше ставляться до людей ( ну там -  "гої", " вибраний народ" та інша лабуда), то
їхню цинічну ментальність можливо Гепа й представляє. Тоді нехай знайдуть іншого, не  такого "відомого".
Їм же не вибори тепер треба проводити.

Гепа мер міста, про що Ви говорити. Більше того, Оплот Жиліна - це його структура. Він просто перестав займатися сепаратизмом і заборонив робити це іншим. Так ясно?
А Ахметов, Єфромов та інші і далі займалися і фінансували сепаратизм.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Гепа буде губером?
« Reply #42 : Червня 11, 2014, 04:41:27 16:41 »

PS. Я до речі не впевнений за впливовість Гепи. Там є євреї харьківські це так.
Оскільки євреї трохи інакше ставляться до людей ( ну там -  "гої", " вибраний народ" та інша лабуда), то
їхню цинічну ментальність можливо Гепа й представляє. Тоді нехай знайдуть іншого, не  такого "відомого".
Їм же не вибори тепер треба проводити.

Гепа мер міста, про що Ви говорити. Більше того, Оплот Жиліна - це його структура. Він просто перестав займатися сепаратизмом і заборонив робити це іншим. Так ясно?
А Ахметов, Єфромов та інші і далі займалися і фінансували сепаратизм.

Ви з Харкова ?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Гепа буде губером?
« Reply #43 : Червня 11, 2014, 04:43:35 16:43 »
Ви з Харкова ?

я з харкова

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Гепа буде губером?
« Reply #44 : Червня 11, 2014, 04:46:17 16:46 »
Ви з Харкова ?

я з харкова

То що Гепа дійсно все контролює в Харкові?  Бо Сер пише, що Хряка Добкін не пустив на зїзд, і він Оплот
контролює, а Богословська, каже що там Сурков ще інтереси має, і що він має відношення до Оплота.

Просто, цікаво, наскільки Гепа самостійний в своїх діях ?





Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Гепа буде губером?
« Reply #45 : Червня 11, 2014, 04:51:04 16:51 »
То що Гепа дійсно все контролює в Харкові?  Бо Сер пише, що Хряка Добкін не пустив на зїзд, і він Оплот
контролює, а Богословська, каже що там Сурков ще інтереси має, і що він має відношення до Оплота.

Просто, цікаво, наскільки Гепа самостійний в своїх діях ?

багато що контролює
звичайно ярославський йому не підконтрольний
ну і хамові гандони робили що хотіли
всім іншим без домовленостей з гепою було важко
добкін - фронт мен гєпи (був)

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: Гепа буде губером?
« Reply #46 : Червня 11, 2014, 04:51:24 16:51 »
Ви з Харкова ?

я з харкова

То що Гепа дійсно все контролює в Харкові?  Бо Сер пише, що Хряка Добкін не пустив на зїзд, і він Оплот
контролює, а Богословська, каже що там Сурков ще інтереси має, і що він має відношення до Оплота.

Просто, цікаво, наскільки Гепа самостійний в своїх діях ?

Ніхто не самостійний в своїх діях.

В даний час Гєпа в своїх діях ДУЖЕ обмежений.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33612
  • Стать: Чоловіча
Re: Гепа буде губером?
« Reply #47 : Червня 11, 2014, 04:54:46 16:54 »
В Порошенка велика підтримка народу, він може послати всіх нахєр і ставити тих людей які йому не шкодять.

такі речі взагалі ніколи не слід робити
посилати треба окремо ПО ОДНОМУ і НАЗАВЖДИ

І бажано добре прикопувати, щоб не виліз знову. Ось Ющ пробував посилати декого, але так злегка і не дуже далеко. І що з цього вийшло, всі добре побачили.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Гепа буде губером?
« Reply #48 : Червня 11, 2014, 04:55:27 16:55 »
Ви з Харкова ?

я з харкова

То що Гепа дійсно все контролює в Харкові?  Бо Сер пише, що Хряка Добкін не пустив на зїзд, і він Оплот
контролює, а Богословська, каже що там Сурков ще інтереси має, і що він має відношення до Оплота.

Просто, цікаво, наскільки Гепа самостійний в своїх діях ?

Мені здається, що від своїх бувших хазяїв, став самостійним. Бо заплатив за це кров*ю.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Гепа буде губером?
« Reply #49 : Червня 11, 2014, 04:56:56 16:56 »
То що Гепа дійсно все контролює в Харкові?  Бо Сер пише, що Хряка Добкін не пустив на зїзд, і він Оплот
контролює, а Богословська, каже що там Сурков ще інтереси має, і що він має відношення до Оплота.

Просто, цікаво, наскільки Гепа самостійний в своїх діях ?

багато що контролює
звичайно ярославський йому не підконтрольний
ну і хамові гандони робили що хотіли
всім іншим без домовленостей з гепою було важко
добкін - фронт мен гєпи (був)

Ясно. Дуже дякую за інформацію. :smiley15:

Тоді  дії Порошенка  правильні. Якщо Гєпа реально впливає на ситуацію і може організувати
стабільність у Харкові, це важливіше, ніж деякі іміджеві втрати.

Ярославського хотіли назначити губером, а він спригнув.
Гєпа ситуацію, якби там не було втримав, а саме Харків на даний момент, є одним
з найважливіших (якщо не головним) форпостом оборони України.

PS. "Хамові гандони" (с) всюди робили що хотіли.

« Останнє редагування: Червня 11, 2014, 05:00:22 17:00 від OlegSky »

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Гепа буде губером?
« Reply #50 : Червня 11, 2014, 05:00:57 17:00 »
Шо пацани, звучить фантастично? Та з урахуванням Ложкина на АП я уже не здивуюсь. Так сказать перші кроки Президента :smilie9: Можна сказать семимильні.

Це точно.
Поки що Порох підтверджує всі мої очікування, які я мала відносно нього перед виборами.
На жаль.. :smilie2:

Шавлія, на жаль у тебе глибина мислення всього ОДИН логічний крок вперед. У тебе є якісь національні посили, але при цьому очі по 5 копійок і куча істерик. Спокійніше, думати треба хоча б на ДВА-ТРИ кроки вперед.
Типу як Свобода із законами про мови: "А!!!!! Відміняємо, ми ж дорвались до влади!!!!! Це ж українська позиція!!!! Як же мова окупанта може бути в Україні регіональною!!!!!" . А подумати на крок вперед вони могли? І чим це закінчилося нагадати? Вже навіть той же Садовий кричав, що не треба цього робити, але ж вони "націоналісти". Тільки я щось цього націоналізму не бачив, коли зливали Крим і коли зливали Схід. Хтось  з націоналістів РЕАЛЬНО міг там щось порішати? Хтось би міг порішати ситуацію в Дніпрі? Серед націоналістів була альтернатива Коломойському? А в Харкові все спокійно думаєте, бо туди Тягнибок чи Фаріон приїхали і все порішали? Чи може таки домовилися з Кернесом і в Харкові все спокійно?


Навчіться говорити по нормальному з людьми.
Для мене Ви в ігнорі.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Гепа буде губером?
« Reply #51 : Червня 11, 2014, 05:01:17 17:01 »

Ясно. Дуже дякую за інформацію. :smiley15:

Тоді  дії Порошенка  правильні. Якщо Гєпа реально впливає на ситуацію і може організувати
стабільність у Харкові, це важливіше, ніж деякі іміджеві втрати.

Ярославського хотіли назначити губером, а він спригнув.
Гєпа ситуацію, якби там не було втримав, а саме Харків на даний момент, є одним
з найважливіших (якщо не головним) форпостом оборони України.

ярославького багато пощипали при попередній владі
він навіть сказав що більше ні копійки не витратить на харків

Offline doktor21

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 32
Re: Гепа буде губером?
« Reply #52 : Червня 11, 2014, 05:03:22 17:03 »
Навряд чи Кернес фізично зможе виконувати обов"язки голови ОДА,недавно його показували по ТВ,він стояти самостійно не може,хребет пошкоджений. Губернатора в інвалідному візку в нас ще не було,президента,слава Богу,також.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Гепа буде губером?
« Reply #53 : Червня 11, 2014, 05:05:03 17:05 »
Навряд чи Кернес фізично зможе виконувати обов"язки голови ОДА,недавно його показували по ТВ,він стояти самостійно не може,хребет пошкоджений. Губернатора в інвалідному візку в нас ще не було,президента,слава Богу,також.

ну з мерів йти він не збирається - це інфа 100%

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Гепа буде губером?
« Reply #54 : Червня 11, 2014, 05:06:17 17:06 »
Навряд чи Кернес фізично зможе виконувати обов"язки голови ОДА,недавно його показували по ТВ,він стояти самостійно не може,хребет пошкоджений. Губернатора в інвалідному візку в нас ще не було,президента,слава Богу,також.

Ну, хоча мені Гепа не подобається, але спортом він займався, треба віддати належне. Якщо загальна фізична
форма нормальна хороша, і є серйозна мотивація, то ще й дуже зможе.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Гепа буде губером?
« Reply #55 : Червня 11, 2014, 05:27:55 17:27 »
Навчіться говорити по нормальному з людьми.
Для мене Ви в ігнорі.
[/quote]

Шавлія, вибачте, але мене так дістав цей "тупорилий націоналізм", особливо на прикладі ВО Свобода, за яку я голосував у 2012 році, що коли я бачу його прояви у будь кого, то мене починає просто "колбасити". Я не зі зла, але дуже прошу Вас зробити висновки з того, що я пишу.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Гепа буде губером?
« Reply #56 : Червня 11, 2014, 05:43:59 17:43 »
фу...


 IT Sector Харьков @itsector     ·   4 год   

#Харьков сейчас: на площади Свободы идет репетиция флеш-моба приуроченного к дню рождению Кернеса. Танцуют дети.

ігнор Квант

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: Гепа буде губером?
« Reply #57 : Червня 11, 2014, 05:45:44 17:45 »
фу...


 IT Sector Харьков @itsector     ·   4 год   

#Харьков сейчас: на площади Свободы идет репетиция флеш-моба приуроченного к дню рождению Кернеса. Танцуют дети.

жаль, что не взрослые :rotate:

Offline doktor21

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 32
Re: Гепа буде губером?
« Reply #58 : Червня 11, 2014, 05:49:31 17:49 »
Хоча Гепа й сволоч,але те що він справді любить Харків -це правда. Швиденько зняв колорадську лєнточку як відчув за ким перемога. І не зрозуміла ситуація з Януковичем в Харкові відбулась,Янукович туди їхав щоб оголосити якийсь новий Юго-восток,але в Харкові був,а на з"їзд колорадів не прийшов,не зрозуміло чому.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Гепа буде губером?
« Reply #59 : Червня 11, 2014, 05:51:42 17:51 »
Та посмотрим. Есть тут кто из Харькова ? Что про Гепу скажете, как про губера ?

Сразу скажу свое мнение, на Западе Украины, он бы и мером никогда не стал.
Но то таке.
я из Харькова.
гепа - наперсточник.
начинал с того, что держал одну из самых центровых наперсточных точек - на площади перед Южным воказлом и на ул. Свердлова (Полтавский шлях) ближе к пл.Пролетарской, к набережной на пятаке возле троллейбусной остановки.

промышлял мелкими наебками. имеет судимость. большую часть срока отсидел в СИЗО, потом после суда выпустили.

еще есть вопросы про гепу-губернатора?  :smiley16:

Welcome to the Dark Side of the Force