Автор Тема: Цього літа, все навпаки, не українці в Крим, а кримці - в Україну.  (Прочитано 476 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
Сьогодні на базарчику в Дніпрі, бабеха з 6-м розміром цицьок і з широким декольте купувала черешню. Я був за нею в черзі. Вона досить голосно на весь базарчик:

"Ой, у вас сєводня такой вєтєр, такой вєтєр, прям как у нас вчера в Севастопалє!"

Я питаю:

"А ви з Севастополя?"

"Да, с Сєвастополя."

"Ну і як у вас там?"

"Все нормально. Все очень хорошо."

Я нічого не сказав. Тільки помітивши дві величезні золоті цепури на бабесі, раптом подумав. "А може і воно і добре, що такі тітоньки більше не голосують на українських виборах і вже не вирішують долю моєї країни."   :Prapor2:

П.С. Чомусь мешканці Крима і Донбасу, коли вони не вдома, мають обовязково повідомити на кілометр навкруги звідки вони саме. Вчора в залізничних касах одна чувіха брала квитки на поїзд "Дніпро-Київ" так раз пять сказала касирці що вона із СлАвянска. При чому так голосно, щоб навіть начальник вокзала мабуть почув. 



Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
П.С. Чомусь мешканці Крима і Донбасу, коли вони не вдома, мають обовязково повідомити на кілометр навкруги звідки вони саме. Вчора в залізничних касах одна чувіха брала квитки на поїзд "Дніпро-Київ" так раз пять сказала касирці що вона із СлАвянска. При чому так голосно, щоб навіть начальник вокзала мабуть почув.

Не узагальнюйте. Просто сьогодні Крим і Донбас у центрі уваги майже цілого  світу і людям звідти просто хочеться трохи похизуватися.