Автор Тема: Танковий маршрут  (Прочитано 2070 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46729
  • Never give in!
Танковий маршрут
« : Червня 13, 2014, 12:07:05 00:07 »
Плєать, ну це ж не 5 км проїхати!!!
АБо це змова, або розп##дяйство.


VoiceOfDonetsk ‏@VoiceOfDonetsk 1h

Возможный маршрут танков,которые прибыли в Донецк! Вопрос-где была наша авиация?Как позволили проехать в Донецк?
If you are going through hell, keep going.

Offline Фокс

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 105
Re: Танковий маршрут
« Reply #1 : Червня 13, 2014, 12:12:23 00:12 »
Якщо танки не будуть знищені, це буде дуже погано для нас. Бо це є тест КДБіста Путіна на нашу реакцію. Якщо ми дамо кататися вільна танкам з прапором окупанта по своїй землі, то завтра Путін введе ще пару колон, і так буде засилати війська, поки на Донбасі не буде створена армія, яка буде переважати нашу. А оце вже буде не весело

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Танковий маршрут
« Reply #2 : Червня 13, 2014, 12:13:02 00:13 »
А що каже головнокомандувач України?

Offline Кіт Мурзік

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 410
Re: Танковий маршрут
« Reply #3 : Червня 13, 2014, 12:13:43 00:13 »
А що каже головнокомандувач України?
АТО має тривати не тижні а лічені дні :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46729
  • Never give in!
Re: Танковий маршрут
« Reply #4 : Червня 13, 2014, 12:14:02 00:14 »
А що каже головнокомандувач України?

Хрін його зна. Ніхто не чув від нього нічого.
If you are going through hell, keep going.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Танковий маршрут
« Reply #5 : Червня 13, 2014, 12:14:25 00:14 »
А що каже головнокомандувач України?

Через російські танки Порошенко терміново скликав силовиків
Четвер, 12 червня 2014, 19:48

Версія для друкуКоментарі53
Президент України Петро Порошенко провів термінову нараду з керівниками силових відомств.
Як повідомляє прес-служба глави держави, причиною термінової зустрічі стало те, що у четвер на сході України бойовики вперше застосували танки, які, за даними української розвідки, з'явилися з боку Російської Федерації.
У результаті військової операції, яка планувалась напередодні, українським військовим вдалося втримати ситуацію під контролем, зазначили у прес-службі.
За інформацією силовиків, українські військові та прикордонники відновили контроль над ділянкою державного кордону протяжністю понад 100 км, ведучи боротьбу навіть з танками.
Також Порошенко провів розмови з віце-президентом США Джозефом Байденом та канцлером Німеччини Ангелою Меркель і обговорив з ними події, що відбуваються на сході України. Співрозмовники погодили  подальші кроки щодо втілення мирного плану на сході України.
Українська правда
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Танковий маршрут
« Reply #6 : Червня 13, 2014, 12:14:55 00:14 »
А що каже головнокомандувач України?

Кажуть, що поздоровив хуйла з днем паРаші

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Танковий маршрут
« Reply #7 : Червня 13, 2014, 12:15:32 00:15 »
В принципі, можливо, нам зараз вигідно, щоб ці танки каталися та світилися - якщо США заворушаться від цього.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Танковий маршрут
« Reply #8 : Червня 13, 2014, 12:16:48 00:16 »
А що каже головнокомандувач України?
У результаті військової операції, яка планувалась напередодні, українським військовим вдалося втримати ситуацію під контролем, зазначили у прес-службі.
За інформацією силовиків, українські військові та прикордонники відновили контроль над ділянкою державного кордону протяжністю понад 100 км, ведучи боротьбу навіть з танками.


Втримали під контролем?  :smilie10:

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Re: Танковий маршрут
« Reply #9 : Червня 13, 2014, 12:17:26 00:17 »
Це ж ніхрена собі марш-бросок
Без сапорта?

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Танковий маршрут
« Reply #10 : Червня 13, 2014, 12:17:34 00:17 »
В принципі, можливо, нам зараз вигідно, щоб ці танки каталися та світилися - якщо США заворушаться від цього.
Може тому і не валять їх. В принципі, я так розумію, що знищити можна з повітря в будь-який момент. Але все одно, хотілося б швидшої реакції, тим більше, що є для цього всі можливості

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Танковий маршрут
« Reply #11 : Червня 13, 2014, 12:17:46 00:17 »
А що каже головнокомандувач України?

Через російські танки Порошенко терміново скликав силовиків
Четвер, 12 червня 2014, 19:48

Версія для друкуКоментарі53
Президент України Петро Порошенко провів термінову нараду з керівниками силових відомств.
Як повідомляє прес-служба глави держави, причиною термінової зустрічі стало те, що у четвер на сході України бойовики вперше застосували танки, які, за даними української розвідки, з'явилися з боку Російської Федерації.
У результаті військової операції, яка планувалась напередодні, українським військовим вдалося втримати ситуацію під контролем, зазначили у прес-службі.
За інформацією силовиків, українські військові та прикордонники відновили контроль над ділянкою державного кордону протяжністю понад 100 км, ведучи боротьбу навіть з танками.
Також Порошенко провів розмови з віце-президентом США Джозефом Байденом та канцлером Німеччини Ангелою Меркель і обговорив з ними події, що відбуваються на сході України. Співрозмовники погодили  подальші кроки щодо втілення мирного плану на сході України.
Українська правда


Особливо незрозуміло ось це  У результаті військової операції, яка планувалась напередодні, українським військовим вдалося втримати ситуацію під контролем, зазначили у прес-службі.  :smilie10:  :smilie11:  про що це, хз

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Танковий маршрут
« Reply #12 : Червня 13, 2014, 12:19:00 00:19 »
В принципі, можливо, нам зараз вигідно, щоб ці танки каталися та світилися - якщо США заворушаться від цього.
Може тому і не валять їх. В принципі, я так розумію, що знищити можна з повітря в будь-який момент. Але все одно, хотілося б швидшої реакції, тим більше, що є для цього всі можливості

НОНУ вже два місяці знищуюють, а бойовики її ремонтують та знов у бій.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46729
  • Never give in!
Re: Танковий маршрут
« Reply #13 : Червня 13, 2014, 12:21:37 00:21 »
Між іншим, щоб добряче підісрати Путіну, я б не придумав нічого кращого ніж почепити аквафреш на пару танків і ганяти їх від кордону до Донецька й Луганська.   :gigi:
Але то таке...
If you are going through hell, keep going.

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Re: Танковий маршрут
« Reply #14 : Червня 13, 2014, 12:23:03 00:23 »
Між іншим, щоб добряче підісрати Путіну, я б не придумав нічого кращого ніж почепити аквафреш на пару танків і ганяти їх від кордону до Донецька й Луганська.   :gigi:
Але то таке...

Тобто підняті аквафреши над адмінбудівлями то нічо?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46729
  • Never give in!
Re: Танковий маршрут
« Reply #15 : Червня 13, 2014, 12:24:05 00:24 »
Танки то інше діло. То агресія.
If you are going through hell, keep going.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Танковий маршрут
« Reply #16 : Червня 13, 2014, 12:29:09 00:29 »
Танки то інше діло. То агресія.
Над адмінбудівлями, то також агресія. Але діло в тому, що коли я підніму в себе над будівлею прапор штатів, то не доводить, шо це штати увірвались.
Взагалі, якби у нас були більш креативні люди в керівництві, можна було б припустити, що то наші спеціально танками катаються під російським прапором. Але я в то не вірю, з нашими то "стратегами"

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Танковий маршрут
« Reply #17 : Червня 13, 2014, 12:31:00 00:31 »
Між іншим, щоб добряче підісрати Путіну, я б не придумав нічого кращого ніж почепити аквафреш на пару танків і ганяти їх від кордону до Донецька й Луганська.   :gigi:
Але то таке...

ТРИ танки тільки для цього й годяться.

Одним словом "Руские идут" (с)  , треба Брюсельським бюрократам задуматися, якщо танки вільно проходять
на територію України, то може Анжелці з Оландом треба трохи попуститися свого мирного плану і дати
ковбоям довести до кінця задумане (там газ диферсифікувати, нарешті асоціацію підписати, допомгти термінал
збудувати для СПГ в Україні і т.д.), а не постійно нам пробувати нав'язти партнерські стосунки з кацапами.

Заголовок CNN.

"Ukrainian official: Russian tanks have entered the country"  :lol:

а в тексті

"Also on Thursday, Ukrainian President Petro Poroshenko and Russian President Vladimir Putin "held a substantial and long phone conversation," the Ukrainian President's media office said, but it was unclear if that conversation occurred before or after the reported tank incursion"

Бля, европейський манюпас, після такого репортажу цілу ніч буде дристати, очікуючи російські танки на своїх кордонах.
Типу, їм трудно було вияснити, коли та розмова відбулася.  :smilie1:
« Останнє редагування: Червня 13, 2014, 12:37:00 00:37 від OlegSky »

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Re: Танковий маршрут
« Reply #18 : Червня 13, 2014, 12:37:27 00:37 »
Над адмінбудівлями, то також агресія. Але діло в тому, що коли я підніму в себе над будівлею прапор штатів, то не доводить, шо це штати увірвались.
Взагалі, якби у нас були більш креативні люди в керівництві, можна було б припустити, що то наші спеціально танками катаються під російським прапором. Але я в то не вірю, з нашими то "стратегами"

Я більше вірю в дзюрку на литвин-кордоні

Offline Фокс

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 105
Re: Танковий маршрут
« Reply #19 : Червня 13, 2014, 12:39:31 00:39 »
Між іншим, щоб добряче підісрати Путіну, я б не придумав нічого кращого ніж почепити аквафреш на пару танків і ганяти їх від кордону до Донецька й Луганська.   :gigi:
Але то таке...

ТРИ танки тільки для цього й годяться.

Одним словом "Руские идут" (с)  , треба Брюсельським бюрократам задуматися, якщо танки вільно проходять
на територію України, то може Анжелці з Оландом треба трохи попуститися свого мирного плану і дати
ковбоям довести до кінця задумане (там газ диферсифікувати, нарешті асоціацію підписати, допомгти термінал
збудувати для СПГ в Україні і т.д.), а не постійно нам пробувати нав'язти партнерські стосунки з кацапами.

Заголовок CNN.

"Ukrainian official: Russian tanks have entered the country"  :lol:

Ну це з розряду самозомбування, що діє за принципом онанізму

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Танковий маршрут
« Reply #20 : Червня 13, 2014, 12:40:17 00:40 »
Над адмінбудівлями, то також агресія. Але діло в тому, що коли я підніму в себе над будівлею прапор штатів, то не доводить, шо це штати увірвались.
Взагалі, якби у нас були більш креативні люди в керівництві, можна було б припустити, що то наші спеціально танками катаються під російським прапором. Але я в то не вірю, з нашими то "стратегами"

Я більше вірю в дзюрку на литвин-кордоні

Тоді поясни, якого хера танки в білий день ганяють під прапором Росії, якщо їм легше вночі їхати, коли ймовірність
віціліти значно більша.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Танковий маршрут
« Reply #21 : Червня 13, 2014, 12:41:14 00:41 »
Між іншим, щоб добряче підісрати Путіну, я б не придумав нічого кращого ніж почепити аквафреш на пару танків і ганяти їх від кордону до Донецька й Луганська.   :gigi:
Але то таке...

ТРИ танки тільки для цього й годяться.

Одним словом "Руские идут" (с)  , треба Брюсельським бюрократам задуматися, якщо танки вільно проходять
на територію України, то може Анжелці з Оландом треба трохи попуститися свого мирного плану і дати
ковбоям довести до кінця задумане (там газ диферсифікувати, нарешті асоціацію підписати, допомгти термінал
збудувати для СПГ в Україні і т.д.), а не постійно нам пробувати нав'язти партнерські стосунки з кацапами.

Заголовок CNN.

"Ukrainian official: Russian tanks have entered the country"  :lol:

Ну це з розряду самозомбування, що діє за принципом онанізму

"Поживемо - побачимо" (с)


Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Танковий маршрут
« Reply #22 : Червня 13, 2014, 12:42:45 00:42 »
Над адмінбудівлями, то також агресія. Але діло в тому, що коли я підніму в себе над будівлею прапор штатів, то не доводить, шо це штати увірвались.
Взагалі, якби у нас були більш креативні люди в керівництві, можна було б припустити, що то наші спеціально танками катаються під російським прапором. Але я в то не вірю, з нашими то "стратегами"

Я більше вірю в дзюрку на литвин-кордоні

Тоді поясни, якого хера танки в білий день ганяють під прапором Росії, якщо їм легше вночі їхати, коли ймовірність
віціліти значно більша.

БО ЗНАЮТЬ ЩО ЇХ ТУПО НЕ БУДУТЬ ЗАЧІПАТИ! І ЩО НАКАЗУ ДЛЯ АВІАЦІЇ НЕ БУДЕ!

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Танковий маршрут
« Reply #23 : Червня 13, 2014, 12:44:17 00:44 »
Над адмінбудівлями, то також агресія. Але діло в тому, що коли я підніму в себе над будівлею прапор штатів, то не доводить, шо це штати увірвались.
Взагалі, якби у нас були більш креативні люди в керівництві, можна було б припустити, що то наші спеціально танками катаються під російським прапором. Але я в то не вірю, з нашими то "стратегами"

Я більше вірю в дзюрку на литвин-кордоні

Тоді поясни, якого хера танки в білий день ганяють під прапором Росії, якщо їм легше вночі їхати, коли ймовірність
віціліти значно більша.

БО ЗНАЮТЬ ЩО ЇХ ТУПО НЕ БУДУТЬ ЗАЧІПАТИ! І ЩО НАКАЗУ ДЛЯ АВІАЦІЇ НЕ БУДЕ!

А чому не буде ?

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Re: Танковий маршрут
« Reply #24 : Червня 13, 2014, 12:44:40 00:44 »
Над адмінбудівлями, то також агресія. Але діло в тому, що коли я підніму в себе над будівлею прапор штатів, то не доводить, шо це штати увірвались.
Взагалі, якби у нас були більш креативні люди в керівництві, можна було б припустити, що то наші спеціально танками катаються під російським прапором. Але я в то не вірю, з нашими то "стратегами"

Я більше вірю в дзюрку на литвин-кордоні

Тоді поясни, якого хера танки в білий день ганяють під прапором Росії, якщо їм легше вночі їхати, коли ймовірність
віціліти значно більша.

Безнаказаність і бравура от і все..

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46729
  • Never give in!
Re: Танковий маршрут
« Reply #25 : Червня 13, 2014, 12:45:44 00:45 »
Retweeted by Українська правда
Andrii Deshchytsia ‏@ADeshchytsia 3m

Говорив із Р.Сікорським,К.Більдтом щодо загострення на Сх. через поставки Росією військ.техніки, танків.Згідні-адекватно реагувати треба ВЖЕ
If you are going through hell, keep going.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Танковий маршрут
« Reply #26 : Червня 13, 2014, 12:45:58 00:45 »
Andrii Deshchytsia ‏@ADeshchytsia  4 мин. Показать перевод
Говорив із Р.Сікорським,К.Більдтом щодо загострення на Сх. через поставки Росією військ.техніки, танків.Згідні-адекватно реагувати треба ВЖЕ

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Re: Танковий маршрут
« Reply #27 : Червня 13, 2014, 12:46:27 00:46 »
А хто їх зачепив? Це ж ніуйовий марш від кордону.
Тим паче інфа про коробочки з*явилась ще зранку

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Танковий маршрут
« Reply #28 : Червня 13, 2014, 12:48:30 00:48 »
Хлопці, подивіться, як цю новину подають всі світові ЗМІ. Війна, це не тільки лобові атаки.
Ще раз пояснюю, в разі справжнього вторгнення, ніхто по три танки закидати не буде.
Бо це смішно. Без підтримки вони ніщо. В мене стійка думка, що це спецоперація.
Завтра їх спалять і скажуть, що підбили. Он Аваков вже писав, що один підбили.
Поспішив.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Танковий маршрут
« Reply #29 : Червня 13, 2014, 12:49:21 00:49 »
Andrii Deshchytsia ‏@ADeshchytsia  4 мин. Показать перевод
Говорив із Р.Сікорським,К.Більдтом щодо загострення на Сх. через поставки Росією військ.техніки, танків.Згідні-адекватно реагувати треба ВЖЕ


Правильно. Треба реагувати вже. А як ? Вони не сказали ?