Автор Тема: Марiуполь. Oперація по звільненню міста від терористів  (Прочитано 16080 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
КАМАЗами броньованими розжились вояки.
камаз они взяли раньше. он был обычным. бронелисты вроде сами наварили. не ДНР-овцы.
у тех наркоманов реально руки из жопы. они такие идеи родить не способны

просто батальону "Азов" не сильно доверяют в МВД и не дают им бэтры
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
а жирная пизда Остапенко - пресс-секретарь СБУ - вообще на днях напомнила, что против "васильковских террористов" (командиры батальона "Азов") до сих пор возбуждены уголовные дела по статье терроризм  :smilie3:

так что ребята в "Азове" прекрасно понимают, что в один прекрасный момент их обязательно сольют
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
а жирная пизда Остапенко - пресс-секретарь СБУ - вообще на днях напомнила, что против "васильковских террористов" (командиры батальона "Азов") до сих пор возбуждены

" возбуждєни " ? Зняти з сучки труси і люстріровать .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
а жирная пизда Остапенко - пресс-секретарь СБУ - вообще на днях напомнила, что против "васильковских террористов" (командиры батальона "Азов") до сих пор возбуждены

" возбуждєни " ? Зняти з сучки труси і люстріровать .
ну она просто говорящая пизда. она же ничего не решает.
смешно, что СБУ их держат на крючке. не позакрывали дела.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
На счет Ляшка, кто нить знает если он серьезно в боях участвуеть, или организует какой то корпус, или только гордится чужими пёришками? Ничего против нему, только хочу узнать. :-)
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
На счет Ляшка, кто нить знает если он серьезно в боях участвуеть, или организует какой то корпус, или только гордится чужими пёришками? Ничего против нему, только хочу узнать. :-)

Мені Ляшко імпонує - такий собі бойовий п..дарас, але він же нібито створив свій батальон "Україна", а тут коментує дії "Азову". То існує та "Україна" чи ні?  :smilie11:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
На счет Ляшка, кто нить знает если он серьезно в боях участвуеть, или организует какой то корпус, или только гордится чужими пёришками? Ничего против нему, только хочу узнать. :-)

[ Invalid YouTube link ]

те, що він на місці не достатньо?


є інші там більш сміливі політики?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
На счет Ляшка, кто нить знает если он серьезно в боях участвуеть, или организует какой то корпус, или только гордится чужими пёришками? Ничего против нему, только хочу узнать. :-)

в боях он точно не участвует
а вот приносит ли пользу, или просто цинично пиарится - тут хз

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
На счет Ляшка, кто нить знает если он серьезно в боях участвуеть, или организует какой то корпус, или только гордится чужими пёришками? Ничего против нему, только хочу узнать. :-)

[ Invalid YouTube link ]

те, що він на місці не достатньо?


є інші там більш сміливі політики?

Карма мене не цікавить :), але що з батальоном Ляшка - цікавить, тим більше, що він ніби був на Луганщині, а не на півдні Донеччини. То ніхто нічого не знає?

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
На счет Ляшка, кто нить знает если он серьезно в боях участвуеть, или организует какой то корпус, или только гордится чужими пёришками? Ничего против нему, только хочу узнать. :-)

в боях он точно не участвует
а вот приносит ли пользу, или просто цинично пиарится - тут хз

Ляшко  - парень пробивной, помогает с обеспечением наверное, опять же связи есть, возможности, выходы на нужных людей, да мало ли

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
На счет Ляшка, кто нить знает если он серьезно в боях участвуеть, или организует какой то корпус, или только гордится чужими пёришками? Ничего против нему, только хочу узнать. :-)

в боях он точно не участвует
а вот приносит ли пользу, или просто цинично пиарится - тут хз

Ляшко  - парень пробивной, помогает с обеспечением наверное, опять же связи есть, возможности, выходы на нужных людей, да мало ли

Однозначно, на eго уровнe государствeнного кнопкодава можно принeсти огромную пользу батальону.
Да сама по сeбe eго ПР кампания ужe полeзна, особeнно на уровнe бeздeйствия прочиx информационныx рычагов.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Да как минимум помогает. :-D Дзиндзя акчный, не ли? :-D Прям Экшн Джексн.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
На счет Ляшка, кто нить знает если он серьезно в боях участвуеть, или организует какой то корпус, или только гордится чужими пёришками? Ничего против нему, только хочу узнать. :-)

Була ж мова про батальйон Ляшка і хлопці які схоже за його гроші і воюють. Помічений не був, щоб піарився за чужі заслуги. Бігати з кулеметом самому було б не розумно, за нього це люди роблять. Як по мені, було б навіть цілком достатньо того, що він там взагалі є після завершення виборів.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
ляшко молодець. він заробляє свій політичний капітал на передовій, а не в кабінетах. на парламентських виборах народ йому за це віддячить

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
На счет Ляшка, кто нить знает если он серьезно в боях участвуеть, или организует какой то корпус, или только гордится чужими пёришками? Ничего против нему, только хочу узнать. :-)

Мені Ляшко імпонує - такий собі бойовий п..дарас, але він же нібито створив свій батальон "Україна", а тут коментує дії "Азову". То існує та "Україна" чи ні?  :smilie11:
Ляшко в боях не участвует канешна. ну он там и не нужен.
да, будем говорить откровенно, он пиарится.
но он имеет на это полное право. больше чем кто либо из пиарящихся на АТО депутатов и чиновников.
он инициировал освобождение из СИЗО нынешнего командного состава батальона "Азов" в конце февраля.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46859
  • Never give in!
Ляшко в азарт увійшов. Але мушу відверто сказати, що у мене як у пересічного громадянина, його діяльність викликає лише позитивні враження та емоції. Я не знаю його політичної кухні, але він мені глибоко симпатичний як популіст зрозумілий мільйонам людей.
Очевидно, що він має бути обраним до ВР, якщо буде балотуватися.
Я слабо уявляю Олега на відповідальній посаді - він говорун, анархіст, і недисциплінований. Але як оратор і комунікатор він молодець. А це важливо в публічній політиці також. Ідеологічно він мене влаштовує.
« Останнє редагування: Червня 13, 2014, 11:39:04 23:39 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
ляшко молодець. він заробляє свій політичний капітал на передовій, а не в кабінетах. на парламентських виборах народ йому за це віддячить

+1
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
На счет Ляшка, кто нить знает если он серьезно в боях участвуеть, или организует какой то корпус, или только гордится чужими пёришками? Ничего против нему, только хочу узнать. :-)

Була ж мова про батальйон Ляшка і хлопці які схоже за його гроші і воюють. Помічений не був, щоб піарився за чужі заслуги. Бігати з кулеметом самому було б не розумно, за нього це люди роблять. Як по мені, було б навіть цілком достатньо того, що він там взагалі є після завершення виборів.
и это тоже. кое-чем помогает по финансам. но больше по прикрытию крыши перед министерской МВД-шной пидарасней
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
ляшко молодець. він заробляє свій політичний капітал на передовій, а не в кабінетах. на парламентських виборах народ йому за це віддячить
+1. Не срана свобода в коричневих ватніках в рубашечці.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892


мєнт - слабак, послав би кілька нах, а ще краще прикладами в зуби

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
еще по Мариуполю уточнение.

сегодня писалось об участии (в одной строке) батальонов "Азов", "Днепр-1" и нацгвардии.

так вот. фактически бои вели только бойцы батальона "Азов".

"Днепр-1" и нацгвардия прикрывали им тыл и обеспечивали оцепление районов боя.

вся фишка в том, что "Азов" во время операции не убил и не ранил ни одного гражданского лица.

работа практически ювелирная.

а я ведь раньше уже писал, что они имеют подготовку серьезную, поскольку учились диверсионным приемам по обороне и нападению начиная со школьных лет - еще с середины 2000-х годов (на базе организации "Патриот Украины"). я считаю их наиболее боеспособным формированием из добровольцев. и дело не только в боевой подготовке, но и в идеологической, что сказывается на дисциплине и слаженности. у них очень жесткая дисциплина. они как роботы делают все только по приказы своих командиров-товарищей. так приучены еще много лет назад.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Ляшко в азарт увійшов. Але мушу відверто сказати, що у мене як у пересічного громадянина, його діяльність викликає лише позитивні враження та емоції. Я не знаю його політичної кухні, але він мені глибоко симпатичний як популіст зрозумілий мільйонам людей.
Очевидно, що він має бути обраним до ВР, якщо буде балотуватися.
Я слабо уявляю Олега на відповідальній посаді - він говорун, анархіст, і недисциплінований. Але як оратор і комунікатор він молодеця. А це важливо в публічній політиці також. Ідеолуогічно він мене влаштовує.

в точку  :smiley24:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Після того як Азов поїхав, ватники вирішили зробити шоу



П.С. Це прийшли родичі затриманих колорадів  :Ganba:

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
і ше таке... з ними тре шось робити, зомбаки


Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Після того як Азов поїхав, ватники вирішили зробити шоу
П.С. Це прийшли родичі затриманих колорадів  :Ganba:

Таки придётся "Азову" ещё не раз Мариуполь брать :( А что Тарута, там ещё или смотался?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Після того як Азов поїхав, ватники вирішили зробити шоу
П.С. Це прийшли родичі затриманих колорадів  :Ganba:

Таки придётся "Азову" ещё не раз Мариуполь брать :( А что Тарута, там ещё или смотался?
да почистили там нормально. они же не уехали далеко. а на свою базу, которую, я так понимаю, шифруют.
а так бойцы "азова" всегда "мысленно вместе" с мариупольцами  :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Після того як Азов поїхав, ватники вирішили зробити шоу
П.С. Це прийшли родичі затриманих колорадів  :Ganba:

Таки придётся "Азову" ещё не раз Мариуполь брать :( А что Тарута, там ещё или смотался?

Там зараз повинні інтенсивно працювати слєдаки та СБУ, дочищаючи місто уже від "мирних".

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Там зараз повинні інтенсивно працювати слєдаки та СБУ, дочищаючи місто уже від "мирних".

Ключевое слово "повинні"  :smilie9:

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
От тому то і потрібно вводити військовий стан

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Після того як Азов поїхав, ватники вирішили зробити шоу
П.С. Це прийшли родичі затриманих колорадів  :Ganba:

Таки придётся "Азову" ещё не раз Мариуполь брать :( А что Тарута, там ещё или смотался?

Там зараз повинні інтенсивно працювати слєдаки та СБУ, дочищаючи місто уже від "мирних".

Насправді, якщо "буйним колорадам" давати реальні терміни тюрьми (хоча б умовні), то їх швидко "попустить". Заклики за ДНР - це сепаратизм.
Навіть, якщо в міліції будуть колоради, вони будуть вимушені садити колорадів, бо без куска хліба сидіти не хочуть, а працювати вони не будуть.