Автор Тема: У Коваля підрахували втрати ворога при прориві кордону 12 червня  (Прочитано 946 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
У Коваля підрахували втрати ворога при прориві кордону
Міністерство оборони України оприлюднило зведення про підсумки вчорашніх боїв, в ході яких по бойовиках сепаратистів було завдано нищівного удара.
Про це йдеться на сайті МОУ.
«Вчора, 12 червня, поблизу державного кордону, на південному заході від населеного пункту Степанівка, під час запеклого бою українські військовослужбовці зі складу підрозділів, задіяних в антитерористичній операції, знищили 2 БТР, 2 танки та 2 автомобілі КамАЗ, на яких були встановлені крупнокаліберні кулемети 12.7 мм — «Корд», - ідеться у повідомленні.
Того ж дня були перехоплені та знищені три колони терористів. Зокрема, на дорозі, розташованій південніше населеного пункту Сніжне, бойові вертольоти знищили автомобільну колону, що вторглася з боку Російської Федерації. Після ударів авіації висадився повітряний десант, який завершив розгром ворога. «Втрати терористів становили: 12 одиниць автомобільної техніки та понад 40 бойовиків, які перевозили значну кількість зброї російського походження та боєприпасів. Зокрема, переносні зенітно-ракетні комплекси (ПЗРК), протитанкові рушниці та стрілецьку зброю», - наголошується у повідомленні.
Варто зазначити, що Збройні Сили України спільно з Державною прикордонною службою взяли під контроль ділянку державного кордону на півдні і півночі Луганської області та на півночі Донецької області.
Як повідомляв Укрінформ, російські військовослужбовці, які діють під виглядом «ополченців», обладнали укріплений район у районі прикордонного переходу «Должанський» поблизу міста Сніжне на Донеччині. Ворог застосовував танки, бронетранспортери, протитанкові ракетні комплекси, зенітні артустановки, великокаліберні кулемети, міномети, намагаючись зірвати операцію українських військ з захисту державного кордону.
Бійці 79-ї аеромобільної бригади Сухопутних військ, 3-го полку спецпризначення Головного управління розвідки Міністерства оборони України та інших підрозділів проявили у бою масовий героїзм і завдали ворогу відчутних втрат.
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/u_kovalya_pidrahuvali_vtrati_voroga_pri_prorivi_kordonu_1946595

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
1.що вторглася з боку Російської Федерації.
2.значну кількість зброї російського походження та боєприпасів.

Мені здається, чи на таке має бути реакція МЗС? Ноту послу, нах з пляжу. Офіційне попередження всяких ООн і самих рашистів про піздюліну, якщо  таке повториться.

Ато в нас вже це за норму, що рашисти постачають зброю і терористів, а армія з ними героїчно бореться.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
1.що вторглася з боку Російської Федерації.
2.значну кількість зброї російського походження та боєприпасів.

Мені здається, чи на таке має бути реакція МЗС? Ноту послу, нах з пляжу. Офіційне попередження всяких ООн і самих рашистів про піздюліну, якщо  таке повториться.

Ато в нас вже це за норму, що рашисти постачають зброю і терористів, а армія з ними героїчно бореться.

Тарас, Ви я як дитина, яка думає, що кругом одні дурні і не знають, що робити. Та шлють ці ноти пачками щодня, нашим бюрократам - це на радість. Тільки толку з того? Думаєте, що США не знають, що насправді робить Росія? Чи ЄС не знає? Все всі знають.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
1.що вторглася з боку Російської Федерації.
2.значну кількість зброї російського походження та боєприпасів.

Мені здається, чи на таке має бути реакція МЗС? Ноту послу, нах з пляжу. Офіційне попередження всяких ООн і самих рашистів про піздюліну, якщо  таке повториться.

Ато в нас вже це за норму, що рашисти постачають зброю і терористів, а армія з ними героїчно бореться.

Тарас, Ви я як дитина, яка думає, що кругом одні дурні і не знають, що робити. Та шлють ці ноти пачками щодня, нашим бюрократам - це на радість. Тільки толку з того? Думаєте, що США не знають, що насправді робить Росія? Чи ЄС не знає? Все всі знають.

Шановний, ви як глухий старий пердун. раша ООН збирає на кожен чих української армії і валає на ввесь світ про карателів і біженців(яких нема).

А в Україну поставляють танки і терористів, і на це раз на тиждень стурбованість. Я розумію, що знають в США про реалії, але це не привід тримати тут посла і слати привітання "братам".

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
1.що вторглася з боку Російської Федерації.
2.значну кількість зброї російського походження та боєприпасів.

Мені здається, чи на таке має бути реакція МЗС? Ноту послу, нах з пляжу. Офіційне попередження всяких ООн і самих рашистів про піздюліну, якщо  таке повториться.

Ато в нас вже це за норму, що рашисти постачають зброю і терористів, а армія з ними героїчно бореться.

Тарас, Ви я як дитина, яка думає, що кругом одні дурні і не знають, що робити. Та шлють ці ноти пачками щодня, нашим бюрократам - це на радість. Тільки толку з того? Думаєте, що США не знають, що насправді робить Росія? Чи ЄС не знає? Все всі знають.

Потрібна доказова база. У майбутньому суді спитають - які заходи ви вживали для припинення ескалації конфлікту...
Щодо масовості тих нот і акцій маю сумнів. Бо кожний такий крок у нас висвітлюється майже з фанфарами...

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Ізраїль посилає "всё міровоє сообщество" на хуй, коли справа стосується оборони його кордонів. Жорстко винищує з усіх видів зброї всяке падло, яке до них влізло. Тому це гарний приклад для нас.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Ізраїль посилає "всё міровоє сообщество" на хуй, коли справа стосується оборони його кордонів. Жорстко винищує з усіх видів зброї всяке падло, яке до них влізло. Тому це гарний приклад для нас.

власне, ні. Тут на СУПі є форумчанин з ником Agnes, так виглядає, що саме звідти. Так от, він так само скаржиться на європейських пацифістів, які захищають права мирних палестинських терористів і здіймають страшний вереск, коли Ізраїль починає тих мочити по-серйозному.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Ізраїль посилає "всё міровоє сообщество" на хуй, коли справа стосується оборони його кордонів. Жорстко винищує з усіх видів зброї всяке падло, яке до них влізло. Тому це гарний приклад для нас.

власне, ні. Тут на СУПі є форумчанин з ником Agnes, так виглядає, що саме звідти. Так от, він так само скаржиться на європейських пацифістів, які захищають права мирних палестинських терористів і здіймають страшний вереск, коли Ізраїль починає тих мочити по-серйозному.

+1. Хоча вони все одно дають їм прикурити.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Ізраїль посилає "всё міровоє сообщество" на хуй, коли справа стосується оборони його кордонів. Жорстко винищує з усіх видів зброї всяке падло, яке до них влізло. Тому це гарний приклад для нас.

власне, ні. Тут на СУПі є форумчанин з ником Agnes, так виглядає, що саме звідти. Так от, він так само скаржиться на європейських пацифістів, які захищають права мирних палестинських терористів і здіймають страшний вереск, коли Ізраїль починає тих мочити по-серйозному.

ну так я ж і кажу -  Ізраїль "мочить" усяких чурбаків по-серйозному, і слухає вереск пацифістів  :gigi: