Автор Тема: Де наша еліта? Де НАШІ олігархи? Що вони роблять?  (Прочитано 1356 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1668
А хто у нас еліта? Де їх СЛОВО?
А наші олігархи? Чи наші вони? Коломойський... я поважаю його!
Пінчук - хто це?? Що він робить зараз для нашої держави, для наших воїнів?
Хто там "компаньйон" ДЕУ із Запоріжжя? - Що він робить для нашої держави, для наших воїнів?? - а бабла ж накосив вище голови...
Хто там ще?...
Ахметов,- ти зараз в Києві, ссука...А що ти зробив для наших воїнів??? За вкрадені у нас гроші???
Хто там ще?...
Що ви ссуки зробили і робите???
Які ви нахуй олігархи?
Ви - живі трупи!
Поки що живі...

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Насчёт Пинчука - действительно верно.
Пинчук, конечно, это вполне проукраинские СТБ, Новый и ICTV.
Но мог бы и сильнее вкладываться.

На фоне Бени выглядит тускло.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Олігархи зараз там, звідки буде найшвидше і найлегше в час "Ч" дременути з України.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Олігархи зараз там, звідки буде найшвидше і найлегше в час "Ч" дременути з України.

 :smiley24: даже бумеранг может говорить верные вещи
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1668
Олігархи зараз там, звідки буде найшвидше і найлегше в час "Ч" дременути з України.
Це мародери. Їх знищують за законами військового часу.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Олігархи зараз там, звідки буде найшвидше і найлегше в час "Ч" дременути з України.

 :smiley24: даже бумеранг может говорить верные вещи

 :smiley24:Дякую! Бумеранг, взагалі-то, завжди говорить хороші речі, тільки розуміти їх починають не відразу.
.
На жаль.

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
У нас тільки почала вимальовуватись еліта

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Олігархи зараз там, звідки буде найшвидше і найлегше в час "Ч" дременути з України.
Це мародери. Їх знищують за законами військового часу.
Але треба, щоб було кому керувати цією благородною місією. А сьогодні точно нема кому.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
У нас тільки почала вимальовуватись еліта
А можешь назвати ім"я хоч одного представника еліти, який вже точно вималювався.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1668
Олігархи зараз там, звідки буде найшвидше і найлегше в час "Ч" дременути з України.
Це не олігархи. Це мародери і вороги. НАШІ олігархи мають зараз ДОПОМАГАТИ голосно і піаристо. Якщо вони не допомагають, тоді це - вороги.  Ну і тоді - смерть ворогам! А що інше? Виходить тільки так...

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1668
Які олігархи - така і еліта. Нормальні олігархи підтримують еліту, плекають її, "годують". А мародери... Та на *уй їм ця "еліта", нє?

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
виходить поки Пєцюня буде продожувати белькотіти своїм вульгарним ломаним англіським та нічого не робити толком, країна скотиться в тотальний разброд і шатаніє, це погано.

Якщо хтось думає що коцапи згодом парядок наведуть, то глибоко помиляється там що армія що меліція, що спецслужби гівнюще лайнище, ободране і обосране, на форму кримським зєльоним чєловєчкам 20 років збирали, наша влада і служби меліція, на їхньому фоні виглядає пльохо не тому, що в них там як в їхніх сєріалах, а просто тому, що в раіссі хоч якось є, а в нас навіть якось немає.

Поясню для слоупоків про П: нормальний українець чекав, що Пєцюня введе військовий стан в проблемному регіоні.  За весь тиждень окрім насуплених брів, та дебільних нарад з генералітетом, жоден з яких навіть по телевізору не справляє враження хоча б інтелігентної людини, не те що б розумної, так от взагалі нічого не відбулось.

Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
У нас тільки почала вимальовуватись еліта
А можешь назвати ім"я хоч одного представника еліти, який вже точно вималювався.

Можу. Критеріям еліти відповідає один з ведучих Громадського ТВ, наприклад.Є ще кілька

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Олігархи не можуть бути ні нашими, ні вашими.
Їм наші проблеми, вибачте, до одного міісця. Не будуть вони проблемами манюпасів заморочуватись. Не складеться в Україні, для них світ широкий. З їхніми то грошима.
Не будьте наївними.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Еліта це Семенченко і Білецький.
If you are going through hell, keep going.

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Олігархи не можуть бути ні нашими, ні вашими.
Їм наші проблеми, вибачте, до одного міісця. Не будуть вони проблемами манюпасів заморочуватись. Не складеться в Україні, для них світ широкий. З їхніми то грошима.
Не будьте наївними.

100500% це особливість наших постсовєцкіх алігархов, оскільки у закордонних фабріки заводи газєти параходи з покоління в покоління, і їхні керівники вже до того відносяться майже з любов'ю, то наші алігархи всі народилися з вкрадженого у простих людей, і тепер вони їх просто ненавидять та бояться що люди прийдуть забирати награбоване, звідси й таке відношення, тому головна задача втікти з награбованим, але в раіссю не дуже хочеться бо треба круто ділитися, а в Європах не дуже того хочуть приймати бо бачать що від нього тхне, от і маються бідолашні і ненавидять, і бояться
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Злыдень

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 19
А хто у нас еліта? Де їх СЛОВО?
А наші олігархи? Чи наші вони? Коломойський... я поважаю його!
Пінчук - хто це?? Що він робить зараз для нашої держави, для наших воїнів?
Хто там "компаньйон" ДЕУ із Запоріжжя? - Що він робить для нашої держави, для наших воїнів?? - а бабла ж накосив вище голови...
Хто там ще?...
Ахметов,- ти зараз в Києві, ссука...А що ти зробив для наших воїнів??? За вкрадені у нас гроші???
Хто там ще?...
Що ви ссуки зробили і робите???
Які ви нахуй олігархи?
Ви - живі трупи!
Поки що живі...


Вот, например, наша элита:

В центре - Кирилл Дмитриев, управлявший и, вероятно управляющий инвестиционным фондом Пинчука.
А вот Дмитриев в другом ракурсе:

Это тот же Кирилл Дмитриев, но уже гражданин пидоРашки и управляющий их государственным инвестиционным фондом.
Элита, говорите....

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1668
Дмітрієв, скоріш за все, громадянин США. Або України. Київський він... Вчився в ФМШ 145 на початку 90-х...

Offline Злыдень

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 19
Дмітрієв, скоріш за все, громадянин США. Або України. Київський він... Вчився в ФМШ 145 на початку 90-х...

Я в курсе. Он потом уехал в Штаты учиться. И вернулся. А в Киеве в 2007-2010 годах успел засветиться с аферой вокруг коттеджного городка "Олимпик-парк". После чего сбежал в пидоРашу, получил там гражданство и возглавил их государственный инвестиционный фонд.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
зброю піігнали, записаний в батальйон, хоч і сліпий але за 700 м в сірникову коробку попаду нвііт в бейді
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Юрець тут алігархи хвилюються в кого конкретно ти вирішив поцілити ?  :gigi:
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!