Автор Тема: Звернення Президента України Петра Порошенка  (Прочитано 5217 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
не знаю чи було по ТВ.

Дорогі співвітчизники!

Сьогодні в Луганську та Маріуполі сталася жахлива трагедія. Загинули наші військові та прикордонники. Я схиляю голову перед героями, які загинули під час бойового завдання з відновлення державного кордону України. І водночас я пишаюсь українськими військовослужбовцями, прикордонниками, спецназівцями і десантниками, які рішуче продовжують боротися за мир на нашій землі.

Україна сьогодні сумує за загиблими героями. Я отримав чисельні дзвінки від лідерів демократичних країн світу, які висловлюють нам свої щирі співчуття. Ми зробимо все можливе, щоб винні у загибелі військових були знайдені, щоб терористи отримали адекватну відповідь і були покарані.

Дорогі українці!

Ви маєте знати, що сьогодні українська армія вперше перейшла в контрнаступ. Наші військові почали тіснити терористів. Я поставив Збройним Силам України першочергове завдання – взяти під контроль державний кордон України, через який терористи отримують зброю, техніку, підкріплення, гроші. Лише протягом останніх чотирьох днів в рамках спецоперації було встановлено мир і законний порядок в Маріуполі, взято під контроль 248 кілометрів державного кордону. В цілому ряді населених пунктів Луганської і Донецької областей припинено діяльність бойовиків-найманців. Очищено від терористів 11 населених пунктів. За останню добу при спробі проникнути на територію нашої держави було знищено 7 автомобільних колон зі зброєю та боєприпасами, знищено декілька танків, бронетранспортерів, реактивна система залпового вогню. Сьогодні наші військові захопили ще одну реактивну систему «Град».

На понеділок, на 16 червня, я скликаю засідання Ради національної безпеки та оборони. На порядку денному – операції з відновлення державного кордону. І друге – рішучі кроки по запровадженню мирного плану на Донбасі.

Заради миру в Україні ми будемо діяти рішуче і цілеспрямовано.

Слава Україні!

Offline Знасилуваний Журавель

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Что это? Сам написал?

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
щоб ти вже вкакався з тим мирним планом...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Что это? Сам написал?

Порох сам писал? Не, не думаю.

Offline Знасилуваний Журавель

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Что это? Сам написал?

Порох сам писал? Не, не думаю.

В смысле - ты написал? ) Откуда текст?

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
щоб ти вже вкакався з тим мирним планом...


Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Что это? Сам написал?

Порох сам писал? Не, не думаю.

В смысле - ты написал? ) Откуда текст?

издеваешься?

тут видео
http://www.5.ua/pryamij-efir

прокрутит на 19 мин назад

текст отсюда
http://president.gov.ua/news/30518.html

Offline Знасилуваний Журавель

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
издеваешься?

тут видео
http://www.5.ua/pryamij-efir

прокрутит на 19 мин назад

текст отсюда
http://president.gov.ua/news/30518.html

Извините, Ваше Высочество - дебильник не смотрю.

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
Бла бла бла  завтра воскресенье все выходные...  РНБО в понедельник, все фазендах.. тьху, идиот какой  РНБО сегодня должен был собрать этот деятель
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
издеваешься?

тут видео
http://www.5.ua/pryamij-efir

прокрутит на 19 мин назад

текст отсюда
http://president.gov.ua/news/30518.html

Извините, Ваше Высочество - дебильник не смотрю.

я тоже. Но тут все требуют обращения к народу. Теперь кагда есть обращение - дебильник не смотрю.

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
не знаю чи було по ТВ.

 Лише протягом останніх чотирьох днів в рамках спецоперації було встановлено мир і законний порядок в Маріуполі, взято під контроль 248 кілометрів державного кордону. В цілому ряді населених пунктів Луганської і Донецької областей припинено діяльність бойовиків-найманців. Очищено від терористів 11 населених пунктів. За останню добу при спробі проникнути на територію нашої держави було знищено 7 автомобільних колон зі зброєю та боєприпасами, знищено декілька танків, бронетранспортерів, реактивна система залпового вогню. Сьогодні наші військові захопили ще одну реактивну систему «Град».


хто служив, або служить особливо в меліції або СБУ знає, що є таке поняття як "показник", його придумали штабісти в києвах, щоб звітуватись, виводити на екрани, створювати маштабні інфографіки, завдяки цьому вони можуть плодитись в кабінетах як вірус СНіДу, аналізуючи, запроваджуючи новітні технології підходу до роботи, порівнювати з минулими роками, робити глибокі висновки на нарадах з насупленими бровами, та тупими мордами. А коли показника немає, то його видумують, і тоді тремтять бо знають що то брехня, і насправді показник до головний ворог реальної роботи, що міліціонера, що іншого працівника. Так от ота шалена інформація дуже схожа на показник, адже що на дамбасє стало добре і спокійно ? Ні. Там можна вже бігати з українським прапором ? ні. може хоч крикнути "Слава Україні"? Ні.

Висновок: ждітє скоро в кінатєатрах та на каналах ютуб - ПРХ ПНХ, та і кієвску власть мабуть також
 
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Це хєрня якась, а не звернення президента. :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
З ескадроном зрадників в "ато", "генштабі", "вв" та "мвс" ця війна буде нескінченною і коштуватиме багато тисяч життів.

Пєтя, ти тримаєш нас за ідіотів, а українських солдат -  в руках п'ятої колони з "начальства".
Я поки не називатиму тебе зрадником, а ось на негідника ти вже цілком заслужив. Кожна година без принаймні початку масштабної заміни командного складу "силовиків" - це смерті наших солдатів. Ти просто хочеш змінити собою політичну кришу, яку надавали цим паскудам бюто-сектанти, ти будеш і далі платити зарплатню донбасянським мусорам-посібникам терористів замість того, щоб направити ці кошти на забезпечення українських вояків?

Твоє звернення - пустишка, бо не торкається глибинних причин, які призвели до загибелі наших героїв і призведуть до ще більшої кількості смертей. Ти пішов шляхом окозамилювання і конформізму, не привів адекватної команди і бездарно втрачаєш дорогоцінний час. Його майже не залишилось.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
... що на дамбасє стало добре і спокійно ? Ні. Там можна вже бігати з українським прапором ? ні. може хоч крикнути "Слава Україні"? Ні.

Висновок: ждітє скоро в кінатєатрах та на каналах ютуб - ПРХ ПНХ, та і кієвску власть мабуть також

Там такого може ніколи не настати, бо Росія років із 100 там виховувала нам ворогів, а ви хочете, щоб хтось це за тиждень-другий розрулив?  :Sho_za:

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Все правильно сказано. Дуже правильно.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Це хєрня якась, а не звернення президента. :smiley23:

Це херня а не коментар   :smiley23:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Це хєрня якась, а не звернення президента. :smiley23:


а что Вам хотелось бы услышать ?

перед тем как будете отвечать, представьте, что Вас в этот момент будут слушать семьи погибших ...

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
З ескадроном зрадників в "ато", "генштабі", "вв" та "мвс" ця війна буде нескінченною і коштуватиме багато тисяч життів.

Пєтя, ти тримаєш нас за ідіотів, а українських солдат -  в руках п'ятої колони з "начальства".
Я поки не називатиму тебе зрадником, а ось на негідника ти вже цілком заслужив. Кожна година без принаймні початку масштабної заміни командного складу "силовиків" - це смерті наших солдатів. Ти просто хочеш змінити собою політичну кришу, яку надавали цим паскудам бюто-сектанти, ти будеш і далі платити зарплатню донбасянським мусорам-посібникам терористів замість того, щоб направити ці кошти на забезпечення українських вояків?

Твоє звернення - пустишка, бо не торкається глибинних причин, які призвели до загибелі наших героїв і призведуть до ще більшої кількості смертей. Ти пішов шляхом окозамилювання і конформізму, не привів адекватної команди і бездарно втрачаєш дорогоцінний час. Його майже не залишилось.

 :smiley15:
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Сразу вопрос, а РНБО нельзя было сегодня собрать...

Нет, ладно, там подготовка, у сотрудников апарата выходной... Ну повыдергивать из с кроватей-огородов рыбалок и хоть назавтра наутро сделать...   

Зачем понедельника то ждать.

Хотя работа РНБО во время войны с выходными - само по себе идиотизм.
Contra Spem Spero

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Сразу вопрос, а РНБО нельзя было сегодня собрать...

Нет, ладно, там подготовка, у сотрудников апарата выходной... Ну повыдергивать из с кроватей-огородов рыбалок и хоть назавтра наутро сделать...   

Зачем понедельника то ждать.

Хотя работа РНБО во время войны с выходными - само по себе идиотизм.

война войной, а обед по расписанию (с) :smilie9:

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS

[/quote]


а что Вам хотелось бы услышать ?

перед тем как будете отвечать, представьте, что Вас в этот момент будут слушать семьи погибших ...
[/quote]

Одно слово  силовикам - ФАС Вот это хотели услышать все
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Це хєрня якась, а не звернення президента. :smiley23:


а что Вам хотелось бы услышать ?

перед тем как будете отвечать, представьте, что Вас в этот момент будут слушать семьи погибших ...

1. Несколько фамилий из вышего начальства, которые арестованы за саботаж (что, за неделю таких не нашлось).

2. Четкий месседж прочим саботажникам и агентам.

3. Увольнение всего состава МВД Дон-Луг областей, кто в эту неделю с  оружием не примет непосредственного участия в АТО и сей факт не будет задокументирован командованием АТО. Каким образом - пусть сами думают.

4. Высылка всех дипломатов РФ всех консульских организаций РФ и Посольства в Украине до 12.00 воскресенья.

Ну это минимально-достаточно.

Contra Spem Spero

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
... що на дамбасє стало добре і спокійно ? Ні. Там можна вже бігати з українським прапором ? ні. може хоч крикнути "Слава Україні"? Ні.

Висновок: ждітє скоро в кінатєатрах та на каналах ютуб - ПРХ ПНХ, та і кієвску власть мабуть також

Там такого може ніколи не настати, бо Росія років із 100 там виховувала нам ворогів, а ви хочете, щоб хтось це за тиждень-другий розрулив?  :Sho_za:

я розумію що на український форум феесбешніків засилають, досить компетентних і твою роль в усіх постах бачу в двох напрямках, це або підливати маслечка в трохи перегрітий націоналізм, або сіяти сумніви в нєокрєпшіє уми форумчан.


День міста в м.Слов'янськ восени 2013
вапроси є русня ?

P.S. а доречі забув, ще в задачу таких любітєлєй постов за 10 рублєй, входить срати в карму, адже нєокрєпшіє уми на то дивляться і навіть теми создають, переживають, хочуть бути красівими і толєрантними, і з поганими не товаришують  :smilie5:
« Останнє редагування: Червня 14, 2014, 10:47:09 22:47 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Це хєрня якась, а не звернення президента. :smiley23:


а что Вам хотелось бы услышать ?

перед тем как будете отвечать, представьте, что Вас в этот момент будут слушать семьи погибших ...

1. Несколько фамилий из вышего начальства, которые арестованы за саботаж (что, за неделю таких не нашлось).

2. Четкий месседж прочим саботажникам и агентам.

3. Увольнение всего состава МВД Дон-Луг областей, кто в эту неделю с  оружием не примет непосредственного участия в АТО и сей факт не будет задокументирован командованием АТО. Каким образом - пусть сами думают.

4. Высылка всех дипломатов РФ всех консульских организаций РФ и Посольства в Украине до 12.00 воскресенья.

Ну это минимально-достаточно.

вот это уже конструктив, с чем-то согласен, с чем-то нет

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Цей діяч чомусь не вточнив звідки надходить зброя і гіркіни.
If you are going through hell, keep going.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Це хєрня якась, а не звернення президента. :smiley23:


а что Вам хотелось бы услышать ?

перед тем как будете отвечать, представьте, что Вас в этот момент будут слушать семьи погибших ...

1. Несколько фамилий из вышего начальства, которые арестованы за саботаж (что, за неделю таких не нашлось).

2. Четкий месседж прочим саботажникам и агентам.

3. Увольнение всего состава МВД Дон-Луг областей, кто в эту неделю с  оружием не примет непосредственного участия в АТО и сей факт не будет задокументирован командованием АТО. Каким образом - пусть сами думают.

4. Высылка всех дипломатов РФ всех консульских организаций РФ и Посольства в Украине до 12.00 воскресенья.

Ну это минимально-достаточно.

 :smiley24:  :upa

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Сразу вопрос, а РНБО нельзя было сегодня собрать...

Нет, ладно, там подготовка, у сотрудников апарата выходной... Ну повыдергивать из с кроватей-огородов рыбалок и хоть назавтра наутро сделать...   

Зачем понедельника то ждать.

Хотя работа РНБО во время войны с выходными - само по себе идиотизм.

Роботу РНБО треба розпочати зі звільнення імбіцила Парубія і призначення людини, здатної потягнути в першу чергу потужну аналітичну програму забезпечення безпекового сектору і створення цілих пулів аналітиків за різними напрямками. Немає кадрів - який сенс взагалі засідати? З ким? З тими, хто своїм саботажем, ідіотизмом та відвертою зрадою розкрутили маховик терору з двох захоплених будівель до масштабної війни?

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Вальцман усьо вірно робить - готує грунт для продовження РЕВОЛЮЦІЇ. Вся нечисть (колишня, позаколишня і теперішня еліта олігархату) має бути фізично зачишена. Щоб було як в пісні "і ми збудуєм власний дім на щастя долю нам усім!"
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1668
Сразу вопрос, а РНБО нельзя было сегодня собрать...

Нет, ладно, там подготовка, у сотрудников апарата выходной... Ну повыдергивать из с кроватей-огородов рыбалок и хоть назавтра наутро сделать...   

Зачем понедельника то ждать.

Хотя работа РНБО во время войны с выходными - само по себе идиотизм.
+1

Offline Inesa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 611
Де Ляшко з фразою "Який нафуй понеділок?"