Автор Тема: Разведгруппа 79-й аэромобильной бригады, взятая в плен  (Прочитано 6019 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946

Offline KingSolomon

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Фейк

А по чем вы делаете такое заключение?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В баню пришли, что ли?
Откуда фото? :upa

Offline Козак

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 19
  • Україна понад усе!
Суки... 
Ніколи вор-олігарх не буде президентом українців!
Потрох - вожак дятлів!

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Не очень понятно, конечно, при каких обстоятельствах ~20 десантников могут попасть в плен.

----------------------------------

Українські десантники потрапили в полон під Сніжним - Тимчук

Група українських десантників потрапила в полон біля міста Сніжне Донецької області.
Цю інформацію підтвердив на прес-конференції у понеділок координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, коментуючи повідомлення російських ЗМІ про те, що 20 десантників "аеромобільної розвідувальної бригади" потрапили в полон під Сніжним, передає кореспондент Укрінформу.
"Інформація підтверджується, крім того, що це розвідники", - сказав Тимчук.
Він додав, що вперше чує про таке найменування військового підрозділу, як аеромобільна розвідувальна бригада. "Аеромобільні бригади є, десантні є, але розвідбригади у складі українських військ немає", - констатував Тимчук.
Водночас він відмовився уточнити, до якого військового підрозділу відносяться десантники, котрі потрапили в полон, зауваживши, що "йдуть переговори про їх звільнення".
Тимчук також відмовився повідомити кількість полонених бійців, додавши, що було б коректніше, щоб цю інформацію повідомило Міністерство оборони.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46764
  • Never give in!
Так ось чому Пєтя заговорив про припинення вогню!
Реально ситуація із нашим “військом„ на Сході десь приблизно така як на відео.
Якби не оті три батальони добровольців, то сепаратисти вже тримали б в облозі принаймні Харків.
Це мені нагадує ситуацію в Іраку, де 800 озброєних ісламістів розігнали 30-тисячне урядове військо на півночі країни.
« Останнє редагування: Червня 16, 2014, 04:44:12 16:44 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Так эта 79 бригада, после спецназа - лучшее подразделение в армии на данный момент.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46764
  • Never give in!
Так эта 79 бригада, после спецназа - лучшее подразделение в армии на данный момент.

На відео це видно дуже добре.
If you are going through hell, keep going.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Так ось чому Пєтя заговорив про припинення вогню!
Реально ситуація із нашим “військом„ на Сході десь приблизно така як на відео.
Якби не оті три батальони добровольців, то сепаратисти вже тримали п в облозі принаймні Харків.
Це мені нагадує ситуацію в Іраку, де 800 озброєних ісламістів розігнали 30-тисячне орядове військо на півночі країни.

Десь так і є. Ситуація плачевна. Я про це вже казав, а мене люто мінусували. Реально перекрити кордон немає ким. Вводити військовий стан? Хто буде там порядок наводити? Такі вояки, як он ці, що на відео? Вони зможуть тримати людей під контролем, якщо самі засцяні і в разі чого будуть одразу здавати і себе і зброю?
Тому поки вихід один:
1. Бити артилерією та авіацією, щоб наносити втрати терористам.
2. За допомогою Азову, Дніпра, Донбасу, Айдара та інших добровольчих формувань вибивати ворога. Сюди ще можна додати спец. війська МВС: Сокіл, Омега, Ягуар, Грифон, Титан, батальойни Нац. гвардії і т.д.
3. Міста має зачищати наша міліція з усіх регіонів. Міліції у нас 300 тис. Цього досить. Не хочуть, то нафіг з роботи.

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Так эта 79 бригада, после спецназа - лучшее подразделение в армии на данный момент.
С какой радости? Лучше всего себя показали 95 и 72 бригады.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Так эта 79 бригада, после спецназа - лучшее подразделение в армии на данный момент.
С какой радости? Лучше всего себя показали 95 и 72 бригады.

Я думаю, що в наших бригадах треба проводити реформи та формувати в них самих "елітні підрозділи", які реально можуть воювати. З часом, "звичайні" підрозділи тупо звільняти і на їх місце брати людей з Азову, Дніпра, Донбасу, Айдара і т.д.

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627

Десь так і є. Ситуація плачевна. Я про це вже казав, а мене люто мінусували. Реально перекрити кордон немає ким. Вводити військовий стан? Хто буде там порядок наводити? Такі вояки, як он ці, що на відео? Вони зможуть тримати людей під контролем, якщо самі засцяні і в разі чого будуть одразу здавати і себе і зброю?
Тому поки вихід один:
1. Бити артилерією та авіацією, щоб наносити втрати терористам.
2. За допомогою Азову, Дніпра, Донбасу, Айдара та інших добровольчих формувань вибивати ворога. Сюди ще можна додати спец. війська МВС: Сокіл, Омега, Ягуар, Грифон, Титан, батальойни Нац. гвардії і т.д.
3. Міста має зачищати наша міліція з усіх регіонів. Міліції у нас 300 тис. Цього досить. Не хочуть, то нафіг з роботи.

Города все равно штурмовать придется армейской "пехотой", в первую очередь.
Ни добровольцы, ни простые менты с других областей для этого не сгодятся.
Мариполь взяли без них, но там действительно у сепараторов были минимальные силы, да он и на отшибе сам по себе.
Границу - да, можно попробовать перекрыть в первую очередь авиацией, танками и артиллeрией.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Непонимаю.
Как могут 20 человек так просто сдаться в плен?
И что это за развед-группа из 20 человек?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Так эта 79 бригада, после спецназа - лучшее подразделение в армии на данный момент.
С какой радости? Лучше всего себя показали 95 и 72 бригады.

95я - возможно, да, пока наше фсе.
72я - это мех бригада, в смысле? Про нее ниче практически не встречал в сообщениях.

Фактически, хотел сказать, ставка естесственно, делалась на "десантников", которые, якобы, всегда боеготовы.
Ну, конечно, одним десантом тут никак не обойдешься.
« Останнє редагування: Червня 16, 2014, 05:02:20 17:02 від ursusus »

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Непонимаю.
Как могут 20 человек так просто сдаться в плен?
И что это за развед-группа из 20 человек?

Ну они ж говорят, восемь их было, попали в засаду, помощь не пришла.

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
20 автоматов, как минимум полсотни гранат.. и они сдались.. это что же за диверсанты такие?
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...

Offline Скептик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
  • Стать: Чоловіча
Непонимаю.
Как могут 20 человек так просто сдаться в плен?
И что это за развед-группа из 20 человек?

Ну они ж говорят, восемь их было, попали в засаду, помощь не пришла.

і скільки годин тривав бій після того як вони "потрапили у засідку"? допомога встигала лише  при миттєвій телепортації? чи й тоді не втигли б?  :Sho_za:

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
72я - это мех бригада, в смысле? Про нее ниче практически не встречал в сообщениях.
Ну да, из Белой Церкви. Они участвовали в событиях 9 мая в Мариуполе, покрошили "мирных" и немирных ватников, потом стояли вокруг города, сейчас двигаются вдоль границы на север.

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Я дико извиняюсь, но по внешнему виду дядьки, мягко говоря, не спортивные. Это у нас такие десантники-разведчики, жирком заплывшие? Как-то слабо верится.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
посмотрел видео до конца.....

вывод....

начали хотябы разведгруппы выдвигать по маршруту следования колон...

всё остальное на совести самой группы и возможно тех кто их здал.(здать могли не обязательно в штабе,а и местные)....



« Останнє редагування: Червня 16, 2014, 06:00:17 18:00 від кноп »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46764
  • Never give in!
А група що - пішки і без зброї пересувалася?
If you are going through hell, keep going.

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Я дико извиняюсь, но по внешнему виду дядьки, мягко говоря, не спортивные. Это у нас такие десантники-разведчики, жирком заплывшие? Как-то слабо верится.

Это не фильма, про спецназ.

Offline Маковій

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 261
Дивна армія. У всіх різні труси і носки. Мали б бути мабуть статутні, це ж не ополчення, а регулярна армія. Причому труси повністю цивільні, скоріше як купальні "плавки". Мабуть ще й синтетичні. В таких умовах важких фізичних навантажень і відсутності регулярних засобів гігієни багато не навоюєш. Відразу виникнуть натертості. Як мінімум. А то ще й різні запалення.

І в таких носках багато не набігаєш. А вони ж ніби то якась розвідка.

Схиляюсь до того, що то фейк.

« Останнє редагування: Червня 16, 2014, 06:14:36 18:14 від Маковій »

Offline Вампум

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 164
  • Стать: Чоловіча
кнури то , а не розвідники!
Adesso comando io. Lei vada a bordo! E' chiaro?

  • Гість
А є десь посилання, що взагалі "Разведгруппа 79-й аэромобильной бригады взята в плен"? А то лише посилання на якесь відео мужиків в трусах.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163