Автор Тема: Чотири найадекватніших політики в Україні сьогодні  (Прочитано 2017 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
« Останнє редагування: Червня 16, 2014, 06:37:31 18:37 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Второй вообще не политик (пока), а четвертый клоун. Что дает повод сомневаться в адекватной оценке оставшихся двух.
Батя, мы стараемся ...

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Гриценка чего не добавил ?

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Второй вообще не политик (пока), а четвертый клоун. Что дает повод сомневаться в адекватной оценке оставшихся двух.

Побачиш, скільки цей «клоун» на виборах візьме.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Второй вообще не политик (пока), а четвертый клоун. Что дает повод сомневаться в адекватной оценке оставшихся двух.

Побачиш, скільки цей «клоун» на виборах візьме.

Клоун, хоча для піару робить усе. Його батальйон Ляшка - це кілька чоловік, по-суті його охорона. А сам він примазується до Азову. Працює на телекартинку. З іншого боку, великі "націоналісти" типу Тягнибока або великі "воїни" типу Гриценка і на те не здатні, бо дуже страшно за свою "сраку". Ну, ну...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Второй вообще не политик (пока), а четвертый клоун. Что дает повод сомневаться в адекватной оценке оставшихся двух.

Щодо “клоуна“ - поясніть що тут неправильного чи смішного

If you are going through hell, keep going.

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
На жаль я якось так ненароком знаю, що таке "Приват" і навіть суперові ніштяки інтернет банкігу не можуть затьмарити того як робився чи робиться жорсткий бізнес цієї групи, тому до ІВК як і групи в цілому відношення неоднозначне, крутий бізнес під гаслом національної ідеї - це дійсно крутий бізнес але ж там онлі баблос...хоча за те що в Днєпрє зараз тихо і спокійно Санта Клаусу дійсно хочеться сказати велике МЕРСІ.

Всі інші реально яскраві українські політзірки, Дещиця взагалі доставляє тони позитиву, а Арсєній якось на посту заматєрєл, Ляшко дивлюсь косить під героя фільму з дитинства.... :gigi:



але енергією народ заряджає правильно, а це дуже не мало в наш час ...

Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Второй вообще не политик (пока), а четвертый клоун. Что дает повод сомневаться в адекватной оценке оставшихся двух.

Побачиш, скільки цей «клоун» на виборах візьме.

Клоун, хоча для піару робить усе. Його батальйон Ляшка - це кілька чоловік, по-суті його охорона. А сам він примазується до Азову. Працює на телекартинку. З іншого боку, великі "націоналісти" типу Тягнибока або великі "воїни" типу Гриценка і на те не здатні, бо дуже страшно за свою "сраку". Ну, ну...

А я про це і кажу, а підтвердження - вибори президента і в київраду.

Offline KingSolomon

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Гриценка чего не добавил ?

патамуша сказал ТОП 4

а вообще я согласен с ТС и согласен с тобой, если ТОП 5  + Гриценко

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Гриценка чего не добавил ?

патамуша сказал ТОП 4

а вообще я согласен с ТС и согласен с тобой, если ТОП 5  + Гриценко

Гриценко - вместо третьего.
Contra Spem Spero

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Гриценка чего не добавил ?

патамуша сказал ТОП 4

а вообще я согласен с ТС и согласен с тобой, если ТОП 5  + Гриценко

Гриценко - вместо третьего.

...хто такий Гриценко? навіщо він у цьому ТОПі ?
Не тягніть сюди будь-ласка людей які обіймали вже реальні посади, і обсирались там вище своєї голови. Із вищезгаданих, або ще не обосрані, або не обіймали...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
...хто такий Гриценко? навіщо він у цьому ТОПі ?
Не тягніть сюди будь-ласка людей які обіймали вже реальні посади, і обсирались там вище своєї голови. Із вищезгаданих, або ще не обосрані, або не обіймали...

100%. Гриценко був Міністром оборони більше 3 років і де його реформи, що він зробив для наших ЗСУ? Може 5-ту колону вичавив і зробив хоча б ряд частин дієздатними?
По факту, на міл.ін.уа про нього говорять так: істеричка, піджак, який не знає навіть можливості ЗСУ...

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Дещиця, при усій повазі - не політик, а дипломат, тобто держчиновник.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Я, дивлюся на справи, вчинки того чи іншого політика.
Що хорошого зробив Анатолій Гриценко за послідній час ?
Допоможіть пригадати, бо я щось сама не можу ???

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Я, дивлюся на справи, вчинки того чи іншого політика.
Що хорошого зробив Анатолій Гриценко за послідній час ?
Допоможіть пригадати, бо я щось сама не можу ???

Писав гнівні статті в блозі, де казав, що якщо його не призначать на якусь посаду, то Україна пропаде.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Второй вообще не политик (пока), а четвертый клоун. Что дает повод сомневаться в адекватной оценке оставшихся двух.

Побачиш, скільки цей «клоун» на виборах візьме.

Клоун, хоча для піару робить усе. Його батальйон Ляшка - це кілька чоловік, по-суті його охорона. А сам він примазується до Азову. Працює на телекартинку. З іншого боку, великі "націоналісти" типу Тягнибока або великі "воїни" типу Гриценка і на те не здатні, бо дуже страшно за свою "сраку". Ну, ну...
Щас небо рухнет на землю, плюсую Kvant +
Батя, мы стараемся ...

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани


...хто такий Гриценко? навіщо він у цьому ТОПі ?
Не тягніть сюди будь-ласка людей які обіймали вже реальні посади, і обсирались там вище своєї голови. Із вищезгаданих, або ще не обосрані, або не обіймали...
[/quote]

 :smiley24:

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Гриценко вообще тут лишний

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Я, дивлюся на справи, вчинки того чи іншого політика.
Що хорошого зробив Анатолій Гриценко за послідній час ?
Допоможіть пригадати, бо я щось сама не можу ???

Писав гнівні статті в блозі, де казав, що якщо його не призначать на якусь посаду, то Україна пропаде.


На своїй сторінці в ФБ, пан Гриценко бідкалися і сєрчали, що прийшла повістка його синові.

Тобто іншим батькам іхні сини нічого не значуть, а син Гриценко якийсь особливий ? :smilie11:
« Останнє редагування: Червня 16, 2014, 07:58:53 19:58 від Квітка »

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Щас небо рухнет на землю, плюсую Kvant +

Я тебе багато разів плюсував, а ти мене тільки мінусуєш  :Ganba:
П.С. Ляшко у нас буде свого роду Жериновським і буде мати свою фракцію. З  однієї сторони - це добре, а з іншої - люди мають таки голосувати аз тих, хто буду покращувати життя і вони це будуть відчувати особисто, а не за тих, хто "гарно говорить" чи "на АТО був...".

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Допомога військовим різними речами, підтримка  і тд. - це по вашому бутафорія Ляшко ? 


Ляшко, виловлює різну нечисть, привозить в Києв, щоби потім деякі "патріоти" України відпустили бандитів на волю :smilie2:

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
А кто из политиков дольше всех продержался на Майдане 18февраля?
если вообще был-присутствовал или боже упаси активно участвовал ?

Турчинов на сцене разыграл миниспектакль "я и снайпер" и исчез на носилках.
Гриценко видел с двумя охранниками, подошел к баррикаде (та что около ДомПрофсоюзов, напротив входа в магазин MoYo), глянул что там творится напротив в стане Беркута и исчез.
остальных не видел, хотя я вообще не всматривался и не интересовался

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Дещиця, при усій повазі - не політик, а дипломат, тобто держчиновник.

Вчора. Вчора він став політиком

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Ляшко має класних піарщиків і сам є дуже сумлінним виконавцем їх порад. Зі слів людини, яка знається в піарі.
Тому каже і робить "все правильно" і народу подобається.
Але мені завжди дивно, що він говорить такі викриваючі речі, і після того нічого не міняється.
Таке враження, що всі політики і представники влади його серйозно не сприймають.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Коломойського назвати адекватним політиком якось "стрьомно".
Він звичайно зараз в деяких епізодах просто рятує Україну, але по суті перетворює її на купу феодальних вотчин. В найближчій перспективі сьогоднішні перемоги Коломойського обернуться для держави великою бідою, але зараз про те можна не турбуватись. Зараз потрібно просто за всяку ціну вижити, загрози від Коломойського будемо нейтралізовувати, коли держава зміцніє.
Дещиця дипломат, тобто не публічний політик.
Яценюк та Ляшко - юльки, тому про їхню адекватність можна говорити лише в умовний спосіб.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Яценюк та Ляшко - юльки, тому про їхню адекватність можна говорити лише в умовний спосіб.


Яценюк не юлек
Вообще он единственный в ком лично я не сомневаюсь

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Яценюк та Ляшко - юльки, тому про їхню адекватність можна говорити лише в умовний спосіб.


Яценюк не юлек
Вообще он единственный в ком лично я не сомневаюсь

угу. Но нафига ему было сливать собственную партию  я до сих пор не понимаю. Думал Юля будет там 7 лет сидеть?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Допомога військовим різними речами, підтримка  і тд. - це по вашому бутафорія Ляшко ? 


Ляшко, виловлює різну нечисть, привозить в Києв, щоби потім деякі "патріоти" України відпустили бандитів на волю :smilie2:

Там більше піару ніж допомоги. Скажіть мені, який % від потрібного він привіз? Ну то й то ж і воно.... А скільки було піару біля Азову?