Автор Тема: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа  (Прочитано 2594 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Неделю назад начали бомбить котельнюю и выносить старое обордование.
Оставляют небольшой газовый котел для форс-мажера что-бы система не замерзла, если что.


Приехали специалисты из Ровно - устанавливают современное твердотопливное всеядное оборудование (восновном для сжигания пеллет какихто).


Во первых - гарантированно пообещали, что это будет значительно дешевле, чем газом.
Во вторых - директор завода морально настроен на этот шаг.


Завод в Киеве.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46516
  • Never give in!
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #1 : Червня 17, 2014, 07:18:32 07:18 »
Поміняй нік нах.... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #2 : Червня 17, 2014, 07:21:17 07:21 »
Нік міняти не буду


Він повністю відповідає моєму внутрішньому відношенню до того, що відбувається в україні... А саме - я майже не можу справлятися з посійною в'ялотікучою депрессією.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #3 : Червня 17, 2014, 07:26:11 07:26 »
Нік міняти не буду


Він повністю відповідає моєму внутрішньому відношенню до того, що відбувається в україні... А саме - я майже не можу справлятися з посійною в'ялотікучою депрессією.

Кинь дивитись телевізор і лазити на форуміх. Зранку - ранкова гімнастика, ввечері - пробіжка, здоровий сон і продуктивна праця. Як рукою знімає  :smiley14:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #4 : Червня 17, 2014, 07:35:27 07:35 »
Твой директор не самый розумный в этом плане.Умные люди это сделали уже 2-3 года назад.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #5 : Червня 17, 2014, 08:05:27 08:05 »
Ми теж запроектували весь комплекс на таких котлах

Offline kosynus

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #6 : Червня 17, 2014, 08:14:03 08:14 »
Економія - в три рази.

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #7 : Червня 17, 2014, 08:28:09 08:28 »
От так завдяки пану Путіну Україна форсованно перейде на сучасні схеми
енергозбереження. Сама б ще довго розкачувалась...

 

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #8 : Червня 17, 2014, 08:55:53 08:55 »
"всеядные твердотопливные котлы" - это разве что утилизаторы
но их кпд невелик
в любом случае нужно определяться с топливом конкретно
и с его источниками , соответственно :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #9 : Червня 17, 2014, 09:04:42 09:04 »
"всеядные твердотопливные котлы" - это разве что утилизаторы
но их кпд невелик
в любом случае нужно определяться с топливом конкретно
и с его источниками , соответственно :smilie7:
Не согласен.Современные твердотопливные в замкнутой системе имеют очень даже нехилый кпд.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #10 : Червня 17, 2014, 09:19:34 09:19 »
Я вот даже думаю, а не начать ли у нас массово переводить индивидуальное отопление с газа на электричество ? Да, нужно будет усилить и модернизировать электролинии, возможно усилить нагрузку на АЭС и т.п. Но электричества у нас достаточно, насколько я помню. Да и деньги будут оставаться здесь, а не кормить через газпром российских наемников и террористов.
 Будут конечно противиться и палки ставить всякие там Фирташи, которые рубят бабки на облгазах, но в условиях военного времени кормить агрессора считаю непозволительной и глупой идеей.

Топик-стартеру и его директору респект!
« Останнє редагування: Червня 17, 2014, 09:21:10 09:21 від анабиоз »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #11 : Червня 17, 2014, 09:25:43 09:25 »
Я вот даже думаю, а не начать ли у нас массово переводить индивидуальное отопление с газа на электричество ?

Ідея має право на життя. Але для встановлення електрообігріву потрібно замовляти проект за достатньо великі гроші, все це корумповано.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #12 : Червня 17, 2014, 09:36:45 09:36 »
"всеядные твердотопливные котлы" - это разве что утилизаторы
но их кпд невелик
в любом случае нужно определяться с топливом конкретно
и с его источниками , соответственно :smilie7:
Не согласен.Современные твердотопливные в замкнутой системе имеют очень даже нехилый кпд.

Читать умеешь , пейсатель?
"всеядные" - т.е. любая органика, независимо от состава

с хорошим кпд работают тоько специализированные.
тот что сжигает пеллету не будет работать на угле "орешке"
засунь пеллету в пиролизный котел - сделай терракт
йобнет не хуже чем квартира с газом ну и т.д.

твердотопливные котлы материалоёмкие, т.е. очень тяжелые. соотношение к газовым мощность/вес 10:1
короче недостатков докуа

НО!!!

главный позитив в том, что рынок сырья невозможно монополизировать, как в случае с газом.
 :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #13 : Червня 17, 2014, 10:24:25 10:24 »
аналогично строим новую котельную под котёл. Проводим тендер, плз скиньте контакты хлопцев с Ровно.
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #14 : Червня 17, 2014, 11:04:36 11:04 »
Я вот даже думаю, а не начать ли у нас массово переводить индивидуальное отопление с газа на электричество ?

Ідея має право на життя. Але для встановлення електрообігріву потрібно замовляти проект за достатньо великі гроші, все це корумповано.

Потрібно все. Перспективи - у різноманітності ;) Ну і розмір опалюваної площі визначає тип опалювання (разом з енергозбереженням).

Колись по ТБ показували львіську квартиру, яка  повністю відмовлась від опалення - за рахунок теплоізоляції та теплообмінників.
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #15 : Червня 17, 2014, 11:06:55 11:06 »
Я вот даже думаю, а не начать ли у нас массово переводить индивидуальное отопление с газа на электричество ?

Ідея має право на життя. Але для встановлення електрообігріву потрібно замовляти проект за достатньо великі гроші, все це корумповано.

Потрібно все. Перспективи - у різноманітності ;) Ну і розмір опалюваної площі визначає тип опалювання (разом з енергозбереженням).

Колись по ТБ показували львіську квартиру, яка  повністю відмовлась від опалення - за рахунок теплоізоляції та теплообмінників.

там ще ніби сонячні водонагрівачі були та сонячна панель :) ... хоча може це вже аберації пам"яті
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #16 : Червня 17, 2014, 11:17:48 11:17 »
   Короче нам нужно по максимуму отказываться от российского газа где это только возможно и замещать его другими источниками энергии. Использовать биотопливо, солнечную энергию и т.п. Технологии есть , хорошо они развиты в Германии, зарубежные инвесторы будут не против вложить деньги в такие программы. Для этого нужно внедрять программу субсидирования для внедрения этих технологий, запускать информационную кампанию в СМИ.
     Яценюк вот заявил, что Украина с 2009 года отдала России за газ 50 млрд. баксов ! Теперь эти деньги убивают сыновей Украины, а ведь такие огромные ресурсы могли остаться тут и работать на нашу экономику. Для этого правда надо будет разобраться с Фирташами, которые абсолютно не заинтересованы в том, чтобы Украина соскочила с российской газовой иглы.
« Останнє редагування: Червня 17, 2014, 11:20:08 11:20 від анабиоз »

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #17 : Червня 17, 2014, 11:28:48 11:28 »
Переходити на е/е - дуже дорого по нинішнім цінам в порівнянні з газом. Тут треба робити комплекс заходів з нічними тарифами, з батареями, які вночі набирають і ввесь день гріють, з обновленням мереж і з відсуненням ахмєтова і подібних від енергетики.

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #18 : Червня 17, 2014, 12:08:36 12:08 »
Переходити на е/е - дуже дорого по нинішнім цінам в порівнянні з газом. Тут треба робити комплекс заходів з нічними тарифами, з батареями, які вночі набирають і ввесь день гріють, з обновленням мереж і з відсуненням ахмєтова і подібних від енергетики.
я не специалист конечно, но газ даже с учетом поднятия цен продолжает субсидироваться. Возможно стоит эти субсидии перекинуть на электроэнергетику, отопление углем и т.п. Самое главное, что если отыскать источники электроэнергии внутри страны, то страна не будет терять валюту и она будет оставаться на  Украине и работать на нашу экономику, выровняется платежный баланс и т.п. Ну и не следует забывать, что отказываясь от российского газа - мы перестанем спонсировать агрессора.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #19 : Червня 17, 2014, 12:13:18 12:13 »
Переходити на е/е - дуже дорого по нинішнім цінам в порівнянні з газом. Тут треба робити комплекс заходів з нічними тарифами, з батареями, які вночі набирають і ввесь день гріють, з обновленням мереж і з відсуненням ахмєтова і подібних від енергетики.
я не специалист конечно, но газ даже с учетом поднятия цен продолжает субсидироваться. Возможно стоит эти субсидии перекинуть на электроэнергетику, отопление углем и т.п. Самое главное, что если отыскать источники электроэнергии внутри страны, то страна не будет терять валюту и она будет оставаться на  Украине и работать на нашу экономику, выровняется платежный баланс и т.п. Ну и не следует забывать, что отказываясь от российского газа - мы перестанем спонсировать агрессора.
Це все дуже заманливо, але разом з переходом на опалення вугіллям слід будувати розширену мережу онкоцентрів. Ще питання, що вийде дешевше.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #20 : Червня 17, 2014, 12:18:14 12:18 »
Переходити на е/е - дуже дорого по нинішнім цінам в порівнянні з газом. Тут треба робити комплекс заходів з нічними тарифами, з батареями, які вночі набирають і ввесь день гріють, з обновленням мереж і з відсуненням ахмєтова і подібних від енергетики.
я не специалист конечно, но газ даже с учетом поднятия цен продолжает субсидироваться. Возможно стоит эти субсидии перекинуть на электроэнергетику, отопление углем и т.п. Самое главное, что если отыскать источники электроэнергии внутри страны, то страна не будет терять валюту и она будет оставаться на  Украине и работать на нашу экономику, выровняется платежный баланс и т.п. Ну и не следует забывать, что отказываясь от российского газа - мы перестанем спонсировать агрессора.

Е/е для населення субсидується теж. І якщо глянути на ціни газу і е/е для промисловості, то забравши субсидії для населення, більшість перейде на кізяки. Бо ні за світло, ні за газ по реальним цінам мало хто зможе платити. Тут треба піднімати соц стандарти за рахунок високих зп і розвитку економіки, а не субсидій і соц виплат. Але це вже інша історія.


Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #21 : Червня 17, 2014, 12:22:11 12:22 »

Це все дуже заманливо, але разом з переходом на опалення вугіллям слід будувати розширену мережу онкоцентрів. Ще питання, що вийде дешевше.

Є техноголії спалення вугілля з мінімальними викидами. Це дорого, але це існує. Треба рахувати що дешевше і використовувати.

Взагалі, газ - це просто паливо. В Україні це доведено до фанатизму, а в світі - це просто один з ресурсів, не більше. І якщо знайдемо реальні, а не політичні, схеми постачання, то його можна і треба використовувати.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #22 : Червня 17, 2014, 12:24:01 12:24 »
Я вот даже думаю, а не начать ли у нас массово переводить индивидуальное отопление с газа на электричество ?

Ідея має право на життя. Але для встановлення електрообігріву потрібно замовляти проект за достатньо великі гроші, все це корумповано.

до того - утепляти будинки.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #23 : Червня 17, 2014, 12:29:37 12:29 »

Це все дуже заманливо, але разом з переходом на опалення вугіллям слід будувати розширену мережу онкоцентрів. Ще питання, що вийде дешевше.

Є техноголії спалення вугілля з мінімальними викидами. Це дорого, але це існує. Треба рахувати що дешевше і використовувати.

ну ви ж розумієте, де ми живемо. Хто там буде думати на кілька кроків наперед, і кого тут здоровя народу коли-небудь цікавило. Якщо є технічна можливість перейти на вугілля - то перейдуть, і викидами ніхто перейматися не буде. В результаті у всіх великих містах отримаємо екологію, наближену до маріупольської. Порівняємо онкозахворюваність у Львові і Маріуполі?

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #24 : Червня 17, 2014, 12:32:47 12:32 »

Це все дуже заманливо, але разом з переходом на опалення вугіллям слід будувати розширену мережу онкоцентрів. Ще питання, що вийде дешевше.

Є техноголії спалення вугілля з мінімальними викидами. Це дорого, але це існує. Треба рахувати що дешевше і використовувати.

ну ви ж розумієте, де ми живемо. Хто там буде думати на кілька кроків наперед, і кого тут здоровя народу коли-небудь цікавило. Якщо є технічна можливість перейти на вугілля - то перейдуть, і викидами ніхто перейматися не буде. В результаті у всіх великих містах отримаємо екологію, наближену до маріупольської. Порівняємо онкозахворюваність у Львові і Маріуполі?

ну ми типу змінюємося. Якби не змінювались, то і з газом все залишилось би по старому. Так що в перед треба дивитися з надією на краще, а не з розумінням, що нікуя не зміниться і людей будуть труїти викидами, а Львівяни будуть це терпіти. Про маріупольців мовчу, ті і ганібалізм терпіли б, якби до пенсії 100 грн накинули.

Чупс

  • Гість
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #25 : Червня 17, 2014, 07:08:26 19:08 »
Нік міняти не буду


Він повністю відповідає моєму внутрішньому відношенню до того, що відбувається в україні... А саме - я майже не можу справлятися з посійною в'ялотікучою депрессією.

А такий нік - він допомагає боротися з депресією?

Тобі прибери нах свою гілку, бо воно унило і гавняче виглядає.


Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #26 : Червня 17, 2014, 07:14:32 19:14 »
к сожалению, лучше газа пока ничего не придумали...

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #27 : Червня 17, 2014, 07:16:02 19:16 »
Поміняй нік нах.... :lol:

...назад на eact...бо за**ало здогадуватися хто і як поміняв нік. Зареєструвався з eact -  з тим і живи.
див. http://ukrpravda.net/index.php?topic=13175
« Останнє редагування: Червня 17, 2014, 07:29:04 19:29 від UnionJack »

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #28 : Червня 17, 2014, 07:28:50 19:28 »
Я вот даже думаю, а не начать ли у нас массово переводить индивидуальное отопление с газа на электричество ? Да, нужно будет усилить и модернизировать электролинии, возможно усилить нагрузку на АЭС и т.п. Но электричества у нас достаточно, насколько я помню. Да и деньги будут оставаться здесь, а не кормить через газпром российских наемников и террористов.
 Будут конечно противиться и палки ставить всякие там Фирташи, которые рубят бабки на облгазах, но в условиях военного времени кормить агрессора считаю непозволительной и глупой идеей.

Топик-стартеру и его директору респект!

Я не в курсе, а на чем наши ТЭЦ работают? 
ігнор Квант

Offline Красти

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 374
  • Стать: Чоловіча
  • Сміх крізь сльози
Re: Мой завод ПОЛНОСТЬЮ отказывается от газа
« Reply #29 : Червня 17, 2014, 07:31:45 19:31 »
Взагалі, газ - це просто паливо. В Україні це доведено до фанатизму, а в світі - це просто один з ресурсів, не більше. І якщо знайдемо реальні, а не політичні, схеми постачання, то його можна і треба використовувати.
Ну, не просто. Это также сырье для химпрома - аммиак, удобрения, пластик и т.п. Тут пелетами не обойдешься, к сожалению.
Quis custodiet ipsos custodes?