Автор Тема: Опитування щодо виділення кольором прочитаних гілок  (Прочитано 2220 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Голосуємо.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
не потрібно, але така гілка вже була (Чупа заводив), і 50% висловлювалися за колір.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
не потрібно, але така гілка вже була (Чупа заводив), і 50% висловлювалися за колір.

Потрібно, тому що тоді ті 50% ще не розуміли, як це виглядатиме. Побачили - думка змінилася.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
не потрібно, але така гілка вже була (Чупа заводив), і 50% висловлювалися за колір.

Потрібно, тому що тоді ті 50% ще не розуміли, як це виглядатиме. Побачили - думка змінилася.

"не потрібно" - це моя відповідь на питання в опитуванні.  :smilie1:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча

"не потрібно" - це моя відповідь на питання в опитуванні.  :smilie1:

Я мав на увазі що ще раз опитать потрібно. А щодо виділення проголосував "не потрібно".

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
а у моєму варіанті форуму ця фіча не працює.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
немає сенсу в підсвічуванні прочитаної 1 раз теми. просто немає


підсвічування може й потрібно, але не таке як було (функціонал + колір)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline vigors

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
непрочитані просто болдом виділити і все.

Offline Чиби

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9649
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Ні, не потрібно.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
"Чтоб два раза не вставать" - сорі за офтоп, але краще б зробили давнослізновимолювані кнопки "Попередня сторінка" , "Наступна сторінка" в межах одної гілки! Сьогодні з подивом зауважив, що виявляється в нас є кнопки "Наступна тема", "Попередня тема" - кому вони можуть знадобитись не уявляю, бо хто ж "сліпо" ходить по темам, не читаючи їх заголовку? Краще ті дві кнопки переробити на навігацію в межах одної гілки, хоч будуть використовувати.

Offline Sasha_girl

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Мой пункт 3 - без разницы мне.
Мне бы очень хотелось иметь быстрое цитирование и спойлер.
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Друзилла

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4678
  • Стать: Жіноча
  • из логова змиева...
Мені не сподобалось. Моя відповідь - ні.
Министр проклятий (с) Кру_Элл

Offline ТетраМ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10249
  • Стать: Жіноча
  • Демагог с крылышками © из Бандерштадта
Мой пункт 3 - без разницы мне.
Мне бы очень хотелось иметь быстрое цитирование и спойлер.
+100
"Дещица, запевай!"©

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Мне бы очень хотелось иметь быстрое цитирование и спойлер.

 :smiley24:

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Боже, как быстро человек привыкает к хорошему, и какая начинается ломка, когда это хорошее вдруг исчезает :smilie9: Как удобно было с выделением. Зачем его отключили!? Или это только в меня пропало?

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Боже, как быстро человек привыкает к хорошему, и какая начинается ломка, когда это хорошее вдруг исчезает :smilie9: Как удобно было с выделением. Зачем его отключили!? Или это только в меня пропало?
А по-моему оно и на хер не упало.Так лучше ,тем более для глаз.Выделение ничего не дает
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
НАДО! только по-людски сделать это! Оба цвета должны быть контрастными и читабельными. Пример - ФУП (красное и черное). И кто скажет, что так плохо?

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Боже, как быстро человек привыкает к хорошему, и какая начинается ломка, когда это хорошее вдруг исчезает :smilie9: Как удобно было с выделением. Зачем его отключили!? Или это только в меня пропало?
А по-моему оно и на хер не упало.Так лучше ,тем более для глаз.Выделение ничего не дает
Это делало ориентацию в списке 50-и тем на странице автоматическим и зримым - достаточно было одного взгляда, чтобы мнгновенно увидеть все новые и уже просмотренныее темы. А без этого я должен раз за разом сканировать этот список и напрягать память, силясь (по зачастую малоинформативному названию) определить, стоит ли мне входить в эту тему или нет.

Кстати, я видел возражения по выделению цветом. У меня выделялось и цветом, и курсивом. Против курсива возражений вроде не было. Может хоть курсив оставить - на самом деле я, например, дальтоник и цвет лично мне по барабану, а вот курсив - самое то.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Кстати, я видел возражения по выделению цветом. У меня выделялось и цветом, и курсивом. Против курсива возражений вроде не было. Может хоть курсив оставить - на самом деле я, например, дальтоник и цвет лично мне по барабану, а вот курсив - самое то.

Эта пять, нет эта даже десять. Дальтоник приходит в ветку, где все говорят, что их выделение цветом раздражает, и начинает всем втирать, что такое выделение жутко нужно и совсем не раздражает.

Ахуеть.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Традиційно прочитані лінки робляться подібного кольору але блідіше.
Далеко не завжди і не всюду, але в більшості так.
Що до мітки "нове" коло назви гілки, то її бачать лише зареестровані юзери, але форум читають багато гостей, і для них було би досить зручно що би прочитані гілки виділялись кольором.
« Останнє редагування: Червня 17, 2014, 04:47:34 16:47 від Askold »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
непрочитані просто болдом виділити і все.

Також хороший варіант.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Кстати, я видел возражения по выделению цветом. У меня выделялось и цветом, и курсивом. Против курсива возражений вроде не было. Может хоть курсив оставить - на самом деле я, например, дальтоник и цвет лично мне по барабану, а вот курсив - самое то.
Эта пять, нет эта даже десять. Дальтоник приходит в ветку, где все говорят, что их выделение цветом раздражает, и начинает всем втирать, что такое выделение жутко нужно и совсем не раздражает.
Ахуеть.
Хоть и не дальтоник, поддержу Тайда.
На  ФУПе выделение цветом помогало не отвлекать внимание на темы, которые уже читал.
Это очень полезно.
Кроме того, Чупс проводил опрос, и, как минимум, половина была ЗА выделение цветом.
Просто надо это сделать по уму.

ну и ладно...

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Потрібно.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Традиційно прочитані лінки робляться того ж кольору але блідіше.
Далеко не завжди і не всюду, але в більшості так.
Що до мітки "нове" коло назви гілки, то її бачать лише зареестровані юзери, але форум читають багато гостей, і для них було би досить зручно що би прочитані гілки виділялись кольором.

В мене якраз дискоморт викликало те, що цікаві гілки (в які я по 10-20 раз заходжу) виділялись таким ледь видимим сіреньким кольором на сірому фоні, що я мимоволі мусів напружувати очі, вишукуючи потрібну мені гілку. А не цікаві гілки при цьому виділялись ясночитаємим чоним кольором.

Тому якщо вже обирати "виділяти сірим по сірому" чи не віділяти - я обираю "не виділяти".

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Оскільки думки людей розділились, то це потрібно робити через опції, щоб можна було ввімкнути кому потрібно, а ще краще - виставити свій колір.

На правах кепа зроблю очевидний висновок: сайт залишиться без змін, так як дороблювати цей функціонал у вигляді опцій немає кому.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Боже, как быстро человек привыкает к хорошему, и какая начинается ломка, когда это хорошее вдруг исчезает :smilie9: Как удобно было с выделением. Зачем его отключили!? Или это только в меня пропало?

Кстати, я видел возражения по выделению цветом. У меня выделялось и цветом, и курсивом. Против курсива возражений вроде не было. Может хоть курсив оставить - на самом деле я, например, дальтоник и цвет лично мне по барабану, а вот курсив - самое то.


Проблема была в следующем. В нормальных браузерах, в частности в Опера 12, для ссылок :visited можна было выставить любой атрибут - и цвет текста, и стиль шрифта, и размер и что угодно.

После того, как гугль приложил свою лапу к движку webkit, всё это пропало, как они говорят, с точки зрения безопасности - чтобы не могли кто-то там как-то там отследить историю ваших посещений. Теперь можно установить только цвет текста, больше ничего! И те скриншоты, которые мне постили в админ. разделе, без стиля шрифта, с одним только изменённым цветом, выглядят действительно ужасно. Я просто не додумался, что стандарная возможность CSS в новых браузерах может быть просто так тупо, нагло и бесцеремонно похерена, поэтому даже не пришла в голову мысль проверить в чём-то ещё, кроме Оперы 12. Заметьте - никакой больше браузер не поддерживает тех старых стандартных возможностей, всё отвратительнейшим образом уничтожено. Спасибо гуглю. Найти иного решения они не смогли, пошли по пути тупого выкидывания стандартных возможностей.
« Останнє редагування: Червня 17, 2014, 04:54:35 16:54 від admin »

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
На  ФУПе выделение цветом помогало не отвлекать внимание на темы, которые уже читал.

Да чомусь на фупі це було надзвичайно зручно, тому я хотів би це теж тут. Але тут воно якось не виходить втулити, щоб не напрягало і було зрозуміло.
Тре вірну кольорову гаму шукати.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Заметьте - никакой больше браузер не поддерживает тех старых стандартных возможностей, всё отвратительнейшим образом уничтожено. Спасибо гуглю. Найти иного решения они не смогли, пошли по пути тупого выкидывания стандартных возможностей.

Підтверджую! Як почався експеримент з віділенням, то я з подивом побачив, що на мому Андроїд-планшеті (де якраз Опера-міні) Форум виглядав набагато краще,  ніж на звиклому екрані компа з Мозілла Фаєрфоксом, за яким я проводжу 90% часу. Тобто мало того, що різні люди по різному то сприймають, так ще і ірзні браузери по-різному показують одну і ту ж сторінку. Тому я тут не бачу як усім догодити - хіба що дійсно кастомізувати це настільки, щоб юзер сам собі обирав чи підсвічувати чи ні - і яким кольором та стилем це робити. Але це, на скільки я розумію, у найближчому майбутньому нам не світить. ;)

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Кстати, я видел возражения по выделению цветом. У меня выделялось и цветом, и курсивом. Против курсива возражений вроде не было. Может хоть курсив оставить - на самом деле я, например, дальтоник и цвет лично мне по барабану, а вот курсив - самое то.

Эта пять, нет эта даже десять. Дальтоник приходит в ветку, где все говорят, что их выделение цветом раздражает, и начинает всем втирать, что такое выделение жутко нужно и совсем не раздражает.

Ахуеть.
Не надо сразу ахуевать, лучше вместо скоропалительных выводов читать весь трэд. У меня было выделение цветом и курсивом, сейчас пропало не только выделение цветом, но и выделение курсивом. О чем я, собственно, и писал. И, кстати, Сэр, то что лично Вас раздражает в оформлении, едва ли является достаточным поводом, чтобы выплескивать Ваше раздражение на непричастных к этому оформлению.