Автор Тема: если лилипутлер не ликвидирует гиркина - гиркин возглавит восстание против хуйла  (Прочитано 2570 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
смотришь его на ютубе -

он враг - но омерзения не вызывает

в отличие от пушилина болотова януковича тимошенко ющенко януковичей хуйло и т д


Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
в нього квиток в один кінець...
в Москві він не потрібен в жодному вигляді... а Києву думаю живим не дістанеться

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
у него один выход  - возглавить движения смещения хуйла

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
у него один выход  - возглавить движения смещения хуйла

його в Росію не впустять...

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
границы нет - кто не пустит - тем более если он пойдет против хуйла -

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
границы нет - кто не пустит - тем более если он пойдет против хуйла -

ви шо тупі? кордон є...
можливо з української сторони й пусто, але з російської він є)))
от ці його і не впустять.

те, шо їм дають проникати на територію України - ше не означає, шо біднонька Росія не контролює своїх кордонів....
« Останнє редагування: Червня 17, 2014, 09:14:41 21:14 від Leo_poLD »

Offline БМП-2

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 163
смотришь его на ютубе -

он враг - но омерзения не вызывает

в отличие от пушилина болотова януковича тимошенко ющенко януковичей хуйло и т д

кстате да...тоже заметил...

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
смотришь его на ютубе -

он враг - но омерзения не вызывает

в отличие от пушилина болотова януковича тимошенко ющенко януковичей хуйло и т д


Так, він якусь повагу навіть викликає. Контрастує з іншими цими всіма бидланами. Проблема в тому, що він фанатик, і ніяк не може зрозуміти, що населення цих територій насправді не бажає в Рассєю

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
в мене - викликає

+ багато

Навіть більшу відразу, ніж тупі копійчані уєбани типу душиліна.  :smilie9:

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
в мене - викликає

+ багато

Навіть більшу відразу, ніж тупі копійчані уєбани типу душиліна.  :smilie9:

+1 , останнім часом викликають майже всі росіяни, ну може крім Шевчука та ще 1,2... людини...

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
нічого він не очолить вже. свою смерть він знайде тут.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
По уму, ему лучше бы в руки наших попасть - жив останется, только где ж тот ум ему взять?
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
хоть одно предприятие донбасса боевики уже национализировали? Олигархат выгнали? Вот от и оно, не дадут им, потому, что и в рф такое же захотят простые люди.

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575

Offline hornet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 672
    • fbet.org.ua
нічого він не очолить вже. свою смерть він знайде тут.

+1
при любом раскладе "героически погибнет"
или на войне или от "подлой пули в спину от правого сектора" (т.е. ФСБ завалит агента который слишком много знал)

Offline lannal

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Он идеалист, который верит в историю царской Российской империи.
Он ведет себя как офицер царской России, он белогвардеец, возможно его предок воевал тут в составе колчаковских полков против батьки Махно.
Он просто больной персонаж, который всю эту историю спроецировал на Путина, как нового царя.... но царь оказался не совсем тем, кого он себе представлял.....

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
у него один выход  - возглавить движения смещения хуйла
Если он полный идиот, то должен значть, что во ВСЕХ партиях, движениях, отрядах и пр. есть глаза и уши ФСБ или подобных структур.  Тем более. что в Сети он еще дневник ведет. Вот уж подарок ФСБ враз вычислить Гиркина. :smiley14:

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
смотришь его на ютубе -

он враг - но омерзения не вызывает

в отличие от пушилина болотова януковича тимошенко ющенко януковичей хуйло и т д


Так, він якусь повагу навіть викликає. Контрастує з іншими цими всіма бидланами. Проблема в тому, що він фанатик, і ніяк не може зрозуміти, що населення цих територій насправді не бажає в Рассєю
Стокгольмський синдром детектед.  :gigi:Так шо, може вже можна вести з ним переговори? А чо тоді на Пороха всі наїжжають?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Злыдень

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 19
у него один выход  - возглавить движения смещения хуйла
И хуйло это понимает. Поэтому участь Гиркина - погибнуть от пули украинского воина или сгнить в безымянном болоте на границе.
Я, кстати, сейчас в столице Кацапии (наша фирма сворачивает дела в России, я тут типа ликвидатора) - сегодня по радио прямым текстом было сказано о том, что границу со стороны РФ начали патрулировать ударные вертолеты. Как думаете - зачем?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
у него один выход  - возглавить движения смещения хуйла
И хуйло это понимает. Поэтому участь Гиркина - погибнуть от пули украинского воина или сгнить в безымянном болоте на границе.
Я, кстати, сейчас в столице Кацапии (наша фирма сворачивает дела в России, я тут типа ликвидатора) - сегодня по радио прямым текстом было сказано о том, что границу со стороны РФ начали патрулировать ударные вертолеты. Как думаете - зачем?

Як мінімум, щоб забезпечити виконання наказу "ні шагу назад".  :shuffle:

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Українська сторона  має інсценувати спробу вбивства О'Гірка спецслужбами  московії і потім запропонувати йому очолити антипутінський рух,  озброїти його бойовиків, закинути до москалів і взяти москву.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Гіркін не буде очолювати рух проти Путіна. Ви не розумієте Росії, у них общинність і Путін - це Росія. Який би не був Єльцин алкоголік і як не просирав Росію олігархам, Єльцин на той час був Росією, і вони за нього проголосували повторно. Культ особистості в общинних росіян нікуди не пропав.
Путіна може прибрати лише еліта шляхом заколоту, самі ж росіяни не будуть проти царя бунтувати, бо цей бунт буде проти Росії, а в імперії та шовінізмі їх сенс життя.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Гіркін не буде очолювати рух проти Путіна. Ви не розумієте Росії, у них общинність і Путін - це Росія. Який би не був Єльцин алкоголік і як не просирав Росію олігархам, Єльцин на той час був Росією, і вони за нього проголосували повторно. Культ особистості в общинних росіян нікуди не пропав.
Путіна може прибрати лише еліта шляхом заколоту, самі ж росіяни не будуть проти царя бунтувати, бо цей бунт буде проти Росії, а в імперії та шовінізмі їх сенс життя.
100%. Дійсно, в рашці всі царі, генсеки і т.п., уходили або шляхом заколоту, або в "мір іной". Єльцина теж олігархи злили, але трохи промахнулись.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Гіркін не буде очолювати рух проти Путіна. Ви не розумієте Росії, у них общинність і Путін - це Росія. Який би не був Єльцин алкоголік і як не просирав Росію олігархам, Єльцин на той час був Росією, і вони за нього проголосували повторно. Культ особистості в общинних росіян нікуди не пропав.
Путіна може прибрати лише еліта шляхом заколоту, самі ж росіяни не будуть проти царя бунтувати, бо цей бунт буде проти Росії, а в імперії та шовінізмі їх сенс життя.
100%. Дійсно, в рашці всі царі, генсеки і т.п., уходили або шляхом заколоту, або в "мір іной". Єльцина теж олігархи злили, але трохи промахнулись.

Є ще один момент. Общинність росіян у тому, що вони сприймають росіян, Росію і керівника общини як одне ціле. Коли Путін окупував Крим, то у більшості росіян складається враження наче кожен з них персонально "воював за той Крим" і радості куча. Адже община отримала ще території, а її керівник зробив общину більшою та показав могутність общини.
В той же час, Путін є "вінцем общини" і для росіянина, критика Путіна, це все рівно, що для нас "когось з наших рідних поганими словами матюкати". Для нас Президент - це так, ми не любимо владу, а для росіян Президент - це Цар, без якого життя общини не можливе. Тому, якщо Ви обсираєте Путіна, то росіяни дуже зляться. Усім своїм друзям росіянам я вислав на пошту пісеньку про Хуйла - "образ вище крищі", куча соплей і істерик. Хоча я пояснюю, що ця людина забрала у нас Крим і робить теракти на Сході, а вони наче я "його батька чи матір принизив".

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
в мене - викликає
Сильнейшее отвращение вызывает этот подонок, который посылает на смерть проплаченных тупиц. Он принёс нам войну,  тварь. На кол скотину, пусть потешится "реконструкцией"
 :upa
Sapere aude

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
границу со стороны РФ начали патрулировать ударные вертолеты. Как думаете - зачем?

знищувати залишкии терористів що будуть тікати до росії

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
какие нахер залишки
вони пруть сюди як невгамовні


Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
Гіркін не буде очолювати рух проти Путіна. Ви не розумієте Росії, у них общинність і Путін - це Росія. Який би не був Єльцин алкоголік і як не просирав Росію олігархам, Єльцин на той час був Росією, і вони за нього проголосували повторно. Культ особистості в общинних росіян нікуди не пропав.
Путіна може прибрати лише еліта шляхом заколоту, самі ж росіяни не будуть проти царя бунтувати, бо цей бунт буде проти Росії, а в імперії та шовінізмі їх сенс життя.
100%. Дійсно, в рашці всі царі, генсеки і т.п., уходили або шляхом заколоту, або в "мір іной". Єльцина теж олігархи злили, але трохи промахнулись.

Є ще один момент. Общинність росіян у тому, що вони сприймають росіян, Росію і керівника общини як одне ціле. Коли Путін окупував Крим, то у більшості росіян складається враження наче кожен з них персонально "воював за той Крим" і радості куча. Адже община отримала ще території, а її керівник зробив общину більшою та показав могутність общини.
В той же час, Путін є "вінцем общини" і для росіянина, критика Путіна, це все рівно, що для нас "когось з наших рідних поганими словами матюкати". Для нас Президент - це так, ми не любимо владу, а для росіян Президент - це Цар, без якого життя общини не можливе. Тому, якщо Ви обсираєте Путіна, то росіяни дуже зляться. Усім своїм друзям росіянам я вислав на пошту пісеньку про Хуйла - "образ вище крищі", куча соплей і істерик. Хоча я пояснюю, що ця людина забрала у нас Крим і робить теракти на Сході, а вони наче я "його батька чи матір принизив".

Так званий патерналізм.