Автор Тема: Армія купить тисячу бронетранспортерів  (Прочитано 4374 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Цитувати
Збройні Сили України закуплять близько тисячі нових бронетранспортерів БТР-3Е1 чи БТР-4Е ("Буцефал"), провівши попередньо порівняльні випробування з метою обрання найбільш підходящої моделі.
Про це на брифінгу в Укрінформі повідомив речник інформаційного центру РНБО Володимир Чеповий, передає кореспондент агентства.
Читайте також: Україна і Канада разом зробили БТРи і показали на виставці у Франції
"Розглядається також питання закупівлі легкоброньованих колісних бронетранспортерів "Дозор Б", - додав Чеповий.
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/armiya_kupit_tisyachu_bronetransporteriv_1947816

1000 - це не забагато?


Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #1 : Червня 18, 2014, 01:36:11 13:36 »
Скоки-скоки?  :smilie10:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #2 : Червня 18, 2014, 01:36:57 13:36 »
как раз на штурм москвы хватит))))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #3 : Червня 18, 2014, 01:38:28 13:38 »
как раз на штурм москвы хватит))))
:super:
+1

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #4 : Червня 18, 2014, 01:39:24 13:39 »
1000 - це не забагато?
За 4 роки з 2009 до 2013 Україна змогла зробити 130 БТРів для Іраку. 4 десятки з яких не прийняли. 1000 бтрів це при нинішніх темпах 30 років.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #5 : Червня 18, 2014, 01:41:35 13:41 »
Вони не можуть в зону АТО пригнати 38 зроблених, що на складах стоять вже 3-й місяць. А тут новини з майбутнього. Ну хіба помріяти, на більше новина не тягне.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #6 : Червня 18, 2014, 01:42:03 13:42 »
Даа, все как всегда.
Особенно в свете:
Цитувати
Дальше техника. Можно сказать, что состояние её где-то на четвёрочку. Но при этом новые машины, которые были привезены, постоянно ломаются.

Это "Буцефал"?

Да, "Буцефал". Существуют технические недоработки, ещё заводские, которые так и не были устранены. Все эти машины периодически ломаются, подвергая опасности то или иное направление, которая эта машина прикрывает. На моей памяти в бою заклинило 30-мм пушку.

Мне рассказывали военные, что у этих "Буцефалов" при стрельбе из 30-мм пушки идёт деформация корпуса, трещины в броне, это правда?

Сам лично наблюдал. Водители БТР-ов показывали эти трещины. Действительно, при работе 30-мм пушки, а это достаточно мощное орудие, происходит, видимо, резонанс. Недоработки по броневой стали вызвали, как мне сначала сказали, микротрещины. Но когда я на них посмотрел - это были реальные трещины, через которые был виден солнечный свет. И вот ребята в полевых условиях при помощи какой-то там матери и подручных инструментов заваривали, замазывали эти щели в броне.

По правилам формирования батальона, аналогичного мотострелковому, в любой из армий в составе должен быть радиотехнический взвод связи. То есть, это должна быть специальная техника, имеющая массу каналов связи, в том числе и засекреченные и защищенные от прослушивания. Есть информация, что в Донецк из России был переправлен очень мощный комплекс радиоэлектронного перехвата с большим диапазоном частот, которые он может перехватывать, и большим радиусом действия. Соответственно, увидев, когда команды командирами отдаются по мобильному телефону, я понял, что эту войну нам с таким раскладом выиграть будет трудно.
http://rus.newsru.ua/ukraine/13jun2014/partyzan.html
Батя, мы стараемся ...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #7 : Червня 18, 2014, 01:59:00 13:59 »
1000 - це не забагато?
За 4 роки з 2009 до 2013 Україна змогла зробити 130 БТРів для Іраку. 4 десятки з яких не прийняли. 1000 бтрів це при нинішніх темпах 30 років.

Та ну? З Іраком почалися проблеми, коли Янукович змінив контракт та рівень відкатів "потрібним людям". БТРи ми випускаємо серійно. Чого ж це ви тільки БТР-4 взяли, ми ще і БТР-3 виготовляємо і продали їх на експорт кілька сотень. Не треба недооцінювати нашу країну.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #9 : Червня 18, 2014, 02:02:46 14:02 »
1000 - це не забагато?
За 4 роки з 2009 до 2013 Україна змогла зробити 130 БТРів для Іраку. 4 десятки з яких не прийняли. 1000 бтрів це при нинішніх темпах 30 років.

Та ну? З Іраком почалися проблеми, коли Янукович змінив контракт та рівень відкатів "потрібним людям". БТРи ми випускаємо серійно. Чого ж це ви тільки БТР-4 взяли, ми ще і БТР-3 виготовляємо і продали їх на експорт кілька сотень. Не треба недооцінювати нашу країну.

але нащо стільки? це ж обслуговувати, пальне.


хіба що в нас вся армія поголовно пересяде на бтр



Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #10 : Червня 18, 2014, 02:03:30 14:03 »
Вони не можуть в зону АТО пригнати 38 зроблених, що на складах стоять вже 3-й місяць. А тут новини з майбутнього. Ну хіба помріяти, на більше новина не тягне.

Я теж по цьому поводу злився. Але треба підготувати екіпажі, по друге бюрократія з передачею їх ЗСУ з Нац. гвардії. У ЗСУ стоять на озброєні БТР-70/80, то що ці БТРи куди зараз подіти? Як під час АТО перевчити екіпажі? Як передати з Нац. гвардії ЗСУ ці БТР-4, якщо їх купило саме МВС?
Все із-за бюрократії. Тому ми не можемо найкращу техніку дати хлопцям.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #11 : Червня 18, 2014, 02:04:15 14:04 »
1000 - це не забагато?
За 4 роки з 2009 до 2013 Україна змогла зробити 130 БТРів для Іраку. 4 десятки з яких не прийняли. 1000 бтрів це при нинішніх темпах 30 років.

Та ну? З Іраком почалися проблеми, коли Янукович змінив контракт та рівень відкатів "потрібним людям". БТРи ми випускаємо серійно. Чого ж це ви тільки БТР-4 взяли, ми ще і БТР-3 виготовляємо і продали їх на експорт кілька сотень. Не треба недооцінювати нашу країну.

доречі 3ками дуже задоволений замовник.


ЗІ: 1000 чи 100 ... в мене зараз більше питання до того, чому техніка ще й досі "на складі" і хто вине в тому, що наші пацани використовують древні БТР80
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #12 : Червня 18, 2014, 02:05:30 14:05 »
1000 - це не забагато?
За 4 роки з 2009 до 2013 Україна змогла зробити 130 БТРів для Іраку. 4 десятки з яких не прийняли. 1000 бтрів це при нинішніх темпах 30 років.

Та ну? З Іраком почалися проблеми, коли Янукович змінив контракт та рівень відкатів "потрібним людям". БТРи ми випускаємо серійно. Чого ж це ви тільки БТР-4 взяли, ми ще і БТР-3 виготовляємо і продали їх на експорт кілька сотень. Не треба недооцінювати нашу країну.

але нащо стільки? це ж обслуговувати, пальне.


хіба що в нас вся армія поголовно пересяде на бтр

Цілком реальна цифра. 1000 БТРів - це транспортування 11 тис. піхоти. А зважаючи на те, що треба буде патрулювати кордони з Росією та частину БТРів дати прикордонникам, то ця тисяча не так вже і багато.
З іншого боку, у нас є великий запас БТР70/80, які можна модернізувати і це теж треба робити, бо це буде дешевше.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #13 : Червня 18, 2014, 02:07:10 14:07 »
хіба що в нас вся армія поголовно пересяде на бтр

ну так армія повинна бути мобільною. 1000 штук вистачить щоб швидко, під захстом броні і важкого озброєння перекинути декілька тисяч солдат

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #14 : Червня 18, 2014, 02:07:33 14:07 »
Краще б цей Чеповий сказав коли нові БТРи почнуть надходити в війська. Бо є сумна історія з закупівлею бронежилетів і ще сумніша з їх постачанням в ЗСУ. Наразі от мені наприклад нічого невідомо про кінцеві результати.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #15 : Червня 18, 2014, 02:09:05 14:09 »
как раз на штурм москвы хватит))))

мацква, не мацква, а для штурму Криму - саме то буде

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #16 : Червня 18, 2014, 02:09:15 14:09 »
1000 - це не забагато?
За 4 роки з 2009 до 2013 Україна змогла зробити 130 БТРів для Іраку. 4 десятки з яких не прийняли. 1000 бтрів це при нинішніх темпах 30 років.

Та ну? З Іраком почалися проблеми, коли Янукович змінив контракт та рівень відкатів "потрібним людям". БТРи ми випускаємо серійно. Чого ж це ви тільки БТР-4 взяли, ми ще і БТР-3 виготовляємо і продали їх на експорт кілька сотень. Не треба недооцінювати нашу країну.

доречі 3ками дуже задоволений замовник.


ЗІ: 1000 чи 100 ... в мене зараз більше питання до того, чому техніка ще й досі "на складі" і хто вине в тому, що наші пацани використовують древні БТР80

1000 на складе нет.
Их еще сделать надо.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #17 : Червня 18, 2014, 02:12:27 14:12 »
Вони не можуть в зону АТО пригнати 38 зроблених, що на складах стоять вже 3-й місяць. А тут новини з майбутнього. Ну хіба помріяти, на більше новина не тягне.

Я теж по цьому поводу злився. Але треба підготувати екіпажі, по друге бюрократія з передачею їх ЗСУ з Нац. гвардії. У ЗСУ стоять на озброєні БТР-70/80, то що ці БТРи куди зараз подіти? Як під час АТО перевчити екіпажі? Як передати з Нац. гвардії ЗСУ ці БТР-4, якщо їх купило саме МВС?
Все із-за бюрократії. Тому ми не можемо найкращу техніку дати хлопцям.

Коли поставили перші 4, більш за все я радувався, що не по старій і накатаній схемі пішло. Презентація техніки - премії генералам - склад. А саме передали воякам і при цьому обучили команду!!!!

Значить є процес попадання цих БТРів в армію. Чому після тих 4-х більше жодного? Писали, що купити треба, Ну так планів на 1000, а в реалі 38 штук не можуть?  А вчити команду точно не пару місяців, при тому, що вчити будуть людей, які вже вміють на 80-х їздити.
Короче, не все так радужно. А новина то і взагалі "ватнік стайл" про свілте майбутнє і новини з нього.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #18 : Червня 18, 2014, 02:17:25 14:17 »
1000 - це не забагато?
За 4 роки з 2009 до 2013 Україна змогла зробити 130 БТРів для Іраку. 4 десятки з яких не прийняли. 1000 бтрів це при нинішніх темпах 30 років.

Та ну? З Іраком почалися проблеми, коли Янукович змінив контракт та рівень відкатів "потрібним людям". БТРи ми випускаємо серійно. Чого ж це ви тільки БТР-4 взяли, ми ще і БТР-3 виготовляємо і продали їх на експорт кілька сотень. Не треба недооцінювати нашу країну.

доречі 3ками дуже задоволений замовник.


ЗІ: 1000 чи 100 ... в мене зараз більше питання до того, чому техніка ще й досі "на складі" і хто вине в тому, що наші пацани використовують древні БТР80

1000 на складе нет.
Их еще сделать надо.

т.б. всі 42 БТР4 вже поставлені? чи у вас просто бажання "с"язвіть" з приводу 1000 штук на складі
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #19 : Червня 18, 2014, 02:18:49 14:18 »
Вони не можуть в зону АТО пригнати 38 зроблених, що на складах стоять вже 3-й місяць. А тут новини з майбутнього. Ну хіба помріяти, на більше новина не тягне.

Я теж по цьому поводу злився. Але треба підготувати екіпажі, по друге бюрократія з передачею їх ЗСУ з Нац. гвардії. У ЗСУ стоять на озброєні БТР-70/80, то що ці БТРи куди зараз подіти? Як під час АТО перевчити екіпажі? Як передати з Нац. гвардії ЗСУ ці БТР-4, якщо їх купило саме МВС?
Все із-за бюрократії. Тому ми не можемо найкращу техніку дати хлопцям.

Коли поставили перші 4, більш за все я радувався, що не по старій і накатаній схемі пішло. Презентація техніки - премії генералам - склад. А саме передали воякам і при цьому обучили команду!!!!

Значить є процес попадання цих БТРів в армію. Чому після тих 4-х більше жодного? Писали, що купити треба, Ну так планів на 1000, а в реалі 38 штук не можуть?  А вчити команду точно не пару місяців, при тому, що вчити будуть людей, які вже вміють на 80-х їздити.
Короче, не все так радужно. А новина то і взагалі "ватнік стайл" про свілте майбутнє і новини з нього.

насправді там вже більше ніж 4 поїхало в зону АТО, але, ніби ще лишаються на складі
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #20 : Червня 18, 2014, 02:35:47 14:35 »
мацква, не мацква, а для штурму Криму - саме то буде

крим фактично острів - тут десант потрібен

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #21 : Червня 18, 2014, 02:42:32 14:42 »
пахне черговим розпилом

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #22 : Червня 18, 2014, 02:43:13 14:43 »
мацква, не мацква, а для штурму Криму - саме то буде

крим фактично острів - тут десант потрібен

та ні, потрібен процвітаючий південь україни

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #23 : Червня 18, 2014, 02:46:03 14:46 »
бтр в майбутньому , а це стан сьогодні:

Цитувати
Самооборона Франківська: У зоні АТО є блокпости, де одна «Мівіна» на трьох – за щастя
Івано-Франківська Самооборона постійно тримає зв'язок зі своїми хлопцями у зоні АТО і надсилає  їм допомогу. Військові просять усе. Втім, є блокпости, де троє бійців обходяться однією пачкою «Мівіни».
Про це кореспондентові Укрінформу розповів координатор Самооборони в Івано-Франківську Юрій Лоп’янецький.
«Ми тримаємо зв'язок з нашими хлопцями, які несуть службу на 70% блокпостах у зоні АТО. Допомогу надсилаємо постійно. Просять все. Є блокпости, де завозять харчування, а є такі, де одна «Мівіна» на трьох – за щастя. Є блокпости, на яких є вода, і там бійці просять мило, шампунь, а є такі, де не можуть навіть їсти зварити, бо немає води, і мови про мило звідти не ведуть», - розповідає Лоп’янецький.
Читайте також: Прикордонники оновили частину бійців у зоні АТО
За його словами, Самооборона опікується своїми бійцями у зоні АТО ще з часів анексії Криму. Спочатку надсилали дрібні передачі. З часом, продовжує активіст, допомога набула масштабних обсягів. Коли і як надсилають передачі у зону АТО, в Самообороні не кажуть. Зізнаються: їм допомагають небайдужі люди – як з продовольством та військовою амуніцією, так і з транспортом. Все оснащення, яке залишилась від Майдану, Самооборона вже давно віддала у гарячі точки: Луганськ, Донецьк, Херсон.
Нагадаємо, обласна Рада оборони утворила Координаційний Центр швидкого реагування для надання допомоги бійцям з Прикарпаття, які служать у зоні АТО. За їхньою інформацією, нині там служать близько сотні бійців, за кілька днів у ряди Нацгвардії стануть не менше 700 прикарпатців.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #24 : Червня 18, 2014, 02:49:47 14:49 »
Значит так: Лично моё мнение такое.....если заявленно тысяча бтр...значит видать кое чего продумано....

первое(кто бы чего не говорил,а наши новые бтр входят в пятёрку лучших на мировом рынке)...значит есть на них спрос(что то будет продано за бугор)...
второе(я так думаю это первая ласточка гос...заказов на переоборудование и увиличении боеготовности армии-тоесть какая то часть пойдёт на нужды армии)
третье(видать нашли лаве,что бы завантажить мощьности наших заводов и дать работу людям).

если это правда за тысячу,лично я думаю это правда...если по полной программе будут перекрывать границу с хуйлостаном...
я так думаю погранцам только уйдёт на границу штук 300-350...(предполагаю)...так как наверняка погранцов будут укомплектовывать по полной програме...и тяжёлым вооружением тоже......ибо если кто то думает...что когда это всё закончится и у нас начнётся мир\дружба\жвачка с хуйлостаном....нет не начнётся....
вот такое моё имхо.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #25 : Червня 18, 2014, 02:52:27 14:52 »
1000 - це не забагато?
За 4 роки з 2009 до 2013 Україна змогла зробити 130 БТРів для Іраку. 4 десятки з яких не прийняли. 1000 бтрів це при нинішніх темпах 30 років.

Та ну? З Іраком почалися проблеми, коли Янукович змінив контракт та рівень відкатів "потрібним людям". БТРи ми випускаємо серійно. Чого ж це ви тільки БТР-4 взяли, ми ще і БТР-3 виготовляємо і продали їх на експорт кілька сотень. Не треба недооцінювати нашу країну.

доречі 3ками дуже задоволений замовник.


ЗІ: 1000 чи 100 ... в мене зараз більше питання до того, чому техніка ще й досі "на складі" і хто вине в тому, що наші пацани використовують древні БТР80

1000 на складе нет.
Их еще сделать надо.

т.б. всі 42 БТР4 вже поставлені? чи у вас просто бажання "с"язвіть" з приводу 1000 штук на складі

Я не язвил.
Просто констатировал факт.
Похоже, что всего 4 есть.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #26 : Червня 18, 2014, 02:54:01 14:54 »
Значит так: Лично моё мнение такое.....если заявленно тысяча бтр...значит видать кое чего продумано....

первое(кто бы чего не говорил,а наши новые бтр входят в пятёрку лучших на мировом рынке)...значит есть на них спрос(что то будет продано за бугор)...
второе(я так думаю это первая ласточка гос...заказов на переоборудование и увиличении боеготовности армии-тоесть какая то часть пойдёт на нужды армии)
третье(видать нашли лаве,что бы завантажить мощьности наших заводов и дать работу людям).

если это правда за тысячу,лично я думаю это правда...если по полной программе будут перекрывать границу с хуйлостаном...
я так думаю погранцам только уйдёт на границу штук 300-350...(предполагаю)...так как наверняка погранцов будут укомплектовывать по полной програме...и тяжёлым вооружением тоже......ибо если кто то думает...что когда это всё закончится и у нас начнётся мир\дружба\жвачка с хуйлостаном....нет не начнётся....
вот такое моё имхо.

Что бы эта тысяча была произведена - не так мало времени надо...
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #27 : Червня 18, 2014, 03:05:57 15:05 »
по поводу четвёрок в зоне ато.....их действительно туда перекинули....но как всегда через жопу....
в нете была инфа что воюех их буквально 4 или 5 штук....и очень хорошо себя уже зарекомендовали....

остальными генералы пидарасы обложились возле своего штаба ....в секретах и возле штаба....

шоб не дай боже их террористы не побеспокоили...(типа нельзя было штаб обложить старыми моделями?)

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #28 : Червня 18, 2014, 03:10:11 15:10 »
Я не язвил.
Просто констатировал факт.
Похоже, что всего 4 есть.

Вже більше ніж 4 поїхало в ту сторону - це факт. а от скільки воює - питання
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Армія купить тисячу бронетранспортерів
« Reply #29 : Червня 18, 2014, 03:28:29 15:28 »
Значит так: Лично моё мнение такое.....если заявленно тысяча бтр...значит видать кое чего продумано....

первое(кто бы чего не говорил,а наши новые бтр входят в пятёрку лучших на мировом рынке)...значит есть на них спрос(что то будет продано за бугор)...
второе(я так думаю это первая ласточка гос...заказов на переоборудование и увиличении боеготовности армии-тоесть какая то часть пойдёт на нужды армии)
третье(видать нашли лаве,что бы завантажить мощьности наших заводов и дать работу людям).

если это правда за тысячу,лично я думаю это правда...если по полной программе будут перекрывать границу с хуйлостаном...
я так думаю погранцам только уйдёт на границу штук 300-350...(предполагаю)...так как наверняка погранцов будут укомплектовывать по полной програме...и тяжёлым вооружением тоже......ибо если кто то думает...что когда это всё закончится и у нас начнётся мир\дружба\жвачка с хуйлостаном....нет не начнётся....
вот такое моё имхо.

Что бы эта тысяча была произведена - не так мало времени надо...

разумеется эта программа не одного месяца...программа наверняка расчитана на лет 5-7как миннимум...