Автор Тема: Хочу в Крым(на халяву) или в Украину(домой)  (Прочитано 665 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Пророссийские волонтеры, которые обещали вывезти беженцев с Востока Украины в Крым, отправили их в Россию, беженцы просят вернуть их в Украину.

Об этом "Украинской правде" по телефону сообщила беженка Юлия.

По ее словам, на прошлой неделе ее с ребенком пророссийские волонтеры обещали доставить в Крым как беженку.

Однако в день выезда из Мариуполя, куда она приехала из Краматорска, оказалось, что везут ее не в Крым, а в Донецк. Там они ждали 4 дня в отеле, а после этого ее отправили в Россию.

"Вчера нас привезли в Воронежскую область в детский дом где-то за 6 километров езды от самого Воронежа", - сказала она.

"Привезли в дом для детей-сирот", - добавила она.

"Про Крым сказали, что мест нет", - пояснила Юлия.

По ее словам, она бы хотела переехать в другое место, или вернуться в Украину, но у нее нет денег на это.


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Хочу в Крым(на халяву) или в Украину(домой)
« Reply #1 : Червня 18, 2014, 08:08:28 20:08 »
Справжні біженці сруться і ссються від одніє думки про повернення туди, звідки вони втікли. А ця шльондра - типова туристка-халявщиця.  :smiley23:

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: Хочу в Крым(на халяву) или в Украину(домой)
« Reply #2 : Червня 18, 2014, 08:12:37 20:12 »
Типовий прояв совка, взрощеного в донбасі. Іншими словами - ТП)

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: Хочу в Крым(на халяву) или в Украину(домой)
« Reply #3 : Червня 18, 2014, 08:32:20 20:32 »
Блять, я як колишній військовий без бульдозерів що пхають так як треба, та без волохатих лап, біженцем за час служби у вигляді зміни місця служби за наказом родіни ставав регулярно. Виглядає це так, дає тобі Коломойський кредитку на пару тищ гривнів, приїзжджаєш у будь-яке місто своєї держави, гониш по місту чи селу шукаєш хату зняти, знімаєш, дуєш на роботу, платиш, живеш...всьо бля, все біженство, чогось думається нормальні люди так і роблять, а всілякі обіжені дармоїди вимагають. І як не дивно їм ще й дають те що просять...

Ось на завтра воєнком обіцяє відправку на Житомир, куди там, що там, як там хз...але ж якось буде, і чогось в голову не приходить починати, а яку мені там дадуть квариру, а в ній буде 5 чи 6 кімнат, а чому не буде джакузі, а де дєвкі, ну і т.ін.
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Хочу в Крым(на халяву) или в Украину(домой)
« Reply #4 : Червня 19, 2014, 03:10:49 03:10 »
они уже идут