Автор Тема: Біженці, блеать!  (Прочитано 4053 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Біженці, блеать!
« Reply #60 : Червня 20, 2014, 03:00:40 15:00 »
Луганське пекло

UA - В ефірі Еспресо.TV біженка з міста Щастя - Світлана Опаріна
t=143


Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Re: Біженці, блеать!
« Reply #61 : Червня 20, 2014, 11:27:04 23:27 »
за открытие подобных тем ,разжигающих межрегионалъную рознъ,НАДО БАНТиЪ!
нефиг помогатъ фсбшникам!

А в чому пред*ява? До бидлуватості переселенців?

ЗІ: Всім нормальним, без колорадських вавок в голові - велкам!
Прихильникам *нашихребят* - нафуй!
« Останнє редагування: Червня 20, 2014, 11:32:00 23:32 від Doping »

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Re: Біженці, блеать!
« Reply #62 : Червня 20, 2014, 11:29:34 23:29 »
Знайомого звільнили з роботи на його місце прийшла біженка з криму, мотивували тим що вона біженка їй треба роботу, а йому блядь не треба  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Ну це ж піздьош. Чоловіче, нахєра ти це робиш?

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Біженці, блеать!
« Reply #63 : Червня 20, 2014, 11:34:46 23:34 »
Знайомого звільнили з роботи на його місце прийшла біженка з криму, мотивували тим що вона біженка їй треба роботу, а йому блядь не треба  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Ну це ж піздьош. Чоловіче, нахєра ти це робиш?
Ну почему пиздещь - Возможно хозяин уверен что она будет работать больше и лучше нерадивого сотрудника?, конкуренция на рынке труда однако.
sine ira et studio

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Re: Біженці, блеать!
« Reply #64 : Червня 20, 2014, 11:37:55 23:37 »
Знайомого звільнили з роботи на його місце прийшла біженка з криму, мотивували тим що вона біженка їй треба роботу, а йому блядь не треба  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Ну це ж піздьош. Чоловіче, нахєра ти це робиш?
Ну почему пиздещь - Возможно хозяин уверен что она будет работать больше и лучше нерадивого сотрудника?, конкуренция на рынке труда однако.

Таак - так і якраз акцентується увага на біженці з криму. Не смішіть

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Біженці, блеать!
« Reply #65 : Червня 20, 2014, 11:50:06 23:50 »
це пост зробила кобіта на львівському форумі - посиденьки, аля жіночий клуб мам та різної фігні

ну якщо на львівському форумі то, мабуть, правда  :hot:

мова не про це, правда чи нє, написав звідки та інфа пішла взагалі

ГОН! Бандерівець на ФУПі писав, що кобіта, котра це написала, є його знайомою. Я, коли відкривав тему, давав лінк на той форум. А купа "недовірливих" вже встигла перебрехати, що то під диктовку Бандерівця написано

з.і. мене теж встигли назвати і провокатором, і агентом фсб, і "нельвів*янином"

і ніхто не хоче задуматись над тим, що настрої міняються. Місцеві мешканці вже не раді переселенцям з Криму і зі Сходу. (окрім окремих випадків, як от "Старгунер", котрий приїхав до Львова лікуватися, відсидівши перед тим декілька тижнів в підвалах луганського сбу в полоні у сєпарів)

НЕ ПУТАЙТЕ ТУРИЗМ З ЕМІГРАЦІЄЮ!
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Біженці, блеать!
« Reply #66 : Червня 20, 2014, 11:56:05 23:56 »
я ще раз напишу, був вибір між лучанином і кримчанкою, так як скорочення, звільнили лучанина, - пояснили йоу що вона ж біженка, всі хто пишуть шо піздьж ідуть на йух
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Біженці, блеать!
« Reply #67 : Червня 21, 2014, 12:02:00 00:02 »
я ще раз напишу, був вибір між лучанином і кримчанкою, так як скорочення, звільнили лучанина, - пояснили йоу що вона ж біженка, всі хто пишуть шо піздьж ідуть на йух
А что ему должны были сказать? - ты пидарас что не может работу работать и потому идешь на йюх? Начальник просто решил сгладить ситуацию. Когда одного сотрудника меняют на другого - это не скороченя, а ротация кадров.
sine ira et studio

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Re: Біженці, блеать!
« Reply #68 : Червня 21, 2014, 12:08:20 00:08 »
я ще раз напишу, був вибір між лучанином і кримчанкою, так як скорочення, звільнили лучанина, - пояснили йоу що вона ж біженка, всі хто пишуть шо піздьж ідуть на йух

Де це було?

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: Біженці, блеать!
« Reply #69 : Червня 21, 2014, 12:23:05 00:23 »
Есть такой вражeский фильм вот.
Длинный и для людeй с устойчивой псиxикой...


Offline МастерТук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Re: Біженці, блеать!
« Reply #70 : Червня 21, 2014, 04:32:13 04:32 »
заколупали тягать єту хрень про беженцев. Вас с 2004 года разделяют и противопоставляют, создают войну в головах. То что, не все беженцы адеквантны - это ёжику понятно. А у вас на работе, в доме, среди знакомых все адеквантные? Точно все? Вот я знаю пару стопроцентных колорадов и штук пять помиркованых. А сколько замаскировавшихся -  трудно сказать. Ктото говорил по телику, что хлопцы, если к вам в город прийдут сепараторы со своими идеями, то вы сейчас даже вообразить себе не можете сколько вылезет придурков их поддерживать. И вы с большим удивлением увидите среди них ваших знакомых! И даже тех, кого вы считали вполне адеквантными людьми.
И еще - среда обитания всегда влияет. Легко внушаемых людей реально до хрена (было б иначе - телерекламы просто не существовало бы). Мыслят готовыми штампами. Новые штампы постепенно заменят старые.
 А шаровики и неробы, которые считают что все вокруг виноваты и просто обязаны им всякие блага, существуют в любом конце страны. Я даже думаю, что процент их примерно одинаков везде и он не невелик. Но это не повод таких убивать. Обламывать и не давать садится на шею необходимо но не больше.
Беженцы - это всегда неудобство для местных. Увеличивается нагрузка и конкуренция на местные  ресурсы. Это может привети к трениям и огульным обвинениям.
Правильно выстроенное гуманное отношение к беженцам - это прежде всего вопрос уважения к себе. Никогда нельзя всех чохом подводить под один штамп и тем более тиражировать его. Именно так появляется нацизм, расизм и т.д. И так возникают войны, особенно гражданские. Если вы позволите разделить украинцев на правильных и неправильных по териториальному или национальному признаку у вас в голове - то Путин выиграет эту вашу голову.