Автор Тема: Ігор Луценко:Чому ''Перемир'я Порошенка'' провалиться  (Прочитано 820 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Ігор Луценко
Депутат Київської міськради
Чому ''Перемир'я Порошенка'' провалиться
21 червня 2014, 11:11

Версія для друку
Коментарі
43

Припинення вогню не спрацює. Бо хто відгукнеться на цю ініціативу?

Може Путін? Та ні, Росія вже заявила, що це не перемир'я, а ультиматум (на жаль, вона не має рації).

Може Гіркіни-Пушиліни? Теж ні, радикальна частина бойовиків продовжує атакувати і укріплюватися, обростати танками і артилерією.

Аудиторія, до котрої Порошенко апелює – це прозвана ним "легітимна" східна еліта. Які, по суті – "шістки" чи "смотрящі" від місцевого криміналітету, тобто від Рината Ахметова, Юрія Іванющенка та інших. Шістки ніякої легітимності вони, звісно, не мають – це дрібні поплічники великих убивць. Останні залишили перших на господарстві, коли пішли керувати Києвом.

Отже, чи готові Ахметов, Сім'я, Єфремов стати на бік України?

Однозначно ні! Жодної підстави.

Ахметову і компанії Україна та Захід зараз гарантують безумовну безпеку їх активів. Нагадаю, ці люди всіляко підтримували Януковича в боротьбі з Майданом, а зараз відкрито спонсорують сепаратистів. Тим не менш, жодне їх підприємство в Україні не зачепили, жоден банківський рахунок на Заході не арештували. Іванющенко вже успішно розставляє своїх людей у новій владі. Що найжахливіше – не тільки влада,але й самі українці у своїй масі чомусь ще не ставляться до них як до спонсорів сепаратизму. Так що у цих бандитів нема про що турбуватися.

Більше того, ДНР-ЛНР по типу Придністров'я – це їх кришталева мрія. Бідний, затурканий народ, як показує придністровський досвід, можна десятиліттями тримати у покорі за допомогою російської зброї та російських телеканалів. Дешева зазомбована робоча сила для шахт і металургійних заводів. Байдуже, що "народні республіки" не визнає світ – Україна радо надасть юридичний дах для зовнішньоекономічної діяльності. Як зараз вона вже дає, проявляючи безпрецедентну безхребетність. За повідомленнями авторитетних російських ЗМІ, Ахметов буде заробляти на поставках електрики у окупований Крим.

Донецькі бандити зробили свій вибір – бути васалами Кремля. Навіть стати васалами Києва і продовжити безроздільно правити у регіоні вони вже не готові.

Мирні ініціативи Порошенка – це рука, простягнута в нікуди.

Дуже шкода, що Порошенко не чує Донбас. Він чує Росію, Ахметова, Іванющека, Єфремова, бойовиків ДНР і ЛНР, але тільки не справжніх патріотів Донбасу.

І дай Боже всім нашим бійцям пережити це "одностороннє перемир'я"!

Ігор Луценко, рядовий спецбатальйону "Азов"

ФБ автора https://www.facebook.com/igor.lutsenko
« Останнє редагування: Червня 21, 2014, 12:38:41 12:38 від cdecdc Put »
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Чому ''Перемир'я Порошенка'' провалиться
« Reply #1 : Червня 21, 2014, 12:35:03 12:35 »
Хер шо и добавить.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Чому ''Перемир'я Порошенка'' провалиться
« Reply #2 : Червня 21, 2014, 12:38:08 12:38 »
 :triniti:Так задумано.
Щоб перемир*я провалилось і без обмежень задавити цих.....
Тіпа, ну ми ж миритись хотіли?
       Ну ми ж вогонь припиняли?
А вони далі лізуть. Ну от і получай фашист гранату. :  :bx::

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: Чому ''Перемир'я Порошенка'' провалиться
« Reply #3 : Червня 21, 2014, 12:39:16 12:39 »
Сам план - це ширма, не слід його сприймати як якийсь суттєвий фактор.
Дивіться на перебіг АТО. Кому на користь піде свідома пасивність українських сил, ми дізнаємося невдовзі.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Чому ''Перемир'я Порошенка'' провалиться
« Reply #4 : Червня 21, 2014, 12:47:14 12:47 »
Кожен українець думає, що він розумніший за Порошенко, хоча по здібностям та талантам не вартий і його мізинця. Наша національна заздрість більш успішним людям - прямо розриває з середини. Тому Луценко "гордо підписує листа", типу рядовий батальйону Азов, а не просто якась людина, типу "воїн"....
Насправді треба було уважно послухати, що казав вчора Порошенко на зустрічі з людьми:
1. АТО не зупиняється, а переходить в режим оборони, в першу чергу оборони кордону. В режимі оборони у нас і так АТО проходить 80% часу з цих двох місяців.
2. Порошенко заявив, що бої таки будуть, але тільки на кордоні.
3. Оголошення припинення вогню робиться для:
а) тиску на Росію лідерами країн ЄС та США, що ми вже вчора бачили та читали;
б) дати можливість мирному населенню зрозуміти, що Україна хоче виплачувати пенсії і т.д., але треба, щоб бойовики здали зброю. Тобто - це крок до примирення з населення.
в) на зустрічі з людьми Порошенко заявляв, що він не впевнений, що бойовики здадуть зброю, але дуже хоче цього. Можливо на це підуть люди Ахметова у ДНР? Хто знає, подивимось.
4. Оскільки у нас кордон з Росією більше 1 тис. км. То людей на АТО для цього мало. Зараз усі територіальні батальйони передали в управління АТО і вони вирушають на Схід. Можливо нашим треба час, щоб перегрупувати сили, щоб їх вистачило і на перекриття кордону і на ведення АТО.
5. Те, що Путін знову підводить війська до кордону з Україною свідчить про те, що Порошенко таки правий і діє вірно.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Если бы Ефрема и Ахмета арестовали насколько было бы сейчас проще действия вести.Неужели это непонятно?А Порох повторяет шаги Ющенка в 2005 году:начинает перед ними плазуваты.Если будет продолжать так то закончит намного хуже чем Ющенко.Ведь причина поражения Ющенка именно в этом а не в войне с Тимошенко.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Мені, наприклад, очевидно, що якби продовжувались бойові дії, то терористи зробили б щось абсолютно жахливе напередодні підписання асоцації з ЄС. При чому зробили б це так, щоб провина впала на Україну.

Тому Порох зупиняє АТО з тим, щоб підписати цю асоціацію або у спокійній обстановці, або навіть під теракти, але які б на 100% асоціювалися з терористами й путіністаном.

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Чому ''Перемир'я Порошенка'' провалиться
« Reply #7 : Червня 21, 2014, 12:55:55 12:55 »
Кожен українець думає, що він розумніший за Порошенко, хоча по здібностям та талантам не вартий і його мізинця. Наша національна заздрість більш успішним людям - прямо розриває з середини. Тому Луценко "гордо підписує листа", типу рядовий батальйону Азов, а не просто якась людина, типу "воїн"....
Насправді треба було уважно послухати, що казав вчора Порошенко на зустрічі з людьми:
1. АТО не зупиняється, а переходить в режим оборони, в першу чергу оборони кордону. В режимі оборони у нас і так АТО проходить 80% часу з цих двох місяців.
2. Порошенко заявив, що бої таки будуть, але тільки на кордоні.
3. Оголошення припинення вогню робиться для:
а) тиску на Росію лідерами країн ЄС та США, що ми вже вчора бачили та читали;
б) дати можливість мирному населенню зрозуміти, що Україна хоче виплачувати пенсії і т.д., але треба, щоб бойовики здали зброю. Тобто - це крок до примирення з населення.
в) на зустрічі з людьми Порошенко заявляв, що він не впевнений, що бойовики здадуть зброю, але дуже хоче цього. Можливо на це підуть люди Ахметова у ДНР? Хто знає, подивимось.
4. Оскільки у нас кордон з Росією більше 1 тис. км. То людей на АТО для цього мало. Зараз усі територіальні батальйони передали в управління АТО і вони вирушають на Схід. Можливо нашим треба час, щоб перегрупувати сили, щоб їх вистачило і на перекриття кордону і на ведення АТО.
5. Те, що Путін знову підводить війська до кордону з Україною свідчить про те, що Порошенко таки правий і діє вірно.

на самом деле вот это самое главное в "мирном плане Порошенко": сейчас идет (по логике просто обязано идти!!!) наращивание кулака УВС на дамбасе. Чтоб после перемирия покончить с гадами одним ударом.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
звичайно, перемир'я провалиться. воно було потрібно, щоб показати всьому світу - ми зробили все що могли. це власне не мирний план, а ультиматум з амністією тим хто його прийме.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
звичайно, перемир'я провалиться. воно було потрібно, щоб показати всьому світу - ми зробили все що могли. це власне не мирний план, а ультиматум з амністією тим хто його прийме.
Ну все правильно. Так і має бути