Автор Тема: ПОЛІТАНЕКДОТИ  (Прочитано 342430 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #570 : Червня 12, 2014, 02:39:18 14:39 »
Vitalii Chepynoga
4 год. · Kyiv ·
Серед російських найманців на Сході України нове увлєчєніє. Вони масово скуповують магнітики з назвою міст Словянск, Краматорск, Донецк... А потім вішають їх на рефрижератори...

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #571 : Червня 12, 2014, 11:06:22 23:06 »
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #572 : Червня 13, 2014, 10:12:41 10:12 »
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #573 : Червня 13, 2014, 10:18:55 10:18 »
Порошки про політичне життя України
 Орфографія і пунктуація авторська.
 Використовуються русизми, полонізми, суржик та ненормативна лексика

https://twitter.com/kokskvas/with_replies


Кокс Квасьневского @kokskvas  ·  44 хв

построїть бєня от расєї
велику і міцну стіну
так защіщають в нас євреї
страну


Кокс Квасьневского @kokskvas  ·  10 год

#хуйло вкінець вже охуїло
і вводить танки на донбас
та від'єбіцця вже, дебіли,
від нас


Кокс Квасьневского @kokskvas  ·  11 год

уран і фосфор, хлор і сєра
тітан, желєзо, углєрод -
так убівают в ДНРє
народ


Кокс Квасьневского @kokskvas  ·  21 год

у росновинах правий сєктор
бомбить луганськ із нло
і в ярості від цього нєкто
#хуйло


Кокс Квасьневского @kokskvas  ·  21 год

чи то по блату, чи за взятку
звільнився із казьонних мєст
лозинський... но опять обратка -
арєст


Кокс Квасьневского @kokskvas  ·  11 черв.

кацапів всіх - із дньом расії
ідітє нахуй, в добру путь
а крим прідьоцца вам, радниє,
вєрнуть


Кокс Квасьневского @kokskvas  ·  11 черв.

бєрьозкі, прянікі, матрьошки,
чєчєни, пару казаков
прислав гуманітарки трошки
лавров


Кокс Квасьневского @kokskvas  ·  11 черв.

опять якісь переговори
і форми круглої столи...
під стіл вас всіх загоним скоро,
казли!


Кокс Квасьневского @kokskvas  ·  10 черв.

ну шо такоє? нова влада
нічо не робить для мєня
хоть президент вже на посаді
три дня


Кокс Квасьневского @kokskvas  ·  10 черв.

нацисти множацца актівно
украйной ширіцца пожар
наносіт глазьєв прєвєнтівний
удар


Кокс Квасьневского @kokskvas  ·  9 черв.

казак вдягнися поскромніше
не лізь карочє на рожен
а то невинності щас лишить
чєчєн


Кокс Квасьневского @kokskvas  ·  8 черв.

остановіть огонь за тиждень
і мир принести на восток!
ну, пєтя, шо же ти так
жесток
« Останнє редагування: Червня 13, 2014, 10:23:39 10:23 від sofia »
Quo Vadis

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #575 : Червня 13, 2014, 11:00:32 11:00 »
Quo Vadis

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #576 : Червня 13, 2014, 03:57:00 15:57 »
- Куме, чому АТО іде так мляво?
- Це не АТО, це прищеплення.
- Яке ще прищеплення?
- Від сепаратизму.
- Я тебе не розумію.
- Уяви що ще спочатку за неділю звільнили би Донбас від сепаратистів. Населення казало би що їх лишили світлої мрії. А тепер, після трьох місяців війни, вони вже розуміють що сама мрія була дебільна.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #577 : Червня 13, 2014, 07:19:25 19:19 »

Reincarnation. @TukvaSociopat  ·  11 с

"@kokskvas:
горить на злодії вушанка
 "граніцу пєрєшлі хохли"
а як же ви до на на танках
прийшли?" ?... )))

три танки всі нарахували:
один підбили, потім два
а потім ще три поламались...
дива..." ))

Quo Vadis

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #578 : Червня 13, 2014, 09:33:24 21:33 »

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #579 : Червня 14, 2014, 01:07:49 01:07 »
В России запретили прямую трансляцию ЧМ-2014 по футболу.
Роснадзор боится, что вся Россия узнает, что Путин - ХУ...ЛО!!!
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #580 : Червня 15, 2014, 10:38:13 10:38 »
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #581 : Червня 15, 2014, 12:52:58 12:52 »
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #582 : Червня 15, 2014, 05:23:37 17:23 »
Quo Vadis

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #583 : Червня 15, 2014, 07:37:57 19:37 »

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #584 : Червня 15, 2014, 07:55:03 19:55 »
Колорадки

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #585 : Червня 15, 2014, 08:05:47 20:05 »
випадково відволіктися і сміх і сльози...

Про прижки з парашутом від Vitalii Chepynoga ))))
ПАРАШУТІЗМ!!!

Джордж Буш старший відзначив своє 90-річчя стрибком з парашутом. Респект старіку! А я стрибав з парашутом рік тому, в Австрії. Якось я говорив з Віталієм Кличком на всякі житєйські проізвольні тєми, і він мені розказав, що останнім часом любить стрибать з парашутом. Я розчулився і сказав, що тоже хочу попробувать, хоч насправді й не хотів... Ну, у Віталія німецька ментальність і він уже не поніма, що в Україні "хочу" - означає: "в принципі, можливо, колись, навєрно можна було б попробувать, скорєй всєго, хотя, конєшно, вряд лі..."... То через два дні мені передзвонили і сказали: гер Чепинога, шнель, гоу ту Тіроль, парашютен, люфтваффе, слава україні... Я перелякався, ну поїхав... Сначала я там два дні адаптірувався, в основному в барі, а потом поїхав стрибать... Сначала я хотів написать завіщаніє, ну завіщать в мене особо нічого, кроме депутатського значка шестого созива і сільського кота. Але кіт особо завіщаться не хотів, він і так проживе...

Парашутний спорт, надо замєтіть, - він дуже странний і неудобний. От шо я імєю в віду? - Я всігда хотів стрибнуть з парашутом, але всігда - тільки в п’яному вигляді. Я і зараз увєрєн, що жодній адекватній людині ніколи в голову не прийде стрибать з парашутом тверезим, ібо - нахуя?... Але п’яним з парашутом не пускають... От такий когнітівний дисонанс, сплошний бля... Неудобства і несовершенство сознанія...

Короче, прочитали мені коротку інструкцію і погрузили в самольот. Самольот був чеський і маленький, називався "Чесна" і страдав сквозняками. Стрибать треба було з висоти 3 кілометри 800 метрів... А тут треба замітить, що особєнності чєловєчеського глаза такови, що з висоти трьох тисяч метрів, тобі все одно, що 3 тисячі метрів, що 12 тисяч... Це я до того, що якщо ви літали в обичному пасажирському самольоті і дивилися униз, то оце з такої висоти треба стрибать, короче – пісдєц…

Поки самольот набирав висоту, інструктор питався мене безуспєшно развлікать, він бачив що я сильно грусний і взволнований, і зовсім не рад знакомству з небесами… Піднімалися ми минут 20-30… Самольот кашляв і задихався, точно як я, коли піднімаюся на 19-й поверх, як ліфт не працює. Це не прибавляло мені оптімізма… Чогось пригадався Мересьєв і подумалось, що в принципі, можна жить і без ног… Внизу пропливали пасторальні тірольскі села… Вони були красіві, ну дуже далекі і маленькі… Подумалось, що в якомусь з них сьогодні буде діскотєка і там розказуватимуть, як якийсь долбойоб сьогодні упав з неба, розвалив фермерське хазяйство, погиб сам і утащив з собою на тойсвіт пару породистих заможних коров…

Інструктор показував мені красіві заморожені і загадочні Альпи… Але мене в цей момент тошнило і сильно потіли долоні, а тому хотілося сказать інструкторові, - пашол ти нахуй з своїми альпами… Ну я не знав як точно виразиться… В голові крутилося тільки: фак моунтайн, фак самольот, фак парашут, фак вандерфулволд… Ще в я в цей момент думав, що як останусь жив, то не знаю чи проголосую за Клічка…

Досягнув необхідної висоти, інструктор одкрив двері і я поняв, що значить жить в Норільську всередині лютого… Страшний холодний вітер увірвався в салон самольота і ласково тріпав мої внутрішні органи, включітєльно з спинним мозком… Реді? - спитав інструктор… Ні, ніфіга не реді, хотів я йому відповісти, в мене встрєчі, сложні переговори, неотложні діла, і вообще я б ще пожив трохи в цьому недосканалому брєнному мірі… Ти, мабуть, стрибай, чоловіче добрий, а я тебе тут підожду… Ну не проконало… То він ласково узяв мене за талію і кинув униз к їбеням на землю…

На фазі знакомства з технікою прижка, мене сильно інтересували внутрішні ощущенія. В смислі, тобі кажеться, що ти паріш, чи падаєш? Так от, скажу я вам: паріш, падіння не відчувається зовсім… Хотя, коли наді мною уже одкрився купол, то я бачив як падають інші люди. Человєк летить додолу як важкий мішок з гавном…

Саме класне, що коли ти вже випав з самольота, і вже нічого не ісправить, то стає дуже хорошо… І хочеться кричать всякі вещі, тіпа – слава Україні, путін хуйло, гітлєр-капут, не важно… На душі прекрасно і чисто…

Після відкриття купола ощущенія уже не такі гострі… Просто потихеньку наближається земля і можна дивиться на ці красоти з висоти птічого польота і показувать птицям дулі…

В общим я всім рекомендую. Ви не пожалієте… Коли я сів додолу, то помолився всім нашим богам, а також - Кетцалкоатлю, Шиві, Аллаху, Ганеші, Ярилу, Гаруді, Тору, Одіну і даже якомусь видуманому мною духу Івана Купала (де він узявся в голові – непонятно)… А потом випив шампанського і разного іншого алкоголю, пропорційно кількості богів міра…

В общим, треба стрибать. Саме главне, мужики, що після стрибка ти пошти цілий день чувствуєш себе крутим мачо… Для дєвушек у мене нема опредєлєнія… Ну, може, як Мерлін Монро, на отій решотці з вентилятором в білому платті…

Треба якось попробувать стрибнуть ще раз. Хоча знатоки кажуть, що другий раз самий страшний… Ну, нічого, переживем!!!


 :smiley24:
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #586 : Червня 15, 2014, 08:08:32 20:08 »
Vitalii Chepynoga
близько години тому з Kyiv
Дзвонило руське тєлєвідєніє. РЕН-тв, чи ше якась хрень…

- Виталий, добрый вечер, мы знакомы с вашими блогами (ніколи ніяких блогів у мене не було) и готовы дать на нашем канале альтернативную точку зрения о ситуации в Украине, в частности о пикетировании посольства России, вы готовы дать нам интервью?
- Та я-то, готов, каже, але ж ви понімаєте, шо я не можу буть об’єктивним…
-А пачему?
-Та патаму что, як же можна буть об’єктивним як у тебе пістолєт у віска…
-Какой пісталєт?
-Січас спрошу… Перепрошую, пане сотнику, шо це за марка пісталєта у вас?
-…
Він не каже, що це за пісталєт, а каже: “не писди”… І ще каже, що я не маю права говорить про політічеську ситуацію, ну можу прочитать вам пару глав з Донцова “Незримі скрижалі Кобзаря”…
... - Это шутка?
-Та яка там шутка, і вообще перестаньте говорить со мной по руськи, якшо можна, бо нас-блогерів за це сильно б’ють вечерами нагайкою… Якщо вас Донцов не устраює, то я можу почитать Сосюру. Це пролєтарський поет-інтернаціоналіст і він входить в разрішонні поети київської хунти… Щас.. Хм.. Любіть Україну, як сонце любіть…
-…
Поклали трубку…
І кажіть тепер, що їх інтересує альтернативна версія собитій…
Quo Vadis

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #588 : Червня 15, 2014, 08:49:52 20:49 »
Про прижки з парашутом від Vitalii Chepynoga ))))
ПАРАШУТІЗМ!!!
{...}

Дякую, давно так не реготав !  :lol:


Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #589 : Червня 15, 2014, 09:10:20 21:10 »
Про прижки з парашутом від Vitalii Chepynoga ))))
ПАРАШУТІЗМ!!!
{...}

Дякую, давно так не реготав !  :lol:

Підтримую: Афтар! Пиши ще!

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #590 : Червня 15, 2014, 09:29:33 21:29 »
Да. Chepynoga порадовал :)

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #591 : Червня 15, 2014, 10:43:40 22:43 »
Мурзік Васильович
23 хв ·

Мурзікньюс.

Ну шо вам сказати, і неділя не весілля але новості беме, тоїсть більш-менш.
День почався з того чим закінчився учора, тоїсть з продовження чину екзорцизму около філілала обітєлі зла на Воздухофлоцькому проспекті шо у Києві, но та як поступила інфа шо всі служителі сотони покинули зданіє, небайдужі громадяни писали на стінах і воротах всьо шо вони думають про хуйла та його підхуйликів,і якто стіхійно начали зносить під ворота похоронні вінки, кстаті у Львові під консульство РФ принесли настоящу труну, відімо взнали шо консулу нема в чому спать дньом.
Топ-новостью дня стало відео де український міністр МЗС по хвамілії Дещиця ісполня під посольством кацапстану, разом з небайдужими громадянами хітову пісеньку Путін- хуйло лалалала, шо є дуже позітівним фактом у його біографії. Практічєскі мгновєнно по цьому поводу, взорвалося гамно у головах політічєскіх дєятєлєй кацапстана, вони істєрічєські начали трєбувать увольнєнія патріота.
Так я їм відповім разом з небайдужими громадянами- а гамна вам на лопаті від всього українського народу!!!
Но хуже всього по поводу екзорцізма обітєлі зла, чуствував себе мастєр оральной дєфєкації Лафроф, він уже допиздівся до того, шо у всьому тому винуватий Коломойський і батальон Азов, по ходу зовсім вже розум стеряла тваринка .
Ага, ближче до обіду появилася новость про відсторонення хєнєрала гєнштабу Шутова, зразу поползли слухи шо це за збитий ІЛ-76, які увечері подтвердилися, мені кажецця шо одного хєнєрала мало буде, треба одсторонити увесь генштаб, посадить у самольот і віправить у луганду на фронт іскупать віну кров'ю, так сказать, ну це якшо долетять канєшно.
Ну і гран-прі у номінації "епічєський пройоб гавноньюса" занімає РІА новості за фейковий вброс по поводу того шо ІЛ-76 збили свої ж вояки, тіраріст Болотов дав пресуху де взяв теракт на себе, чим опустив РІА нижче плінтуса , хотя воно там і так постоянно тусуєцця.
АТО продовжуєцця, майдан не розходицця.
Будьмо уважні.
Quo Vadis

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #592 : Червня 16, 2014, 12:17:10 00:17 »
Нецензурная песня про Путина - разработка политтехнологов Пентагона (18+)

Знаете, что я думаю по поводу нецензурной песни про Путина ("Путин - х@#ло, ля-ля-ля-ля"), которую активно пытаются представить в украинском сегменте рунета как народную украинскую песню?

Никакая это не народная песня. Скорее всего, это секретная разработка американских политтехнологов из Пентагона. И создана она для зомбирования населения.. нет, не Украины, а как раз РОССИИ. Методом постоянного повторения россиянам на подсознательном уровне внушают, что "Путин - нецензурное слово".  Как известно, если человеку постоянно повторять, что он свинья, то он рано или поздно и будет вести себя как свинья.

продолжение http://politichanka.livejournal.com/141465.html
ігнор Квант

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #593 : Червня 16, 2014, 01:56:11 01:56 »

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Quo Vadis

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #595 : Червня 16, 2014, 07:48:39 07:48 »

1. Почесна варта казакiв. :Razom:
2. Штандарти та прапори на духу -  :upa  :upa :upa :upa :upa
3. Щоранку - початок дня з Гiмну Украiни. :smiley14:
4. "Дошка пошани" Гос.Думы РФ - поруч - помiдори, яйця тощо. :moskali:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #596 : Червня 16, 2014, 04:02:35 16:02 »
Vitalii Chepynoga

9 хв · Kyiv ·

Шановні френди! Прєдставітелі нової власті попросили мене підготовить рєчь для українського преставника в Стокгольмському арбітражу, де ми будемо розбираться з Росією по газу. Просили щоб було шось нестандартне, і шоб була якась ізюмінка. То оце написав тези, і виношу на ваш суд, може хто ще що посовітує…

Глубокоуважаємий суд! - Що собою, по-суті, являє природний газ (так само як і нафта)? Як вони образовувався?… Це вуглеводні… Тільки нафта високомолекулярна, а газ – низькомолекулярний (десь прімерно так, ну точно не знаю, бо хімія ніколи не належала до моїх любимих наук, як і для большинства нормальних людей)…

Багато-багато мільйонів років тому (можливо, ще навіть до того, як давні арії придумали сало) по землі ходили всякі дикі дінозаври, в небі літали веселі птеродактилі, а в морських глубинах обітали мегалодони та прочі зубасті падлюки. Учитуя той факт, що уровень жизні тоді був вкрай низьким і для достойного прожиточного мінімума тодішні власті нічого не предпрінімали… то ці дінозаври часто боліли і дохли… А ще можна добавить всякі природні катаклізми, тіпа якихсь нев’ібенних комет та інших паталогій всєлєнной… Я думаю, що були й якісь міжплеменні війни у цих паскуд. Ні Іосіф Флавій, ні Геродот, а тим більше Карамзін тоді ще не народилися, і не могли нам розказать, яка жестока та братоубійтсвенна була, напрімер, друга гражданська война між мегозаврами та протоцератопсами… Але я увєрєн що вони були, я мультік недавно бачив про льодніковий період…

Так от, до чого це я веду… На місті багатьох братських могил дінозаврів со временєм образувалася нєка субстанція, яка ще пізніше перетворилася на газ і нафту… І зовсім не удівітєльно, що цих братських могил було дуже багато саме на території современной Россіі, бо вона завжди славилася своїми могилами та братоубійствєнними конфліктами, це всім ізвєсно… А на території України дінозаври також жили, ну вмирали рідко. Бо у нас вже тоді був достаточно високий уровєнь медіцини, а также отсуствували войни. Бо українські дінозаври були гостинні, і не воювали поміж собою, а плели вінки з кульбаби, чи може з якогось дрєвнього папоротніка і співали пісні за червону калину… А вмирать од старості вони ходили на територію соврєменной Московії, щоб не портить настроєнія родичам і соплемінникам…

Так якого хрена, шановні народні засідателі, ми повинні платить якісь сумашедші гроші, за своїх собственних дохлих дінозаврів? На яких, так сказать, основаніях? Та й за чужих ми платить не можемо, бо даже не знаємо яка у цих тварюк була родословна, ідеологія і політичні взгляди… Я вже не кажу про те, що Росія, до її сорому, всігда питалась заробить на трупах, ну то хай буде на її совісті.

В общим ми щитаємо, що дінозаври, нехай і дохлі, нехай даже і у вигляді нафти та газу – це мірове достояніє чєловєчества, як, напрімер, Пізанська башня, собор святого Петра (не нашого, а того, що в Римі) чи доміно… Короче, я думаю, ясно, що нічого і нікому ми платить не собіраємся… Дякую за увагу!

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #597 : Червня 16, 2014, 07:33:00 19:33 »

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #598 : Червня 17, 2014, 10:29:11 10:29 »
Дмитрий Чигрин

Коридор ганьби біля верховної ради.
Тепер так депутати заходять до парламенту.
Тут фотографії всіх зрадників України.



Quo Vadis

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #599 : Червня 17, 2014, 01:16:29 13:16 »
Донбас. Розмовляють дві сусідки:
- Галя, тобі траву куди кинуть?
- Та кинь сепаратистам!
- Кому?
- Та уткам кинь.
- О, а чо сепаратисты?
- Та жруть без меры, серуть, оруть, табуном ходять, все позатоптали та перегадили, і все одно різать.

(с)фб - олена степова - адаптовано.