Автор Тема: ПОЛІТАНЕКДОТИ  (Прочитано 342766 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #660 : Червня 23, 2014, 06:08:44 18:08 »
Vitalii Chepynoga
7 годин(-и) тому
Тролить руських дуже легко. Вони ведуться на все... Колись помню од нудьги (бо в нас тоді якраз не було ніякої революції і войни) зайшов на їхній абсолютно аполітичний мотоциклєтний форум, подло зарегістрірувався і написав "Сузукі - вешч, Хонда - гавно"... (хоч мені пофіг, єслі чесно)... І втік... Шо тут почалося!!! Зайшов туди через місяць, то вони й досі підарасами одне одного обзивали...
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #661 : Червня 23, 2014, 06:10:15 18:10 »
Vitalii Chepynoga
6 годин(-и) тому з Kyiv · Відредаговане
КРИМ

Десь рік тому був у Криму на йозі. Долетів літаком до Сімферополя і взяв машину на прокат. Машина була джип-Вранглєр, але паркєтнік, задньоприводний... Чувак, який привіз мені машину в аеропорт, чесно попередив: Ездить только по нормальным дорогам. Если захотите настоящий офф-роуд, мы вам дадим другую машину... Окей, кажу, всьо понятно, командір... Але ж ми українці - хитрі... Нас обмануть дуже сложно… По нормальній і рівній дорозі до Кацивелі треба було їхать годин дві... Але в мене був GPS на Ай-фоні і амбіції для короткого путі. Я його знайшов сам (путь)... А український GPS, скажу я Вам, це абсолютно психоделічна вешч, особливо в поєднанні з кримськими короткими дорогами... Я думаю, що цей GPS програмірував лічно Віктор Андрійович Ющенко у форматі своєї “дорожної карти”, так шоб можна було побачить усякі інтірєсні достопрімєчатєльності, особенно в контексті різних скіфських ям та трипільских колдойбин… В общим, шоб не затягувать, цю грусну і поучітєльну історію, можу сказать, що через 20 хвилин путі я звалився в якусь яму… Благородна американська машина лежала посеред калюжі і безпорадно перебирала лапами, як жук олень, перекинутий на спину… Можна було тільки уявити вираз обличчя мого автоділлєра, який щойно вивів мене на абсолютно нормальну трасу, коли я йому передзвонив і сказав: діко ізвіняюсь, шеф, я тут трохи чогось слєгка перекинувся і потребую хелпу… Думаю, якщо він подумав, що я абсолютний кончений безнадьожний долбойоб, то він, к сожалєнію, був асболютно прав… Зате пока я чекав помощі, то купив і ззів якусь дуже смачну ліпьошку у селі кримських татар з помідором. Ліпьошка була вкусна, а мєсні жителі довольні, бо останній раз, судя по всєму, тут бачили туріста в часи Менглі-Герея, коли тогочасні сутіньори гнали наших українських роксолан через Дикий Степ в роскошні ночні клуби Бахчисарая… Мєсні жителі фотографірувалися коло перекинутої машини і бажали мені всіляких благ… А може просто казали мені в глаза, що я долбойоб, бо кримськотатарської я не знаю, а контакту Османа Пашаєва в мене не було… Невдовзі приїхала помоч і витягла мене лєбьодкою. Короткий путь обійшовся мені в 8 лишніх годин мандрів і штраф, більший ніж вартість оренди машини раза в два… Как говоріцца, - нєгатівний опит – теж опит, хоч це й неправда… На всякий случай я сказав автоділлєру, шо я з Маскви, шоб не позорить родіну…

Коли я добрався до готелю, то обнаружив, що мій заздалегідь заброньований номер зайнятий якимись протівними і крайнє недружелюбними кацапами… Вони сиділи на брудному полотенці, пили качественне вино з пластікової бутилки з під пива і їли ложкою кавун… На лавці сиділа дитина предшкольного возраста і тоже пила вино… Я їх застав якраз посеред воспітатєльного процеса, бо папа саме казав мамі: та какого хуя ти псіхуєш, ето ж нє водка, пусть лучше с нами, чем где-нибудь в падваротнє… Коли я сказав їм – здраствуйте, то глава сім’ї виплював кісточки з кавуна і кудись в сторону спросив: кто ето? …Главний по готелю чувак на мій вопрос, “шо за херня?” откровєнно засміявся мені в ліцо і сказав: та ми подумалі, шо шото с вами случилось и ви уже нє прієдєтє (він навіть не догадувався, настільки був близький до істини)… А у нас же бізнес – время-деньги, понимаете, самий сезон…

Потім я рішив (після трудного дня) піти в ресторан повечерять. Замовив з меню кусок сьомги і чекав хвилин сорок… Прийшов офіціант і сказав: сьомгі нєт і нє будєт…. –Ясно, кажу, а что будет? – Есть пикша, свежемороженная… - А свіжого нічого нема у вас?... –Нет, в Черном море рыбы вообще нет… Выловили… - сообщив мені офіціант про глобальну екологічну катастрофу абсолютно буднічним язиком… Странно кажу, - В Болгарії є, в Турції є, і даже в Одесі – є, а у вас виловілі… - Да, вот так, - легко согласився офіціант… Через півчаса офіціант прийшов і лаконічно доповів: нету пикши, рис будете? – Та, буду, кажу, блять… дай хоч шо нібудь… Він пішов і повернувся з вєстю, що рис закончився, але є молода картопля… Ну, в смислі не то щоб прямо зовсім є, але скоро привезуть, буквально на мінутах… І для чогось поцікавився: ложки брать будете?... Та нє, кажу спасібо, я завтра прийду… Коли виходив з ресторану, то почув як офіціант бурмотав собі під ніс: “странний народ…”…

… На пляжу плавали медузи, а на матрасах лежало кілька п’яних людей в майках “Рождьонний в есесесер”… На камні сиділи дві лаконічних дєвушки размєром з Ніколая Валуєва і розказували про останню колєкцію Гуччі… Вони пили пиво з кулька… Двоє малорослих москаленят коло пірса намагалися утопить кішку в волнах Чьорнаго моря. Коли я прийшов, то вони якраз прив’язували кішці каменюку на шию шнурком од отцового кросовка. Кішка возмущалась і царапалась… Отєц хропів рядом і не зважав на тіченіє жизні… Я освободив животне і наорав на малолєтніх виродків, вони одбігли на безопасне расстояніє і сказали мені: пашол нахуй казьол!... Я в їх кинув камнєм, але так, - не пріцельно...

В кіоску я купив пачку чіпсів “Гвардейские” і бутилку пива… На чіпсах був намальований німецький солдат і гвардєйська лєнточка... Чіпси ми поділили з спасьонною кішкою справедливо, в пропорції 50:50… Пиво я випив сам… Кішка доїла чіпси з кулька, потом наділа його на голову і пішла додому. По дорозі вона билася об мусорні баки і стовпи по причині отсутствія зрєнія із-кулька на голові… Потом кульок спав, вона сіла отдихнуть і ззіла абрикос, яки валявся коло урни…

На другий день кішка пішла зі мною на йогу… Сначала просто дивилась, а потом почала робить якісь асани… В общим, за Кримом я пока не скучив…
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #662 : Червня 23, 2014, 06:18:23 18:18 »
Quo Vadis

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #663 : Червня 23, 2014, 06:37:21 18:37 »
Vitalii Chepynoga
6 годин(-и) тому з Kyiv · Відредаговане
КРИМ
{...}

 :smiley24: :smiley24: :smiley24:  :laugh:

Дякую!

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #664 : Червня 23, 2014, 07:15:19 19:15 »
Quo Vadis

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #665 : Червня 23, 2014, 08:26:02 20:26 »

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #666 : Червня 23, 2014, 08:45:07 20:45 »

Круто.  :smiley24: :smilie10: Іноді розумію захоплення деяких західноєвропейців Росією. Це ж голівудська антиутопія вживу! ("Мы рождены, чтоб Кафку сделать былью.")

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #667 : Червня 23, 2014, 08:45:23 20:45 »

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #668 : Червня 23, 2014, 10:58:57 22:58 »
Vitalii Chepynoga
1 год. · Kyiv ·

Ладно ше один пост про їду і всьо. На сьогодні, принаймні.... Вареники я люблю, ну готовить не вмію, не дружу з мукою, чогось не виходить...Раз колись готовив вергуни, в дєцтві... Україна - це єдина країна в світі, де є десерт з свинини... В тому смислі, що вергуни готуються в фритюрі на основі свинячого смальцю, а потім посипаються сахарною пудрою... От такі ми жосткі гурмани... Але про вареники - окрема історія. Накануні кончини совецького союза я працював в одній інтересній і вліятєльній районній газеті "Світлий шлях". Раз ми поїхали всією редакцію на пікнік. Красіва і опитна секретарша наготовила таку цілу велику глиняну макітру вареників з картоплею і печінкою... Вона дружила з редактором і не тільки дружила по-моєму, то вареники через це получились з любов’ю. Ми сиділи на природі, пили горілку і їли вареники з сметаною... Але!!! Першим секретарем Черкаського обкому партії тоді був Лутак. І в нього була хуйова мода - літать на вертольоті по області і наблюдать за польовими роботами... То якраз в разгар нашего празднєцтва, ми побачили як прямо на нас сідає гвинтокрил... Редактор, як чоловік опитний і мудрий, рєзко ударив макітру з варениками ногами і вона полетіла в яр, а горілку вилив у кущі і став демонстративно читать передовицю про надої... Правда, в трусах і в майці, ну це його не смущало... Сів вертольот, з нього вийшов льотчик, посцяв на землю і полетів дальше... А ми ще півчаса шукали в яру вареники, обчищали їх від листя і з апетітом їли... Слава Богу, що у мене в "Москвичі" ще оставалась аварійна 3-літрова банка самогону... Ми її конєшно випили. Редактор тоже пив, хоч його всі й зневажали за малодушиє... Але він казав: я конєшно ізвіняюсь, ну лучше перебдєть... Йобаний Совецький союз...
Quo Vadis

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #669 : Червня 24, 2014, 08:42:17 08:42 »
Не реклама, а жарт.
У зв'язку з обранням П. А. ПоРОШЕНко Президентои, торти, печiво та цукерки РОШЕН перейменувати в ПРЕЗИДЕНТСЬКI. :smiley14:

***
Дивна якась логiка у чеченських бойовикiв: вони можут однаково воювати як на сторонi "русского ополочения", так i проти схiдних террористiв, тобо "своi" проти "своiх".
Мо, едина рiзниця в "оплате труда" - хто бiльше дасть, за тих й пiдуть. :smiley14:
 

Чупс

  • Гість
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #670 : Червня 24, 2014, 09:08:34 21:08 »

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #671 : Червня 24, 2014, 09:48:19 21:48 »
Встречаются два хохла на вокзале в Джанкое. Один в Крым - второй из Крыма...Оба  - беженцы...
Уникальная нация ойпт... :weep:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #672 : Червня 25, 2014, 03:50:52 15:50 »
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #673 : Червня 25, 2014, 03:53:25 15:53 »
Юрій Їжакевич
19 год. ·

Mustafa Nayyem
Есть такая старая украинская традиция: раз в пять лет участником сомнительных государственных переговоров становится Viktor Medvedchuk. И испокон веков положено, чтобы в это время все делали вид, будто не понимают, чьи интересы представляет этот человек.
В 2009 году он активно помогал Юле Тимошенко и Виктору Януковичу создавать т.н. широкую коалицию. С тех пор ни одна из сторон так и не призналась – кто именно ввел господина Медведчука в эти переговоры: БЮТ, Партия регионов или тот парень.
Сегодня Виктор Медведчук снова оказался в гуще переговоров, уже трехсторонних. И снова ни одна из сторон открыто не признается, что Виктор Медведчук представляет именно ее интересы. Палятся только россияне. Владимир Путин уверен, что Виктор Медведчук представляет ДНР и ЛНР, а посол Российской федерации Михаил Зурабов кивает на Петро Порошенко.
В общем, единственное, в чем я уверен – Виктор Медведчук не представляет интересы ОБСЕ. Хотя, чем черт не шутит. А если серьезно, нас всех держат за идиотов, а это происходит гораздо чаще, чем раз в пятилетку. Уже привыкли.

Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #674 : Червня 25, 2014, 03:56:10 15:56 »
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #675 : Червня 25, 2014, 03:56:35 15:56 »
Vitalii Chepynoga

Росія не пустила українську картоплю до Криму... Ну, й хрен з вами, подумала українська картопля, і лишилася на Херсонщині... Щоб їсти кавуни, загорать і купаться
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #676 : Червня 25, 2014, 03:58:07 15:58 »
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #677 : Червня 25, 2014, 05:05:24 17:05 »
Vitalii Chepynoga
1 хв · Kyiv ·

"В Росії поставлять патріотичну міні-оперу про Крим"... Мені случайно удалось роздобить лібретто... В увертюрі на сцену вибігають дєвушки в разноцвєтних жовто-синіх платтячках з кріноліном в облікє счаслівих ну вредних мєдуз, садяться на край сцени і задористо співають про "Путін хуйло"... Потом на сцені появляється "привид в брудному простирадлі", пиздячить їх дерев’яним веслом со словами: ану, геть прошмандовки, владімір владіміровіч вєлік, іпі єго мать... Потом хор імені пєсні і пляски алєксандрова довго й страшно співає трагічеську вешч про загибель ескадри на мотів гімна совєцького союза. В самім кінці на сцену виходять чехов, максіміліан волошин, нахімов, граф воронцов та інші історічеські жителі полуострова, які осуждають хвашистів акапелло, скидають з себе кружевні труси, кеди на каблуках та запріщають іностранні слова... Після чого топляться в морській пучіні, утянуті на дно ненажерливим чудіщєм-спрутом з страшного чорного города Коломия по імені Коломойський...
Quo Vadis

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #678 : Червня 25, 2014, 06:21:27 18:21 »
12 квітня 1961 року:
 - Куме, ви чули, москалі у комос полетіли?
 - Шо, ВСІ?!!

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #679 : Червня 25, 2014, 06:45:58 18:45 »
Olexander Mykhelson
4 год · Kyiv · Відредаговане ·

Я щас помру Адмирал Комоедов, выступая в госдуме, заявил, что отказ России от ввода войск в Украину - "первый шаг к миру".

И вот пусть теперь еще раз повторят, что конфликт чисто внутриукраинский, а Россия ни при чем.

Люблю военных - они такие прямолинейные
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #680 : Червня 25, 2014, 06:46:46 18:46 »
Olexander Mykhelson
7 год · Kyiv · Відредаговане ·

Путин говорит, что люди с гранатометами, ПЗРК и танками должны оставаться в Славянске, потому что "радикалы до сих пор не освободили Майдан".

Медведев говорит, что мятеж случился, потому что новая власть пыталась "запретить русский язык".

Губарев говорит, что Украина подписывает Ассоциацию с ЕС, чтобы "ввести войска ЕС".

Простите мой французский - они все е@нутые, да?
Quo Vadis

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #681 : Червня 25, 2014, 09:59:47 21:59 »
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #682 : Червня 26, 2014, 02:48:04 02:48 »
Поцупив в піквіків... :)


Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #683 : Червня 26, 2014, 04:07:01 16:07 »
Якби першим космонавтом на Місяці був Медведчук:
- Хьюстон, у нас проблемы
- Ты кто блядь такой? Как ты здесь оказался?
- Меня Турчинов послал.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #684 : Червня 26, 2014, 04:18:54 16:18 »
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #685 : Червня 26, 2014, 04:49:25 16:49 »
Юрій Їжакевич

Гарна інтерпретація................


Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #686 : Червня 26, 2014, 04:52:29 16:52 »
- Изя, когда вас нет, за вас такое говорят!
- Моня, я вас умоляю, когда меня нет, они могут даже меня бить!

Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #687 : Червня 26, 2014, 04:53:59 16:53 »


Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #688 : Червня 26, 2014, 05:05:23 17:05 »
Юрій Їжакевич
1 год. ·

Київ..... бар вболівальників.... анонс сьогоднішнього матчу)))))))))))))))

Quo Vadis

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #689 : Червня 26, 2014, 05:30:24 17:30 »
Юрій Їжакевич
1 год. ·

Київ..... бар вболівальників.... анонс сьогоднішнього матчу)))))))))))))))


:smiley23: :super: