Автор Тема: ПОЛІТАНЕКДОТИ  (Прочитано 349594 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #750 : Липня 01, 2014, 02:28:19 14:28 »

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #751 : Липня 01, 2014, 06:01:31 18:01 »
Якщо в Росії вже кажуть , що Пу -Хуйло , то це ще краще візитки Яроша
Vitalii Chepynoga

Позитивна інформація. Дзвонив дальній полу-родствєннік аж із Алтайського краю. Я останнім часом трохи боюся руських родствєнніков, бо вони хочуть нам помочь в борьбі з фашизмом і прислать бубликів, щоб ми тут не померли лютою голодною смертю... Родствєннік - руський майже полностью і нічого в жизні ніколи не чув, кроме НТВ, і нікуди не виїжджав з краю, кроме Байкала... Ну він з утра напився (плюс разніца во врємєні) і позвонив мені тільки для того, шоб сказать, шо Путін - хуйло! Я його підтримав... Ще сказав, що хоче в гості... Ну, хай приїжджає...
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #752 : Липня 01, 2014, 07:48:22 19:48 »
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #753 : Липня 01, 2014, 08:06:27 20:06 »
Світлини з допису Arsen Avakov.



Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #754 : Липня 01, 2014, 08:12:57 20:12 »
скоріше це не анекдот...

але....
Левко Стек

Перед від'їздом в зону АТО однин бетонщик-бандерівець зробив мені ось такий подарунок. Нарешті у мене є залізобетонний аргумент, що Путін таки лалалала. Штука ця ексклюзивна, другого такого напису немає. І стояти б їй у мене на робочому столі до кінця віку. Але вчора після публікації фото 30-річного бронежилета(
) багато людей відгукнулись. Хтось пропонував допомогу, інші сповнені праведного гніву, злісно обурювались в коментарях, попутно проклинаючи всіх і з Банкової, і з Грушевського, і зі штабу АТО. От я і подумав, що Путін нарешті може зробити щось путнє і допомогти українським військовим. Отже, якщо серед вас є ті, хто давно планував допомогти нашим хлопцям на передовій, але йому бракувало мотивації і часу, і кому довподоби залізобетонний аргумент про президента РФ, - я залюбки віддам його вам за ту суму, яку ви вважаєте достатньою. Якщо охочих буде кілька, Хуйла отримає той, чия пропозиція буде найшедрішою. Всі гроші від цього бетонного аукціону отримає один з волонтерів, що займається екіпіровкою військових. Якщо ви мені не довіряєте, і правильно робите, можу вас заспокоїти: гроші віддавати мені не доведеться. Їх ви або перерахуєте на картку, або віддасте в руки перевіреним людям. За час роботи в АТО я перезнайомився з купою народу і, повірте, точно знаю кому можна довіряти. Їх, насправді, багато. Іншими словами, грошей я й не побачу. Однак, сподіваюсь, на фоточку з щасливим обличчям якогось бійця, що отримає корисну для служби річ. Хай це навіть буде дрібничка. Звісно, я припускаю, що це нікого не зацікавить, в такому разі тихенько продовжуватиму щось там трохи від себе передавати військовим. Але чомусь мені здається, що Бетонне Хуйло - прекрасний подарунок для друга чи співробітника. Така правдива річ точно прикрасить ваш дім, кабінет, рецепцію готелю або барну стійку у вашому закладі. Повірте, відвідувачі будуть в захваті. Це я вже перевірив їдучи з Хуйлом на роботу. Та й в редакції народ охоче фотографується зі справжнім народним сувеніром. Почати пропоную зі 100 гривень. Менше не варте й зусиль бетонщика-бандерівця. Ваші пропозиції залишайте в коментаря

Quo Vadis

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #755 : Липня 01, 2014, 09:01:24 21:01 »

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #756 : Липня 01, 2014, 09:02:14 21:02 »

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #757 : Липня 01, 2014, 09:14:23 21:14 »

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #758 : Липня 01, 2014, 09:49:25 21:49 »
НОВИНИ: Згвалтований чеченцями #Бабай вирішив не робити аборт.
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #759 : Липня 01, 2014, 11:37:21 23:37 »

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #760 : Липня 01, 2014, 11:52:53 23:52 »
Кокс Квасьневского
4 хв ·

ото б узять зробити клітку
размєром дето трі на трі
і шоб хуйло сидів за сіткой
внутрі
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #761 : Липня 01, 2014, 11:55:37 23:55 »
Кокс Квасьневского
40 хвилин тому
мочіть рєбята ту скажену
кацапсько-колорадську рать
і навіть можна полонених
не брать

Кокс Квасьневского
7 годин(-и) тому
канікул в раді вже не буде
бо нєхуй, бляді, оддихать
будЕте літом як всі люди
пахать
Quo Vadis

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #762 : Липня 02, 2014, 12:08:30 00:08 »
Не анекдот, просто фразу надибав:

Продається затишна квартира з чудовим краєвидом на Карачун

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #763 : Липня 02, 2014, 12:09:20 00:09 »
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #764 : Липня 02, 2014, 04:33:53 04:33 »
ВНИМАНИЕ!!!

Инфа от #Стрелкова:

ПРОСЬБА НЕ ПРИСЫЛАТЬ ГЕОРГИЕВСКИЕ ЛЕНТОЧКИ! НУЖНЫ ТАКИЕ ЖЕ, НО ПРОСТО ЧЕРНЫЕ!

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #765 : Липня 02, 2014, 07:10:40 07:10 »
Vitalii Chepynoga
46 хв · Kyiv · Відредаговане ·

"Комсомольская правда" з Москви продовжує проект хитрого заманювання росіян на відпочинок в Крим. Кожна публікація по уровню брєда - непревзойдьонний шедевр. Сьогоднішня стаття - це просто феєрія взорваного мозга. Я її тут не перепощую, щоб не було проблєм з кармою в слєдующій жизні. Ну, ви можете почитать, як захочете, на сайті у них там... Понятноє дєло, що це "пісьмо в газєту от обичного росяніна", а дальше - тотальний пістєц... І тьолки там красівенні і морпєхи браві та веселі, і єда атлічна і пляжі як ото в баунті... В общим, якщо взять кусок Мальдів, добавить трохи Сейшелів, і влить пару порцій Маврікія - то получиться Сімферополь і Ялта... Короче, як ото пишуть на дісках: "От продюсеров фільма "Свинарка і пастух"...
Quo Vadis

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #766 : Липня 02, 2014, 07:54:29 07:54 »
ігнор Квант

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
ігнор Квант

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #768 : Липня 02, 2014, 01:36:12 13:36 »
ігнор Квант

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #769 : Липня 02, 2014, 03:06:37 15:06 »
путин заявил, что сборная россии не играла на чемпионате мира, а форму можно купить в любом магазине
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #770 : Липня 02, 2014, 03:44:43 15:44 »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #771 : Липня 02, 2014, 05:04:41 17:04 »

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #772 : Липня 02, 2014, 05:14:18 17:14 »
Городской сумасшедший онотоле. :lol:
(В избежание заражения смотреть видео через маску)
ігнор Квант

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #773 : Липня 02, 2014, 05:16:51 17:16 »
Господь з Вами, Натусь - чого Ви тільки не дивитесь!  :smilie10: Я того шизофреніка Онотолє навіть вмикати не буду, воно мені треба?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #774 : Липня 02, 2014, 09:39:06 21:39 »
Нова порцiя гумору, аби пiдняти настрiй.

- Куме, а чого це терористи не хочуть миру?
- Та вони - по перше, не дивляться укр. телебачення...
- А по друге?
- ...Не знають укр. мови.
- То хай куплять перекладача.
- Та був там один... при штабi.
- То й що?
- Вбили його.
- Зекономили, чи що?
- Кажу тобi ВБИЛИ.
- О, тодi розумiю, що вести перемовини... це втрачати час.
- АТО! :smiley14:

***

- Куме, ви помiтили, що Путин останнiм часом перестав посмiхатися?
- Це тому що на росс ТБ Петросяна, Iзмайлова й Задорнова не пускають в эфiр.
- Хто ж замiсть них?
- Кисельов. :smiley14:

***

- Скажiть куме, от як ви гадаете, що буде з Януковичем?
- Та нiчого... Коли заворушка кiнчиться, Путiн виставить рахунок "овощу".
- А той скаже, що його рахунки "заморозили".
- Ось тодi Путiн овоща сам "заморозит".
- Тобто?
- Вiдправить до креагеноi лабораторii, та засуне в капусулу при лютому морозi. Тодi вiн швидко грошi знайде.

***

- Скажiть, куме, от як ви гадаете, чи буде третья мировая война?
- Не знаю, як третя, але мiй дiд - той ще вояка - пiсля новини на ТБ - каже, що ще й друга не кiнчiлась. :smiley14:
« Останнє редагування: Липня 02, 2014, 09:40:47 21:40 від Бувалий »

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #775 : Липня 03, 2014, 09:46:54 09:46 »
веселий заряд  зранку :laugh:
Свирид Опанасович
1 год. · Відредаговане ·

Дєдушка на стражі мірового порядка

Так, корова подоєна і пасеться на вигоні, кабан нагодований і довольно хрюка, щас дєдушка помиє руки і розкаже вам, що воно у світі коїцця так сказать у глобальному масштабі. А то ви наверноє щитаєте, шо сама главна проблєма современності хто стане тим чи іншим українським міністром. А ето нє совсем так, ібо за межами України проісходять намного болєє важні собитія. За якими дєдушка зорко наблюда.

Так вот. Ще вчора увечері дєдушка слєгка стривожився по поводу ситуації в Іраку, де проісходить вообще якато невидана хуйня: правітєльства вообще нема, страна тріщить по швам, местниє сєпаратісти взяли хуйовий пример із наших та почали образовувать якіто свої держави. Хай вони там друг друга хоть у сраку виєбуть, дєдушку волнує лише состояніє нафтовой промішлєнності Ірака з тим, щоб вона бесперебойно постачала на міровий ринок нє менєє 3 млн.барелів нафти на день. Но, слава аллаху, там із сіпаратістами не панькаюцця і кажецця, їх загнали в пустиню, подальше від родовищ нафти. В любом случаї, вчора Ірак експортірував 3,3 млн.барелів, індекси показали правильну тенденцію, а всі аферісти на світових біржах вздохнули облєгчонно. І дєдушка разом з ними. Бо нам же нада понижать цени на нафту і нафтопродукти, а ета дурна актівность сепаратістов в Іраку плутає дєдушці карти. В общем, сіпаратістов нада пиздить вездє по світу, і желатєльно ломом.
В сухом осадке – ціна на нафту продолжає потроху падать, за вчора вона впала в среднєм ще на 1 доллар за барель и составля приблизитєльно 109-111 долларов за барель. Цель прогресивного людства – загнать вартість нафти нижче показника 100 долларов, шоб потом запастися попкорном і весело наблюдать за істєрикой в Московском каганате. Пока всьо рухаєцця в правильному напрямку, дєдушка доволєн.
О! Пока розказував про Ірак і нафту, в Америці щойно завершилися фондові торги. Ну... смотрім шо там... ага – рост на 20,17 пункта і составив 16976,24 пунктів. Так ето же новий історіческий максімум. Жалко, шо до 17000 не дотягнули, але і так добре – дєдушка даволєн. В Америки багато зобовязань перед Україною, шоб потом не пизділи, шо через кризу обйоми помощі не такі, як обіщали.
Ха! Раз уже дєдушка заліз на американські сайти, обраща вніманіє небайдужих громадян на вчорашню статтю в Chicago Tribune под названієм Ukraine’s Independence Day. Ви її льогко найдьотє по портрету Пороха. Та вот, в статті, среді прочого американські вчоні доказали, шо “the big looser in all of this is Putin”. Дєдушка із цим науковим висновком также сперечацця нє намерен – хуйло єсть хуйло.
А де сам хуйло, кстаті? Ну, хто б сомнєвався – п’є у Мінську з Бацькою фронтовиє “сто грамм” і вспоминає, як він командував операцією Багратіон і лічно поднімав солдат в атаку. Хуйло – то такий історіческий фантазьор, шо не те шо образованим людям, но даже дєдушке його слухать протівно.
Ну і на завершення ранкового випуску международних новостєй победитєлєм в номінації “Сюрприз дня” об’являєцця Румунія і приз уходить в Бухарест. Дєдушка ніяк не ожидав, що саме румунський парламент першим в Євросоюзі ратіфіцірує Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Чогото думав, шо це будуть якісь поляки або литовці. Ну шо ж, прогіб румунів защитан, смотрім шо буде дальше. Хотя в ЄС твьордо намерени провести процедуру ратификації в ускоренном режиме, но ми то з вами знаєм, шо діпутати в любій країні, то така порода людей, яка без ободряющих піздюлєй работать не може.

Ладно, пішов дєдушка полоть грядки, бо з цими індексами Доу-Джонса і всякими Ніккеямі може взимку остацця без припасів. Но хай ніхто не дума, шо взявши до рук сапку дєд ослабля вниманіє - всьо остаєцця под контролєм. Бо дєдушка твьордо стоїть на тих позіциях, шо в світі має буть порядок, нахуй! А не те шо січас.
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #776 : Липня 03, 2014, 10:19:04 10:19 »
Олена Степова
https://www.facebook.com/olena.stepova?fref=hovercard
1 липня
История 17. Подвально-сохранительная.
У нас началась жизнь в подвалах. Ну мы (не подумайте) не ропщем. Мы терпеливо пережидаем и молимся за тех, кто гонит с нашего двора колорадскую заразу. Подвальная жизнь оказалась не такая уже и хмурая, паутинная, холодная и страшная. Ну, это ж мы, посельчане! Нам ли быть в печали!
Делимся опытом.
Совет от т. Гали. В подвале можно щипать уток. У них тоже было АТО. Теперь они тушенка. Быть сепаратистом в наше время, скверное дело. Только нельзя чихать при этом деле и когда вылазишь , предупреждать, что это не чудо в перьях, а любимая бабушка. А то внуки, сейчас резвые, могут чем-то и зарядить с перепугу.
Совет (секретный) от молодят))). Если в подвале молодая супружеская пара, и больше никого, то есть шанс, через 9-месяцев порадовать дедушек и бабушек новыми гражданами Украины. Тока банки с купоркой не перебейте. Осторожность и безопасность- прежде всего!
В подвалах можно вязать, вышивать, читать, играть на приставке, читать рецепты, а потом сожрать, все, что на полках, потому, что после рецептов жрать охота, жесть как.
А если в подвале еще и наливочка с настоечкой, да на липке, боярышнике, клубничке, дубовых почках, кедровых орешках, репяшке...а если на цветах акации с медом, то.... Только не переборщить- соседа еще не добудились. Особенно, если это настойка из боярышника, т.Валя, уже воспринимает бах и бух, как салют на День шахтера, и ей пофиг, что пригорела кабачковая икра.
Можно играть в дартс, для этого заготовьте фото политиков, нардепов (особенно Царева), все только в него и попадают.
Главное, взять больше одеял. Холодно, блин, 3 часа, даже с наливочкой...
Еще, нужно вывести из подвала проволоку, повыше, чтобы связь брала (это точно не расскажу, мужики химичили).
Если есть такая труба, ну такая, пластмассовая, для канализации (новая, естественно)) , если ее положить между дворами, в нее можно дудеть соседям азбукой Морзе, азбукой бубукола или дудукола. Правда, надо предупреждать окружающих, чтобы дудуканье не приняли за завывания домового, и чего нить в трубу не пшикнули (мухотрава какого нибудь).
Не стоит брать в подвал одновременно 4-х котов и собаку. Если берете, то берите больше зеленки, лейкопластыря (будет чем заняться).
Не стоит оставлять на столе в клетке, любимую крысу ребенка (песчаную белку, хомяка, свинку, попугая- хто какую живность накупил) - полезете спасать, даже если будет полный Армагендец.
Не стоит детям брать в подвал ракетку и мячик (хотя, при чем тут брать, следить, чтобы дети не брали), а то будет вам АТО 3 часа.
Если есть нужные и важные советы, выслушаем. Если наберемся опытом, поделимся.
Да, и знаете, что самое прекрасное в подвальной жизни- СВЕТ солнца, когда вылазишь и и проезжающий по улице БТР с солнечно-голубым флагом. Ради этого, стоит потерпеть. Все будет Украина!
Quo Vadis

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #777 : Липня 03, 2014, 10:47:46 10:47 »
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #778 : Липня 03, 2014, 11:24:29 11:24 »
Vitalii Chepynoga
35 хвилин тому з Kyiv · Відредаговане
Ги-ги-ги.. Россія создала защіщонний от шпіонажа планшет, та ше й водоніпроніцаємий (називається "рупад", я б краще назвав "дупад"- від українського: дупа, то єсть - жопа)... Його даже хотіли подарить Дмітрію Медведєву на день рождєнья замість обичного ай-пада, але случився скандал: при погрузці айпад зірвався з вагона і придавив роту солдат-грузчиків... В інструкції вказано, що він "защіщонний од шпіонажа тому, що шпіони дико ржуть і кажуть, що він їм нафіг не нужен)... А водонєпроніцаємий, бо не влазить у ванну...
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: ПОЛІТАНЕКДОТИ
« Reply #779 : Липня 03, 2014, 11:27:14 11:27 »
Vitalii Chepynoga
17 годин тому з Kyiv
З огляду на скасовані депутатські канікули, Верховна Рада взялася до обговорення і ухвалення закону про сієсту...
Quo Vadis