Автор Тема: Мені здається що кожна хвилина “перемир“я“  (Прочитано 2120 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46844
  • Never give in!
Це ще один загиблий патріот. Бо весь цей час терористами буде використано на поповнення боєприпасів, створення нових вогневих точок, ретельнішу підготовку до диверсій і засад.
Тому однобічне припинення вогню за ситуації, коли потрібно було нарощувати тиск, приведе лише до ускладнення військових дій для наших вояків.
Втрата темпу в наступі - завжди згубна.
If you are going through hell, keep going.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
скільки танків та бтр щодня відновлюється для ЗСУ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46844
  • Never give in!
скільки танків та бтр щодня відновлюється для ЗСУ?
Я гадаю, що і зараз їх достатньо щоб знищити бандво на Донбасі.
If you are going through hell, keep going.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
После приостановки АТО боевики убили одного украинского военного
23 июня 2014, 17:12

Нападение на "Урал" с солдатами произошло в субботу.

Украинский военнослужащий погиб 21 июня в результате нападения боевиков.

Об этом говорится в сообщении пресс-службы прокуратуры Южного региона по надзору за соблюдением законов в военной сфере.

"Установлено, что 21 июня 2014 г. в 13:15 группа вооруженных автоматическим оружием боевиков совершила обстрел военнослужащих, которые передвигались на автомобиле "Урал" вблизи села Октябрьское (Добропольский район Донецкой области, - ред.). В результате террористического акта один военнослужащий погиб, а один получил ранения", - говорится в сообщении.

Прокуратура квалифицировала обстрел по ч. 3 ст. 258 (террористический акт) Уголовного кодекса Украины (террористический акт).

Напомним, с 22:00 20 июня по приказу Президента Петра Порошенко силы антитеррористической операции в одностороннем порядке прекратили огонь.

В понедельник Порошенко сообщил о 29 случаях нарушения режима прекращения огня со стороны боевиков в Донецкой и Луганской областях.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
скільки танків та бтр щодня відновлюється для ЗСУ?
Я гадаю, що і зараз їх достатньо щоб знищити бандво на Донбасі.

а щоб не пустити "миротворців" ?

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Що робити. треба витримати...

Я кожну годину сприймаю із болем  :(
Contra Spem Spero

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
у ПОПа власна логіка - головне обличчя перед заходом зберігти...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46844
  • Never give in!
у ПОПа власна логіка - головне обличчя перед заходом зберігти...

Невже він такий наївний, щоб не розуміти, що Європа і Путін грають спільно проти нього?
If you are going through hell, keep going.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
у ПОПа власна логіка - головне обличчя перед заходом зберігти...

Невже він такий наївний, щоб не розуміти, що Європа і Путін грають спільно проти нього?
Я думаю, Штати на нього більший вплив мають. Це є гуд

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46844
  • Never give in!
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/na_mirn...iy_1948867

Імовірність швидкого виконання мирного плану Президента України Петра Порошенка мала, на це може піти півтора - два роки.

Таку думку в програмі "Подробиці тижня" на телеканалі "Інтер" висловив командир батальйону "Азов" Андрій Білецький.

"Дуже хотілося б, щоб це (виконання мирного плану - ред.) настало через кілька тижнів, але я думаю, що об'єктивно це півтора-два роки... У самому плані Президента немає нічого поганого. Але, я дуже сумніваюся, що кордон перекрито так, як повинно бути перекрито. Я суджу по своїй ділянці в Донецькій області. Сили прикордонників вкрай малі, вони так і не були посилені важким озброєнням, що просто необхідно", - зазначив він.

За його словами, ситуацію посилюють воюючі на стороні самопроголошених республік представники криміналітету.

"Контрабанда була їх традиційним промислом впродовж десяти років, обхід прикордонних постів для них є абсолютно буденною справою", - розповів він.

Командир "Азова" переконаний: щоб мирний план був реалізований, в першу чергу, потрібно реально перекрити кордон.

"Той двотижневий кошмар, коли 200 кілометрів були повністю відкриті, закінчився, однак зараз кордон перекритий не повністю... По-перше, потрібно повноцінно перекрити кордон, дійсно так, щоб там не могла пролетіти навіть муха. Як тільки припиниться надходження зброї і добровольців з Росії, розрізати на кілька секторів, власне кажучи, це не так і багато - група в Слов'янську, група донецька, група в Сніжному та Луганську. І блокувати сектора - проводити повноцінну зачистку ", - переконаний він.
If you are going through hell, keep going.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Думаю, в даному випадку Порошенко робить все правильно. По-перше, якби не це перемир'я, уже 22-го було б вторгнення Росії... По-друге, під це перемир'я ніби як розкручують Євросоюз на санкції третього рівня - тобто ЄС вже оголосив, що якщо Росія не підтримує план Порошенка, буде третій пакет. Правда, питання - чи дотримаються слова.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Думаю, в даному випадку Порошенко робить все правильно. По-перше, якби не це перемир'я, уже 22-го було б вторгнення Росії... По-друге, під це перемир'я ніби як розкручують Євросоюз на санкції третього рівня - тобто ЄС вже оголосив, що якщо Росія не підтримує план Порошенка, буде третій пакет. Правда, питання - чи дотримаються слова.

якась логіка цікава...
кожен раз, коли Україна щось зливає, з'являються мантри про те, що без цього б вже Київ давно зайняли...
невже не зрозуміло, що супротивник боїться лише дій?

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Думаю, в даному випадку Порошенко робить все правильно.

Согласен.

 По-перше, якби не це перемир'я, уже 22-го було б вторгнення Росії...

Да хер с тем вторгнэням - лучше уж хорошая война

 По-друге, під це перемир'я ніби як розкручують Євросоюз на санкції третього рівня - тобто ЄС вже оголосив, що якщо Росія не підтримує план Порошенка, буде третій пакет. Правда, питання - чи дотримаються слова.

+1
sine ira et studio

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
у ПОПа власна логіка - головне обличчя перед заходом зберігти...

Невже він такий наївний, щоб не розуміти, що Європа і Путін грають спільно проти нього?

я ні слова про наївність ПОПа ніколи не казав...
особисто йому зараз так вигідніше...

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Олег Ляшко на ФБ

"Як я і попереджав, терористи використають зупинення АТО для нарощування своїх сил і озброєння. Припинення вогню, проведення безкінечних раундів мирних переговорів з терористами фактично заморожує конфлікт на Донбасі, що однозначно на користь Кремлю, бо тримає Україну в підвішеному стані. Матимемо на Донбасі другі Абхазію і Осетію. Серед переговорників у Донецьку на боці терористів - Царьов, який перебуває у розшуку"


"В Снежном увеличивается количество военной техники ДНР – ДонОГА"
http://korrespondent.net/ukraine/politics/3382630-v-snezhnom-uvelychyvaetsia-kolychestvo-voennoi-tekhnyky-dnr-donoha

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Олег Ляшко на ФБ

"Як я і попереджав, терористи використають зупинення АТО для нарощування своїх сил і озброєння. Припинення вогню, проведення безкінечних раундів мирних переговорів з терористами фактично заморожує конфлікт на Донбасі, що однозначно на користь Кремлю, бо тримає Україну в підвішеному стані. Матимемо на Донбасі другі Абхазію і Осетію. Серед переговорників у Донецьку на боці терористів - Царьов, який перебуває у розшуку"


"В Снежном увеличивается количество военной техники ДНР – ДонОГА"
http://korrespondent.net/ukraine/politics/3382630-v-snezhnom-uvelychyvaetsia-kolychestvo-voennoi-tekhnyky-dnr-donoha

яка сувора реальність та іронія долі...
Ляшко виглядає розумнішим за Порошенко...

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Знову Ляшко на своєму ФБ

"Вважаю приниженням для українців вести переговори з лідерами терористів, які до того ж перебувають у розшуку - Болотов, Пушилін, Царьов, Бородай. Стрєлка з Бєсом не вистачає. Чому майбутнє України має вирішувати кум Путіна Медведчук, хто його на це уповноважував? Терористів треба знищити, а не домовлятися з ними. Інакше втратимо Донбас, як втратили Крим"

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Втрата темпу в наступі - завжди згубна.

 Для дотримання належного темпу необхідно мати відповідні сили, а якщо їх немає то краще вести дії поступово, перегруповуючи їх і використовуючи поступово максимально ефективно.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Суть питання завжди в історії питання.
Проаналізуйте політичну біографію Петі і все зрозумієте. Зрозумієте, як може себе поводити барига середньої руки, який все життя тільки те й робив, що стрибав з партії в партію, за для того щоб залишити собі "свічний заводик", власний душевний спокій і щоб його ніхто не кантував.

При Турчинову було б не можливо, щоб на Донбасі велись якісь переговори за участю бойовиків ДНР+ЛНР,,а також таких осіб як Медведчук, Шуфрич і пербуваючий в розшуку Царьов і щоб одним з переговорників був би давно дискредитований політичний привид з минулого Кучма. А от при Порошенкові - запроста.

Я вже казав і ще раз скажу: ПЕТЯ ЗДАСТЬ ВСЕ.
Закінчиться все тим, що розпочнеться Третій Майдан, цих всіх бариг зметуть і до влади прийдуть ті, для кого насправді "Україна-понад усе", а не умови ведення бізнесу і ставки податків понад усе.

Тут в коментарях писали, що ніби то США та ЄС разом с РФ ведуть гру проти України. Але насправді, це олігірхічна банда бариг і казнокрадів, яких зараз кришує Петя, вони разом з Путіним ведуть гру проти України. Таку гру ведуть, як залишити в Україні фінасовий насос, з якого б продовжувались годуватися Фірташі-Ахметови і щоб ще й "Руський мір" залишився б при своїх інтересах, як економічних так і світоглядно-ідеологічних.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8689
  • Стать: Чоловіча
Думаю, в даному випадку Порошенко робить все правильно. По-перше, якби не це перемир'я, уже 22-го було б вторгнення Росії... По-друге, під це перемир'я ніби як розкручують Євросоюз на санкції третього рівня - тобто ЄС вже оголосив, що якщо Росія не підтримує план Порошенка, буде третій пакет. Правда, питання - чи дотримаються слова.

якась логіка цікава...
кожен раз, коли Україна щось зливає, з'являються мантри про те, що без цього б вже Київ давно зайняли...
невже не зрозуміло, що супротивник боїться лише дій?

я б сказав логіка - не якась цікава - а трохи тово.... дефективна
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
скільки танків та бтр щодня відновлюється для ЗСУ?
Сколько? Конкретную цифру.

Offline Lock60

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 927
  • PUTIN DICKHEAD! La-La-La!
Ну пока перемирие, за сегодня:

КИЇВ/ 23 ЧЕРВНЯ 2014 Р. . ДОБРОВОЛЬЦІ БАТАЛЬЙОНУ «АЗОВ» НА СТОЛИЧНІЙ СОФІЙСЬКІЙ ПЛОЩІ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ ТА ВІДБУЛИ ДО ЗОНИ ПРОВЕДЕННЯ АТО

НОВЫЕ ПЕТРОВЦЫ 23 ИЮНЯ. БОЙЦЫ БАТАЛЬОНА "ДОНБАСС2" ПРИНЯЛИ ПРИСЯГУ ПЕРЕД ОТПРАВКОЙ НА ВОСТОК УКРАИНЫ В ЗОНУ АТО.

ОДЕССА, 23 ИЮНЯ. /ИТАР-ТАСС/. ОДЕССКИЙ СПЕЦБАТАЛЬОН "ШТОРМ" БЫЛ НАПРАВЛЕН СЕГОДНЯ В ДОНБАСС ДЛЯ УЧАСТИЯ В БОЕВЫХ ДЕЙСТВИЯХ.

"Шторм" отправился на восток страны. Они специально тренировались, чтобы принимать там участие в боевых действиях", - сказал он.

Однако, как сообщили одесские СМИ, в скором времени власти планируют отправить на восток Украины еще 850 одесских милиционеров, среди которых не только спецназ и бойцы внутренних войск, но и сотрудники госавтоинспекции, оперативники и следователи.

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Какого ото истерить.
Що давить, мы давим,  Хуйло все более тяжелое вооружение подгоняет.
Потому границу отсечь, было правильным решением.
Выбить себе передышку, чтобы закрепится на позициях и укрепить границу тоже правильно.
Опять же есть некоторые шанс, шо некоторая часть сепаратиздов сделает ноги.
Стратегически все делается верно.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Думаю, в даному випадку Порошенко робить все правильно. По-перше, якби не це перемир'я, уже 22-го було б вторгнення Росії... По-друге, під це перемир'я ніби як розкручують Євросоюз на санкції третього рівня - тобто ЄС вже оголосив, що якщо Росія не підтримує план Порошенка, буде третій пакет. Правда, питання - чи дотримаються слова.

якась логіка цікава...
кожен раз, коли Україна щось зливає, з'являються мантри про те, що без цього б вже Київ давно зайняли...
невже не зрозуміло, що супротивник боїться лише дій?

Шо тебе слили, отродье юльковское?

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
згоден з автором на всі 1000 перемиря треба було вже завершувати - не пішли бандити на перемиря валити на хуй їх
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Есть еще один момент.
Каждая минута затягивания решения - это разочарование тех людей на Донбассе, кто начинает верить в Украину.
Цена этого мира - очень высокая. Надеюсь наша власть знает что делает.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Думаю, в даному випадку Порошенко робить все правильно. По-перше, якби не це перемир'я, уже 22-го було б вторгнення Росії... По-друге, під це перемир'я ніби як розкручують Євросоюз на санкції третього рівня - тобто ЄС вже оголосив, що якщо Росія не підтримує план Порошенка, буде третій пакет. Правда, питання - чи дотримаються слова.

Ну, про які санкції тепер до Росії може йти мова!???? Росія на цих переговорах не сторона конфлікту, як повинно було б бути, а спостерігач. :smiley23:
Більш того, тепер ОБСЄ та російські спостерігачі не дозволять взагалі відновити АТО і після 27. От і все, чим закінчиться весь цей "мир".
Росія викручує нам руки, а ми сідаєм за стіл переговорів з інструментом, за допомогою якого нам викручують руки.
Єдине, щоб мало сенс - це визнання Росії агресором та винною у тому, що коїться на Донбасі. А вони ще й миротворчий контингент з часов введуть. :Ganba:

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Есть еще один момент.
Каждая минута затягивания решения - это разочарование тех людей на Донбассе, кто начинает верить в Украину.
Цена этого мира - очень высокая. Надеюсь наша власть знает что делает.

Та это вы очeнь слабо завeрнули.
Каждый "затянутый дeнь" - eщe одна капля нeнависти к Украинe на Донбассe. Во.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Есть еще один момент.
Каждая минута затягивания решения - это разочарование тех людей на Донбассе, кто начинает верить в Украину.
Цена этого мира - очень высокая. Надеюсь наша власть знает что делает.

Та это вы очeнь слабо завeрнули.
Каждый "затянутый дeнь" - eщe одна капля нeнависти к Украинe на Донбассe. Во.

Я имею в виду тех, кто ждет, что Украина наконец придет и наведет порядок. Прогонит бандитов и т.п.
Видя, что вместо этого начинаются переговоры... ну вообщем должно быть что-то очень важное чтобы так многим рисковать.

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Я понял, но тот процeсс, о котором вы пeрeживаeтe, нe столь критичeн.
Тe, кто за Украину, нeактивны в силу ряда причин.
Тe, кто ee нeнавидит, бeрут в руки оружиe и нeизвeстно, когда eго сложат.