Автор Тема: Відео переговорів - епічеській ...здєц!  (Прочитано 7330 раз)

0 Користувачів і 11 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46867
  • Never give in!
Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« : Червня 23, 2014, 09:50:16 21:50 »


« Останнє редагування: Червня 23, 2014, 10:14:22 22:14 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #1 : Червня 23, 2014, 09:57:44 21:57 »
Що це за бред, Медведчук і Шуфрич за дорученням Порошенка... Плюс Кучма і Зурабов з одної строни стола, і вобще якісь непонятні люди з іншої сторони, це переговори кого з ким?

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #2 : Червня 23, 2014, 09:58:12 21:58 »
Бородай - якийсь алкаш, хоч би краватку начепив.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46867
  • Never give in!
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #3 : Червня 23, 2014, 10:01:10 22:01 »
Жодна держава не може принижуватися до подібного. Чи Україна робить для себе виняток?

Наші вояки перемир“я не вимагали. Його вимагав путлєр і терористи.
If you are going through hell, keep going.

Offline kleynod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 871
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #4 : Червня 23, 2014, 10:03:33 22:03 »
А у чью сторону доповідає Бородай?
Бо "переговорники" ніби напроти сидять?
Abnormal piglings activity detected!

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #5 : Червня 23, 2014, 10:04:16 22:04 »
Що це за бред, Медведчук і Шуфрич за дорученням Порошенка... Плюс Кучма і Зурабов з одної строни стола, і вобще якісь непонятні люди з іншої сторони, це переговори кого з ким?
Эх ностальгия, Данилыч вернись. Вот только Шуфрич там не по чину, надо Левочкина пригласить, тогда будет полная обойма соратников. Вот они и должны договариваться как нам жить дальше. Спасибо Петя. Дай бог чтоб шоколад хорошо продавался и на Рессеи тоже.
Батя, мы стараемся ...

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #6 : Червня 23, 2014, 10:06:20 22:06 »
Що це за бред, Медведчук і Шуфрич за дорученням Порошенка... Плюс Кучма і Зурабов з одної строни стола, і вобще якісь непонятні люди з іншої сторони, це переговори кого з ким?

Це не бред. Це сьогоднішня порошенківська реальність..

...Можна собі уявити, що було б, якби чисто випадково президентом була б обрана проросійська жидівка Ольга Пиздоболець. Пів-України вже було б Новоросійським федеральним округом РФ.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46867
  • Never give in!
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #7 : Червня 23, 2014, 10:11:15 22:11 »
Faina Kaplan
14 mins ·

Петро, це нестандартна війна і тут нада рішать творчо і нестандартно. Роби так шоб в штани насрали і хуйло і ЄС. Переговори з Гіркіним і назнач його губернатором обох областей в составі України. За це попроси здать Царьова--сепара. Посади уєбаниша в общу камеру. Підожди, пока Гіркіна замочать, назначай губером ще когось на його місце такого шоб блять він і дня не прожив на должності (Бабая може), найди таких шо враждують між собой і назнач одного з них губером, сталкуй єбальниками, хай стріляють одне в одного. Хай їх охрани і маленькі армії їбашуть одне одного, а солдати хай ідуть додому. Думай шото нестандартне. Проти нас весь світ, а з нами токо мозг.

 :bj
If you are going through hell, keep going.

Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #8 : Червня 23, 2014, 10:16:14 22:16 »
Faina Kaplan
14 mins ·

Петро, це нестандартна війна і тут нада рішать творчо і нестандартно. Роби так шоб в штани насрали і хуйло і ЄС. Переговори з Гіркіним і назнач його губернатором обох областей в составі України. За це попроси здать Царьова--сепара. Посади уєбаниша в общу камеру. Підожди, пока Гіркіна замочать, назначай губером ще когось на його місце такого шоб блять він і дня не прожив на должності (Бабая може), найди таких шо враждують між собой і назнач одного з них губером, сталкуй єбальниками, хай стріляють одне в одного. Хай їх охрани і маленькі армії їбашуть одне одного, а солдати хай ідуть додому. Думай шото нестандартне. Проти нас весь світ, а з нами токо мозг.

:smiley24: :gigi: :hot:

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #9 : Червня 23, 2014, 10:16:38 22:16 »
Царев - никто.

Его показательно не слушали и уходили пока он говорил.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #10 : Червня 23, 2014, 10:18:14 22:18 »
 Ферал Кат, ти колись казав, що ти не юльок, а зараз ти поступово стаєш закоренілим юльком ;)))))))))))))

 :love:

Як так можна, петю - нашу паслєдню надєжду отак ядовито критикувати ;))))

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46867
  • Never give in!
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #11 : Червня 23, 2014, 10:21:30 22:21 »
Чесно кажучи, я не знаю, що й гадати. Я ніколи не був високої думки Порошенка, але його призначення як і не призначення на посади викликали у мене певну тивогу.
Щодо цих переговорів - я не знаю що й казати. З одного боку, те, що відбувалося в сьогодні в Донецьку - це театр абсурду і дурдом.

Я можу позитивно інтерпретувати цю подію для Порошенка лише таким чином: він погодився на переговори, щоб показати світові, що говорити ні з ким. Іншого пояснення я не бачу.
If you are going through hell, keep going.

Offline kleynod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 871
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #12 : Червня 23, 2014, 10:22:10 22:22 »
...спектакль дійсно дірнуватий.

Але якщо розглядати його у аспекті "відповзання" х"йла, то
"чистого" варіанта немає і не може бути.
Бо накаламутив такого, шо....

Ну не може воно просто дати команду - "всім додому".
Бо то розписатися в тому, що сам і мутив все те лайно.
Хоча і так всім зрозуміло, звідки ноги ростуть.

Тому і така дешева постановка "перемовин".
Abnormal piglings activity detected!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46867
  • Never give in!
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #13 : Червня 23, 2014, 10:24:26 22:24 »
Ферал Кат, ти колись казав, що ти не юльок, а зараз ти поступово стаєш закоренілим юльком ;)))))))))))))

 :love:

Як так можна, петю - нашу паслєдню надєжду отак ядовито критикувати ;))))

Я не Юльок і ніколи ним не був. Не належу до збоченців, які вважають ту підстаркувати курву - спасітєльніцей України. Вона - дешева торговка і бандерша.
Якщо я критично ставлюся до дій Порошенка, то це не означає, що я автоматично стаю його противником. Я розумію в яке лайно він вліз...
If you are going through hell, keep going.

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #14 : Червня 23, 2014, 10:32:20 22:32 »
Чесно кажучи, я не знаю, що й гадати. Я ніколи не був високої думки Порошенка, але його призначення як і не призначення на посади викликали у мене певну тивогу.
Щодо цих переговорів - я не знаю що й казати. З одного боку, те, що відбувалося в сьогодні в Донецьку - це театр абсурду і дурдом.

Я можу позитивно інтерпретувати цю подію для Порошенка лише таким чином: він погодився на переговори, щоб показати світові, що говорити ні з ким. Іншого пояснення я не бачу.

Коварный план Пeти нe удался.

http://news.liga.net/news/politics/2270253-boeviki_narushili_rezhim_prekrashcheniya_ognya_31_raz_poroshenko.htm

Цитувати
Собеседники в разговоре коснулись и работы трехсторонней контактной группы в Донецке при участии бывшего президента Украины Леонида Кучмы, специального представителя действующего председателя ОБСЕ Хайди Тальявини и чрезвычайного и полномочного посла Российской Федерации в Украине Михаила Зурабова.

"Федеральный канцлер положительно оценила работу трехсторонней контактной группы и выразила надежду, что не только официальный Киев, но и все стороны будут прилагать максимум усилий для достижения мира. Меркель проинформировала Порошенко о визите в Киев Федерального министра иностранных дел Германии Франка-Вальтера Штайнмайера, который состоится 24 июня. Федеральный Канцлер выразила поддержку мирного плана президента Украины и предложила провести в среду конференцию в формате, основанном в Нормандии".

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #15 : Червня 23, 2014, 10:33:13 22:33 »
Пушилина не было?

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #16 : Червня 23, 2014, 10:41:01 22:41 »
зараз адепти директора чиколядної хвабрики підуть в атаку
тьфу блядь

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #17 : Червня 23, 2014, 10:42:16 22:42 »
Та нормально. Показали всьому світу з ким маємо справу.
Те що терористи не припинять вогонь - це й до бабки не ходи, бо навіть той же Бородай, не говорячи вже про Царьова, представляють ледь третину від сепарів.
Але у Хуйла з"явився шанс відповзти, забрати своїх найманців і уникнути подальших піздюлін.
Одн, що не подобаться - це реінкарнація Мудачука. Все ж з ним потрібно питання вирішити більш кардинально, раз і на завжди, а не маєтки його палити.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46867
  • Never give in!
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #18 : Червня 23, 2014, 10:42:48 22:42 »
В Донецкой облгосадминистрации утверждают, что сторонники ДНР отказываются от мирного плана Порошенко.

В Снежном Донецкой области наблюдается скопление и передвижение военной техники самопровозглашенной "Донецкой народной республики", количество которой увеличивается, сообщила пресс-служба Донецкой ОГА.

Согласно плану мирного урегулирования, предложенному президентом Петром Порошенко, на территории проведения антитеррористической операции действует режим прекращения огня.

Однако, по информации Донецкой ОГА, сторонники ДНР отказались соблюдать этот режим и не отказались от боевых действий. В течение ночи они четырежды обстреляли лагеря и блокпосты сил антитеррористической операции.

Также, по информации ДонОГА, в Артемовске сепаратисты напали на воинскую часть. "Стрельба велась из жилого сектора. Военнослужащие максимально старались обезопасить жителей многоэтажек от поражения огнем, не применяя ответную стрельбу по направлению жилых домов" – сообщили в облгосадминистрации.
If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #19 : Червня 23, 2014, 10:44:33 22:44 »
Але у Хуйла з"явився шанс відповзти, забрати своїх найманців і уникнути подальших піздюлін.

Даже не надейтесь.


Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #20 : Червня 23, 2014, 10:45:26 22:45 »
це не перемовини, ще шабаш одного із крил зачинщиків сепаратизму

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #21 : Червня 23, 2014, 10:46:09 22:46 »
Цікава стаття
России нужна «заморозка» конфликта

...«Замороженный конфликт» с международными наблюдателями, со всякими посредниками из ЕС и СНГ, с бесконечным и безрезультатным «национальным диалогом о примирении» — очевидно, наилучший выход для Кремля из нынешней крайне неприятной ситуации.

 «Замороженный конфликт» может гарантировать основные стратегические цели Кремля в Украине: невступление страны в НАТО и в ЕС, особый режим для юго-востока, а также дать в руки мощные рычаги воздействия как на Киев, так и на строптивых сепаратистов. При таком раскладе проблема Крыма во многом утратит актуальность, а Запад будет вынужден помогать и Киеву, и Донбассу..."

http://www.novayagazeta.ru/politics/64119.html
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #22 : Червня 23, 2014, 10:52:35 22:52 »
це не перемовини, ще шабаш одного із крил зачинщиків сепаратизму
Ну, побачимо. Якщо після цього будуть напади, їх треба всі фіксувати, і тоді буде зрозуміло остаточно всім, що домовлятися ні з ким. Про що тоді будуть говорити прихильники переговорів в Європі?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #23 : Червня 23, 2014, 10:54:40 22:54 »
Та нормально. Показали всьому світу з ким маємо справу.
Те що терористи не припинять вогонь - це й до бабки не ходи, бо навіть той же Бородай, не говорячи вже про Царьова, представляють ледь третину від сепарів.
Але у Хуйла з"явився шанс відповзти, забрати своїх найманців і уникнути подальших піздюлін.
Одн, що не подобаться - це реінкарнація Мудачука. Все ж з ним потрібно питання вирішити більш кардинально, раз і на завжди, а не маєтки його палити.

Так може петя і послав його туда, щоб він повністю розкрив своє сепаратистське нутро, щоб знайти привід його усунути? Гадаєте, що Порох не знає, що є Мудачук? Знає краще за нас.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #24 : Червня 23, 2014, 10:55:14 22:55 »
Та нормально. Показали всьому світу з ким маємо справу.
Те що терористи не припинять вогонь - це й до бабки не ходи, бо навіть той же Бородай, не говорячи вже про Царьова, представляють ледь третину від сепарів.
Але у Хуйла з"явився шанс відповзти, забрати своїх найманців і уникнути подальших піздюлін.
Одн, що не подобаться - це реінкарнація Мудачука. Все ж з ним потрібно питання вирішити більш кардинально, раз і на завжди, а не маєтки його палити.

Так може петя і послав його туда, щоб він повністю розкрив своє сепаратистське нутро, щоб знайти привід його усунути? Гадаєте, що Порох не знає, що є Мудачук? Знає краще за нас.

знает и общается?

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #25 : Червня 23, 2014, 10:56:11 22:56 »
Порошенко уже слил Геращенко, которая была против переговоров.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #26 : Червня 23, 2014, 11:01:18 23:01 »
Цікава стаття
России нужна «заморозка» конфликта

...«Замороженный конфликт» с международными наблюдателями, со всякими посредниками из ЕС и СНГ, с бесконечным и безрезультатным «национальным диалогом о примирении» — очевидно, наилучший выход для Кремля из нынешней крайне неприятной ситуации.

 «Замороженный конфликт» может гарантировать основные стратегические цели Кремля в Украине: невступление страны в НАТО и в ЕС, особый режим для юго-востока, а также дать в руки мощные рычаги воздействия как на Киев, так и на строптивых сепаратистов. При таком раскладе проблема Крыма во многом утратит актуальность, а Запад будет вынужден помогать и Киеву, и Донбассу..."

http://www.novayagazeta.ru/politics/64119.html

Є ще одна вигода ПаРашці - неможливість вести повноцінну розробку сланцевого газу.
Хоча вся ця "заморозка" може і набриднути. Все з часом заспокоїться, армія стане на ноги, почне реформуватися СБУ та МВД. Провести адмінреформу, відокремити частину Донецької та Луганської областей та відпустити у вільне плавання, мов Косово. І нехай там ДНР та ЛНР трахаються між собою. :smilie9:
Кордон, звичайно, перенести.

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #27 : Червня 23, 2014, 11:01:32 23:01 »
Порошенко уже слил Геращенко, которая была против переговоров.

каким образом?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #28 : Червня 23, 2014, 11:02:00 23:02 »
Та нормально. Показали всьому світу з ким маємо справу.
Те що терористи не припинять вогонь - це й до бабки не ходи, бо навіть той же Бородай, не говорячи вже про Царьова, представляють ледь третину від сепарів.
Але у Хуйла з"явився шанс відповзти, забрати своїх найманців і уникнути подальших піздюлін.
Одн, що не подобаться - це реінкарнація Мудачука. Все ж з ним потрібно питання вирішити більш кардинально, раз і на завжди, а не маєтки його палити.

Так може петя і послав його туда, щоб він повністю розкрив своє сепаратистське нутро, щоб знайти привід його усунути? Гадаєте, що Порох не знає, що є Мудачук? Знає краще за нас.
хто сказав, що Мудачука туди послав Порох?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #29 : Червня 23, 2014, 11:02:52 23:02 »
Порошенко уже слил Геращенко, которая была против переговоров.

каким образом?
и как человек, ответственный за мирное  урегулирование, может быть против переговоров?