Автор Тема: Ляшко визнав про "судимих" біців його батальйону  (Прочитано 3074 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Сука-квант продовжує хуйлопропаганду.  :Sho_za:

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Я уверен, делить только на врагов и Украинцев! :Prapor2:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

Ви володієте іншою інформациєю і можете навести докази на її користь?

Ні. Просто Ви так стверджуєте, наче знаєте тих людей, їх справи і т.д. Я Авакову, який вирішив злити Ляшка довіряю, бо Ляшко лупить по БЮТу, адже саме Ляшко забирає рейтинг по селам в БЮТиків. І тому дуже навряд чи Аваков би підставлявся з "пустомелими" заявами. А там ще йшла мова про людей, які перебувають у розшуку... Теж по політичним мотивам? Ну давайте вже дивитися правді в очі.

Тобто шкурно-політичні мотиви Авакова ТС визнає, але вважає їх додатковим аргументом довіряти Авакову?

Цікава логіка...

А якщо є шкурно-політичні інтереси, то треба тупо брехати, щоб потім "обісратися" і Ляшко з трибуни Ради його тролив?
Дуже прошу усіх намагатися думати хоча б на один крок вперед. Ну не дебіли же 90% форумчан? Навіть в школі починаючи з 2 класу вирішують задачі на дві дії!

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Ні не дебіли квантушка, дебіл у нас ти - який знову намагається внести розбрат і гавно між українцями, в того судимості погашені в того ні ти давай щепо черепах міряти починай, вояка блядь.....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Ні не дебіли квантушка, дебіл у нас ти - який знову намагається внести розбрат і гавно між українцями, в того судимості погашені в того ні ти давай щепо черепах міряти починай, вояка блядь.....

Він не дебіл, а звичайна ФСБшна сука на роботі. "Нічого особистого, просто бізнес"(с)

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Соромлюсь спитати, а яке відношення має батальйон Ляшка до "Азову"?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Соромлюсь спитати, а яке відношення має батальйон Ляшка до "Азову"?

http://www.pravda.com.ua/articles/2014/06/17/7029309/
"При этом, откровенно говоря, Ляшко – один из самых адекватных и действующих людей в данной системе власти. Поверьте, когда операция тормозилась из-за политического решения, именно стараниями Ляшко многие наши операции были продавлены.

...Иногда такие операции удается провести благодаря Ляшко, когда это связано с кем-то, иногда благодаря Авакову. Большинство – благодаря нам самим, потому что мы, честно говоря, на все плюем, поэтому у нас несколько махновский имидж. На все плюем и проводим операцию. Пока они удачные, потом все говорят: "Молодцы"

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Соромлюсь спитати, а яке відношення має батальйон Ляшка до "Азову"?

Я взагалі говорив про те, що Аваков не збрехав і Ляшко в свій батальйон Україна хотів записати судимих людей і людей, які були в розшуку. Нічого не говорив про Азов, нічого не говорив проти наших хлопців які хочуть воювати і успішно воюють з ватниками і колорадами.
Пару представників 5-ї колони мені вішають ярлики.....  :Ganba:

Offline Люся

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Бандерiвка

Квант - пiдлий професiйний провокатор, який клянчить плюсики собi, наче  йому за них платять. :smiley23:
« Останнє редагування: Червня 25, 2014, 12:08:15 00:08 від Люся »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238

Квант - пiдлий професiйний провокатор, який клянчить плюсики собi, наче  йому за них платять. :smiley23:

Чому "наче"?  :smilie8:
« Останнє редагування: Червня 25, 2014, 12:15:09 00:15 від Адам Жоржович »

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


У Яника вони були погашені рішенням суду.

А в бійців добровольчих батальонів вони були погашені рішенням Майдану . І навіть сам Аваков може піти під три чорти з його пред'явами .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Тобто майданівці не перебували в розшуку, і людей які повертались з майдану не ловили навіть у Львові? І менти не шукали?
І взагалі воююча армія від створення світу вважалась чистилищем, навіть від найтяжчих гріхів.

В МВС (Нацгвардію) не беруть людей із судимостями. Навіть судимостями батьків чи близьких родичів. Навіть на цивільні посади. Такі вимоги законодавства.

Хєрня якась. В президенти можна, а у військо не можна...

До речі пороха батько цеховиком за союзу був і за це сидів

Offline Люся

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Бандерiвка

Квант - пiдлий професiйний провокатор, який клянчить плюсики собi, наче  йому за них платять. :smiley23:

Чому "наче"?  :smilie8:
Буду мiнусувати :smilie5:

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Соромлюсь спитати, а яке відношення має батальйон Ляшка до "Азову"?

http://www.pravda.com.ua/articles/2014/06/17/7029309/
"При этом, откровенно говоря, Ляшко – один из самых адекватных и действующих людей в данной системе власти. Поверьте, когда операция тормозилась из-за политического решения, именно стараниями Ляшко многие наши операции были продавлены.

...Иногда такие операции удается провести благодаря Ляшко, когда это связано с кем-то, иногда благодаря Авакову. Большинство – благодаря нам самим, потому что мы, честно говоря, на все плюем, поэтому у нас несколько махновский имидж. На все плюем и проводим операцию. Пока они удачные, потом все говорят: "Молодцы"
Дякую за інтерв'ю.
Я наче й знала, що Ляшко створює якесь своє угруповання, а біля Азову" він тільки піарився. Але  мене збили з пантелику деякі повідомлення.
 

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Соромлюсь спитати, а яке відношення має батальйон Ляшка до "Азову"?

http://www.pravda.com.ua/articles/2014/06/17/7029309/
"При этом, откровенно говоря, Ляшко – один из самых адекватных и действующих людей в данной системе власти. Поверьте, когда операция тормозилась из-за политического решения, именно стараниями Ляшко многие наши операции были продавлены.

...Иногда такие операции удается провести благодаря Ляшко, когда это связано с кем-то, иногда благодаря Авакову. Большинство – благодаря нам самим, потому что мы, честно говоря, на все плюем, поэтому у нас несколько махновский имидж. На все плюем и проводим операцию. Пока они удачные, потом все говорят: "Молодцы"
Дякую за інтерв'ю.
Я наче й знала, що Ляшко створює якесь своє угруповання, а біля Азову" він тільки піарився. Але  мене збили з пантелику деякі повідомлення.

Ну так пусть пиарится и дальше. Такой "пиар" нам нужен.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
це квантівське чмо називає патріотів пятою колоною? - кисльову "втикать і учітса"
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14496
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Кванту , таки, фуражка сов.офицера повредила когда-то молодой моск  :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Коменти колорадів:

Дмитрий Беркут
ОЛЯшко не просто набирает в б. "Азов" уголовников. Их для войны с народом Донбасса выпускают из украинских тюрем и обещают скостить срок и лишить их судимости, как в штрафбате.

Татьяна Краснобаева
Сам уголовник..поэтому таких же и "прикрывает"..... еще и "пользуется" ими.....


ПляцЬ. і це кажуть люди , які постійно госували за рецидівіста..

Що в тих головах ? Кісіль ?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Коменти колорадів:

Дмитрий Беркут
ОЛЯшко не просто набирает в б. "Азов" уголовников. Их для войны с народом Донбасса выпускают из украинских тюрем и обещают скостить срок и лишить их судимости, как в штрафбате.

Татьяна Краснобаева
Сам уголовник..поэтому таких же и "прикрывает"..... еще и "пользуется" ими.....


ПляцЬ. і це кажуть люди , які постійно госували за рецидівіста..

Що в тих головах ? Кісіль ?

залізобетон
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
вопрос топикстартеру.

назови конкретно имена членов и командиров батальона "Азов" и статьи, по которым они были осуждены.

P.S. нихуя ты не назовешь. потому что никто не был из них осужден. да, УД заводили на некоторых. но из-за полного недостатка улик им не могли даже состряпать белыми нитками обвинения, чтобы за это можно было осудить.

поэтому, дорогой топикстартер, нехуй тут пиздеть и вонять. иди на хуй. ты просто пидар
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Дякую за інтерв'ю.
Я наче й знала, що Ляшко створює якесь своє угруповання, а біля Азову" він тільки піарився. Але  мене збили з пантелику деякі повідомлення.

Ну так пусть пиарится и дальше. Такой "пиар" нам нужен.

Щоб бути впевненим в такій потребі, потрібно пригадати, хто ж такий Ляшко.
Отже, факти і мої враження від них:

- Ляшко виховувався матір'ю-одиначкою, яка віддала його з дворічного віку у дитбудинок, а потім в інтернат.Чому я на це звертаю увагу? Прочитавши історії Суркова, Синєжука, одного беркутівця, я зробила висновок, що підлітки з таких сімей - найблагодатніше соціальне поле, де "пасуться" вербувальники всіляких спецслужб, ОМОНів, Беркутів та інших кримінальних банд у пошуках самородків. А те, що Ляшко - самородок, навряд чи хтось заперечуватиме.

- починав свою трудову діяльність журналістом (з освітою ПТУ!) і вже в юному віці міг розраховувати на підтримку та рекомендації відомих в журналістиці людей;

- політичну кар'єру починав в Народному Русі і залишив там по собі, м'яко кажучи, неоднозначні відгуки;

- був "на короткій нозі" з різними посадовцями на зорі незалежності України, настільки на "короткій", що дозволяв собі представлятись помічником вищого начальства МВС, здійснювати побори фірм від імені тих начальників, а потім з гордістю розповідав слідчим про близькі сексуальні стосунки з якимось Борею (в мережі є інформація, що ймовірне прізвище Борі - Тімонькін), що був урядовцем при Кучмі. Що вражає у цьому ролику, так це неабияка самовпевненість головного героя, як для його становища. Схоже, він відчуває підтримку якихось далеко не слабких покровителів;

- і дійсно, не відсидівши й третини присудженого строку (в основному, в СІЗО), Ляшко знову на волі, і знову у справі. І знову журналіст ( напевно, журналіст - найпоширеніша професія серед сексотів). На цей раз настільки успішно, що незабаром, після провокації проти головного редактора, сам стає головним редактором газети і після її перейменування працює там до 2006 року;

- газета Ляшка видає на гора всілякі "інсайди", аж поки Ляшко знову не втрапляє під слідство за наклеп на в.о прем'єра Дурдинця;

- у 2006 - новий виток кар'єри Ляшка: він стає депутатом ВРУ за списком БЮТ. Якщо вірити повідомленням ЗМІ, привів його Турчинов, який до того побував головою СБУ, і який потім в парі з Кожем'якіним і здіснював кураторство над своїм протеже. (Що Кожем'якін - потомственний КГБіст, гадаю, ні для кого не секрет. А от про Турчинова відомо мало. Правда, навряд чи він міг стати секретарем комсомолу без санкції "відповідних органів". Але років 10 тому читала я в одній газеті інтерв'ю з його батьком. І от після цього інтерв'ю з'явилась у мене підозра, що й Турчинов - потомственний КГБіст. А після того, як цей діяч, перебуваючи на посаді очільника СБУ, з незворушним виразом обличчя розповідав про подвійне самовбивство Кравченка, ця моя підозра лише зміцніла.) Єдине, що мені відомо зі ЗМІ про цю каденцію молодого "перспективного" політика Ляшка , так тільки те, що жив він трохи краще, ніж на одну зарплату, і голосував більш в унісон з проянуковичівськими депутатами;

- а далі починається найцікавіше: Ляшко одягає вишиванку, бере до рук вила, очолює досі нікому не відому Радикальну партію і чудесним чином виграє вибори в мажоритарному окрузі, дозволивши собі недешеву рекламну кампанію з невідомих фінансових джерел. Все частіше цей депутат з'являється на екранах ТБ, в тому числі й у популярному комерційному шоу Шустер-лайф, куди, за словами самого Шустера, він потрапляв за рекомендаціями адміністрації президента Януковича.

Цитувати
Зрештою, є ще одна людина, яку непублічно підтримує Льовочкін – це Олег Ляшко. Час від часу вони спільно проводять дозвілля, граючи у волейбол. А в політиці на наших очах відбувається дійство, коли із діяча з нульовим рейтингом старанно ліплять політика загальноукраїнської відомості.

Роблять це дуже просто - запрошуючи Ляшка на ток-шоу Шустера, гостьовий склад яких визначає російський політтехнолог Ігор Шувалов – радник Сергія Льовочкіна. Функція Ляшка в сценарії Банкової – троллінг опозиції.
http://www.pravda.com.ua/articles/2012/09/10/6972416/

- коли відразу після Майдану журналісти приїхали до Клюєва за адресою його прописки, то знайшли будинок, в якому проживає Ляшко, що він сам і підтвердив, нагодившись через деякий час. І навіть, якщо це помилка і будинок Клюєва знаходиться  по сусідству, то аренда Ляшком цього конкретного будинку може говорити або про те, що Льовочкін прилаштував  свого підшефного шпигувати за конкурентом, або про те, що Льовочкін з Клюєвим не такі вже й конкуренти. Тим більше, що і Клюєв, і Фірташ, до групи якого входить Льовочкін, "гніздяться" в Австрії - давньому "гнізді" совєцьких спецслужб;

І з останнього:

- виборча кампанія Ляшка у київську міськраду була чи не найдорожчою і завдяки їй депутатами стали забудовники Києва, яких, подейкують, контролює все той же Льовочкін;

- у ВР Ляшко у "патріотичному" запалі звинувачував Єфрємова в продажності, бо регіонал, мовляв, уже двічі літав у Москву. На що Єфрємов відповів, що йому відомо про 5 вояжів Ляшка в Москву. Перепалку зам'яв Турчинов, давши комусь доручення перевірити поїздки обох.
Тут у мене кілька варіантів пояснень: Ляшко - просто зв'язковий між "газовиками" та їх кремлівськими партнерами, Ляшко пропонує свої послуги  господарям уже малоперспективного Єфрємова в лобіюванні їхніх інтересів , Ляшко мочить залишки Регіонів як конкурентів новоствореної Льовочкіним ПРУ. 

Підсумовуючи усе це, можу сказати, що мені не хотілося б бачити в найвищому представницькому органі  держави таких "політиків". І не хотілося б спостерігати їхнього піару на крові.
Хоча не заперечую, що комусь цей піар потрібен.
Але в мене і такі особи, і їхній піар викликають лише непереборну огиду.
« Останнє редагування: Червня 25, 2014, 09:02:17 21:02 від Fire Horse »

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Дякую за інтерв'ю.
Я наче й знала, що Ляшко створює якесь своє угруповання, а біля Азову" він тільки піарився. Але  мене збили з пантелику деякі повідомлення.

Ну так пусть пиарится и дальше. Такой "пиар" нам нужен.

Щоб бути впевненим в такій потребі, потрібно пригадати, хто ж такий Ляшко.
Отже, факти і мої враження від них:
...

Информация полезная, чтобы не сильно обольщаться.
Но в любом противостоянии всегда каждый думает, что он выиграет, а все-равно кто-то проигрывает, - тот кто неправильно оценил ситуацию.
Ляшко генерирует сильные картинки. Если это чья-то игра, то этот кто-то явно заигрался и недооценил то за что взялся.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
вопрос топикстартеру.

назови конкретно имена членов и командиров батальона "Азов" и статьи, по которым они были осуждены.

P.S. нихуя ты не назовешь. потому что никто не был из них осужден. да, УД заводили на некоторых. но из-за полного недостатка улик им не могли даже состряпать белыми нитками обвинения, чтобы за это можно было осудить.

поэтому, дорогой топикстартер, нехуй тут пиздеть и вонять. иди на хуй. ты просто пидар

Я тобі щось винен? Я щось писав про Азов? Я щось писав, що судимі люди погані патріоти?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
- у ВР Ляшко у "патріотичному" запалі звинувачував Єфрємова в продажності, бо регіонал, мовляв, уже двічі літав у Москву. На що Єфрємов відповів, що йому відомо про 5 вояжів Ляшка в Москву. Перепалку зам'яв Турчинов, давши комусь доручення перевірити поїздки обох.
Тут у мене кілька варіантів пояснень: Ляшко - просто зв'язковий між "газовиками" та їх кремлівськими партнерами, Ляшко пропонує свої послуги  господарям уже малоперспективного Єфрємова в лобіюванні їхніх інтересів , Ляшко мочить залишки Регіонів як конкурентів новоствореної Льовочкіним ПРУ. 

Наводит на мысль, что батальон Ляшка воюет на востоке не выходя за рамки кулуарного договорняка. Этих террористов мочим, а этих не троаем...