Автор Тема: Ляшко визнав про "судимих" біців його батальйону  (Прочитано 3075 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
А коли я писав, що Аваков без підстав так просто би не "зливав Ляшка", то мене "свідомі жаби та потвори" мінусували. А логіку включити?



З цього уже сміються колоради
http://anti-maidan.com/index.php?id=2689

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Половина батальйону Азов прямо з тюрми пішли у бій. Включно з Білецьким. І що?

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Половина батальйону Азов прямо з тюрми пішли у бій. Включно з Білецьким. І що?
да ничего,  им доверия больше, чем генералам

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Половина батальйону Азов прямо з тюрми пішли у бій. Включно з Білецьким. І що?

Я не кажу, що це погано. Я не казав, що погано, що Ляшко набрав у свій батальйон уголовників. Будь яка людина, яка буде воювати за Україна нам на руку. Я просто казав, що не треба тупо гнати на Авакова (якого я не поважаю і якому не можу простити смерть О. Білого (Музички)). Аваков ж не така дурна людина і зливає Ляшка грамотно. А у форумної гидоти та жаб логічного мислення навіть на крок вперед немає зовсім. А!!! Бе!!!! Всьо пропало!!!! Дебіли, що сказати....

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Коменти колорадів:

Дмитрий Беркут
ОЛЯшко не просто набирает в б. "Азов" уголовников. Их для войны с народом Донбасса выпускают из украинских тюрем и обещают скостить срок и лишить их судимости, как в штрафбате.

Татьяна Краснобаева
Сам уголовник..поэтому таких же и "прикрывает"..... еще и "пользуется" ими.....


Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Коменти колорадів:

Дмитрий Беркут
ОЛЯшко не просто набирает в б. "Азов" уголовников. Их для войны с народом Донбасса выпускают из украинских тюрем и обещают скостить срок и лишить их судимости, как в штрафбате.

Татьяна Краснобаева
Сам уголовник..поэтому таких же и "прикрывает"..... еще и "пользуется" ими.....

І що? Що нам до коментів колорадів?

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Квант, тільки отримали від мене мінус за уголовників. Там вина вина всіх тих "уголовників" була лише в тому були за Україну, А доблесна міліція вміє таких ламати, то тероризм припишуть, то ще щось. Ви хоч би глянули за що хлопці сиділи, перед тим як про "уголовників" говорити. Ви ще всіх українських диседентів, що по сибірах загинули, до уголовників зарахуйте. Стус для вас теж уголовник?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Місцеві в Торезі та Слов'янську не хотіли мати в себе терористів. Специфіка регіону така, що там половина людей сиділа. Просто тому що то Донбас, там хто не сидів - лох.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Коменти колорадів:

Дмитрий Беркут
ОЛЯшко не просто набирает в б. "Азов" уголовников. Их для войны с народом Донбасса выпускают из украинских тюрем и обещают скостить срок и лишить их судимости, как в штрафбате.

Татьяна Краснобаева
Сам уголовник..поэтому таких же и "прикрывает"..... еще и "пользуется" ими.....

І що? Що нам до коментів колорадів?

Думай на крок вперед, я усім розжовувати інформацію не можу.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
І що
Що судимі ?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Квант, тільки отримали від мене мінус за уголовників. Там вина вина всіх тих "уголовників" була лише в тому були за Україну, А доблесна міліція вміє таких ламати, то тероризм припишуть, то ще щось. Ви хоч би глянули за що хлопці сиділи, перед тим як про "уголовників" говорити. Ви ще всіх українських диседентів, що по сибірах загинули, до уголовників зарахуйте. Стус для вас теж уголовник?

Я пишу про те, що Аваков сказав правду і мене дарма замінусували. А Ви захищаєте перед мною уголовників. Де логіка? Я що погане щось сказав про судимих людей, які воюють за Україну?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Половина батальйону Азов прямо з тюрми пішли у бій. Включно з Білецьким. І що?
да ничего,  им доверия больше, чем генералам

Ці люди сіли в тюрьму за те що були патріотами, а генерали сіли в свої крісла з те що не були патріотами а були колаборантами.
Звичайно що довіра є до патріотів а не до зрадників.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Коменти колорадів:

Дмитрий Беркут
ОЛЯшко не просто набирает в б. "Азов" уголовников. Их для войны с народом Донбасса выпускают из украинских тюрем и обещают скостить срок и лишить их судимости, как в штрафбате.

Татьяна Краснобаева
Сам уголовник..поэтому таких же и "прикрывает"..... еще и "пользуется" ими.....

І що? Що нам до коментів колорадів?

Думай на крок вперед, я усім розжовувати інформацію не можу.


А дійсно для чого ви тягнете сюда камети колорадів, і ще й пробуєте використати їх як аргумент?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Половина батальйону Азов прямо з тюрми пішли у бій. Включно з Білецьким. І що?
да ничего,  им доверия больше, чем генералам

Ці люди сіли в тюрьму за те що були патріотами, а генерали сіли в свої крісла з те що не були патріотами а були колаборантами.
Звичайно що довіра є до патріотів а не до зрадників.

Прямо таки всі люди, яких подав Ляшко сиділи по політичним статтям? Є список людей та статей КК? Якщо ні, то навіщо писати нести відверту брехню? Заразилися від бютоголових  :Sho_za:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Прямо таки всі люди, яких подав Ляшко сиділи по політичним статтям? Є список людей та статей КК? Якщо ні, то навіщо писати нести відверту брехню? Заразилися від бютоголових  :Sho_za:

Половина чоловіків на Донбасі сиділи. Специфіка регіону така.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Прямо таки всі люди, яких подав Ляшко сиділи по політичним статтям? Є список людей та статей КК? Якщо ні, то навіщо писати нести відверту брехню? Заразилися від бютоголових  :Sho_za:

Половина чоловіків на Донбасі сиділи. Специфіка регіону така.

Прямо таки половину? Є статистика?
А є інформація про те, що в батальйон Ляшка набирали тільки з Донбасу?

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Я пишу про те, що Аваков сказав правду і мене дарма замінусували. А Ви захищаєте перед мною уголовників. Де логіка? Я що погане щось сказав про судимих людей, які воюють за Україну?
Так погане, слово уголовник дуже погане. За вашою логікою то уголовників можна записати всіх то був на майдані до уголовників, бо на них колишня справа теж мала дуже багато справ, і якби майдан розійшовся, то було б ще більше. Найвідоміший "уголовник майдану" дзинзя, якого теж судили і який відсидів своїх 2 місяці. І сидів би ще довго, якби Янукович не втік. Так от за вашою логікою і логікою Авакова - він є уголовником. Саме за це мінус дістали.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Ситуація проста.

Такий собі один судимий боєць "Донбасу"  вартий тисячі несудимих доплисувачів типу Kvant

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Половина батальйону Азов прямо з тюрми пішли у бій. Включно з Білецьким. І що?
да ничего,  им доверия больше, чем генералам

Ці люди сіли в тюрьму за те що були патріотами, а генерали сіли в свої крісла з те що не були патріотами а були колаборантами.
Звичайно що довіра є до патріотів а не до зрадників.

Прямо таки всі люди, яких подав Ляшко сиділи по політичним статтям? Є список людей та статей КК? Якщо ні, то навіщо писати нести відверту брехню? Заразилися від бютоголових  :Sho_za:

Ви володієте іншою інформациєю і можете навести докази на її користь?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я пишу про те, що Аваков сказав правду і мене дарма замінусували. А Ви захищаєте перед мною уголовників. Де логіка? Я що погане щось сказав про судимих людей, які воюють за Україну?
Так погане, слово уголовник дуже погане. За вашою логікою то уголовників можна записати всіх то був на майдані до уголовників, бо на них колишня справа теж мала дуже багато справ, і якби майдан розійшовся, то було б ще більше. Найвідоміший "уголовник майдану" дзинзя, якого теж судили і який відсидів своїх 2 місяці. І сидів би ще довго, якби Янукович не втік. Так от за вашою логікою і логікою Авакова - він є уголовником. Саме за це мінус дістали.

"А про бабу, а вона про гречку". Давайте уже до слів будемо чіплятися.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
А что Аваков об этом не знал с самого начала?
Есть сильное подозрение, что Авакову промыли мозги его подчиненные вроде Евдокимова. Не стоит их недооценивать. Они очень подкованы в деле промывания мозгов.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

Ви володієте іншою інформациєю і можете навести докази на її користь?

Ні. Просто Ви так стверджуєте, наче знаєте тих людей, їх справи і т.д. Я Авакову, який вирішив злити Ляшка довіряю, бо Ляшко лупить по БЮТу, адже саме Ляшко забирає рейтинг по селам в БЮТиків. І тому дуже навряд чи Аваков би підставлявся з "пустомелими" заявами. А там ще йшла мова про людей, які перебувають у розшуку... Теж по політичним мотивам? Ну давайте вже дивитися правді в очі.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Яника з двома судимостями презом обрали? Обрали! А він, гандон, тільки й вмів, що країну дерибанити, а "азовці", навпаки, воюють за її цілістність. Так що, судимість у данному випадку анулюється! :upa

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Тобто майданівці не перебували в розшуку, і людей які повертались з майдану не ловили навіть у Львові? І менти не шукали?
І взагалі воююча армія від створення світу вважалась чистилищем, навіть від найтяжчих гріхів.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Тобто майданівці не перебували в розшуку, і людей які повертались з майдану не ловили навіть у Львові? І менти не шукали?
І взагалі воююча армія від створення світу вважалась чистилищем, навіть від найтяжчих гріхів.

В МВС (Нацгвардію) не беруть людей із судимостями. Навіть судимостями батьків чи близьких родичів. Навіть на цивільні посади. Такі вимоги законодавства.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Kvant, нам нужна победа, а не размышления о крючках в законе.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46772
  • Never give in!
Тобто майданівці не перебували в розшуку, і людей які повертались з майдану не ловили навіть у Львові? І менти не шукали?
І взагалі воююча армія від створення світу вважалась чистилищем, навіть від найтяжчих гріхів.

В МВС (Нацгвардію) не беруть людей із судимостями. Навіть судимостями батьків чи близьких родичів. Навіть на цивільні посади. Такі вимоги законодавства.

Хєрня якась. В президенти можна, а у військо не можна...
If you are going through hell, keep going.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Тобто майданівці не перебували в розшуку, і людей які повертались з майдану не ловили навіть у Львові? І менти не шукали?
І взагалі воююча армія від створення світу вважалась чистилищем, навіть від найтяжчих гріхів.

В МВС (Нацгвардію) не беруть людей із судимостями. Навіть судимостями батьків чи близьких родичів. Навіть на цивільні посади. Такі вимоги законодавства.

Хєрня якась. В президенти можна, а у військо не можна...

У Яника вони були погашені рішенням суду.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Тобто майданівці не перебували в розшуку, і людей які повертались з майдану не ловили навіть у Львові? І менти не шукали?
І взагалі воююча армія від створення світу вважалась чистилищем, навіть від найтяжчих гріхів.

В МВС (Нацгвардію) не беруть людей із судимостями. Навіть судимостями батьків чи близьких родичів. Навіть на цивільні посади. Такі вимоги законодавства.

Хєрня якась. В президенти можна, а у військо не можна...

У Яника вони були погашені рішенням суду.
Це політики гасять судимість рішення суду. Бійці - кровью..

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780

Ви володієте іншою інформациєю і можете навести докази на її користь?

Ні. Просто Ви так стверджуєте, наче знаєте тих людей, їх справи і т.д. Я Авакову, який вирішив злити Ляшка довіряю, бо Ляшко лупить по БЮТу, адже саме Ляшко забирає рейтинг по селам в БЮТиків. І тому дуже навряд чи Аваков би підставлявся з "пустомелими" заявами. А там ще йшла мова про людей, які перебувають у розшуку... Теж по політичним мотивам? Ну давайте вже дивитися правді в очі.

Тобто шкурно-політичні мотиви Авакова ТС визнає, але вважає їх додатковим аргументом довіряти Авакову?

Цікава логіка...