Автор Тема: Питання про Придністров'я  (Прочитано 860 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
Питання про Придністров'я
« : Червня 25, 2014, 01:13:14 01:13 »
Мене завжди цікавило питання. Чому українські патріоти завжди
підтримували Придністров'я, а не Молдову, як це за антиімперською логікою слідувало б.

У Грузії і Чечні все зрозуміло було. Українці воювали проти Москви. А от в Придністров'ї - разом з москалями проти молдован.

Так, скажуть, в Придінстров'ї живе багато українців, так, у них на 50 рублях Тарас Григорович, так у них українська третя офіційна, але...

Зараз же здається ні в кого немає сумнівів, що коли настане час "Ч", то всі ці придністровці підуть зі зброєю на Україну, як прийшли уже осетини, чечени і казакі. І все заради того щоб зєднатися з кремлівською імперією.

Натомість щоб молдаване на нас напали, просто навіть уявити собі неможливо. Тобто молдаване - є наші природні спільники, але аж ніяк не придністровці, серед яких повно смоскалізованих хохлів.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!
Re: Питання про Придністров'я
« Reply #1 : Червня 25, 2014, 01:16:02 01:16 »
Там типовий совок, а в Тирасполі правлєть кацапи і ФСБ. Там українська ідентичність на рівні галушок-борщу.
If you are going through hell, keep going.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання про Придністров'я
« Reply #2 : Червня 25, 2014, 01:16:50 01:16 »
Український патріот ніби як. Ніколи не підтримував Придністров'я...

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
Re: Питання про Придністров'я
« Reply #3 : Червня 25, 2014, 01:19:12 01:19 »
Там типовий совок, а в Тирасполі правлєть кацапи і ФСБ. Там українська ідентичність на рівні галушок-борщу.

То виходить усі наші Рухи-шмухи і Унсо підтримували галушки і борщі?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!
Re: Питання про Придністров'я
« Reply #4 : Червня 25, 2014, 01:24:10 01:24 »
Так. Я свого часу сварився із одеськими унсовцями коли вони лізли туди у 1992 році.
If you are going through hell, keep going.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Питання про Придністров'я
« Reply #5 : Червня 25, 2014, 01:26:07 01:26 »
Натурально, ніколи й думки не було підтримувати те примєнстров'я ні ділом, ні словом, ані подумки. Совок в своїй найгидкішій муміфікованій варіації.
А ще як познайомився з тамошніми "мєталурґамі" - ооо, це непередавано, чи не хрестоматійніше, як їх кровний брат-близнюк, дамбаський гегемон-шахтьор.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19215
Re: Питання про Придністров'я
« Reply #6 : Червня 25, 2014, 01:36:27 01:36 »
ПМР спочатку намагалася приєднатися до України. Там по суті було перетягування ковдри між проукраїнськими, промолдовськими та прохуйлостанськими силами. Хуйлостанці всіх переграли.  :smilie2:
« Останнє редагування: Червня 25, 2014, 01:39:26 01:39 від Адам Жоржович »

Offline fak2ra

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 83
Re: Питання про Придністров'я
« Reply #7 : Червня 25, 2014, 02:00:01 02:00 »
Проднестровцы наши союзники, а Молдоване враги - так как претендуют на Бессарабию. До агитатаки Хуйла они были к нам идеологически намного ближе чем Московия. Так случилось что кремль готовился к этой гибридной войне достаточно долго, а мы не готовились совсем.

Радует пока одно. После Крыма все пошло не по плану Хуйла, его гнилые зобы обломались о крепкий патриотический орешек Украинского патриотизма. Но- пропаганда имеет короткий срок годности, со временем нормальное мышление возвращается к людям и они постепенно начинаю воспринимать вещи реально.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!
Re: Питання про Придністров'я
« Reply #8 : Червня 25, 2014, 02:41:36 02:41 »
Щодо Придністровя, я б не поспішав записувати ту клоаку в союзники. Я знаю той край як облуплений. Там вся проблема в Тирасполі, а він повний відстійник фсбешного елемента і відставників-кацапів. Плюс православіє, бандьори, путін наш атєц, плюс контрабанда.
If you are going through hell, keep going.

Offline fak2ra

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 83
Re: Питання про Придністров'я
« Reply #9 : Червня 25, 2014, 02:50:01 02:50 »
Щодо Придністровя, я б не поспішав записувати ту клоаку в союзники. Я знаю той край як облуплений. Там вся проблема в Тирасполі, а він повний відстійник фсбешного елемента і відставників-кацапів. Плюс православіє, бандьори, путін наш атєц, плюс контрабанда.

я там очень часто бываю. старaя гвардия в основном за рашку, средняя фифти фифти. молодежь либо хотят к нам, либо в Европу. вы правы они без контрабаса не протянут- одесский порт для них все

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Питання про Придністров'я
« Reply #10 : Червня 25, 2014, 06:21:28 06:21 »
Там типовий совок, а в Тирасполі правлєть кацапи і ФСБ. Там українська ідентичність на рівні галушок-борщу.

Макс Камерер и Плюшка - два фуповских юзера отражение этой цитаты :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Питання про Придністров'я
« Reply #11 : Червня 25, 2014, 08:55:04 08:55 »
Мене завжди цікавило питання. Чому українські патріоти завжди
підтримували Придністров'я, а
не Молдову, як це за антиімперською логікою слідувало б.


ПХ ( повна х.ня )

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
Re: Питання про Придністров'я
« Reply #12 : Червня 25, 2014, 02:37:05 14:37 »
Проднестровцы наши союзники, а Молдоване враги - так как претендуют на Бессарабию. До агитатаки Хуйла они были к нам идеологически намного ближе чем Московия. Так случилось что кремль готовился к этой гибридной войне достаточно долго, а мы не готовились совсем.

Радует пока одно. После Крыма все пошло не по плану Хуйла, его гнилые зобы обломались о крепкий патриотический орешек Украинского патриотизма. Но- пропаганда имеет короткий срок годности, со временем нормальное мышление возвращается к людям и они постепенно начинаю воспринимать вещи реально.

Молдаване претендують на Бесарабію? Щось не дуже віриться. Може все-таки румуни? Так, румуни можуть мріяти і про Бесарабію, і про Чернівці, але хто ж їм дасть, членам НАТО? Зайшов у НАТО - все змирись з власними кордонами назавжди.

А от придністровські совки, за відповідну московську плату, здається будуть дуже не проти йти визволяти Одесу від правого сектору...

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
Re: Питання про Придністров'я
« Reply #13 : Червня 25, 2014, 02:38:18 14:38 »
Мене завжди цікавило питання. Чому українські патріоти завжди
підтримували Придністров'я, а
не Молдову, як це за антиімперською логікою слідувало б.


ПХ ( повна х.ня )

Людас, Ви мабуть в 90-х жили не в Україні, раз таке пишите.