Автор Тема: Обамич нарешті ready  (Прочитано 989 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Обамич нарешті ready
« : Червня 25, 2014, 03:16:34 15:16 »
Obama Said to Ready Sanctions on Russian Industries

The U.S. is preparing sanctions aimed at specific areas of the Russian economy, including energy and technology, as the Obama administration readies the next steps to pressure Russia over the Ukraine crisis, according to three people briefed on the plans.

The European Union, some of whose members have expressed concern that additional penalties against Russia risk harming their economies, may not agree to the next phase of sanctions being considered by the U.S., according to two of the people, who asked for anonymity, citing the sensitivity of the deliberations.

The U.S. government has held discussions with Canada, the U.K. and Australia on this latest round of penalties, said one of the people. The sanctions would apply to technology used to explore, produce, transport, or deliver natural gas, crude and or their refined products, two of the people said.

[bloomberg]

 :smilie7:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Обамич нарешті ready
« Reply #1 : Червня 25, 2014, 03:19:28 15:19 »
Ну Канада нікуди не дінеться - там наших багато

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Обамич нарешті ready
« Reply #2 : Червня 25, 2014, 03:22:08 15:22 »
Те що Штати реді то ясно, а от чи реді фрау Меркель унд хер Оланд?

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Обамич нарешті ready
« Reply #3 : Червня 25, 2014, 03:22:29 15:22 »
Ready, steady, go!  :super: And Fuck the EU!
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Обамич нарешті ready
« Reply #4 : Червня 25, 2014, 03:27:55 15:27 »
It's a long shot. I'm afraid we don't have time.
If you are going through hell, keep going.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Обамич нарешті ready
« Reply #5 : Червня 25, 2014, 03:39:44 15:39 »
It's a long shot. I'm afraid we don't have time.
Вже в серпні підуть перші поставки американської нафти на світовий ринок (вперше за 40 років).

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Обамич нарешті ready
« Reply #6 : Червня 25, 2014, 03:45:57 15:45 »
Те що Штати реді то ясно, а от чи реді фрау Меркель унд хер Оланд?

Им намекают

French bank BNP Paribas SA (BNPP.PA) is likely to pay $8 billion to $9 billion as part of a potential settlement with U.S. authorities over violations of sanctions, according to a person familiar with the matter.
http://www.reuters.com/article/2014/06/23/us-bnpparibas-usa-idUSKBN0EY08V20140623
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
Re: Обамич нарешті ready
« Reply #7 : Червня 25, 2014, 05:01:05 17:01 »
Те що Штати реді то ясно, а от чи реді фрау Меркель унд хер Оланд?

олланд нє хер, он такоє жє хуйло как і Хуйло, ну то єсть мусью.


в субботу, кстаті, на вокзалє подходіт тєло с внєшностью а ля саркозі+інспєктор Жюв ну і начінаєт - ай нід пірогова 9.
ну я грю - йу нід гоу алонг зіс стріт антіл зет вайт білдінг, зен тьорн райт анд гоу алонг проспект Шевченко  ту зе кросс.
потом спрашівайу - вее ар йу фром.
ну тєло гріт - франс.
ну йа грю - франс із бед шітті кантрі.
тєло - вай?
я - бікоз франс саппорт рашн терерістс, зоу йукрайнієн піпл  енд ітц патріотік арму віл кетч йо шітінг блек-ассед періс енд ханг ап олланд енд хіз френд путін.


тєпєрь вот думаю нє слішком лі я бил нєучтів с гостєм століци :smilie8:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча
Re: Обамич нарешті ready
« Reply #8 : Червня 25, 2014, 05:03:55 17:03 »
Те що Штати реді то ясно, а от чи реді фрау Меркель унд хер Оланд?

олланд нє хер, он такоє жє хуйло как і Хуйло, ну то єсть мусью.


в субботу, кстаті, на вокзалє подходіт тєло с внєшностью а ля саркозі+інспєктор Жюв ну і начінаєт - ай нід пірогова 9.
ну я грю - йу нід гоу алонг зіс стріт антіл зет вайт білдінг, зен тьорн райт анд гоу алонг проспект Шевченко  ту зе кросс.
потом спрашівайу - вее ар йу фром.
ну тєло гріт - франс.
ну йа грю - франс із бед шітті кантрі.
тєло - вай?
я - бікоз франс саппорт рашн терерістс, зоу йукрайнієн піпл  енд ітц патріотік арму віл кетч йо шітінг блек-ассед періс енд ханг ап олланд енд хіз френд путін.


тєпєрь вот думаю нє слішком лі я бил нєучтів с гостєм століци :smilie8:


 :smiley24:   :lol:

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Обамич нарешті ready
« Reply #9 : Червня 25, 2014, 05:17:30 17:17 »
За повідомленнями американських ЗМІ, США та їхні європейські союзники завершують узгодження пакету санкцій проти ключових секторів російської економіки, які можуть бути введені вже на цьому тижні.

Однак інформаційне агентство Associated Press, посилаючись на анонімних представників адміністрації та інших осіб, близьких до процесу прийняття рішень, повідомило, що введення нових санкцій може бути відкладено у зв’язку з позитивними сигналами, що виходять від президента Росії Володимира Путіна.

Введення санкцій проти великих секторів російської економіки, включаючи прибуткову енергетичну галузь, стало б черговим посиленням заходів Заходу проти Москви у зв’язку з її загрозливими діями відносно України, зазначає АР.

Проте, високопоставлений американський чиновник заявив АР, що враховуючи, що криза в Україні триває, США і Європа продовжують роботу над «варіантами загальних санкцій», які можуть торкнутися кількох секторів російської економіки.

За словами одного західного дипломата, ці варіанти включають санкції проти російської енергетики, а також обмеження доступу Москви до світових фінансових ринків.

Газета «Нью-Йорк таймс», посилаючись на урядових чиновників, пише, що адміністрація Обами підготувала три варіанти подальших дій. Мова йде про заборону на будь-яку взаємодію з низкою великих російських банків, заборону на передачу технологій російським компаніям, що працюють в енергетичному та оборонному секторах, і припинення контактів з російськими оборонними компаніями.

Будь-який з цих варіантів дій іде набагато далі вузько спрямованих заходів, які були прийняті до справжнього моменту і стосувалися окремих російських чиновників, бізнесменів та їхніх компаній, відзначає газета. Але і вони набагато скромніші тих санкцій, які, наприклад, були введені проти Ірану.

Американські чиновники дійшли висновку, що санкції іранського зразка не будуть настільки ефективні у випадку Росії, яка має ширшу національну економіку. Замість цього, за даними газети, вони розглядають варіанти, які можуть надати відчутний вплив, але в той же час не підірвуть ситуацію на світових ринках.

У повідомленні АР говориться, що США і Європа розглядають засідання Європейської ради в Брюсселі, яке пройде на цьому тижні, як можливість оголосити про скоординовані санкції. Однак джерела інформагентства повідомляють, що ажіотаж навколо можливих нових санкцій за останні дні знизився, особливо серед європейських лідерів, які намагаються оцінити, чи готовий Путін виконати ряд обіцянок, здатних зняти напруженість в українській кризі.

Галузеві фахівці і співробітники апарату Конгресу, ознайомлені з передбачуваними санкціями, повідомили АР, що підготовлені США заходи, ймовірно, будуть спрямовані проти енергетичного сектора і покликані завдати шкоди російській економіці без надмірної шкоди для американської промисловості.

Водночас кілька американських компаній висловлюють занепокоєння у зв’язку з перспективами можливих «секторальних» санкцій проти Росії. Як повідомляє АР, за останні десять днів їх представники провели ряд зустрічей з високопоставленими співробітниками адміністрації.

http://ukrainian.voanews.com/content/new-sanctions-against-russia/1944520.html

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Обамич нарешті ready
« Reply #10 : Червня 25, 2014, 05:19:49 17:19 »
Те що Штати реді то ясно, а от чи реді фрау Меркель унд хер Оланд?

олланд нє хер, он такоє жє хуйло как і Хуйло, ну то єсть мусью.


в субботу, кстаті, на вокзалє подходіт тєло с внєшностью а ля саркозі+інспєктор Жюв ну і начінаєт - ай нід пірогова 9.
ну я грю - йу нід гоу алонг зіс стріт антіл зет вайт білдінг, зен тьорн райт анд гоу алонг проспект Шевченко  ту зе кросс.
потом спрашівайу - вее ар йу фром.
ну тєло гріт - франс.
ну йа грю - франс із бед шітті кантрі.
тєло - вай?
я - бікоз франс саппорт рашн терерістс, зоу йукрайнієн піпл  енд ітц патріотік арму віл кетч йо шітінг блек-ассед періс енд ханг ап олланд енд хіз френд путін.


тєпєрь вот думаю нє слішком лі я бил нєучтів с гостєм століци :smilie8:

Ай ґів ю e біґ плас.+  :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Обамич нарешті ready
« Reply #11 : Червня 25, 2014, 05:31:31 17:31 »
Те що Штати реді то ясно, а от чи реді фрау Меркель унд хер Оланд?

олланд нє хер, он такоє жє хуйло как і Хуйло, ну то єсть мусью.


в субботу, кстаті, на вокзалє подходіт тєло с внєшностью а ля саркозі+інспєктор Жюв ну і начінаєт - ай нід пірогова 9.
ну я грю - йу нід гоу алонг зіс стріт антіл зет вайт білдінг, зен тьорн райт анд гоу алонг проспект Шевченко  ту зе кросс.
потом спрашівайу - вее ар йу фром.
ну тєло гріт - франс.
ну йа грю - франс із бед шітті кантрі.
тєло - вай?
я - бікоз франс саппорт рашн терерістс, зоу йукрайнієн піпл  енд ітц патріотік арму віл кетч йо шітінг блек-ассед періс енд ханг ап олланд енд хіз френд путін.


тєпєрь вот думаю нє слішком лі я бил нєучтів с гостєм століци :smilie8:

Слішком. Можна було б і без шитті обійтись. Я б минулого року образився, якби хтось про Україну погано одізвався, хоча в нас президентом був хам.
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Обамич нарешті ready
« Reply #12 : Червня 25, 2014, 05:33:00 17:33 »
а взагалі, Зеник. Дякую. Друга добра новина за день і обідві від тебе  :smiley24:
+в карму вобщем  :smilie1:
... і хай Росія згине як держава

Offline Arcobaleno

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
Re: Обамич нарешті ready
« Reply #13 : Червня 25, 2014, 05:43:42 17:43 »
Та Обамич вже давно реді, але без участі ЄС санкції не будуть достатньо ефективними. Добре, що хоч КНР зайняла підкреслено нейтральну позицію, що на практиці стало для Хуйла прикрою несподіванкою.