Автор Тема: ВПК України. Нові розробки. Поставки. Переозброєння Армії  (Прочитано 241429 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
«Я переконаний, що 2015 рік буде роком наших перемог і роком миру. А для цього ми повинні мати сильну, добре підготовлену, з високим патріотизмом духу та добре оснащену українську армію», – зазначив Порошенко.

Пане президенте, ви би вже вирішили, або перемоги, або мир.  :smilie3:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
«Я переконаний, що 2015 рік буде роком наших перемог і роком миру. А для цього ми повинні мати сильну, добре підготовлену, з високим патріотизмом духу та добре оснащену українську армію», – зазначив Порошенко.

Пане президенте, ви би вже вирішили, або перемоги, або мир.  :smilie3:

безвідносно до президента - варіант - спочатку перемоги, потім мир.

по темі:


В Одессу из Канады прибывает экипировка для украинских военных
05.01.2015 14:15
Канадцы поставили зимнюю обувь, куртки и брюки. Ожидается также самолет с мобильными госпиталями
В одесский порт 5 и 6 января прибудут два морских грузовых судна с гуманитарной помощью для украинских военных. Они привезут зимнюю армейскую форму от правительства Канады.
Об этом ЛІГАБізнесІнформ сообщил основатель волонтерской группы Крылья Феникса, советник президента Юрий Бирюков.

Прибытие третьего корабля ожидают 14-15 января. Груз был отправлен во второй половине ноября, в общей сложности прибудут 54 морских контейнера, в которых 67 тысяч пар обуви и 27 тысяч теплых курток и брюк. Кроме того, от канадцев в ближайшее время ожидается самолет с мобильными госпиталями.

Бирюков опроверг информацию своих коллег о пропаже канадского гуманитарного груза, который якобы исчез после того, как Министерство обороны приняло его на баланс. По его словам, путаница вышла из-за того, что канадское снаряжение, ранее предназначавшееся для Министерства обороны, было передано украинским пограничникам.

Напомним, ранее Канада самолетом направила в Украину бронежилеты, каски, очки, палатки и спальники.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792

В Минобороны Литвы подтвердили передачу Украине "военных принадлежностей"
5 Січня 2015 Понеділок 14:47
 Министр обороны Литвы Юозас Олякас подтвердил факт передачи Украине военных принадлежностей, договоренность о которых была достигнута ранее.
"Это военные принадлежности, как красиво назвал президент Петр Порошенко - элементы вооружений, то есть то, что нужно вооруженным силам Украины", - сказал Олякас. Рассказать об этой помощи подробнее он отказался.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Миколаївський бронетанковий завод розпочав випуск оновлених БРДМ-2 «Хазар»



цікаво, чи є сенс в ньому в порівнянні з тим же кугуаром\дозором?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Миколаївський бронетанковий завод розпочав випуск оновлених БРДМ-2 «Хазар»



цікаво, чи є сенс в ньому в порівнянні з тим же кугуаром\дозором?
Щось мені здається, що БРДМ у Миколаєві випускали і раніше. Тому випуск оновленої машини не потребує значних
вкладень. "Кугуар" - це не наша техніка, у нас ії лише збирають. "Дозор" почали випускати вже на двох підприємствах.
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Миколаївський бронетанковий завод розпочав випуск оновлених БРДМ-2 «Хазар»



цікаво, чи є сенс в ньому в порівнянні з тим же кугуаром\дозором?
Щось мені здається, що БРДМ у Миколаєві випускали і раніше. Тому випуск оновленої машини не потребує значних
вкладень. "Кугуар" - це не наша техніка, у нас ії лише збирають. "Дозор" почали випускати вже на двох підприємствах.

це не відповідає на питання "чи є сенс" :) в порівнянні з новими зразками. Кугуар - техніка відносно не наша.

БРДМ - мені здається таким собі мастодонтом в порівнянні з мобільним кугуаром з кулементом на башті. Можливо я не правий... ?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Цитувати
Президент України — Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко під час робочої поїздки у Житомирську область передав військовослужбовцям частин Збройних Сил понад 150 одиниць військової техніки та озброєння, виготовлених або відновлених підприємствами оборонно-промислового комплексу України.

На військовому аеродромі смт Озерне Президент вручив сертифікати на техніку, озброєння та стрілецьку зброю, а також на два військові літаки МІГ-29 та два — СУ-27.

Звертаючись до військових, Глава держави привітав їх з Новим роком та Різдвом Христовим і висловив сподівання, що 2015 рік стане для України роком перемоги і роком миру.

— Нова українська армія буде опорою і гарантом незалежності та територіальної цілісності держави, — заявив Президент.

— Для мене велика честь бути Верховним головнокомандувачем такого війська, — сказав Глава держави.

Серед техніки, що була передана на потреби армії, — бойові машини піхоти та десанту, транспортери, військові джипи виробництва «КрАЗ» «Спартан», автоматичні міномети, штурмова стрілецька зброя.

Президент висловив подяку керівництву та трудовим колективам Державного концерну «Укроборонпром», Житомирського бронетанкового заводу, Харківського автомобільного ремонтного заводу, Шепетівського ремонтного та Кременчуцького автомобільного заводів, науково-виробничого об’єднання МВС «Форт», усім, хто долучився до надзвичайно важливої справи створення та відновлення військової техніки.

Петро Порошенко наголосив на тому, що захисники Вітчизни мають бути забезпечені всім необхідним. Президент відзначив велику роботу волонтерів у питаннях забезпечення армії й у процесах реформи Міністерства оборони і висловив переконання, що залучення громадських активістів сприятиме якнайшвидшій модернізації як самого відомства, так і армії в цілому.

Також Президент вручив державні нагороди військовослужбовцям.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
[ Invalid YouTube link ]
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
[ Invalid YouTube link ]
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline AlexUA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6100
  • Стать: Чоловіча
БРДМ - мені здається таким собі мастодонтом в порівнянні з мобільним кугуаром з кулементом на башті. Можливо я не правий... ?

Как вы думаете сможет Коугар то же самое?


Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Т-64Б це та модифікація ще 76го року?

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
БРДМ - мені здається таким собі мастодонтом в порівнянні з мобільним кугуаром з кулементом на башті. Можливо я не правий... ?

Как вы думаете сможет Коугар то же самое?



навряд. тут він програє
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721

Цитувати
Как вы думаете сможет Коугар то же самое?
А тоже самое нам сейчас сильно надо? По моему  у нас несколько другие задачи.
Батя, мы стараемся ...

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Радянська техніка розроблялась для масового дешевого виробництва, призовної армії вчорашніх селян для "броска к ламаншу". Для локальніх конфліктів потрібна високотехнологічна зброя і нечисельні професіональні війська.

Offline AlexUA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6100
  • Стать: Чоловіча

Цитувати
Как вы думаете сможет Коугар то же самое?
А тоже самое нам сейчас сильно надо? По моему  у нас несколько другие задачи.

А такое?



Коугар это паркетник. А война она не только на асфальте случается...

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Треба розробити якусь прогрессивну заохочувальну премію для робітників та конструкторів підприємств впк. Великі гроші за новаціі та діі які зможуть допомогти зекономити та підвищити рівень військовоі боєпридатності

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча

Цитувати
Как вы думаете сможет Коугар то же самое?
А тоже самое нам сейчас сильно надо? По моему  у нас несколько другие задачи.

А такое?



Коугар это паркетник. А война она не только на асфальте случается...

У кугуара в плюсе.
2 ПТУР и быстрое покидание кабины.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
і ще башта, яка обертається на 360", може слугувати міні-зенітною установкою, та цифрове наведення


ЗІ: і ще відео з передачею техніки до ВСУ

[ Invalid YouTube link ]
« Останнє редагування: Січня 05, 2015, 10:27:47 22:27 від monach »
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Це все добре. Але мені здається (може я й не правий) що не варто так все світити. Чи не спонукає це рашку до нових гумноконвоїв з технікою та боєприпасами, щоб забезпечувати паритет?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Це все добре. Але мені здається (може я й не правий) що не варто так все світити. Чи не спонукає це рашку до нових гумноконвоїв з технікою та боєприпасами, щоб забезпечувати паритет?

це для всепропальців. Решта і так не світиться.

а якщо Ви думаєте, що лаптєстан не привезе інші гумконвої з технікою, то Ви глибоко помиляєтесь
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Це все добре. Але мені здається (може я й не правий) що не варто так все світити. Чи не спонукає це рашку до нових гумноконвоїв з технікою та боєприпасами, щоб забезпечувати паритет?

це для всепропальців. Решта і так не світиться.

а якщо Ви думаєте, що лаптєстан не привезе інші гумконвої з технікою, то Ви глибоко помиляєтесь
Є інформація стосовно решти?

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Це все добре. Але мені здається (може я й не правий) що не варто так все світити. Чи не спонукає це рашку до нових гумноконвоїв з технікою та боєприпасами, щоб забезпечувати паритет?

це для всепропальців. Решта і так не світиться.

а якщо Ви думаєте, що лаптєстан не привезе інші гумконвої з технікою, то Ви глибоко помиляєтесь
Є інформація стосовно решти?
так є. що нам передала Литва?

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Комбат 14 ОМБР відмовився приймати «відремонтовані» на заводах танки

ВОЛИНЬ   0  4  1590   8 січня, 23:29
Командир танкового батальйону 14-ї бригади підполковник Валерій Дуріхін відмовився прийняти кілька десятків танків, які військова частина мала б отримати після капремонту з бронетанкових заводів. Проте ремонт виявився умовним. Валерій Дурхін, підрозділ якого має досвід бойових дій під Лисичанськом та на Савур-Могилі, не змінив свого рішення навіть попри тиск старших офіцерів та представника командування. Про це розповів у «Фейсбук» волонтер колишньої 51-ї, а нині 14-ї ОМБР з Володимира-Волинськго Костянтин Зінкевич.

«Я не буду переповідати, які вади у машин, але у кращому випадку вони годились би бути у ролі с/г трактора. «Рука» бронетанкового завода відчувалась лише у свіжій фарбі, яка була покладена на вологий танк. Тому і злазить при дотику.
Найцікавішим є те, що керівництво бронетанкового заводу готове підписати угоду з Міноборони і виконати усі роботи. І навіть має чим, і є кому працювати. Але чомусь ніхто з ними про це не домовляється. А танкісти 51-ї у машини, які швидко можуть стати їхніми трунами, не сядуть. Між іншим, танковий батальйон 51-ї бригади на останніх навчаннях (до війни) став найкращим танковим батальйоном Збройних Сил України!», - написав Зінкевич.
Також він звернувся до Давида Араханії, Юрія Бірюкова, Тараса Слободянюка та Юрія Бутусова, аби вони допомогли донести цю проблему до розпорядників коштів Міноборони.

«Нам потрібні живі танки! Нам потрібні живі танкісти!», - підкреслив Зінкевич.
------------------- http://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/regions/volyn/kombat-14-ombr-vidmovyvsya-pryimaty-vidremontovani-na-zavodakh-tanky/

-------------
це, мабуть, ті 30 шт, що недавно в яворові порошенко вручав.
« Останнє редагування: Січня 09, 2015, 10:01:21 10:01 від entp »

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
я думаю не 30 штук - це просто один комбат який сказав правду )) а масштаби показухи набагато більші

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Результат застосування RQ-11_Raven


Цитувати
В результате ответного артиллерийско-ракетного огня ВСУ потери азиатских фашистов - "200" -1, "300"- 4.

http://stailker.livejournal.com/906160.html
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
КрАЗ розробляє нову бронемашину на шасі 8х8



Цитувати
ПАТ «АвтоКрАЗ» веде розробку першого прототипу нового багатоцільового шасі 8х8 для поставки в Збройні сили і силовим відомства України і на експорт. так відмітною особливістю нової бронемашини стане не властива компоновка кабіни і моторного відділення для машин виготовляються на підприємстві «АвтоКрАЗ» у місті Кременчуці, повідомляє портал “Україна промислова”.

Головний конструктор підприємства Сергій Васічек заявив, що перший прототип нової модульної бойової машини 8х8 буде представлений в першій половині 2015 для ознайомлення провідних фахівців міністерства оборони України. На відміну від попередніх автомобілів компанії, нове шасі матиме переднє розташування бронекабіни екіпажу з розташованим ззаду моторним відсіком з установленим двигуном закордонних виробників замість звичного дизельного V-образного з турбонаддувом ЯМЗ-7511.10.

На шасі нового бронеавтомобіля буде можлива установка різних модулів в залежності від поставлених завдань. Вже розробляється варіант з відділення для десанту, командним пунктом управління, модуль з системами зв’язку управління військами і варіант для використання в якості пускової установки для різних ракетних комплексів.

Сімейство бронеавтомобілів призначене для перевезення особового складу, а також для установки різного цільового обладнання або систем озброєнь. На його базі можна створювати машини зв’язку, мобільні артилерійські системи, автокрани, транспортно-пускові машини безпілотних літальних апаратів, евакуатори, екскаватори та інші модифікації. Сімейство послужить єдиної уніфікованої платформою для «легких» бригад Сухопутних військ. За своїм призначенням і виконанню, новий український бронеавтомобіль нагадує російське сімейство бронеавтомобілів «Тайфун» підвищеної захищеності, що розробляється НТЦ ВАТ «КамАЗ».

http://www.ukraineindustrial.info/uk/archives/3336
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
КрАЗ розробляє нову бронемашину на шасі 8х8




 :Sho_za:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052


Цитувати
Українська компанія «Мотор Січ» створює перший льотний прототип нового вертольота МСБ-2. На базі радянського багатоцільового вертольота Мі-2 створюється абсолютно новий вертоліт з поліпшеними тактико-технічними показниками.

Оновлений вертоліт МСБ-2 на відміну від свого попередника буде розрахована на 8-9 посадочних місць, ціна в порівнянні з європейськими аналогами буде в 2-2,5 рази нижче. Український вертоліт МСБ-2 буде мати покращені льотно-технічні характеристики за рахунок застосування економічних двигунів АІ-450М підвищеної потужності української компанії ПАТ “Мотор Січ”, установки нових паливних баків на зовнішній підвісці, зміни фюзеляжу із застосуванням великої кількості композитних матеріалів та інших конструкторських рішень .

Перший етап створення передбачає:

- Розробку нового салону,
- Установку сучасних двигунів АІ-450М поліпшеною паливної ефективності, що дозволить збільшити дальність польоту,
- Винесення паливного бака з кабіни на зовнішню підвіску,
- Зміцнення фюзеляжу для збільшення корисного об’єму пасажирської кабіни,
- Установку оновленого пілотажно-навігаційного комплексу різних модифікацій.

Модельний ряд. Планується виготовлення МСБ-2 в наступних модифікаціях:

-Транспортно-пасажирської (до 8 пасажирів) для перевезень на дальність до 750 км;
-для потреб МНС з монтажем необхідного обладнання;
-медичне;
-протівопожарной з установкою обладнання ємністю 900 л для гасіння вогню;
-сільськогосподарське для обробки посівів;
-військово.

Максимальна злітна маса нового вертольота становить 4 тонни. Сертифікувати вертоліт планується до кінця 2015 року.

ПАТ “Мотор Січ” – один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Поставляє продукцію в 106 країн.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.