Автор Тема: “Если услышите что-то про "братские народы" - бейте оратора в пах. С ноги.“  (Прочитано 1141 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46729
  • Never give in!

Владимир Голышев

ДОРОГИЕ УКРАИНЦЫ
Похоже, уже завтра к вам вернутся ваши "братья", чтобы измазать слюнями щёки и потискать поясницу. Это сейчас вы такие ёжики. А пустит россиянин кривоструйную слезу - и поплывёте. (Что я не знаю что ли!)
Хочу подарить вам заповедь, которая убережет вас от разочарований.
Очень простая.
Эффективность - 100%.
Прислушайтесь к тому, что говорит соискатель обнимашек.
Ключевой вопрос - самоидентификация.
Если она у него индивидуальная (говорит исключительно от себя и за себя) - это одно. Дальше всё от личных качеств зависит.
Если коллективная ("говорит за всю Одессу"...то есть, за всю Россию) - десять тысяч раз подумайте: нужна ли вам временно зашитая вата. Завтра хозяин свистнет - она снова на карачки упадёт и лаять будет.
При этом совершенно не важно ЧТО он говорит. Пусть хоть в любви Украине признается от имени всех россиян.
И, вообще, если услышите что-то про "братские народы" - бейте оратора в пах. С ноги.
"Братья" - хуже откровенной ваты.

Та-то - наружу. Издалека видна. Не ошибёшься.
If you are going through hell, keep going.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Задолбали эти чмошники по Турциям-Египтам .Постоянно визжат что мы братские народы и лезут обниматься.Замахался нах посылать.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
В мене з цього приводу змішані почуття. Коли мені про "братство слов'ян" хорвати кажуть, в мене не виникає аж ніякого бажання бити їх ногою у пах.... та в будь-яке інше місце також
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46729
  • Never give in!
Голишев має на увазі дуже конкретних братьйов.
If you are going through hell, keep going.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
В мене з цього приводу змішані почуття. Коли мені про "братство слов'ян" хорвати кажуть, в мене не виникає аж ніякого бажання бити їх ногою у пах.... та в будь-яке інше місце також

А в хорватського пророка ("Пушкин - наше все!") є щось подібне:

"Кто устоит в неравном споре:
Кичливый лях иль верный росс?
Славянские ль ручьи сольются в русском море
Оно ль иссякнет? вот вопрос..." ?

(Тут наводили його як свободолюбця - ось один з прикладів російської любові до свободи інших народів.)

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
В мене з цього приводу змішані почуття. Коли мені про "братство слов'ян" хорвати кажуть, в мене не виникає аж ніякого бажання бити їх ногою у пах.... та в будь-яке інше місце також

А в хорватського пророка ("Пушкин - наше все!") є щось подібне:

"Кто устоит в неравном споре:
Кичливый лях иль верный росс?
Славянские ль ручьи сольются в русском море
Оно ль иссякнет? вот вопрос..." ?

(Тут наводили його як свободолюбця - ось один з прикладів російської любові до свободи інших народів.)

 :gigi:
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Цитувати
если услышите что-то про "братские народы" - бейте оратора в пах. С ноги.
это должно стать основой отношения к русским. Навечно. Ибо недостойны иного. И десятиметровая стена.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Я - вкотре тут - скажу більше: ми маємо зректитися всього культурного надбання параші! Скажіть, що вони дали, вбиваючи наших письменників, нового і цікавого? "Поднятую целіну"? "Тихий Дон"? "Молодую гвардію"? Твори Солженіцина?? - Всюди брехня, брехня замішана на парашінській "ідеї" про парашинство...
Шукаймо не парашиствого! Світ - інший! Світ - інший, людяніший, радісний!!! Відхрещуймось від парашинського, і відчуєте щось нове, людяне, Боже...
« Останнє редагування: Червня 25, 2014, 08:44:43 20:44 від leonpod »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
В мене з цього приводу змішані почуття. Коли мені про "братство слов'ян" хорвати кажуть, в мене не виникає аж ніякого бажання бити їх ногою у пах.... та в будь-яке інше місце також


Може тому що хорвати мають на увазі зовсім інші речі?
Ну тіпа як коса (волосся), коса (мис), коса (сільськогосподарське знаряддя) і ніби все коса але це все зовсім різні коси.
Так і слово братсво може мати зовсім інший сенс деколи навіть і протилежний.
Та навіть якщо людині сказати що би уявила собі коня, то один буде бачити вороного, інший сиву кобилу, а третій шахматного чи спортивного коня.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1752
Каїн ім'я тому брату.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Брати ?

"Так в XVI в. сформировался тип человека-завоевателя, страшного в своем невежестве, ярости и жестокости.
Этим людям не требовалась европейская культура и письменность, им чужды такие категории как мораль, честность, стыд, правдивость, человеческое достоинство, историческая память и т.п.. Значительная часть татаро-монголов в XIII-XVI вв. влилась в состав великороссов, из них начинают свою родословную более 25% российского "дворянства".


http://politiko.ua/blogpost110480#.U6FMIK3zrTQ.facebook

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Хорвати - це такі ж, як ми -  "обпечені" "братськими" сербами. Дійсно, не повинно бути "братів". А якщо хто і каже про "братів", то - ногою в пах йому! Без жалю...

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
В мене з цього приводу змішані почуття. Коли мені про "братство слов'ян" хорвати кажуть, в мене не виникає аж ніякого бажання бити їх ногою у пах.... та в будь-яке інше місце також


Може тому що хорвати мають на увазі зовсім інші речі?
Ну тіпа як коса (волосся), коса (мис), коса (сільськогосподарське знаряддя) і ніби все коса але це все зовсім різні коси.
Так і слово братсво може мати зовсім інший сенс деколи навіть і протилежний.
Та навіть якщо людині сказати що би уявила собі коня, то один буде бачити вороного, інший сиву кобилу, а третій шахматного чи спортивного коня.

Вони вважають слов'ян за братів, але за рівних, де немає "старших-молодших"

Нам вдячні за те, що одними з перших визнали їхню країну, а також за те, що багато українців на їхньому боці воювало
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча

Владимир Голышев

ДОРОГИЕ УКРАИНЦЫ
Похоже, уже завтра к вам вернутся ваши "братья", чтобы измазать слюнями щёки и потискать поясницу. Это сейчас вы такие ёжики. А пустит россиянин кривоструйную слезу - и поплывёте. (Что я не знаю что ли!)
Хочу подарить вам заповедь, которая убережет вас от разочарований.
Очень простая.
Эффективность - 100%.
Прислушайтесь к тому, что говорит соискатель обнимашек.
Ключевой вопрос - самоидентификация.
Если она у него индивидуальная (говорит исключительно от себя и за себя) - это одно. Дальше всё от личных качеств зависит.
Если коллективная ("говорит за всю Одессу"...то есть, за всю Россию) - десять тысяч раз подумайте: нужна ли вам временно зашитая вата. Завтра хозяин свистнет - она снова на карачки упадёт и лаять будет.
При этом совершенно не важно ЧТО он говорит. Пусть хоть в любви Украине признается от имени всех россиян.
И, вообще, если услышите что-то про "братские народы" - бейте оратора в пах. С ноги.
"Братья" - хуже откровенной ваты.

Та-то - наружу. Издалека видна. Не ошибёшься.
:smiley24:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Я розумію і підтримую "братство народів", братство і народів взагалі.
А мрію про братство європейських білих народів, справжнє.
А про "братство слов'янських народів"  коли чую, то розумію що передімною неадекват
І неадекват в квадраті коли це говорить кацап

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Ще хочу додати просте.
В Європі, сьогодні, говорити про братство окремих народів по принципу спільного мовного коріння - велика помилка. Це категорія братання 19-го століття
Зрозумів це після сотень тисяч кілометрів проколесених Європою власноножно.
Європейці як раса всі разом під загрозою. В 1950 році білих було 25%,
Сьогодні - менше 8%.
Тому всяку дружбу одних білих проти інших треба закопати і забути, поки не пізно.

П.с.
Кацапи тільки зовні білі, а всередині азіати