Автор Тема: 50 годин виправних робіт за “Путін-Хуйло“ від “судді“ Лозюка  (Прочитано 822 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Сьогодні Дзержинський районний суд Харкова присудив активісту організації «Громадська варта», одному із ведучих харківського Євромайдану Валентину Бистриченко п’ятдесят годин виправних робіт на комунальних підприємствах за те, що на площі Свободи співав відому пісню про президента Росії Володимира Путіна.

«Мене і ще двох активістів суд вирішив покарати за те, що ми голосно виголошували «Путін-х**ло». Суддя Лозюк повністю прибрав політичний момент і покарав за хуліганство в громадському місці. Я ж у поясненні протоколу чітко зазначив, що голосно вигукуючи «Путін-х**ло» я висловлював громадянську позицію щодо того, що Путін фінансує тероризм, постачає до України важку зброю», – заявив Валентин Бистриченко Радіо Свобода. За його словами, він і його товариші не збираються працювати на комунальних підприємствах.   

Найближчим часом активісти планують оскаржувати постанову суду. Зараз активісти разом із філологами розбираються в тому, чи є слово «х**ло» нецензурним.

Кореспондент Радіо Свобода був очевидцем того, як у вівторок 24 червня активісти «Громадської варти» прийшли до проросійськи налаштованих мітингувальникі і почали їм співати рядки про Путіна. Міліція склала адмінпротокол на трьох активістів за «дрібне хуліганство».

У прес-службі Харківського обласного управління МВС підтвердили, що Бистриченка з двома активістами покарали за нецензурні кричалки.
If you are going through hell, keep going.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Интересно, а любого матерящегося мента так же можно на 30 часов исправительных работ?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
Пусть подает апелляцию и ссылается на американский словарь. Там есть это слово.

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Суддя Лозюк , мабуть, в усьому такий пуританин? Треба б місцевим детальніше ознайомитись із біографією такого цнотливого судді .. І людям розповісти ..

Offline Doctor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 704
Пусть подает апелляцию и ссылается на американский словарь. Там есть это слово.

Да десятки раз уже это обсуждалось, пусть суд и менты ДОКАЖУТ, что это было хуйло, а не хелло с украинским акцентом.
Тупость какая то  :eyes:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Лозюк забыл про старую-добрую харьковскую традицию отрезать судьям и членам их семей головы? :smilie8:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
ЛАзюк.
Одиозная личность.
В интернете полно информации о нем.
Хотел очень стать председателем,
но судьи за него не проголосовали.
ну и ладно...

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Как человек знающий русский язык и любящий его - смею утверждать. В данном случае - для начала не прав милиционер. Только за это составлять протокол - беспредел, но то удивляться пока нечему...Пока ждем реформы МВД...

А вот с самим словом...
Это феномен. Но такие случаи - известны.

Во первых в славянских языках - полно слов с противоположным значением.
Уродина в польском и украинском - оскорбление в русском...А человек ничего такого не хотел сказать - это раз.

Также известны случаи, когда слово изначально не имевшее бранного значения  - становилось со временем бранным. И наоборот.
Я думаю - судья недоумок.
Не нужно это на себя брать.
Отложи дело. Назначь экспертизу лингвистическую. Пригласи специалистов. Получи их пояснения - тогда решай...
Я здесь - как обычно. Притащили менты человека в суд - значит виноват...Получи. Беспредел...
Но тут - удивляться нечему. Ждем судебной реформы и конституционной.
Принцип презумпции невиновности - обще правовой принцип , а не только принцип уголовного права. И это ДОЛЖНО БЫТЬ ЗАКРЕПЛЕНО В НОВОЙ УКРАИНСКОЙ КОНСТИТУЦИИ.
Также как принцип презумпции ответственности чиновника - обще правовой принцип. И это тоже нужно закрепить в Конституции.
Тогда таких ситуаций  - не будет. :smilie7:

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Я думаю - судья недоумок.
Не нужно это на себя брать.
Отложи дело. Назначь экспертизу лингвистическую. Пригласи специалистов. Получи их пояснения - тогда решай...
Я здесь - как обычно. Притащили менты человека в суд - значит виноват...Получи. Беспредел...
Но тут - удивляться нечему.
Лазюк - не недоумок. Лазюк - близкий к Кернесу человек.
Настолько близкий, что пасынок Кернеса с дочкой Лазюка в компании время проводил.
И даже крепко съездил ей по лицу, о чем она доложила в соцсетях.
О его человеческих качествах и "непредвзятости" ходят легенды...
Не думаю, что дело случайно попало к нему...

Цитувати
Ждем судебной реформы и конституционной.
Принцип презумпции невиновности - обще правовой принцип , а не только принцип уголовного права. И это ДОЛЖНО БЫТЬ ЗАКРЕПЛЕНО В НОВОЙ УКРАИНСКОЙ КОНСТИТУЦИИ.
ужЕ.
Цитувати
Стаття 62. Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.
Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.
И еще, применительно к этой ситуации:
Цитувати
Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
Стаття 39. Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.
Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судом відповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку - з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.

Также как принцип презумпции ответственности чиновника - обще правовой принцип. И это тоже нужно закрепить в Конституции.
Тут все немного по-другому...
Цитувати
Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
То есть, в суде чиновник должен доказать, что он действовал "в рамках".
На практике у лазюков все не совсем так...
ну и ладно...

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
не завадило б зараз, щоб сотні -тисячі харків"ян вийшли та заспівали про хуйла
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Ждем песню "Лозюк - хуйло" под зданием суда