Автор Тема: Стосовно Педро  (Прочитано 1068 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Стосовно Педро
« : Червня 26, 2014, 11:30:56 23:30 »
Тут залишилося розібоатися лише в одному: Педро - відвертий ідіот, що не бачив, ким насправді є "керівники ато", або сам така сама паскуда-запроданець, я к і вони.

В будь-якому випадку, кров - на його руках.
Для мене він остаточно вмер як політик, але в першу чергу - як людина.

Сьогдні загинуть десятки наших солдатів, в незабаром - сотні. І все через те, що після падіння режиму Януковича індивідуального, до влади прийшов Янкувич колективний, а дурні хохли цього не побачили вчасно, чи, скоріше  - не захотіли побачити.

Слава Україні!

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Стосовно Педро
« Reply #1 : Червня 26, 2014, 11:38:57 23:38 »
ТС, ви ж теж голосували за Пороха, якщо я не помиляюсь.
То чому звинувачуєте "дурних хохлів"?..
Вже пізно, тепер потрібно думати, як виправляти такі помилки.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Стосовно Педро
« Reply #2 : Червня 26, 2014, 11:43:40 23:43 »
Петро Олексійович зараз буде приймати багато непопулярних рішень. Така його доля. Важливо дивитися куди вирулюється ситуація а не пережовувати кожну дрібницю.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: Стосовно Педро
« Reply #3 : Червня 26, 2014, 11:46:27 23:46 »
ТС, ви ж теж голосували за Пороха, якщо я не помиляюсь.
То чому звинувачуєте "дурних хохлів"?..
Вже пізно, тепер потрібно думати, як виправляти такі помилки.

Я належу до категорії дурних хохлів, без сумніву.
Голосуввання за Педро - моя колосальна помилка, я це вже визнав пару тижнів тому.
Що робити я казав неоднразово - НЕГАЙНО примусити Педро звільнити ВСІХ керівників найвищого рівня, причетиних до АТО.
Міністрів Коваля, Авакова, начальника Генштабу Куцина і керівника АТЦ Крутова. Підняти на їх місця доведених патріотів з числа бойових офіцерів рангу майорів-полковників, що ВЖЕ відзначились в успішних операаціях.
Розгорнути польові трибунали...
Це для початку. Я не експерт, просто накидую очевидні речі.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Стосовно Педро
« Reply #4 : Червня 26, 2014, 11:49:16 23:49 »
Петро Олексійович зараз буде приймати багато непопулярних рішень. Така його доля. Важливо дивитися куди вирулюється ситуація а не пережовувати кожну дрібницю.
Цей народ не перемогти....Тебе везуть ввечері, в ліс, в багажнику, поряд лопата, а ти кажеш - треба дивитись куди вирулює ситуація, мабуть буде пікнік :fp2
Батя, мы стараемся ...

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Стосовно Педро
« Reply #5 : Червня 26, 2014, 11:50:54 23:50 »
Ну, наступати на граблі - улюблена гра українців...на жаль... :smilie2:
Я чекала від президента рішучих дій після того, як збили наш літак з 49 чоловіками.
Тепер вже і не знаю чого чекати.
Можливо, завтра...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Стосовно Педро
« Reply #6 : Червня 26, 2014, 11:51:51 23:51 »
Цей народ не перемогти....Тебе везуть ввечері, в ліс, в багажнику, поряд лопата, а ти кажеш - треба дивитись куди вирулює ситуація, мабуть буде пікнік :fp2

Ти серйозно важаєш що зараз ситуація гірша ніж в момент приходу Порошенка до влади?

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Re: Стосовно Педро
« Reply #7 : Червня 26, 2014, 11:52:34 23:52 »
Петя все правильно делает, акцент делает на международное давление на хуйла, самим нам не справиться никогда. Я пока не вижу у него больших ошибок, кроме одной - это бездарное коммандование АТО, но это не его личные промахи, он же не военный. Почему он не меняет силовиков, х.з. Возможно не хочет менять коней на переправе, возможно скамейка запасных пустая, не знаю. Но такие большие бессмысленные потери среди наших бойцов ему могут выйти боком.
« Останнє редагування: Червня 26, 2014, 11:57:30 23:57 від анабиоз »

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Стосовно Педро
« Reply #8 : Червня 27, 2014, 12:05:47 00:05 »
Цей народ не перемогти....Тебе везуть ввечері, в ліс, в багажнику, поряд лопата, а ти кажеш - треба дивитись куди вирулює ситуація, мабуть буде пікнік :fp2

Ти серйозно важаєш що зараз ситуація гірша ніж в момент приходу Порошенка до влади?
Ні я вважаю, що сьогодні ситуація гірша ніж 19 червня в тактичному плані, плюс втрати нікому не потрібні майже 20 вбитих і не знаю скільки поранених, а що взамін - ми продемонстрували волю до миру. А що саме гірше - все йде до заморожування ситуації і довгограючих безрезультативних переговорів, під час яких будуть гинути наші хлопці. А ще деморалізація наших збройних сил, які і без того не дуже вмотивованих і патріотичних і в цей же час тиск на батьків вояків через проплачені акції - припиніть війну, ми за мир і тд.
Батя, мы стараемся ...

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Стосовно Педро
« Reply #9 : Червня 27, 2014, 12:08:36 00:08 »
Петя все правильно делает, акцент делает на международное давление на хуйла, самим нам не справиться никогда. Я пока не вижу у него больших ошибок, кроме одной - это бездарное коммандование АТО, но это не его личные промахи, он же не военный. Почему он не меняет силовиков, х.з. Возможно не хочет менять коней на переправе, возможно скамейка запасных пустая, не знаю. Но такие большие бессмысленные потери среди наших бойцов ему могут выйти боком.

не погоджуюсь...
міжнародна підтримка - фактор безумовно важливий...
проте наша любов до міжнародної підтримки є проявом небажання щось робити по справжньому самим...
попустить і знову за звичний деребан замість розбудови країни візьмуться...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Стосовно Педро
« Reply #10 : Червня 27, 2014, 12:09:57 00:09 »
Цей народ не перемогти....Тебе везуть ввечері, в ліс, в багажнику, поряд лопата, а ти кажеш - треба дивитись куди вирулює ситуація, мабуть буде пікнік :fp2

Ти серйозно важаєш що зараз ситуація гірша ніж в момент приходу Порошенка до влади?
Ні я вважаю, що сьогодні ситуація гірша ніж 19 червня в тактичному плані, плюс втрати нікому не потрібні майже 20 вбитих і не знаю скільки поранених, а що взамін - ми продемонстрували волю до миру. А що саме гірше - все йде до заморожування ситуації і довгограючих безрезультативних переговорів, під час яких будуть гинути наші хлопці. А ще деморалізація наших збройних сил, які і без того не дуже вмотивованих і патріотичних і в цей же час тиск на батьків вояків через проплачені акції - припиніть війну, ми за мир і тд.

Якщо конфлікт і правда буде заморожений, я з тобою погоджусь. Поки всі мирні ініціативи я сприймаю як тактичний хід а не стратегічний напрям на здачу Донбаса.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: Стосовно Педро
« Reply #11 : Червня 27, 2014, 12:31:47 00:31 »
Хочу знати, коли можна буди кинути пред'яву Педрові стосовно продажу "Рошена".
Хтось з адабрямсів, призначте дату, до якої, на вашу думку Педро може спокійно залишатися поза критикою. Візьму до уваги найбільш консервативну дату і доти не підніматиму це питання.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Стосовно Педро
« Reply #12 : Червня 27, 2014, 12:33:18 00:33 »
Хочу знати, коли можна буди кинути пред'яву Педрові стосовно продажу "Рошена".
Хтось з адабрямсів, призначте дату, до якої, на вашу думку Педро може спокійно залишатися поза критикою. Візьму до уваги найбільш консервативну дату і доти не підніматиму це питання.

На мою думку до вересня буде нормально. Після грудня сам почну задавити питання.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: Стосовно Педро
« Reply #13 : Червня 27, 2014, 12:34:14 00:34 »
Хочу знати, коли можна буди кинути пред'яву Педрові стосовно продажу "Рошена".
Хтось з адабрямсів, призначте дату, до якої, на вашу думку Педро може спокійно залишатися поза критикою. Візьму до уваги найбільш консервативну дату і доти не підніматиму це питання.

На мою думку до вересня буде нормально. Після грудня сам почну задавити питання.

ОК.