Автор Тема: Серйозний крок Семенченка  (Прочитано 8104 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #60 : Червня 28, 2014, 12:06:43 12:06 »


+1500
Потрібно берегти Семенченка, можливо це наш майбутній президент.

 :lol: Та ви навіть прізвища справжнього його не знаєте.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #61 : Червня 28, 2014, 12:14:00 12:14 »
Не,ну понятно,Семенченко обосрать - для адептов святое дело,а если с другого боку подойти,кто-то внятно может сказать о смысле этого "перемирия" ?
Чего добились и чего еще надеются добиться от "перемирия"?
Легализация бандитов и время для их укрепления и вооружения?
Сдача им Донбасса?
Деморализация ЗСУ?
Пока один негатив и все идет  никак не в интересах Украины.
Просто интересно,есть ли еще идиоты,которые верят в то,что сейчас бандюки сдадут оружие и разбегутся кто куда или Порошенко единственный такой?


Требование Европы, которой нужны аргументы для введения санкций
Угроза полноценного рашистского вторжения

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #62 : Червня 28, 2014, 12:21:44 12:21 »
кто-то внятно может сказать о смысле этого "перемирия" ?
Зміст цього перемир'я простий і складається з кількох пунктів:

1) Наступ українських військових видихся. Це показали події в Металісті, Ямполі, Северську, Довжанському, Ізваріно. Треба підтягати резерви, тили, ремонтувати і розконсервовувати техніку, авіацію, озброєння. Треба посилювати кільце навколо Славянська-Краматорська і готувати остаточнй штурм цих двох міст.

2) Підписання угоди про асоціацію мало пройти під час перемир'я. Я думаю це була вимога ЄС. Продовження перемир'я одночасно з ультиматумом Меркель Путіну думаю також їх вимога. Нехай це смішне, 100500 разів останнє, китайське попередження від Німеччини очевидно не буде виконане, але ми повинні діяти спільно з нашими союзниками, якими б вони не були, бо інших нам взяти нема звідки.

3) Оборонятись завжди легше ніж наступати.  Всі розмови про жертви які ми несемо під час перемир'я чомусь не містять в собі даних про жертви які б війська несли ведучи наступальні операції.

4) Населення на місцях хоч потихеньку і "дозріває", але підтримка ДНР ще висока. Їм не зашкодить помаринуватись якомога довше.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline kosynus

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #63 : Червня 28, 2014, 12:27:09 12:27 »
 Послухаєш яструбів - правильно, прочитаєш аутландера - теж правильно. ХЗ.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #64 : Червня 28, 2014, 12:30:06 12:30 »
Если батальоны вернутся в Киев и "захоплять владу", Европа отвернется от нас и сдаст параше очень быстро. Через неделю эти батальоны будут разбиты кацапами, и на всей территории страны будет полыхать война. Есть война, а есть геополитика. Увы, Петя не самостоятельный игрок, и это нужно признать.

 :smiley24:
Смысл этого 72-часового перемирия в том, что Европе понадобилось дополнительное время для согласования ввода санкций плюс пробуют последний раз надавить на Путина.
Опасность в том, что Путин, как настоящее х-ло, не скажет ни да, ни нет, чтобы еще потянуть время и расколоть мнения европейских стран.
Сохранение Status Quo на Донбассе выгодно России - сохраняется очаг напряженности плюс местные жители втягиваются в процесс и привыкают жить в "ДНР" ("ЛНР").

Продолжение АТО - это только вопрос времени.
Телевышки нужно захватывать в первую очередь - там мирного населения нет, господствующие высоты и самое главное - отключать трансляцию российской пропаганды - это реальный  генератор войны. И отрезать ресурсы - каналы финансирования сепаратистов и поставок оружия.

Семенченко конечно морально тяжело сейчас - быть связанным по рукам и ногам прекращением огня и смотреть, как резвятся сепаратисты.
Думаю, что четко озвученные со стороны Семенченко требования без попыток захвата власти - это еще один аргумент для Порошенко в переговорах с Европой, мол "Если вы меня не поддержите, то к власти придет действительно военная хунта, на которую вы никак не повлияете и начнется полномасштабная война с Россией с кучей беженцев в Европу, взрывом газопроводов и т.д. Давайте действовать более жестко в отношении России".

Учтите, что Порошенко в юности жил в Приднестровье и видел сепаратизм и его последствия не по телевизору. Поэтому думаю, что перспективы он понимает прекрасно.
Мой вывод пока тот же, что и был - наберитесь на несколько дней терпения: ружье на сцене стоит, третий акт подошел к концу.

Забудьте вы про эти европейские санкции.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #65 : Червня 28, 2014, 12:32:52 12:32 »
Не,ну понятно,Семенченко обосрать - для адептов святое дело,а если с другого боку подойти,кто-то внятно может сказать о смысле этого "перемирия" ?
Чего добились и чего еще надеются добиться от "перемирия"?
Легализация бандитов и время для их укрепления и вооружения?
Сдача им Донбасса?
Деморализация ЗСУ?
Пока один негатив и все идет  никак не в интересах Украины.
Просто интересно,есть ли еще идиоты,которые верят в то,что сейчас бандюки сдадут оружие и разбегутся кто куда или Порошенко единственный такой?


Требование Европы, которой нужны аргументы для введения санкций
Угроза полноценного рашистского вторжения

Да насрать Европе на нас.
Ну, запретят Кабаевой въед в ЕС или что-то в этом духе. :)
Или все уже забыли соглашение от 21 февраля?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #66 : Червня 28, 2014, 12:34:02 12:34 »
Ну началось :( Чего-то подобного я и ожидала. Не, по началу Коломойский нравился, как впрочем и многим. Правильные поступки совершал. Но после того что он утворил с выборами мэра в Одессе, время до оглашения войны Президенту Беней пошли на часы.

Что-то ты тоже впадаешь в уныние. За это же и банишь, а тут и сама такое говоришь.

Успокойтесь вы. Украинцы - сложный народ. Ну така в нас доля. Треба мати або терпіння, або сил щоб одним махом зафуячити всіх ворогів. Але таких сил нема.

З якихось пір помічаю, що мені на форумах стало простіше спілкуватися українською!  :upa

Та боже упаси никуда я не впадаю. Просто Беня сделал ожидаемые телодвижения, а на два фронта сейчас как-то не комильфо воевать.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #67 : Червня 28, 2014, 12:43:24 12:43 »
Да насрать Европе на нас.
Ну, запретят Кабаевой въед в ЕС или что-то в этом духе. :)
Или все уже забыли соглашение от 21 февраля?


Соглашения 21 февраля связали Хряку (у которого тогда была армия и менты) руки
После чего его можно было гнать, не опасаясь

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #68 : Червня 28, 2014, 12:57:57 12:57 »
кто-то внятно может сказать о смысле этого "перемирия" ?
Зміст цього перемир'я простий і складається з кількох пунктів:

1) Наступ українських військових видихся. Це показали події в Металісті, Ямполі, Северську, Довжанському, Ізваріно. Треба підтягати резерви, тили, ремонтувати і розконсервовувати техніку, авіацію, озброєння. Треба посилювати кільце навколо Славянська-Краматорська і готувати остаточнй штурм цих двох міст.

2) Підписання угоди про асоціацію мало пройти під час перемир'я. Я думаю це була вимога ЄС. Продовження перемир'я одночасно з ультиматумом Меркель Путіну думаю також їх вимога. Нехай це смішне, 100500 разів останнє, китайське попередження від Німеччини очевидно не буде виконане, але ми повинні діяти спільно з нашими союзниками, якими б вони не були, бо інших нам взяти нема звідки.

3) Оборонятись завжди легше ніж наступати.  Всі розмови про жертви які ми несемо під час перемир'я чомусь не містять в собі даних про жертви які б війська несли ведучи наступальні операції.

4) Населення на місцях хоч потихеньку і "дозріває", але підтримка ДНР ще висока. Їм не зашкодить помаринуватись якомога довше.

1. видохся і сил не вистачає з самого початку. що робиться для нарощування сил? нічого, всі надії на те, що захвд налякає пу... при цьому формування нових частин мало би йти безперервно, особливо за обіцяну тищу на день... але президент в нас послідовний...
2. вже було 100500 попереджень про Крим, який вже в не згадують... скоро і про Донбас забудуть...
3. не завжди... але час працює зараз на сепараторів, само вони освоюються на нашій землі...
4. вони озлоблюються проти всіх і це логічно... такий настрій лише сприятиме радикалізації...

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #69 : Червня 28, 2014, 01:21:54 13:21 »


+1500
Потрібно берегти Семенченка, можливо це наш майбутній президент.

 :lol: Та ви навіть прізвища справжнього його не знаєте.

Олеже, ми знаємо багато прізвищ багатьох людей, але тільки людина, прізвища якої ми не знаємо і обличчя не бачили, робить дійсно корисну для України справу. я не в усьому погоджуюсь з представленного плану дій (наприклад, про Європейських спостерігачів), але істина десь посередині.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Погласки

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 119
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #70 : Червня 28, 2014, 01:42:25 13:42 »
"... нам не нужны санкции... нам не надо, чтобы России был нанесен какой-либо вред". Слова Порошенко пресс-конференция, пятница, Брюссель.  :smilie1:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #71 : Червня 28, 2014, 01:55:30 13:55 »
Педро підхуйлик
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #72 : Червня 28, 2014, 01:55:48 13:55 »
Семенченка на президента!  :super:

Навіть якщо його справжє прізвище буде Бромштейн.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #73 : Червня 28, 2014, 02:00:12 14:00 »
Семенченка на президента!  :super:

Навіть якщо його справжє прізвище буде Бромштейн.

підозрюю, що його прізвище таки закінчується на "ко".
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #74 : Червня 28, 2014, 02:02:37 14:02 »
"... нам не нужны санкции... нам не надо, чтобы России был нанесен какой-либо вред". Слова Порошенко пресс-конференция, пятница, Брюссель.  :smilie1:

ссылкой на видео побалуешь?

Offline Погласки

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 119
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #75 : Червня 28, 2014, 02:25:41 14:25 »
"... нам не нужны санкции... нам не надо, чтобы России был нанесен какой-либо вред". Слова Порошенко пресс-конференция, пятница, Брюссель.  :smilie1:

ссылкой на видео побалуешь?

Прочитал в interfax.com.ua за 27 июня. Видео не нашел, да и вставлять не умею  :smilie1:  Фейк?

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #76 : Червня 28, 2014, 02:30:16 14:30 »
ТСН за вчора подивись...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #77 : Червня 28, 2014, 02:30:34 14:30 »
"... нам не нужны санкции... нам не надо, чтобы России был нанесен какой-либо вред". Слова Порошенко пресс-конференция, пятница, Брюссель.  :smilie1:

ссылкой на видео побалуешь?

вчора крутили по всіх каналах. Відео не маю, цитата точна.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #78 : Червня 28, 2014, 02:31:09 14:31 »
не фейк на жаль
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #79 : Червня 28, 2014, 02:37:54 14:37 »
Семенченка на президента!  :super:

Навіть якщо його справжє прізвище буде Бромштейн.
А вдруг его настоящая фамилия... Янукович?!
Представляете: соберется народ в воскресенье, захватят Администрацию, вынесут Пороха на вилах, выходит Семенченко на ступени, толкает речь, снимает маску - Я вернулся, я легитимный. А чего, по фактуре вроде похож  :smilie5:

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #80 : Червня 28, 2014, 02:38:19 14:38 »
не фейк...
Порошенко з усіх сил демонструє лояльність до раши і саме тому перемир'я закінчиться нічим, а точніше - тактичною поразкою України...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #81 : Червня 28, 2014, 02:42:33 14:42 »
Семен Семенченко
Just now ·

Україну не зрадимо!
У неділю, 29 червня об 11:00 добровольці батальйону Донбас з розгорнутими державними прапорами прибудуть до Києва. До Адміністрації Президента України. Ми хочемо подивитися в очі всенародно обраному Президенту і зробити все, щоб він почув Донбас і єдину Україну. Закликаємо всіх наших братів і сестер, всіх українців стати поруч з нами в цей день плечем до плеча. Зараз все залежить тільки від нас. У нас немає іншої країни і в Україні немає нікого крім нас. Слава Україні!

P.S. Ми на своїй землі, тому в цей день прийдуть ті хто ще не став військовослужбовцем. Прийдуть без зброї. Прийдуть як пересічні громадяни України.
LikeLike · · Share

І шо це дасть? Додасть піару самому Сенченко?

Може всім нашим військам полишити позиції і айда за Сенченко?

План "геніальний"

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #82 : Червня 28, 2014, 02:44:23 14:44 »
"... нам не нужны санкции... нам не надо, чтобы России был нанесен какой-либо вред". Слова Порошенко пресс-конференция, пятница, Брюссель.  :smilie1:

ссылкой на видео побалуешь?

вчора крутили по всіх каналах. Відео не маю, цитата точна.

Хотелось бы все-таки прямую речь послушать

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #83 : Червня 28, 2014, 02:44:33 14:44 »
У окопах воно звичайно херово.На майдані у промінях слави то цілком заєбісь.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #84 : Червня 28, 2014, 02:45:03 14:45 »
не фейк...
Порошенко з усіх сил демонструє лояльність до раши і саме тому перемир'я закінчиться нічим, а точніше - тактичною поразкою України...


у вас на Туровской прям так и написано в темниках?

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #85 : Червня 28, 2014, 02:48:53 14:48 »
Если серьезно:

1) Наступ українських військових видихся. Це показали події в Металісті, Ямполі, Северську, Довжанському, Ізваріно. Треба підтягати резерви, тили, ремонтувати і розконсервовувати техніку, авіацію, озброєння. Треба посилювати кільце навколо Славянська-Краматорська і готувати остаточнй штурм цих двох міст.
Единственное разумное оправдание в данной ситуации. Если так дело и обстоит - вопросы к Порошенко снимаются.
По информации из открытых источников ничего такого не происходит, но надо конечно признать, что мы многого можем просто не знать.

2) Підписання угоди про асоціацію мало пройти під час перемир'я. Я думаю це була вимога ЄС. Продовження перемир'я одночасно з ультиматумом Меркель Путіну думаю також їх вимога. Нехай це смішне, 100500 разів останнє, китайське попередження від Німеччини очевидно не буде виконане, але ми повинні діяти спільно з нашими союзниками, якими б вони не були, бо інших нам взяти нема звідки.
Переговорами эту войну не выиграть, агрессию не остановить, проблему не решить. Учитывая, что военной помощи от союзников не будет, стоит задуматься, до какой степени нужно идти у них на поводу.

3) Оборонятись завжди легше ніж наступати.  Всі розмови про жертви які ми несемо під час перемир'я чомусь не містять в собі даних про жертви які б війська несли ведучи наступальні операції.
Потери при перемирии не заменяют потери при наступлении, а только дополняют их - ведь наступать все равно придется. А боевики время перемирия используют для укрепления позиций.

4) Населення на місцях хоч потихеньку і "дозріває", але підтримка ДНР ще висока. Їм не зашкодить помаринуватись якомога довше.
Хотелось бы верить - однако надо иметь в виду и обратную реакцию. Украина, которая не защищает своих граждан, тоже не слишком повышает свою популярность у проукраинского населения.
В Донецке колорады как обличали злодейства хунты до перемирия, так и обличают сейчас. Раньше трындели про обстрелы и белый фосфор, сейчас - про бедных беженцев, вынужденных уехать в Россию. И все ожидают - вот сейчас закончится перемирие и начнется зачистка (то же самое было с датой инаугурации). Никакой благодарности за перемирие у сторонников ДНР не наблюдается. Зато у нас в Донецке появились здоровые бигборды с призывами вступать в ополчение и поддерживать ДНР. Кем оплачены, какого хрена делают на центральной улице - неизвестно. Люди неопредилившиеся, которым похрен политику, и на ДНР и на Украину, только б кусок хлеба был, таким макаром скоро забудут, что тут вообще была украинская власть.   
« Останнє редагування: Червня 28, 2014, 02:51:51 14:51 від kolyan68 »

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #86 : Червня 28, 2014, 02:50:05 14:50 »
не фейк...
Порошенко з усіх сил демонструє лояльність до раши і саме тому перемир'я закінчиться нічим, а точніше - тактичною поразкою України...


у вас на Туровской прям так и написано в темниках?

;) за три дні згадаєте...
а поки готовте пояснення, про блискавичну задумку кумів...

Offline Погласки

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 119
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #87 : Червня 28, 2014, 02:51:03 14:51 »
не фейк...
Порошенко з усіх сил демонструє лояльність до раши і саме тому перемир'я закінчиться нічим, а точніше - тактичною поразкою України...

Лояльность на всякий случай? Вдруг придется куда нибудь под Ростов срочно переезжать...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #88 : Червня 28, 2014, 02:52:15 14:52 »
Що не дає істерикам і диванним наполеончикам Витримати 72 години ?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Серйозний крок Семенченка
« Reply #89 : Червня 28, 2014, 02:55:56 14:55 »
не фейк...
Порошенко з усіх сил демонструє лояльність до раши і саме тому перемир'я закінчиться нічим, а точніше - тактичною поразкою України...

Лояльность на всякий случай? Вдруг придется куда нибудь под Ростов срочно переезжать...

хто зна...
проте не демонструє бажання воювати за країну...
воно чи саме розсмокчеться, чи само відєднається...
і євробюрократи, і Порошенко будуть раді...